Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2008., 09:27   #1121
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
Ni ja nisam imala nikakvu kajganu. Možda su te cure stavljale previše jaja. Ja stavim jedan žumanac i otprilike decilitar ulja, to mi je dosta za kosu, s tim da stavljam samo na donju polovicu vlasi, s naglaskom na vrhovima i zaista mi pomaže.


pa da,tako sam i ja stavljala i uvijek sam najnormalnije isprala
nikakvu kajganu nisam imala
koliko sam shvatila netko je ovdje stavljao samo jaja na glavu bez maslinovog no bez obzira i na to,pa nitko se valjda ne šuri sa kipućom vodom koja je zakuhala da bi se mogla kajgana napraviti na glavi
a možda ima i takvih
__________________
...Ništa nije pogrešno ako te čini sretnim...
Una1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 09:32   #1122
Fakat ne mogu zamisliti kak se stvori ta kajgana.

Samo jaje na kosu? Meni se je jednom jako, jako skorilo sve to na glavi jer sam očito stavila premalo ulja. Od tada sam opreznija i ulje dominira.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 09:36   #1123
Meni to nije čudno, nimalo. Iako je vjerovatno opis 'kajgana' korišten figurativno, naravno da nisu dobile omlet posred čela . Ako nisu razdvojile žumanjak od bjelanjka, a to je najčešća greška i/ili ako su koristile topliju vodu, jaje se zgrušalo,skuhalo, stislo. Isprobaj sama, ne na glavi naravno , al smuti jaje i podijeli ga u dvije zdjelice. Jednu zalij hladnom/mlačnom vodom, drugu toplom. Pa vidi što se događa.
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 10:12   #1124
Znala sam i ja staviti cijelo jaje i nikada mi se niš nije dogodilo. Možda zato kaj kosu ne ispirem u vrućoj vodi, više je hladna nego topla. No nebitno, glavno da je stvar riješena.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 16:04   #1125
Quote:
Hoya kaže: Pogledaj post
I meni je bila kajgana na glavi od žumanceta užas jedan. Ali čula sam da se žumanjak sa maslinovim uljem izmiješa prvo pa onda to na glavu. Ja sam vjerojatno pre toplu vodu stavila kad sam ispirala možda da voda bude čim hladnija nekako istrpiti pa da se to ne dogodi.
nika37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 16:06   #1126
ma o kakvoj kajgani one briju,ja sam isto stavljala na kosu pa nije bilo nikakve kajgane na glavi
nika37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 18:23   #1127
poz svima
citajuci ovu temu....na vasu preporuku sam kupila crveni vichy sampon...e sad me zanima nakon koliko se vide rezultati,znam da ne mogu odmah ocekivat rezultate....al onak otprilike?
majchy_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 22:20   #1128
ja imam problem. koristim minoxidil 5% oko godinu dana. Nakon mjesec dana korištenja kosa mi je prestala jako opadati i stanje je bilo ok do sad, opet je počela opadati jače nego što mislim da je normalno, a minoxidil nisam prestala koristiti. zašto?
__________________
* youtube make-up channel * facebook:)
mladi_luk is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2008., 22:59   #1129
Hm, s Minoxidilom bi trebalo pauzirati, no ne znam je li ti ovo zbog toga kaj nisi pauzirala.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 22:14   #1130
ev ovak,dosli mi nalazi hormona i sve ok!!!! znaci krvna slika i hormoni savrseni
i dalje ne znam od ceg mi se kosa prorjeduje.....trazila sam uputnicu za derma tologa...inace skuzila sam da mi je tjeme uzasno masno,al ono za popizdit
jel ima to kakve veze s opadanjem? ono,sjaji mi je,ko da sam ga s uljem natrackala.
i kupila sam O'rising ampule i merzove vitamine...pa cemo vidjet...
jel normalno da od ampula pecka tjeme i onako malo hladi...ne znam jel pecka il hladi,al nes radi...sinoc sam prvi put stavila,a danas me jos pecka tjeme
__________________
when all else fails,we can whip the horses eyes
and make them sleep and cry
apeitheia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 22:17   #1131
Najbolje da vidiš što će dermatolog reći... iako oni preporučuju nešto u što ih je neko drugi uvjerio

Ja moram još jednom reći da sam se ošišala (ono ispucano) samo 10 cm i kosa više ne pada... tj. smanjuje se opadanje.
__________________
"Don't be yourself - be someone a little nicer."
hyperactive_anki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 22:42   #1132
Ponekad je kosa preteska, pa zato pojacano opada. Kad se skrati, manje vlasi opada.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 22:55   #1133
pa zašto se onda ne malo ošišati i barem sebi skratiti muku sigurno se stres povećava kad padne 20 vlasi odjednom ...
__________________
"Don't be yourself - be someone a little nicer."
hyperactive_anki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 22:58   #1134
Zato se zene uglavnom sisaju sve krace kako stare.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 23:06   #1135
nije zato nego su lijene i ne da im se petljati po dugoj kosi
isto kao i ti koja mi još nisi odgovorila na PP
__________________
"Don't be yourself - be someone a little nicer."
hyperactive_anki is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2008., 23:14   #1136
Pa i to isto zna bit

Ajd pliz ponovi pp, nedavno sam cistila inbox i mozda je nastradao.
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 12:23   #1137
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Ponekad je kosa preteska, pa zato pojacano opada. Kad se skrati, manje vlasi opada.
istina.a tu je i faktor vezanja u rep-ak ju skratis tolko da vise ne nosis rep,ne natezes vise korijen i kosa je bolja 150%
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 14:15   #1138
Da, kosa moze opadati i zbog potezanja, moze se cak desiti da poslije ne izraste, to se zove trakcijska alopecija:
http://en.wikipedia.org/wiki/Traction_alopecia
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 14:16   #1139
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Da, kosa moze opadati i zbog potezanja, moze se cak desiti da poslije ne izraste, to se zove trakcijska alopecija:
http://en.wikipedia.org/wiki/Traction_alopecia
Ajme! Znači, nježno s kosom!
__________________
"When the solution is simple, God is answering." (Albert Einstein)
Zlatna cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2008., 14:36   #1140
eh moja uvijek raspustena,a na tjemenu je kraca zvog siski i stepenastog sisanja,tako da nema neke tezine....
cula sam da postoji opadanje od velikog mascenja tjemena,,,mozda je to moj slucaj...
__________________
when all else fails,we can whip the horses eyes
and make them sleep and cry
apeitheia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:13.