Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2010., 00:33   #61
Quote:
Deedees kaže: Pogledaj post
hello!
mene zanima ime filma koji je prikazan na tv-u proslog ljeta, a radi se o liku koji s zenom posvoji kcer, M'galu iz Burkine Faso.. medjutim, zena mu pogine, a on upozna neku bogatu zenku koja je udata za nogometasa Buffalinija ili tako neko blesavo prezime ugl, nogometas ostavi tu svoju zenu (trudnu) i sad se ona misli bi li il ne bi bila s ovim drugim... crna britanska komedija, znam cilu radnju al ne mogu joj se sititi imena nikako i nigdi je ne mogu naci... zato heeelpppp....
The one and only
Gizehh is offline  
Old 06.11.2010., 00:51   #62
Neznam ime filma???

Ukratko to je stari film gledao sam ga kao klinac. A radnja je otprilike ovako.
Početak filma je da je bio neki klinac u stanu te mu se stvorio veliki crveni paket kojeg je otvorio i pretvorio se u crtani imao je crveni auto i psa koji je imao umjesto srca imao sat. To je sve sto znam. Vjerujem da je dosta star film. To je pola pravi film pola crtani. Pred kraj filma je taj njegov pas kao uginuo jel mu je sat prestao kucati tako nešto!!
Antonio2305 is offline  
Old 06.11.2010., 01:05   #63
Quote:
Antonio2305 kaže: Pogledaj post
Ukratko to je stari film gledao sam ga kao klinac. A radnja je otprilike ovako.
Početak filma je da je bio neki klinac u stanu te mu se stvorio veliki crveni paket kojeg je otvorio i pretvorio se u crtani imao je crveni auto i psa koji je imao umjesto srca imao sat. To je sve sto znam. Vjerujem da je dosta star film. To je pola pravi film pola crtani. Pred kraj filma je taj njegov pas kao uginuo jel mu je sat prestao kucati tako nešto!!
http://www.imdb.com/title/tt0064806/
Luigi Vercotti is offline  
Old 06.11.2010., 01:14   #64
Svaka čast!! Hvala! To je taj film.
Antonio2305 is offline  
Old 06.11.2010., 01:44   #65
Pozdrav svima,

ja sam nova na forumu.

Treba mi pomoc oko jednog filma koji sam gledala prije nekih 5 godina. Mislim da je snimljen izmedju 1998-2005 g. Radi se o italijanskom filmu, komedija. Glavna junakinja je u hippie fazonu, prezauzeta je s poslom i pati od narkolepsije, tako da zaspi gdje stigne. Zivi s likom koji nista ne radi i mislim da je neki umjetnik. U posjetu joj dolazi familija ili cak njegova, pa je guzva u stanu i ona ne moze da se odmori. Film zavrsava s nekom zabavom u dvoristu ili mozda cak njenim vjencanjem, ali s drugim likom kojeg upozna kraj neke rijeke ili broda, nisam sigurna. Tu je i neki postar...

Znam da mi se film pravo svidio i da je presmjesan. Nadam se da ce mi neko pomoci da saznam i njegov naziv.

Hvala.
WakaLu is offline  
Old 06.11.2010., 13:54   #66
Tražim jedan film sa Ray Liottom a nemogu skužit po naslovima o kojemu se radi da me ubiješ...sve čega se sjećam je da je on bio zatvoren valjda u nekoj bolničkoj ustanovi ili tako nešto te su vršili ispitivanja na njemu ako se dobro sjećam...anyone? :/
__________________
Gradski mačak ide kroz život : "Per aspera ad astra!",
a seoski : " Kroz čičke do pi... !!!
~hellena~ is offline  
Old 06.11.2010., 14:13   #67
Quote:
RogueFox kaže: Pogledaj post
Radnja me malo podsjeća na "Open Graves", ali nisam siguran kako se radi o tom filmu... http://www.imdb.com/title/tt0870937/
Nije to to nazalost.. radnja se odvija cijelo vrijeme na plaži..
vicky0009 is offline  
Old 06.11.2010., 14:18   #68
Quote:
~hellena~ kaže: Pogledaj post
Tražim jedan film sa Ray Liottom a nemogu skužit po naslovima o kojemu se radi da me ubiješ...sve čega se sjećam je da je on bio zatvoren valjda u nekoj bolničkoj ustanovi ili tako nešto te su vršili ispitivanja na njemu ako se dobro sjećam...anyone? :/

Control ?
Gizehh is offline  
Old 06.11.2010., 18:43   #69
Quote:
Gizehh kaže: Pogledaj post
to je to, hvala ti puno sva sam neka smušena nisam uopće skontala a onak očito je...
__________________
Gradski mačak ide kroz život : "Per aspera ad astra!",
a seoski : " Kroz čičke do pi... !!!
~hellena~ is offline  
Old 07.11.2010., 14:36   #70
Kako se zove film gdje neko dvoje(muškarac i žena) imaju oko vrata neke ogrlice-bombe koje će eksplodirati ako pokušaju skinuti?
__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.
Simpsolina is offline  
Old 07.11.2010., 16:01   #71
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Kako se zove film gdje neko dvoje(muškarac i žena) imaju oko vrata neke ogrlice-bombe koje će eksplodirati ako pokušaju skinuti?
možda Saw ili Saw 3?
Nina F is offline  
Old 07.11.2010., 16:51   #72
Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Kako se zove film gdje neko dvoje(muškarac i žena) imaju oko vrata neke ogrlice-bombe koje će eksplodirati ako pokušaju skinuti?
Wedlock
http://www.imdb.com/title/tt0103239/
Rutger Hauer
Luigi Vercotti is offline  
Old 07.11.2010., 23:42   #73
Quote:
Luigi Vercotti kaže: Pogledaj post
jeste
__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.
Simpsolina is offline  
Old 08.11.2010., 10:24   #74
Film nisam gleda... Neko mi je davno prica o njemu.
Radi se o tome da glavnom glumcu ne smije past adrenalin inace ide u *...
To je sve sta znam
__________________
LIVE AND LET DIE
Apsurdno je dijeliti ljude na dobre i zle. Oni su ili zanimljivi ili dosadni.
joe_luc is offline  
Old 08.11.2010., 10:27   #75
Quote:
joe_luc kaže: Pogledaj post
Film nisam gleda... Neko mi je davno prica o njemu.
Radi se o tome da glavnom glumcu ne smije past adrenalin inace ide u *...
To je sve sta znam
http://www.imdb.com/title/tt0479884/
__________________
I am he the bornless one, the fallen angel watching you...
evil bastard is offline  
Old 08.11.2010., 10:29   #76
Quote:
evil bastard kaže: Pogledaj post
Bravo!
__________________
LIVE AND LET DIE
Apsurdno je dijeliti ljude na dobre i zle. Oni su ili zanimljivi ili dosadni.
joe_luc is offline  
Old 08.11.2010., 21:30   #77
evo da i ja okušan sreću.,

američki film. valjda iz 2000-ih. film je prije nekih 5 godina bia na HRT1 u subotu navečer u terminu iza ponoći. radi se o ljubavnom trokutu. prijateljica(A) iz srednje škole dođe kod prijatelja(B) koji je potajno zaljubljen u nju na fakultet i spetlja se s njegovim najboljim prijateljem(C) s koleđa. nakon nekog vremena jedne večeri taj njegov najbolji prijatelj(C) nju(A) prevari s njegovom(B) curom s kojom je prohodao. i onda on(B) i ona(A) prijatelji iz srednje škole se zbliže i završe skupa, pa se taj njegov bivši prijatelj(C) vrati valjda iz zatvora mislim jer ga je (B) cinkao da dila travu... ima scena kad se voze u autu i onda se lik i ženska u sred vožnje popenju na haubu i lik koji je bio na suvozaćevom mjestu nastavi voziti. film je prije nekih 5 godina bia na HRT1 u subotu navečer u terminu iza ponoći. moga bi još toga reći o ovom filmu, ali ne želin da ne napravin spoiler jer je film stvarno dobar i preporučujen ga.

i iman još jedan film, ako neko možda zna.,

grčki film. film je prikazan na HRT1 u nedjelju navečer početkom 2000-ih. ljubavna priča o bratu i sestri koji nisu znali da su brat i sestra. ona ima obitelj. on živi u kolibi blizu mora. glavni glumac je proćelav i dlakav, ali privlačan, ima muževnu karizmu. postoji scena di skaće u more s hridi i kupa se s nekon ženskon u toplesu.
gaslight is offline  
Old 09.11.2010., 11:50   #78
ovako..cijelo vrijeme mi se u glavi vrti film koji sam gledala pred par godina. radnja ide ovako: neko cudoviste zivi u metro, nitko nezna za njega, on ubija ljude, e sad, naravno nadju se dva glavna glumca, mislim da su musko i zensko..nisam sigurna..uglavnom to cudoviste zatoci tu zensku u kanalizaciju s ostalim ljudima, i kasnije ih namjerava ubiti. ona se nekako oslobađa i bjezi,ali to cudoviste ju nekako uspije uhvatiti- neznam kako- i odvede ju u neku salu- ginekolosku- gdje joj zeli nesto uciniti, neznam sto. tamo je sve prljavo, staro, zahrđalo itd..
to cudoviste na kraju se otkrije njegova faca i saznajemo njegovu zivotnu pricu. ugl, cijelo vrijeme se sve događa u tom podzemlju, u vlakom, on napada svakog tko ostane zadnji u vlaku, u ovom slucaju glavnog lika. mislim da u nekoj rupi jos zive neki ljudi, prosjaci, neznam..

pomozite, jer ja vise neznam gdje bi saznala kako se zove.
hvala..
boombox is offline  
Old 09.11.2010., 13:21   #79
Quote:
boombox kaže: Pogledaj post
ovako..cijelo vrijeme mi se u glavi vrti film koji sam gledala pred par godina. radnja ide ovako: neko cudoviste zivi u metro, nitko nezna za njega, on ubija ljude, e sad, naravno nadju se dva glavna glumca, mislim da su musko i zensko..nisam sigurna..uglavnom to cudoviste zatoci tu zensku u kanalizaciju s ostalim ljudima, i kasnije ih namjerava ubiti. ona se nekako oslobađa i bjezi,ali to cudoviste ju nekako uspije uhvatiti- neznam kako- i odvede ju u neku salu- ginekolosku- gdje joj zeli nesto uciniti, neznam sto. tamo je sve prljavo, staro, zahrđalo itd..
to cudoviste na kraju se otkrije njegova faca i saznajemo njegovu zivotnu pricu. ugl, cijelo vrijeme se sve događa u tom podzemlju, u vlakom, on napada svakog tko ostane zadnji u vlaku, u ovom slucaju glavnog lika. mislim da u nekoj rupi jos zive neki ljudi, prosjaci, neznam..

pomozite, jer ja vise neznam gdje bi saznala kako se zove.
hvala..
http://www.imdb.com/title/tt0381966/
__________________
"...here's to your fuck, Frank!"
punkrockos is offline  
Old 09.11.2010., 14:35   #80
Imam dva filma,horror ža,malo starijeg datuma.
prvi je kolko se sjećam,film o vampirima,mislim da je film u prijevodu bio knez tame ili nešto slično (nije carpenterov Prince of darkness),a sjećam se da je glavni lik bila cura,i u filmu se nešto vrtilo oko te neke mjesne crkve čiji podrum je bio potopljen i tamo je bio taj vampir.
drugi film je nešto na temu Hitchkokovog Prozora u vrt,samo brutalnije.Mislim da je glavni lik bio klausrofobičan,a sjećam se te neke scene gdje je jedan gadni lik proganjao ženu u stanu s t električnom bušilicom.
lexluthor84 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:15.