Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2008., 14:44   #1
Emmezeta

Pozdrav svima!

Ima li netko kakvog iskustva s Emmezetom?

Sve informacije i komentari su dobrodošli
Sakura-san is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2008., 16:07   #2
Ja je volim, ima svašta
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 15:10   #3
Znači isplati se ići?
Vidjela sam njihov katalog u 24sata prošli tjedan, a i na webu imaju razne fora kućanske dekoracije, one samostojeće svjetiljke i još neke sitnice...
Btw, smije li se to na Forumu otvoreno spominjati? Ovo zvuči kao nekakva rekalma
Sakura-san is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 21:18   #4
hmm... emmezeta!!!! Ja tam kupio nekoliko stvari za stan. Dobri su za ovako neke sitnice, tehniku. Ipak, za neki namještaj preporučujem ti negdje drugdje. Ja kupio cipelar, pa već problemi kod sastavljanja, da ne kažem proces od ljepljenja drvofixom pa nadalje. Prilikom podizanja robe obavezno je pregledaj da ne bi morao kao ja birati koju ćeš stranu ladičara okrenuti zidu. Često znaju imati male ogrebotine. male, da, ali su tamo. nije baš kvaliteta
andorberendil is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 21:37   #5
Forumašica Angelin1 je (koliko me sjećanje služi) tamo kupila trosjed, njeni dojmovi i komentari su bili pozitivni.
Osobno imam samo jednu jeftilen fotelju već 4 godine (kao ova iz IKEE) i još uvijek joj ništa ne fali . Nije se raspala, a koštala je oko 100 KN.
Frendica/susjeda je kupila stolić, trosjed na razvlačenje, tepih, komodu (i to moderan i lijep dizajn). Jedino s trosjedom ima problema (izvlače joj se jastuci za sjedenje), ali na to ju je prodavač bio upozorio kod kupnje, a ona ignorirala. Ostali komadi su i dalje A1.
Tako da vjerujem da se da naći dobrih i kvalitetnih stvari, samo (kao i u svemu) treba imati 'nos' i malo sreće

Eh da..sad sam se sjetila još masu stvari: Sony TV za starce kupljen na super akciji još uvijek radi bez grešaka, Panasonic kućno kino također. Pa onda još metalni stolić za balkon i stolice na rasklapanje, sve i dalje itekako u funkciji i kao novo, a kupljeno za mizernih 100njak KN na akciji prošle jeseni.
laella is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2008., 22:03   #6
od većih stvari: kupili ovakav sličan dvosjed (u stvari po dimenzijama je trosjed - preko dva metra je) na razvlačenje - zasad jako zadovoljni i jeftinije od ikee - 3700 kuna
http://www.productwiki.com/upload/im...p_sofa_bed.jpg

kupili i lcd samsung na akciji - isto zadovoljni

zatim platnene ormare s drvenom konstrukcijom...

kad bolje razmislim svašta se nakupilo tijekom godina. mogu reći, zadovoljni.

i još jedan raritet u današnje vrijeme - dvosjed je trebao biti dostavljen u roku 3-10 dana, nazvali nas drugi dan i rekli da stiže preksutra (sutra je bio blagdan). stigli kad su rekli. eto
crvenkapica33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 19:15   #7
ja sam tamo kupovao tehniku i nikad problema
zico_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2008., 20:44   #8
Red face

kad se vec brije o emezeti, jel zna ko kakve su im klime? bas mislim tamo ic ovijeh dana pa pazarit nesto, da me herc ne strefi.

i opcenito, imaju stalno neke popuste, pamtim da su za vrijeme eura bili ful povoljni - al baksuz, nisam stigo...
Majklendželou is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2008., 12:49   #9
imaju super povoljne dekorativne stvari, znam da sam gledala vaze za dekoraciju stolova i da su bile 29kn a u pevecu iste takve samo sa naljepnicom kao nekog "poznatog" su 139kn.
Mi kupili frižider, perilicu sa sušilicom,orbitrek, ovako ove sitnije stvarčice tipa sušilo za kosu itd. i sve je bilo u roku isporučeno, nazovu i kažu mi bi došli tad i tad, dal vam odgovara...
amo pohvala za njih!
__________________
Sunce, hvala ti, što si izašlo za mene, sunce obećajem misli bit će pozitivne....
brigitta26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2008., 13:13   #10
evo meni su isporucivali pecnicu. decki su ju donijeli, predamnom raspakirali i dali da provjerim da li ima vanjskih ostecenja. popodne je nazvala neka gospodja da provjeri da li sam zadovoljna dostavom i je li bilo problema. u subotu su mi pecnicu konacno ugradili i u subotu popodne su me nazvali (follow-up nakon 30 dana od dostave) da li je uredjaj uredu.

roditelji su kupili ormarice za cipele koje su nam dostavili, sastavili free (zasto je bilo free ne sjecam se ali nismo platili niti dostavu niti montazu) i sve radi i dan danas.

fotelja za ljuljanje isto tako isporucena, no u transportu se ostetila. dva dana kasnije (isporuka je bila u petak popodne, zamjena u ponedjeljak) dovezli su novu i dobila sam besplatnu dostavu kao ispriku za ostecenu robu.

sve u svemu, moje iskustvo je pozitivno.
Ninochka_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2009., 14:20   #11
Super je Emmezeta Ima prekrasnih stvari, a jeftinih, stvarno su cijene brutalno niske.
Nisam još kupovala ništa osim sitnica, ali i veći komadi mi se čine okej.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 14:54   #12
ako ne gledate previse na dizajn (ormarici za cipele su im, recimo, ekstraruzni), mozete naci dosta dobrog namjestaja po povoljnim cijenama. mi smo nekidan kupili lijep blagovaonski stol na razvlacenje, puno drvo, cvrst, bukva, za 800 kn. i, ne, nije malen. dovezli smo ga u odlicnom stanju, stvarno mu nista ne fali, montaza prilicno jednostavna, a svi koji su ga vidjeli su se zacudili kako je povoljan.

tehniku nismo uzimali, ali cini mi se prilicno povoljna. primjerice, one nove fancy sarene mikrovalne od whirlpoola sto izgledaju k'o televizori su inace gotovo posvuda 1000 kn, u emmezetti su oko 850.

od posudja i plastike se nadje stvari, kupili smo tamo dost' dobar kos za smece za kuhinju. velike plasticne kutije su im ok. i trenutno imaju prekrasne lakirane crvene zdjelice od bambusa.

za ostale stvari za kucu, tipa kuhinjski i kupaonski pribor, rasvjeta, namjestaj i dekori, isto tako ne zaobici kiku (namjestaj, dekori, kuhinjski pribor), bauhaus (rasvjeta, dekori, plastika, namjestaj u vrtnom centru, radne plohe), metro (posudje, plastika, prostirke, posteljina, oprema za kupaonicu) i interspar (posudje, kuhinjski pribor). u zagradama sam navela stvari koje u doticnim trgovinama mene najvise zanimaju.
jedino mi se odjeca i obuca bas ne svidjaju, to im je nekako jadno i po nicemu se ne izdvaja - ono sto je jako jeftino (kod odjece) im i nije bas nesto.
da skratim: u emmezeti gledam prije svega osnovni namjestaj, tehniku i plastiku.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 16:08   #13
Mi smo kupili televiziju od njih i zasad smo zadovoljni.
Isa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 16:46   #14
Kupili smo kutnu i namjestaj za dnevnu kod njih. Cijena je razmjerna kvaliteti. Znaci stol za dnevnu koji je cca 500 kn i dosta velik nije neki novac, ali isto ni neka kvaliteta. Ono, zadovoljni jesmo, ali ne i odusevljeni.

Jedino ne bi tamo kupovala tehniku. Jesmo li mi samo bili takve srece i da nam se to moglo desiti i negdje drugdje, isto je istina, ali nam je lg tv otisao k vragu za manje od 2 godine.

Inace, volim Emmezzetu zbog njihovih sitnica za uredenje doma. U nedostatku Ikee dobra je i Emezzetta!
ashley is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 13:14   #15
mi kupili stol i stolice i ormarić za predsoblje..
kao što ste već napisali - kvaliteta sukladna cijeni
za sad je sve ok!

evo ove..



samo su stolice drugi štof..

i ovo..

__________________
Svaki put kad pomislim da sa mnom možebit nije baš sve u redu dođem na forum i odmah mi je lakše :D (by Cats)
solar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 19:45   #16
meni je super,tamo uvik nadem jeftinih stvari za kucu i naravno istrosim se...
__________________
Razumi me, vrime je da se sidro podigne, pomakli smo granicu, grube riči je priskaču....
plavusa123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2009., 19:50   #17
Kupila sam radni stol, lijepi veliki za okej lovu (500kn), izgleda čvrsto i stabilno.
Također, i lijepe jastučiće i prekrivač
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 11:37   #18
Mi smo tamo kupili dosta namještaja, trosjed i fotelje, stol za blagovaonicu i spavaču sobu.
Slažem se u potpunosti da kvaliteta odgovara cijeni.
Meni je tamo super zbog hrpe detalja za uređenje koje imaju, stolnjaci, podmetači, vazice, kutije (ja sam luda za kutijicama ), sitnice za kuhinju, prekrivači, jastučići... dosta podsjeća na Ikeu, a puno je bliže.

Npr. Kika ima stvarno skupih stvari, a po iskustvima prijatelja, vidim da kvaliteta za stvari više cijene nije ništa bolja.
Ilana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2009., 21:44   #19
Quote:
solar kaže: Pogledaj post
mi kupili stol i stolice i ormarić za predsoblje..
kao što ste već napisali - kvaliteta sukladna cijeni
za sad je sve ok!

evo ove..

http://www.emmezeta.hr/repository/im...gory_large.jpg

samo su stolice drugi štof..

i ovo..

http://www.emmezeta.hr/repository/im...gory_large.jpg
hahaha, i mi kupili isti stol, samo manji

Zadnje uređivanje laella : 01.03.2009. at 21:48. Reason: slike u quote-u u link-ove !
sula is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2009., 10:24   #20
Imaju poprilicno glupu politiku.Imaju massive rasvjetu i pitam ih jel mogu naruciti iz kataloga nesto sto nemaju izlozeno(jer imaju 5 lampi izlozenih) kazu da ne moze,sto dobiju to mogu prodavati.
__________________
Who wants a world where a kid can be safe? I do
boxer-kai is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:31.