Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2011., 14:49   #1001
Quote:
Štrikalica kaže: Pogledaj post
Treat Williams, Jason London, Bryan Brown?
nije premoderna je tehnika, ovaj je pario da je radjen prije 90 tih i nisam bas siguran da je putovanje u srediste zemlje... tema je slicna , moguce nesto kao izgubljena zemlja ili tako nesto
S0nic is offline  
Old 11.02.2011., 19:36   #1002
Pricala mi je frendica o jednom filmu ali se ne moze sjetit naziva, film je kako kaze "lud" :

Prica je o dva prijatelja koji su na koledzu i ovaj jedan kao inace voli zene ali je zaljubljen u tog svog druga, sa njima ima i neka cura i sad mislim da rece da na kraju njih dvojica spavaju sa njom (oba u isto vrijeme!),
... jedan od njih ima plavu kosu valjda i to je sve sto znam ...
__________________
Rekoh: "Neka bude svjetlost!", pritisnu prekidač i bi svjetlost... i šta da ja sad mislim o sebi...
Peyton Marie S. is offline  
Old 11.02.2011., 20:34   #1003
Quote:
Peyton Marie S. kaže: Pogledaj post
Pricala mi je frendica o jednom filmu ali se ne moze sjetit naziva, film je kako kaze "lud" :

Prica je o dva prijatelja koji su na koledzu i ovaj jedan kao inace voli zene ali je zaljubljen u tog svog druga, sa njima ima i neka cura i sad mislim da rece da na kraju njih dvojica spavaju sa njom (oba u isto vrijeme!),
... jedan od njih ima plavu kosu valjda i to je sve sto znam ...
Threesome
__________________
"I went on a diet, swore off drinking and heavy eating, and in 14 days I had lost exactly two weeks."
Joe E. Lewis
MoKoSh is offline  
Old 12.02.2011., 01:15   #1004
Quote:
S0nic kaže: Pogledaj post
nije premoderna je tehnika, ovaj je pario da je radjen prije 90 tih i nisam bas siguran da je putovanje u srediste zemlje... tema je slicna , moguce nesto kao izgubljena zemlja ili tako nesto
ovo? ali je noviji
http://www.imdb.com/title/tt0302739/
ili neka od ranijih verzija? 1960.
http://www.imdb.com/title/tt0054038/
ali ja se sjećam da je ova prva bila na hrt-u, za raniju sumnjam
__________________
and you, you make me run and you, you make me want to live...for you

Zadnje uređivanje Ami13 : 12.02.2011. at 01:21.
Ami13 is offline  
Old 12.02.2011., 15:24   #1005
Molim pomoć!Tražim film o suđenju koji se odigrava u sobi sa porotnicima i to mislim cijeli film.Mozgaju što se stvarno dogodilo i čini mi se na kraju oslobode optuženog mada su na početku svi bili sigurni da je kriv.Film je solidan i rado bi ga opet pogledala pa ako netko zna jer stvarno neznam di više da tražim.Ako je već bilo molim link pa da skinem.Hvala!
kzge is offline  
Old 12.02.2011., 16:36   #1006
Original:

http://www.imdb.com/title/tt0050083/

Varijacije na temu:

http://www.imdb.com/title/tt0118528/

http://www.imdb.com/title/tt0488478/
Titivillus is offline  
Old 12.02.2011., 17:05   #1007
Thumbs up

Je ovaj drugi je.Original nisam gledala al možda i hoću ako nađem.Puno,puno hvala na brzom odgovoru.
kzge is offline  
Old 12.02.2011., 20:16   #1008
Da li mozda neko zna kako se zove film otprilike je naucna fantastika po zanru,gde neko cudoviste koje lici na hobotnicu napada jedan veliki putnicki brod,i na kraju se samo 1 covek i zena uspevaju spasitiIme cudovista u tom filmu je cini mi se Otoja ili Arka otoja.
Leon King is offline  
Old 12.02.2011., 21:02   #1009
sjećan sejednog filma ali senesjećan imena uglavnom u filmu se radi o nekoj bakici koja ima bolesnog unuka kojemu je za ozdravljenje potrebno puno novaca. jadna baka ne zna kako bi pomogla ali se odluči prijaviti na nekiposao u nekom bordelu ili sl. i onda ljudima iza zida drka kurac i tako skupljalovu za unuka. svi je pitaju odakle joj pare ali prizna obitelji i prijateljicama s čim se bavi tek na kraju. uglavnom na tom poslu proglase je ko najbolju. prepričavao san taj film frendici ali se ni ona nije mogla sjetitiimena.
bergudo grande is offline  
Old 12.02.2011., 22:34   #1010
Quote:
MoKoSh kaže: Pogledaj post
To je to hvala puno
__________________
Rekoh: "Neka bude svjetlost!", pritisnu prekidač i bi svjetlost... i šta da ja sad mislim o sebi...
Peyton Marie S. is offline  
Old 13.02.2011., 07:47   #1011
Quote:
bergudo grande kaže: Pogledaj post
sjećan sejednog filma ali senesjećan imena uglavnom u filmu se radi o nekoj bakici koja ima bolesnog unuka kojemu je za ozdravljenje potrebno puno novaca. jadna baka ne zna kako bi pomogla ali se odluči prijaviti na nekiposao u nekom bordelu ili sl. i onda ljudima iza zida drka kurac i tako skupljalovu za unuka. svi je pitaju odakle joj pare ali prizna obitelji i prijateljicama s čim se bavi tek na kraju. uglavnom na tom poslu proglase je ko najbolju. prepričavao san taj film frendici ali se ni ona nije mogla sjetitiimena.
http://www.imdb.com/title/tt0762110/ irena palm...
bingos is offline  
Old 13.02.2011., 11:20   #1012
Quote:
Leon King kaže: Pogledaj post
Da li mozda neko zna kako se zove film otprilike je naucna fantastika po zanru,gde neko cudoviste koje lici na hobotnicu napada jedan veliki putnicki brod,i na kraju se samo 1 covek i zena uspevaju spasitiIme cudovista u tom filmu je cini mi se Otoja ili Arka otoja.
Ovo možda?
Gizehh is offline  
Old 13.02.2011., 13:02   #1013
Quote:
Leon King kaže: Pogledaj post
Da li mozda neko zna kako se zove film otprilike je naucna fantastika po zanru,gde neko cudoviste koje lici na hobotnicu napada jedan veliki putnicki brod,i na kraju se samo 1 covek i zena uspevaju spasitiIme cudovista u tom filmu je cini mi se Otoja ili Arka otoja.
mislim da je ovaj, i to mi je jedan od dražih filmova B produkcije

http://www.imdb.com/title/tt0118956/

i ako može meni pomoć.
prije kojih 10ak godina sam gledao film na tvu, i otad ga se svako malo sjetim, ali jednostavno ne mogu saznat koji je, pa evo i ovdje pitam.

mislim da je talijanski, ali nisam 100% siguran. uglavnom sin postane punoljetan, i otac mu da cifru koju je potrošio i uložio u njega (pelene, hrana, odjeća...) i sad traži da mu sin vrati tu svotu.
sin tad kreće u svijet (putuje vlakom) i ostalog se ne sjećam

eto, pa ako netko zna, ili ako zna nekog ko zna nek mi javi.
sneak is offline  
Old 13.02.2011., 13:29   #1014
Quote:
Leon King kaže: Pogledaj post
Da li mozda neko zna kako se zove film otprilike je naucna fantastika po zanru,gde neko cudoviste koje lici na hobotnicu napada jedan veliki putnicki brod,i na kraju se samo 1 covek i zena uspevaju spasitiIme cudovista u tom filmu je cini mi se Otoja ili Arka otoja.
ako mislis na ovo; http://www.imdb.com/title/tt0118956/ - prezivjelo ih je troje
__________________
I am he the bornless one, the fallen angel watching you...
evil bastard is offline  
Old 13.02.2011., 14:05   #1015
Molim vas, ako itko zna, bar neke smjernice...

Dvojica mladića dolaze u neko selo i ovaj jedan upozna neku prelijepu seosku curu i oni se zaljube. Mislim da čak ovaj jedan onda ode a ovaj ostane ili oboje odu. Uglavnom ode i taj zaljubljeni i kaže curi da će se vratit međutim tamo gdje ode u nekom gradu se spetlja s nekom drugom ženom i ne vraća se ovoj svojoj, a ona ga čeka svaki dan na nekom brdu i gleda na livadu dal će doć. Na kraju on kao malo stariji čovjek dolazi u to selo nazad da ju vidi i pita za nju, a netko mu kaže da je umrla od tuge zbog njega, da ga je čekala cijelo vrijeme.
samozbogovog is offline  
Old 13.02.2011., 15:09   #1016
Dakle...htio bih da mi netko navede par filmova u kojima su muškarci zavodnici tj. da osvajaju žene (u kojima se jasno vide njihove taktike)...hvala
Bluff is offline  
Old 13.02.2011., 18:18   #1017
ljudi, ovo mora netko znat. kak se zove onaj ultratreš film, star sigurno desetak godina, o neuglednoj tinejdžerici (debela, naočale, ako nešto), koja želi postat popularna, plesat negdje, nešto, ne sjećam se? koliko se sjećam, ima i baku, i zaljubljena je u nekog popularnog frajera.
film je totalni treš, ali ono, namjerni.
Camera_Obscura is offline  
Old 13.02.2011., 18:56   #1018
Quote:
Camera_Obscura kaže: Pogledaj post
ljudi, ovo mora netko znat. kak se zove onaj ultratreš film, star sigurno desetak godina, o neuglednoj tinejdžerici (debela, naočale, ako nešto), koja želi postat popularna, plesat negdje, nešto, ne sjećam se? koliko se sjećam, ima i baku, i zaljubljena je u nekog popularnog frajera.
film je totalni treš, ali ono, namjerni.
Možda ovo? http://www.imdb.com/title/tt0167427/
kardinalitet is offline  
Old 13.02.2011., 19:12   #1019
joj ni ne sjećam većine o čemu se radi ali otprilike ako se netko sjeti...

film nije star, možda u zadnjih 10-15 godina snimljen. Uglavnom, film je kao cijelo vrijeme neki triler, lik se nađe u čudnoj situaciji kad mu namještaju ubojstva, pa se on skriva i totalno se uplete u cijelu priču, a kraj je takav da stoji nasred trga da bi se pojavio neki voditelj (?) i rekao da je sve to bila igra?
leeloo1010 is offline  
Old 13.02.2011., 21:19   #1020
Quote:
sneak kaže: Pogledaj post
mislim da je ovaj, i to mi je jedan od dražih filmova B produkcije

mislim da je talijanski, ali nisam 100% siguran. uglavnom sin postane punoljetan, i otac mu da cifru koju je potrošio i uložio u njega (pelene, hrana, odjeća...) i sad traži da mu sin vrati tu svotu.
sin tad kreće u svijet (putuje vlakom) i ostalog se ne sjećam

eto, pa ako netko zna, ili ako zna nekog ko zna nek mi javi.
kakav je to otac ? Ja to svojem djetetu nebi nikad uradio.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Ja se danas sjetio jednog crtane serije, dečko putuje na druge planete, sposoban je otvarati sa svakog mjesta crvotočine zaboravio sam kako to čini. Taj crtani sam gledao kao klinac, pa ono zanima me kako se zove.
msvijet is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:56.