Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2013., 16:07   #941
Zna li netko nešto o ITF savezu čiji centar je u Slavonskom brodu?
kung fu deda is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2013., 07:25   #942
to ti nije priznat savez ako misliš na WACTO, to ti Đakan izmislio u svom dvorištu i postoji samo na fejszbuku

nemoj imat s tim nikakve veze
IpMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 09:38   #943
Hm, ni meni nije tu baš sve jasno. U subotu djecu vdim na natjecanje, pa ćemo vidjeti,
kung fu deda is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2013., 13:25   #944
Ip Man, imali ste pravo. Jutros prošli 400 km, a natjecanje odgođeno. Djeca razočarana, roditelji ljuti, nama voditeljima silno neugodno...
kung fu deda is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2014., 15:16   #945
isuse najviše madalja na EU prvenstvu a ni jedan komentar

bravo curke
__________________
"When investing", "Timing" is everything. - Fred McAllen
ceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 01:16   #946
Quote:
cemo kaže: Pogledaj post
ne postoji ni jedna vjestina koja obuhvaca sve,
???
FCSKALI is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 14:34   #947
__________________
Poznaješ nekoga i misliš da ga znaš, a onda vidiš njegovu drugu stranu - vidiš ga straga! Hrvatska, tamo gdje je more bistrije od prosječnog stanovnika.
Tekken is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2015., 21:15   #948
može preporuka za tkd klub u zagrebu oko centra ili prema gupcevoj zvijezdi za odrasle početnike
hvala
__________________
flair for the dramatic
malaboki is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 19:05   #949
tae kwon do
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2018., 16:09   #950
ima li neko da trenira? najljepsi sport na svijetu
ja sam trenirao kao klinac, imao sam plavi pojas i prestao. sad mi zao

15 godina poslije, sad treniram sam.
ab čagi, neiro čagi i tako dalje ove osnovne, planiram u devetom mjesecu potraziiti neki klub
ParkerFTW is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2020., 16:29   #951
Lightbulb TAEKWONDO

Pozdrav!
Ubrzo se selim u Zagreb i željela bih početi sa treniranjem taekwondoa no ne znam koji bih klub izabrala. Tražim ozbiljan klub gdje se ozbiljno trenira. Molim Vas preporuke!
aby5s is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2020., 20:36   #952
Taekwondo sa ozljedama

Vaša mišljenja o tome jel bi smio trenirati Taekwondo ako sam imao napuknuće pršljena i teški potres mozga sa malim krvarenjem?

Zacjelilo je, ali naravno još uvijek boli tu i tamo i na vrijeme. To se desilo prije otprilike 7 godina.

Volio bih se upisati, ali me muči to...
repzoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2020., 21:20   #953
Pitaj trenera i fizijatra, ne vidim kako mi mozemo odgovoriti. Ovisi u kakvom je stanju i ovisi koliko se moze prilagoditi trening. Ne vidim zasto bi potres mozga bio problem ako treniras samo rekreativno i ne izlazes se mogucim udarcima u glavu. Problemi sa kraljeznicom su pak cesce problem graplerima nego strajkerima, ali sve ovisi koliko je situacija ozbiljna.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2020., 15:07   #954
Sin ima želju upisati TKD, a najbliži su nam Osvit i Čigra. Voljela bih čuti Vaša iskustva, možda preporuku za jedan od ta dva?
seagreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2020., 15:09   #955
Quote:
seagreen kaže: Pogledaj post
Sin ima želju upisati TKD, a najbliži su nam Osvit i Čigra. Voljela bih čuti Vaša iskustva, možda preporuku za jedan od ta dva?
Topla preporuka za oba kluba. Oba imaju višegodišnju tradiciju i dokazali su se kao uspješni klubovi sa odličnim trenerima. Osvit je rezultatski bolji, no Čigra se istaknula humanitarnim radom i pedagoškim pristupom djeci. Nećete pogriješiti upisom djeteta u bilo koji od tih klubova.
morpheous is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2020., 15:25   #956
trenirao sam kao klinac ITF, i to je donekle ozbiljan TKD koji slici kickboxu i to je TKD u orginalnom obliku, dok je WTF unisten kod uvodjenja u olimpjiske igre i to vise nista neslici orginalnoj vjestini.

Tko ne zna sta je ITF evo video prilog


Ono sta mi je ostalo od TKD su stvarno jake noge, i dan danas mogu da dizem do glave i udaram punom snagom, vrtim kruzne, i tako, svakako preporucam, al samo ITF
dass is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2020., 20:52   #957
Quote:
morpheous kaže: Pogledaj post
Topla preporuka za oba kluba. Oba imaju višegodišnju tradiciju i dokazali su se kao uspješni klubovi sa odličnim trenerima. Osvit je rezultatski bolji, no Čigra se istaknula humanitarnim radom i pedagoškim pristupom djeci. Nećete pogriješiti upisom djeteta u bilo koji od tih klubova.
Hvala puno na odgovoru.

Otišli smo u oba da vidimo iz prve ruke i odabrali Osvit.

Čigra mi se čini prostorno uređenija i potencijalno s više rekvizita (no nisam 100%) sigurna. Sviđa mi se što imaju taj humanitarni dio i što je prostor i više nego adekvatan. Djeci je tamo prekrasno. Trener mi se čini super motivirajući, ali da mu fali asistenata.
Na kraju smo ipak prednost dali Osvitu jer tamo s djecom (predškolcima) radi više trenera, mladih, neopterećenih i punih elana, dok je u Čigri samo jedan na njih dvadesetak u istoj dobnoj skupini. Inače mi to ne bi bilo važno, ali se osjeti razlika u odnosu trener-dijete i to baš na tom pedagoškom nivou. Po mojem skromnom mišljenju, naravno.
seagreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2020., 21:07   #958
Quote:
dass kaže: Pogledaj post
trenirao sam kao klinac ITF, i to je donekle ozbiljan TKD koji slici kickboxu i to je TKD u orginalnom obliku, dok je WTF unisten kod uvodjenja u olimpjiske igre i to vise nista neslici orginalnoj vjestini.

Tko ne zna sta je ITF evo video prilog


Ono sta mi je ostalo od TKD su stvarno jake noge, i dan danas mogu da dizem do glave i udaram punom snagom, vrtim kruzne, i tako, svakako preporucam, al samo ITF
Ja bih radije da starta s nečim blažim od priloženog , a kasnije neka se prebacuje na što želi. Ipak, svaka čast.
seagreen is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2020., 22:56   #959
Quote:
dass kaže: Pogledaj post
trenirao sam kao klinac ITF, i to je donekle ozbiljan TKD koji slici kickboxu i to je TKD u orginalnom obliku, dok je WTF unisten kod uvodjenja u olimpjiske igre i to vise nista neslici orginalnoj vjestini.

Tko ne zna sta je ITF evo video prilog


Ono sta mi je ostalo od TKD su stvarno jake noge, i dan danas mogu da dizem do glave i udaram punom snagom, vrtim kruzne, i tako, svakako preporucam, al samo ITF
Ove priče o ozbiljnom i neozbiljnom taekwondou ili jačoj ili slabijoj borilačkoj vještini su mi na razini dječjih prepucavanja čiji je tata jači. Netko se bavi stolnim tenisom, a netko tenisom, netko igra rukomet a netko košarku, netko voli crnke a netko plavuše. Poanta priče je da je odabir sporta ili borilačke vještine stvar ukusa i osobnih predispozicija, rasprave o tome što je jače su za kompleksaše koji misle da njihov odabir mora biti i odabir drugih!
morpheous is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2020., 11:35   #960
Quote:
seagreen kaže: Pogledaj post
Ja bih radije da starta s nečim blažim od priloženog , a kasnije neka se prebacuje na što želi. Ipak, svaka čast.
nemoras se bojat, svaki djeciji program je blag pa da ga i upises na MMA, jedina razlika je prakticnost toga sto uci.
dass is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:41.