Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2010., 20:02   #4501
Quote:
ribicaa kaže: Pogledaj post
Bok, cure

Ima li možda koja od vas kakve korisne informacije o Kristalnoj dvorani, Opatija?
-cijena
-kakvi su dogovori s njima i ostalo...

bilo kakva informacija dobro došla
Ja sam bila tamo na piru u 5.mj. ove godine i toliko se oduševila da i mi razmišljamo tamo imati pir. Ambijent jako poseban pogotvo zbog rasvijete( oni njihovi ogromni lusteri ugašeni a sa strane lila light show postavljen na podu tako da je svijetlio po zidu-jaako romantično!), hrana je bila odlična ( čak i juhica),možda bi bilo bolje da je osoblje malo mlađe al eto.Što se tiče cijene mislim da je oko 250 kn po osobi ali nisam sigurna,morat ćeš provjerit to sama.ja sam bila uzvanik pa neznam baš kakvi su bili dogovori s njima,ovo je samo moj pogled kao uzvanika.I znam da mogu primit 300 uzvanika a za manji pir stave pregradu pa bude manja sala.i ako nema kiše,onda kad dođe pir popije se aperativ na terasi uz bazen.divno...
ibukra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 10:58   #4502
Quote:
ibukra kaže: Pogledaj post
Ja sam bila tamo na piru u 5.mj. ove godine i toliko se oduševila da i mi razmišljamo tamo imati pir. Ambijent jako poseban pogotvo zbog rasvijete( oni njihovi ogromni lusteri ugašeni a sa strane lila light show postavljen na podu tako da je svijetlio po zidu-jaako romantično!), hrana je bila odlična ( čak i juhica),možda bi bilo bolje da je osoblje malo mlađe al eto.Što se tiče cijene mislim da je oko 250 kn po osobi ali nisam sigurna,morat ćeš provjerit to sama.ja sam bila uzvanik pa neznam baš kakvi su bili dogovori s njima,ovo je samo moj pogled kao uzvanika.I znam da mogu primit 300 uzvanika a za manji pir stave pregradu pa bude manja sala.i ako nema kiše,onda kad dođe pir popije se aperativ na terasi uz bazen.divno...
Mi smo imali tamo maturalnu i bilo je stvarno prekrasno, vjerujem da je za vjencanje jos ljepse
Lona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 14:27   #4503
Quote:
ibukra kaže: Pogledaj post
Ja sam bila tamo na piru u 5.mj. ove godine i toliko se oduševila da i mi razmišljamo tamo imati pir. Ambijent jako poseban pogotvo zbog rasvijete( oni njihovi ogromni lusteri ugašeni a sa strane lila light show postavljen na podu tako da je svijetlio po zidu-jaako romantično!), hrana je bila odlična ( čak i juhica),možda bi bilo bolje da je osoblje malo mlađe al eto.Što se tiče cijene mislim da je oko 250 kn po osobi ali nisam sigurna,morat ćeš provjerit to sama.ja sam bila uzvanik pa neznam baš kakvi su bili dogovori s njima,ovo je samo moj pogled kao uzvanika.I znam da mogu primit 300 uzvanika a za manji pir stave pregradu pa bude manja sala.i ako nema kiše,onda kad dođe pir popije se aperativ na terasi uz bazen.divno...
iiiijuuuu, a kad planirate imati pir? da nam nije isti dan?

i meni su divni ti njihovi lusteri, i baš je sve romantično raspitat ću se malo o njima ovih dana, pa ako te bude šta zanimalo, javim
ribicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 14:51   #4504
Quote:
ribicaa kaže: Pogledaj post
iiiijuuuu, a kad planirate imati pir? da nam nije isti dan?

i meni su divni ti njihovi lusteri, i baš je sve romantično raspitat ću se malo o njima ovih dana, pa ako te bude šta zanimalo, javim
mi planiramo pir za 8.10.2011. !!!tako da nam se još ne žuri,ali ti obavezno javi šta si saznala kad vi planirate?
ibukra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 17:45   #4505
Quote:
Lona kaže: Pogledaj post
Cure, treba mi jedan savijet

Nisam dosad nikad bila na svadbi gdje se sluzio svedski stol odnosno buffet. S obzirom da su ukusi razliciti, a tesko je sa jednim meniem zadovoljiti sto ili vise ljudi, razmisljali smo o svedskom stolu na kojem bi bio daleko vec izbor jela i koji bi vjerujem vise zadovoljio uzvanike.
Ono sto me muci kod svedskog stola je kako to sve funkcionira? Nema nekog ''sluzbenog'' pocetka vecere, svi se moraju dizati pa sa tanjurom hodati oko stola, bojim se da se ne stvori guzva ili da bi ljudima bilo neugodno uzeti jos. Znam sebe, ako bi mi se nesto svidalo bilo bi mi neugodno da natrpam tanjur, a isto tako bilo bi mi neugodno pet puta za redom dizati se i ici po jelo.
Svedski stol je super poslije ponoci kad ako netko hoce nesto prigristi moze si uzeti. Opet s druge strane, svi menii koje sam gledala su vise onako ''chic dinning'', nisu preobilne porcije pa se bojim da ne ostanu gladni.

Kakva su Vasa iskustva sa svedskim stolom?
meni se ideja o švedskom stolu ne sviđa jer sam više za red i redoslijed... bilo kako bilo mi smo isto bili u panici da će ljudi biti gladni pa smo imali hladno predjelo, juhu, toplo predjelo i glavno jelo, pa tortu i nakon ponoći još janjetinu i odojka... ljudi nisu mogli sve ni pojesti...
__________________
27.06.2009.
Ally007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 21:28   #4506
pa valjda postoji negdje neki restoran da ima meni za manje od 200 kn ???
zelimirkazeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 21:57   #4507
Quote:
zelimirkazeli kaže: Pogledaj post
pa valjda postoji negdje neki restoran da ima meni za manje od 200 kn ???

Mi smo imali svadbenu večeru u restoranu Ronjgi (meni nam je bio 200 kn + piće, ali kad smo bili na dogovoru, dobili smo nekoliko vrsti menija i najjeftiniji je bio 180kn.)

Inače, kad smo tek bili u potrazi za restoranom, svidio nam se i restoran Štanger u Lovranu (predivan pogled i cijene menija su otprilike iste kao u Ronjgima, koji su na kraju ipak za mrvu prevagnuli... imaju neki posebni touch...
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 22:41   #4508
U salonu vjenčanica Kali traje Božićna igra i Mala akcija 01 - za cure koje još nisu pronašle svoju vjenčanicu dobra prilika za naći vjenčanicu po povoljnim cijenama: http://www.vjencanice-kali.com/Novosti.html
Ribica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 07:23   #4509
Quote:
think.pink34 kaže: Pogledaj post
Mislim da si bas dobro poslozila troskove...mi se vec dugo spremamo na brak, medjutim poslovne situacije su nam sve gore i gore i necemo si bas moci priustiti neku preveliku "raskos" ha ha. mislim da ne moram niti govoriti da sve sami placamo sto mislim da je i najbolje, ali zato se moramo malo stisnuti.
molim te ako ti nije problem napisati ime sellera od kojeg si narucila haljinu i kako si zadovoljna. ako imas mogucnosti da mi eventualno posaljes neku sliku haljine bila bih ti zahvalna.
Poslano na pp!
tikii is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 16:56   #4510
Quote:
Emma23 kaže: Pogledaj post
Da li netko ima za predložiti neke lokacije u Opatiji za fotografiranje ukoliko će padati kiša i da li znate daju li hoteli da se fotografiranje kod njih (ako su fora uređeni) ili se mora tražiti dozvola ili kak to ide?

Itko? Ikakvu ideju? Možda? Ima?
Emma23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 18:15   #4511
Quote:
zelimirkazeli kaže: Pogledaj post
pa valjda postoji negdje neki restoran da ima meni za manje od 200 kn ???
Mi smo u nedjelju bili u Stancija Kovačići vidjeti prostor i oduševili smo se. A kad sam im se bila javila mailom prije oko mjesec dana, brzo su mi odgovorili i poslali cjenik.

Uglavnom, u nedjelju smo malo popričali sa njima i tražili da nam pošalju prijedloge jeftinijih menua jer ćemo imati samo svadbenu večeru za cca 30 ljudi. I u roku od par sati su nam mailali 3-4 prijedloga, počevši od 160 kn po osobi menija sa 3 slijeda (hladno predjelo, toplo predjelo i glavno jelo).

Još nismo definitivno se odlučili, ali u Stancija Kovačići su ostavili najbolji dojam.

flygirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 18:21   #4512
Quote:
Emma23 kaže: Pogledaj post
Itko? Ikakvu ideju? Možda? Ima?
Ja brijem da možeš poslati mail pa ih fino pitati jel se možete doći slikati.
Sumnjam da se želiš dovesti u situaciju da dođeš u vjenčanici sa fotografom i dragim, a oni ti prirede scenu.

Jednostavno im pošalji mail i pohvali unutarnje uređenje i pitaj jel možeš se doći malo poslikati na terasi ili predvorju. Možeš napisati da bi im to bila dobra reklama za goste i prolaznike. Bla, bla, budi maštovita

Najgore što ti mogu reći je da ne možeš
flygirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 19:45   #4513
Quote:
flygirl kaže: Pogledaj post
Ja brijem da možeš poslati mail pa ih fino pitati jel se možete doći slikati.
Sumnjam da se želiš dovesti u situaciju da dođeš u vjenčanici sa fotografom i dragim, a oni ti prirede scenu.

Jednostavno im pošalji mail i pohvali unutarnje uređenje i pitaj jel možeš se doći malo poslikati na terasi ili predvorju. Možeš napisati da bi im to bila dobra reklama za goste i prolaznike. Bla, bla, budi maštovita

Najgore što ti mogu reći je da ne možeš
Slažem se, ali ja ne znam kak zgledaju hoteli iznutra i koji ima najljepši interijer. Onak starinski. Znam samo kako izgledaju hotel Milenij i Kvarner. A zanima me da li ima još neko lijepo mjesto u Opatiji, neka poluzatvorena lokacija? Ja osim Slatine nažalost zaista ništa ne znam pa me zanima dal ju netko malo bolje poznaje?
Emma23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2010., 22:55   #4514
Quote:
Emma23 kaže: Pogledaj post
Slažem se, ali ja ne znam kak zgledaju hoteli iznutra i koji ima najljepši interijer. Onak starinski. Znam samo kako izgledaju hotel Milenij i Kvarner. A zanima me da li ima još neko lijepo mjesto u Opatiji, neka poluzatvorena lokacija? Ja osim Slatine nažalost zaista ništa ne znam pa me zanima dal ju netko malo bolje poznaje?
Prosurfaj po netu hotel Mozert, vilu Angiolinu, 4 opatijska cvijeta, Astoriju i sve ostale hotele sa 4*.

Milenij mislim da je dosta moderno uređen, ali pogledaj i njihove fotografije.
Pošalji mailove hotelima koji ti se sviđaju. Dovoljno je da ih zamoliš da te recepcioneri puste da se slikate max pola sata u predvorju ili na terasi.

Kad već pišeš mailove, javi se i u villu Astra u Lovranu - to je prekrasna vila iznad Opatije u privatnom vlasništvu. Jednom sam bila tamo, vlasnica se činila pristupačna.
flygirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 09:20   #4515
Quote:
flygirl kaže: Pogledaj post
Prosurfaj po netu hotel Mozert, vilu Angiolinu, 4 opatijska cvijeta, Astoriju i sve ostale hotele sa 4*.

Milenij mislim da je dosta moderno uređen, ali pogledaj i njihove fotografije.
Pošalji mailove hotelima koji ti se sviđaju. Dovoljno je da ih zamoliš da te recepcioneri puste da se slikate max pola sata u predvorju ili na terasi.

Kad već pišeš mailove, javi se i u villu Astra u Lovranu - to je prekrasna vila iznad Opatije u privatnom vlasništvu. Jednom sam bila tamo, vlasnica se činila pristupačna.

Imaš pravo. Budem tak napravila. Hvala ti!
Emma23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 17:23   #4516
Quote:
ibukra kaže: Pogledaj post
mi planiramo pir za 8.10.2011. !!!tako da nam se još ne žuri,ali ti obavezno javi šta si saznala kad vi planirate?
uuuh, ja sam toliki baksuz da sam odmah pomislila da ćemo se morat boriti za kristalnu mi planiramo u 7.mj pa mi je krajnje vrijeme da se malo pokrenem.. sve javim
ribicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 12:39   #4517
Quote:
zelimirkazeli kaže: Pogledaj post
Dali mi meoze neko rec gdje je najjeftiniji svadbeni meni?

Bila bi vam puno zahvalna
Štanger ima akcisku ponudu menu od 140 i 170kn
misloryy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 16:36   #4518
Quote:
misloryy kaže: Pogledaj post
Štanger ima akcisku ponudu menu od 140 i 170kn
Stvarno odlična cijena, ambijent predivan, osoblje uslužno, a hrana vrhunska. Moja topla preporuka. Nadam se da ću se baš s njima uspjeti sve dogovoriti jer su mi za sada favoriti.
__________________
Čekam ljeto i Lavića....dočekala Račića!
think.pink34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 16:39   #4519
Quote:
think.pink34 kaže: Pogledaj post
Stvarno odlična cijena, ambijent predivan, osoblje uslužno, a hrana vrhunska. Moja topla preporuka. Nadam se da ću se baš s njima uspjeti sve dogovoriti jer su mi za sada favoriti.
Prekrasan prostor i još ljepša terasa!
Emma23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 19:16   #4520
dali je tko bio na piru u kvarneru u lovranu?ili je imao tamo pir?
ibukra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:25.