Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2013., 10:38   #3881
Ljubic, koje bi bilo sada za zimu malo tamnije rozo od naseg voljenog pincha a da je isto mac???
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 11:07   #3882
Quote:
maine coon kaže: Pogledaj post
Ljubic, koje bi bilo sada za zimu malo tamnije rozo od naseg voljenog pincha a da je isto mac???
Joj, nisam baš poručavala tamnija roza rumenila.. Možda da pogledaš Dollymix. Meni je i Fleur Power divan, nije klasično rozo al mi je super. Vidi swatcheve.
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 13:23   #3883
Julie evo mojih top 5:
Chanel Rouge
Nars Doucer
Mac Pinc o Peach
Benefit Bella Bamba
Nars Madly
Orgasm i Tarte Exposed su mi ok, nisu savršeni.
Naručila sam i Nars Exibit A jako me zanima da li će mi pasati.
Mac Dainty mi isto nije dobro kako sam očekivala.
Još bih htjela probati Benefit Coralista, ima li ga koja cura NC30?
Od fulanih nijansi: illamasqua Zygomatic jedva da se vidio, Chanel Pink Explosion prejaka roza.
Princez Krafna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 13:35   #3884
Benefit Coralista je jako lagano rumenilo, ja sam NW15-20 zimi pa se jedva vidi na meni
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 13:54   #3885
Quote:
Princez Krafna kaže: Pogledaj post
Od fulanih nijansi: illamasqua Zygomatic jedva da se vidio, Chanel Pink Explosion prejaka roza.
Znači da ni ne probavam Zygomatic, već sam čitala da je samo za svijetlije. Jesi probala Naked rose? Čini mi se da su slični, ovaj možda malo više roz, ali bojim se da se niti on ne bi previše vidio. MAC the perfect cheek je divan, samo ga trebam dosta staviti da bi se vidio
Pink Explosion je na meni katastrofa, možda bi ga netko tko je svjetliji žući mogao progurati, ali na meni je jednom riječju ružan.
I quick question: s čime kombiniraš Chanel Rouge? On mi je najproblematičniji
overburdened is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 15:16   #3886
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Benefit Coralista je jako lagano rumenilo, ja sam NW15-20 zimi pa se jedva vidi na meni
Joj hvala ti, jedna fiksacija manje..
Princez Krafna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 15:22   #3887
Quote:
overburdened kaže: Pogledaj post
Znači da ni ne probavam Zygomatic, već sam čitala da je samo za svijetlije. Jesi probala Naked rose? Čini mi se da su slični, ovaj možda malo više roz, ali bojim se da se niti on ne bi previše vidio. MAC the perfect cheek je divan, samo ga trebam dosta staviti da bi se vidio
Pink Explosion je na meni katastrofa, možda bi ga netko tko je svjetliji žući mogao progurati, ali na meni je jednom riječju ružan.
I quick question: s čime kombiniraš Chanel Rouge? On mi je najproblematičniji
Naked rose nisam probala imala sam Hussy ali nije mi sjeo.
Super imat ću u vidu the perfect cheek takvu sličnu nijansu baš tražim. Zanima me koje bi slično narsovo rumenilo bilo ovom perfect cheek..
Uz Chanel Rouge gotovo da ne treba ništa, ide mi uz Nars Damage koji je moj nude ruž
Princez Krafna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 15:27   #3888
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
NC30 cure, koja rumenila inače koristite?
Budući da sam maslinasta, najbolja su mi rumenila koja u sadrže smeđu boju.

1. Nars Dolce Vita - najbolje rumenilo za NC30
2. Clarins Rose Wood
3. Clarins Sunset Coral
2. Illamasqua Beg
5. Chanel Reflex
itd.
Astona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 16:00   #3889
Quote:
overburdened kaže: Pogledaj post
Znači da ni ne probavam Zygomatic, već sam čitala da je samo za svijetlije. Jesi probala Naked rose? Čini mi se da su slični, ovaj možda malo više roz, ali bojim se da se niti on ne bi previše vidio.
Ako se Zygomatic nije vidio na tebi, sumnjam da bi i Naked rose, dosta je svijetli on. Imaš tu kod Charlie dobru usporedbu.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 16:31   #3890
A znam, preboljela sam ga...skoro()

Najviše volim roza rumenila ili s primjesom roze i/ili narančaste. Npr. Chanel Rose Initiale, MAC Ripe for love, MAC Pet me. Hussy imam, ali rijetko posežem za njim. Isto vrijedi i za Espiegle.
U biti nemam ništa s primjesom smeđe iako već neko vrijeme gledam Nars Doucer.
overburdened is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 17:29   #3891
Cure molim pomoć!
Na temi 'ruževi' sam dobila preporuku za crveni ruž, kupila Max Factor Ruby Tuesday. Sad mi treba rumenilo koje bi uz to pristajalo, drogerijskog ranga.
Inače sam svijetle puti, neutralni podton prema hladnom, plava kosa, plavo zelene oči.

Hvala :-)
Simki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 18:53   #3892
Quote:
d.i.n.a. kaže: Pogledaj post
Ovo nisam trebala vidjet... Jel ga mozes usporedit sa Naked Rose od Illamasque, da ne duplam. Ti si svijetla jel da?
ups, ja sam poduplala, ali se ne žalim. imam naked rose od prije, svijetla sam. i definitivno ne mogu odoljeti stylish ambalažama, pa sam kupila i taj talbot runhof for art deco danas

možda su slični, ali nisu identični. art deco ima diskretan shimmer, daje i neki hajlajt efekt, i drugačije prianja uz kožu, imam dojam da je nekako masniji, glađi, dok mi je naked rose više prašnjikav, mat.
ne znam baš pisati o kozmetici, a sad shvatih da je i još teže fotkati, no tu su neke dvije jadne probe (1, 2). naked rose je gornji, AD donji.
razlika i ljepota i pigmentiranost oba se više vide uživo
__________________
srce bi, da može misliti, stalo
pitseleh is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 23:45   #3893
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
Joj, nisam baš poručavala tamnija roza rumenila.. Možda da pogledaš Dollymix. Meni je i Fleur Power divan, nije klasično rozo al mi je super. Vidi swatcheve.
Fleur Power je preeepreedivan!! i odlicno stoji tamnoputim curama, ali i sestricni koja je neutralni podton super stoji! bas je pre pre
Little Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 23:53   #3894
Quote:
Julie Bergdorf kaže: Pogledaj post
Ja sam se tako zeznula i sa MAC Dainty, na meni se jedva vidi.

NC30 cure, koja rumenila inače koristite?
ja imam isto MAC Peaches i odlican mi je. obavezno probaj illam. lover. savrsentvo od rumenila za nas
a zasto ti dainty nije dobar? bas sam ga mislila kupiti
Little Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 09:26   #3895
Quote:
pitseleh kaže: Pogledaj post
ups, ja sam poduplala, ali se ne žalim. imam naked rose od prije, svijetla sam. i definitivno ne mogu odoljeti stylish ambalažama, pa sam kupila i taj talbot runhof for art deco danas

možda su slični, ali nisu identični. art deco ima diskretan shimmer, daje i neki hajlajt efekt, i drugačije prianja uz kožu, imam dojam da je nekako masniji, glađi, dok mi je naked rose više prašnjikav, mat.
ne znam baš pisati o kozmetici, a sad shvatih da je i još teže fotkati, no tu su neke dvije jadne probe (1, 2). naked rose je gornji, AD donji.
razlika i ljepota i pigmentiranost oba se više vide uživo
Hvala na usporedbi al ja cu ga preskocit onda. Sa NR sam zadovoljna, je praskast al je dugotrajan, a preko njega stavim highlighter kad mi treba. To bi jedino doslo u obzir da napravim zamjenu, a vidim da Talbot ima mrvu vise breskvice u sebi, al zanemarivo.
d.i.n.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 12:47   #3896
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
došla sam podijeliti oduševljenje sa Talbot Runhof for Artdeco Blush Couture


totalno je prirodno i baš me osvježi i da finu konturu

http://beautype.blogspot.de/2013/09/...r-artdeco.html

Ovo divno izgleda
Inače ne korisitm rumenila na dnevnoj bazi, al možda bi trebala kupit da imam za svaki slučaj...a i za ukras

Već stvarno dugo nisam kupila ništa dekorative osim maskare
Tipkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 15:44   #3897
Quote:
Tipkica kaže: Pogledaj post
Ovo divno izgleda
Inače ne korisitm rumenila na dnevnoj bazi, al možda bi trebala kupit da imam za svaki slučaj...a i za ukras

Već stvarno dugo nisam kupila ništa dekorative osim maskare
Isprobaj svakako tester prije nego kupiš.

Meni osobno ovo rumenilo izgleda prekrasno na slikama, ali uživo mi je blaaaahhh... bezveze. Mislim da bi se boja jedva primijetila na meni ili bih izgledala prljavo s njom, ne znam, baš mi je nekako čudna i razočaravajuća boja bila...

Osim što lijepo izgleda, ne vrijedi mi te novce...
__________________
Messing my mind, playing the game, trying stay calm, but becoming insane...
Gusfraba is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 16:00   #3898
ja sam nc20 i na meni se zygomatic isto jako slabo vidi.
nars exibit a je rumenilo koje treba svima,prekrasno je i oboavam ga i iako je crveno savršeno mi ide uz crveni ruž,naravno da ga stavim jako lsgano,čak mi bolje paše ta kombinacija nego nars douceur i crveni ruž.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 17:09   #3899
sad si mi stavila bubu u uho, iako sam zadovoljna sa kombinacijom douceur-crveni ruž....bilo da je riječ o jarko ili tamno crvenom
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2013., 17:13   #3900
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
nars exibit a je rumenilo koje treba svima,prekrasno je i oboavam ga i iako je crveno savršeno mi ide uz crveni ruž
Potpis!
Astona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:53.