Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2014., 00:25   #1
Nekompatibilna flora među spolnim partnerima

daklem gdje da krenem - imala sam kandidu jer sam šećeraš i sklona sam tome poslije svakog antibiotika. doktorica je nije htjela liječiti jer sam imala i poremećaj hormona - iako sam poslije čula da nije bilo rzaloga da je ne liječi odmah - pa je dobio i dečko - u međuvremenu smo prekinuli i ponovo se zbližili nakon 3 mjeseca i tu kreće borba, brisevi meni - sve čisto, brisevi on - samo candida. 4 mjeseca kasnije njemu je konačno bris na candidu ok, negativna dakle izliječio se i sad - nakon svakog odnosa njega i dalje svrbi - čista ja, čist on. čujem od tako nekih žena da postoji nekompatibilnost tih tekućina dolje tj da ga može svrbjeti od mene iako je na brisevima sve ok zbog kiselosti. on je već paranoičan - netko mu je u mikrobiloškom rekao da su ti brisevi što se tamo rade totalno netočni i slabi da se to mora drugačije bla bla , pa mislim kako bi otkrili ljudima išta kad ti brisevi bili netočni. sad mene zanima ima li tu pomoći, može li se nešto učiniti da se ta sluz spusti ili digne na ph koji će bit ok pa neće više imat simptome budući da kažem nalazi na sve su bili negativni i na kandidu i klamidiju i HPV sve smo ih obavili oboje. jedino ako se može naprviti briseve i na više od ta tri tj. 4 radili smo i na trihomonas oboje i obojima je bilo negativno. ponestaje mi ideja. on je meni prvi partner. ja njemu dvanaesta. prije mene nije tri godine imao odnose s nikim. kaže da ga ni poslije jedne partnerice nije svrbjelo ovo je prvi put da ima ovakvih problemasvaki koristan komentar je dobrodošao. hvala.
barbarella39 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:23.