Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2008., 03:47   #1
Talking Noni sok, aloa vera, sirupi i proizvodi

Da se pohvalim nakon godinu dana s bolovima u donjem dijelu trbuha,mucnine,tesko disanje (bronhitis) a onda kupih aloa vera i svaki dan pijem 3 puta ujutro,popodne i navecer evo vec dobrih 3 mjeseca nikakvih bolova+bolje jedem i disem opet normalnim plucima iako sam imao bronhitis i jos zelcane tegobe bio kod doktora nista kazu krv dobra poslali me gastroskopiju nisam ni u ludilu htio ici i eto poceo piti aloa vera i mogu reci i am free
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2008., 22:15   #2
Quote:
ex_1 kaže: Pogledaj post
Da se pohvalim nakon godinu dana s bolovima u donjem dijelu trbuha,mucnine,tesko disanje (bronhitis) a onda kupih aloa vera i svaki dan pijem 3 puta ujutro,popodne i navecer evo vec dobrih 3 mjeseca nikakvih bolova+bolje jedem i disem opet normalnim plucima iako sam imao bronhitis i jos zelcane tegobe bio kod doktora nista kazu krv dobra poslali me gastroskopiju nisam ni u ludilu htio ici i eto poceo piti aloa vera i mogu reci i am free
Od koga si kupio AloeVeru?
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2008., 18:50   #3
Aloa vera je super !!!!!!

ima antibakterijska, antiupalna, antimikotička svojstva, regenerira, smiruje, detoksicira organizam, potiče imunitet, ima preko 200 hranjivih i lekovitih sastojaka, A, B1, B2, B3, B6, B9, B12, C, E i folnu kiselinu, kalcij, kalij, magnezij, mangan, aminokiseline potrebne za sintezu belančevina, 16 enzima...

Ja je pijem koncentriranu u obliku gela, od Forever living-a
Astral Fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 22:59   #4
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Od koga si kupio AloeVeru?
Nemoj od Encijana je se nakon nekog vremena ukiseli. Aloa dolazi iz Meksika u rinfuzi i onda stavljaju neke citruse za konzervans.
__________________
U duh potpuno slobodan
od svih misli i osjećaja
čak ni tigar ne nalazi mjesta
da zabode svoje oštre kandže
ovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2009., 21:46   #5
Thumbs up aar alor sirup

ima li netko iskustva sa aar alor sirupom? vidjela sam u Areni tekst o njegovoj ljekovitosti pa me zanima da li je kome pomogao?
kaillasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2009., 13:21   #6
Lucas Noni de Tahiti

Zanimaju me vaša iskustva s ovim Nonijem. Ja sam ga počela koristiti zbog godinu dana mučenja s trombocitopenijom (manjak trombocita) i u svega tjedan dana trombociti su mi se vratili u normalu. Sad sam počela piti drugu bocu, ali otkad su promijenili pakiranje to mi više nije nekako onaj stari Noni. Više je razrijeđen i ima odvratniji okus, a usto je i poskupio. Razgovarala sam s ljudima koji ga isto piju i složili su se sa mnom. Nisam vadila krv otkad se promijenila boca, tako da ne mogu reći je li mi se krvna slika pogoršala ili poboljšala. Razmišljam o tome da se prebacim na neki drugi Noni, ali svi tvrde da je njihov originalan tako da ne znam na koji bih.
mimi5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2009., 00:06   #7
Uvijek će svi tvrditi da je njegov proizvod originalan iz komercijalnih razloga.
Iskreno,mislim da između thainonija koji košta oko 180-190 kn i lucasovog nonija koji košta 300-400 kn nema razlike u kvaliteti.
__________________
There is no greater power in the universe than the need for freedom.
danaye is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2009., 15:00   #8
Quote:
mimi5 kaže: Pogledaj post
Zanimaju me vaša iskustva s ovim Nonijem. Ja sam ga počela koristiti zbog godinu dana mučenja s trombocitopenijom (manjak trombocita) i u svega tjedan dana trombociti su mi se vratili u normalu. Sad sam počela piti drugu bocu, ali otkad su promijenili pakiranje to mi više nije nekako onaj stari Noni. Više je razrijeđen i ima odvratniji okus, a usto je i poskupio. Razgovarala sam s ljudima koji ga isto piju i složili su se sa mnom. Nisam vadila krv otkad se promijenila boca, tako da ne mogu reći je li mi se krvna slika pogoršala ili poboljšala. Razmišljam o tome da se prebacim na neki drugi Noni, ali svi tvrde da je njihov originalan tako da ne znam na koji bih.
Sad, sto se tice nonia, njega nisam uzimao u soku, vec u tabletama. Mislim da je mangosteen bolji, ali je cinjenica da je djelovanje nonija i mangosteena razlicito u nekim stvarima.

Sto se tice okusa, uvijek stoji upozorenje da se okus, boja i slicno mogu mijenjati od serije do serije, jer to ovisi o vise faktora.

Inace, nisam vidio neku korist od nonija, bit ce da sam bio odvise lose da bih zapazio eventualne male pomake, djelovanje mangosteena sam osjetio, ali slabo. Rjesenje problema sam nasao u drugome.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 18:48   #9
NONI SOK!?!?!

gledam,i nevidim dali ima post o tome!?Sta je to,jel netko ima iskustva s time.Kazu da pomaze kod alergija?!
Esseker1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 20:46   #10
Na ovoj temi se pisalo o noni soku pa možeš pogledati.

Zadnje uređivanje Tammy : 04.05.2009. at 20:55.
Tammy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 21:07   #11
Vidim da moj link neradi ali na trećoj stranici imaš temu noni sok i rak pluća.
Tammy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 01:11   #12
Quote:
Esseker1 kaže: Pogledaj post
gledam,i nevidim dali ima post o tome!?Sta je to,jel netko ima iskustva s time.Kazu da pomaze kod alergija?!
To spada u izuzetno zdrave namirnice, koja ima mnoga povoljna svojstva na tijelo.

E sad, dobar ti je recimo i mangosteen (po meni i bolji).

Na alergije djeluje jer jaca imunitet, te samim time pomaze da tijelo makne patogene (da, opet ja o tome).
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 15:18   #13
neka samo ti pricaj,zato i postoji forum.
Esseker1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 18:56   #14
Noni, Goji, Mangostream, sve oslične stvari za podizanje imuniteta, čovjek se stvarno osjeća dobro i nema bolesti. Jako je još dobra i Aloe vera, a o soku od borovnica de ne govorim. Pogotovo svježe borovnice.
Mada vjerovatno jedna od najboljih stvari za imunitet, a i sve ostalo je PROBIOTIK.
frka20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2009., 23:23   #15
Quote:
Esseker1 kaže: Pogledaj post
gledam,i nevidim dali ima post o tome!?Sta je to,jel netko ima iskustva s time.Kazu da pomaze kod alergija?!
Poslije operacije mi je pao imunite i dobila sam hrpu "bolničkih" infekcija,doktor mi je dan antibiotike,ali sam se samoinicijativno odlučila za noni,pila sam ga 3 mj. i sve je prošlo.To je bilo prije 5 godina,sada sam ga opet uzela piti,više onako zbog nostalgije ,ma,znam da je jako dobar i analgetik,a za alergije ti ne znam.Kad mi je psa lupio auto,čak ga je i on pio odnosno lizao iz moje ruke,ne znam znaš li kakav ne baš ugodan miris i okus noni ima!Sve u svemu meni je znači pomogao kod infekcija i kao analgetik,a dobar je i protiv mamurluka !
sinapis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 00:07   #16
e a koji je original,tj najbolji...?!ima ih dosta,ja sam dobbio preporuku ovoga-
Attached Images
File Type: jpg noni.jpg‎ (4.0 KB, 676 views)
Esseker1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 15:23   #17
Quote:
Esseker1 kaže: Pogledaj post
e a koji je original,tj najbolji...?!ima ih dosta,ja sam dobbio preporuku ovoga-
Meni su preporučili Lucasov,cijana mu je 380kn,e sad vjerujem da su i drugi dobri.
sinapis is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 14:01   #18
Thumbs up Lily of the Desert Aloe Vera

Prije par godina sam u ljekarni (jer tamo uglavnom kupujem svoje aloe vera proizvode) našla aloe vera 99% gel i 75% kremu od proizvođača Lily of the Desert.
Malo sam googlala i fakat je respektabilni proizvođač. Čak vodeći proizvođač organske aloe u S.A.D.-u....
Bili su mi odlični proizvodi!!!
I onda su nestali. Nisam ih mogla više nigdje naći sve do ove godine.
Listajući ZGB News naletila sam na reklamu za njihovu SPF kremu sa mjestima prodaje. Odem tamo i opet uzmem gel i zaista mi je odličan.
Imam relativno suhu kožu i čini mi se djelotvorniji od ESI-evog. Ali nitko osim mene nije nikada ni čuo ni korsiti ovu marku...

Da li je još netko možda koristio ove proizvode (mislim da ih ima samo tri vrste u prodaji..) i da li imate možda još kakve dobre aloe vera proizvode za preporučiti?

Hvala!
Martina Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 22:22   #19
konkretno za šta te interesira NONI ?, Imaš dosta stranica o njemu, njegovom djelovanju itd. Mislim da je svaki dobar koji je u staklenci a ne u plastici. Imao sam neka iskustva sa njime. Mislim da je odličan ali i skup.
dražen72 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2009., 22:20   #20
A kakav je Thai noni? reklamiraju ga kao najbolji (original. receptura, najbolje sačuvani hranjivi sastojci) i najjeftiniji (190 kuna) ? Anyone?
__________________
Čuda ne postoje.
Postoji samo ljudsko neznanje.
Precious X is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:19.