Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi > Borilački sportovi i vještine

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2012., 23:35   #81
Quote:
Marc88 kaže: Pogledaj post
a sinko moj koga je pobijedio? gubi svaku drugu borbu, Kongo i Nelson nisu neko mjerilo,bolestan Mino(prva borba) i potroseni Mirko takodjer nisu mjerilo, jedino mu se moze cestita na vrhunskom JJ-u sto je pokazao u gotovo svakoj pobjedi ali to je sve i to je nedovoljno + porazi u kojima ispada amater!
a gle, ak se ti bolje osječaš u svojoj koži misleć da je loš, onda ok, u pravu si. Frajer ima omjer 16-5, bio je prvak u svojoj kategoriji, stand up mu je loš jer mu je noga za kurac i pitanje kolko s njom može radit (ako ti ljudi, protiv kojih je pobijedio imaju isprike za poraz, onda on može i za pobjedu imati ispriku). Frajer kad je na podu, prilično dobro se snalazi za teškaša, brijem da je pokazao jedan od najboljih, ako ne i najbolji parter od svih teškaša u UFC-u. Nije mi osobito drag Frank Mir, ali ti niti argumentacija nije neka objektivna.

I nije sudac ništa sjebo, Minotauro je sam prizno da je napravio pizdariju jer je htio pokazat superiornost svojeg JJ u odnosu na Mira.

I još da dodam da po meni fajter ne mora imati ne znam kakve winning streakove da bi bio dobar borac...mislim da je svaka borba sa bilo kojim borcem zahtjevna. (to što nama to drukčije iz ugodnosti svog doma izgleda, to je druga stvar)
bijatch is offline  
Old 07.02.2012., 23:39   #82
i još da velim: prvi je nokautiro i submito Minotaura
bijatch is offline  
Old 08.02.2012., 10:36   #83
mješaju se kruške i jabuke..,mir je svakako legenda mma i oporavio se od nečeg što što večina nebi ALI zadnje borbe su mu loše spor je i opčenito dosadan u borbi i to nije borac kojeg bi stavio s werdumom koji se odlično nosio s overemom u stojci..,mislim da bi ga mir forsiro u ogradu i udaro koljenima...

samo kažem da nebi bio uzbudljiv meč samo to..
D.I is offline  
Old 08.02.2012., 12:05   #84
Quote:
D.I kaže: Pogledaj post
mješaju se kruške i jabuke..,mir je svakako legenda mma i oporavio se od nečeg što što večina nebi ALI zadnje borbe su mu loše spor je i opčenito dosadan u borbi i to nije borac kojeg bi stavio s werdumom koji se odlično nosio s overemom u stojci..,mislim da bi ga mir forsiro u ogradu i udaro koljenima...

samo kažem da nebi bio uzbudljiv meč samo to..
ok...tako to sada izgleda, ali govorimo o mma, gdje ne možeš predvidjeti ama baš ništa i meni su osobno dosadne borbe u kojima obojica boraca ne rade ništa, ne samo jedan, a ako će Werdum biti toliko superioran u odnosu na Mira, onda ćemo uživati u demonstraciji superiornosti i opet dobro...

ali eto za primjererdum vs. Overeem je trebala biti jebena borba, na kraju je ispala smijurija...tako to ide, ne kužim čemu već sada zamarati sebe i druge potencijalnom kvalitetom još nesigurnog matchupa
bijatch is offline  
Old 08.02.2012., 12:53   #85
Quote:
bijatch kaže: Pogledaj post
ne kužim čemu već sada zamarati sebe i druge potencijalnom kvalitetom još nesigurnog matchupa
to je rasprava ništa drugo...
D.I is offline  
Old 08.02.2012., 14:48   #86
i Mir i Werdum su zesci slow motion u usporedbu sa Santosom, Machidom, Jonesom..
zato ce borba izmedju njih dvojice biti interesantna

pobjednik bi trebao ici na naslov prvaka.

Opcenito JDS je najbrzi u teskoj (nekoc je to bio Mirko danas je usporeni hrvac)
Machida, Jones oni su ipak poluteskasi, no vjerujem kad bi presli u tesku da bi bili brzi od 95% boraca, ako ne i od svih (odim mozda JDS-a)

Zadnje uređivanje BB87 : 08.02.2012. at 15:20.
BB87 is offline  
Old 08.02.2012., 16:47   #87
Vidjevsi ovaj video uvjerio sam se da je Anderson Silva preko 100 kg (cca po mojoj procjeni 105 kg)
Dakle jedan solidan teskas. NO, on nastupa u srednjoj kategoriji gdje sigurno puno gubi na snazi i izdrzljivosti time sto skida skoro 20 kg. Uostalom cijelu srednju diviziju je pocistio, pa sto ne ode u tesku malo cisto iz zafrkancije? Mislim da bi on bio jako dobar + nebi se izmorio skidajuci puno kila.

Video snimljen nedavno:

http://www.youtube.com/watch?v=NlpA-...ayer_embedded#!
BB87 is offline  
Old 08.02.2012., 16:57   #88
Vidio danas... Igor Pokrajac vs Thiago Silva, 15.05.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Old 08.02.2012., 17:00   #89
ma Poki ce mu glavu otkinut. ovaj je vise od godinu dana ''out'' van kaveza + vise ne koristi steroide tako da nece biti jak kao prije.
Dobar je Thiago, ali Poki je u ''naletu'' tako da jadan on, Poki je najgori protivnik kojeg je mogao dobiti u ovom trenutku.
BB87 is offline  
Old 08.02.2012., 17:45   #90
Quote:
bijatch kaže: Pogledaj post
a gle, ak se ti bolje osječaš u svojoj koži misleć da je loš, onda ok, u pravu si. Frajer ima omjer 16-5, bio je prvak u svojoj kategoriji, stand up mu je loš jer mu je noga za kurac i pitanje kolko s njom može radit (ako ti ljudi, protiv kojih je pobijedio imaju isprike za poraz, onda on može i za pobjedu imati ispriku). Frajer kad je na podu, prilično dobro se snalazi za teškaša, brijem da je pokazao jedan od najboljih, ako ne i najbolji parter od svih teškaša u UFC-u. Nije mi osobito drag Frank Mir, ali ti niti argumentacija nije neka objektivna.
pogledaj malo protiv koga je pumpao scor to sto je bio prvak dok je UFC bio trecerazredna liga isto nista ne znaci i kasnije kad je prebio bolesnika pa drugi put postao prvak...ne mrzim Mira ali drzim da nije elitni borac, stand-up ima los kao i vecina JJ boraca i to nema veze s nesrecom(pogledaj i prije nesrece), jedino sto mu odajem priznanje je vrhunski JJ ali to je nedovoljno osobito jer ima laku bradu...isprike imaju bolesni mino(u prvoj) i potroseni Mirko ali i bez tog on nema neke velike pobjede a s druge strane ima katastrofalne poraze sto baca veliku ljagu na njega
Quote:
bijatch kaže: Pogledaj post
I nije sudac ništa sjebo, Minotauro je sam prizno da je napravio pizdariju jer je htio pokazat superiornost svojeg JJ u odnosu na Mira.

I još da dodam da po meni fajter ne mora imati ne znam kakve winning streakove da bi bio dobar borac...mislim da je svaka borba sa bilo kojim borcem zahtjevna. (to što nama to drukčije iz ugodnosti svog doma izgleda, to je druga stvar)
zajebao je sudac, ima video o tom gdje Mino govori kako ga je 2 puta ili jednom bespotrebno upozorio na udarce
Marc88 is offline  
Old 08.02.2012., 19:05   #91
Quote:
Vesela Ćonka kaže: Pogledaj post
Mislim da bi mec između werduma i mira trebao bit za izazivaca titule ako se dogodi
Quote:
mmafann kaže: Pogledaj post
po meni bi isto trebali napraviti Werdum - Mir, to bi bio sjajan match !!
Quote:
Vesela Ćonka kaže: Pogledaj post
ipak tko jos dolazi u obzir osim werduma i mira?cain i carwin su izgubili zadnje borbe,kongo i hunt se bore uskoro ali nemaju takve pobjede iza sebe kao ova dva.barnett i cormier se trebaju jos borit a onda ce tek u ufc valjda...ako se reem i jds budu borili na proljece onda bi se pobjednik tog meca mogao borit na jesen a werdum ili mir bi bili odlicni protivnici za bilo koga.
Negdje je bilo neslužbeno najavljeno da Bigfoot Silva dolazi u UFC i da će se u travnju boriti protiv Caina. JDS vs Overeem je najavljeno za ljeto (znači najranije u lipnju).

Po mom mišljenju (ako ostane kao što je najavljeno), pobjednik iz borbe Cain vs Silva ide na Mira (vjerojatno u kolovozu ili rujnu), a pobjednik iz te borbe Mir vs Cain/Silva napada titulu (JDS ili Overeem) u prosincu ili siječnju. Mislim da će Werdum pričekati na title shot.
__________________
19. svibnja 1991. - Hrvati na referendumu izabiru neovisnost, samostalnost i izlazak iz višenacionalne državne zajednice...
22. siječnja 2012.
- Hrvati na referendumu izabiru ovisnost, nesamostalnost i ulazak u višenacionalnu državnu zajednicu ***Piramida moći***
Negromant is offline  
Old 08.02.2012., 19:41   #92
Dogovoren revanš Diaz Condit,treba se samo datum odredit..
splithead is offline  
Old 08.02.2012., 20:28   #93
Mislim da su mir,werdum,cain pa i bigfoot odlicni borci u dobroj formi i nista se pouzadno ne moze prognozirati kad oni uđu u kavez,kako je rekao mirko tako da bi njihove borbe sigurno vecina zeljela vidjeti. Vecina odlicnih boraca imaju pokoju losu borbu gdje su ispali kao amateri,kao cain sad npr ali to ne znaci da u sljedecoj ne mogu briljirati.

Anderson stvarno izgleda ko teskas tamo. Ali vjerojatno ce on u penziju skoro.Bilo bi ga zanimljivo vidjeti u teskoj a jonesa pogotovo.

Nadam se da ce poki pametno odradit borbu.Sa thiagom treba izbjegavati parter i bilo bi najbolje kad bi ga sredio kao sto ga je sredio machida ali to ne moze svako.Ipak vjerujem u pobjedu.
__________________
Gumiflex
Vesela Ćonka is offline  
Old 09.02.2012., 03:58   #94
Razdvojilo topic, a?

Brđani, a kako komentirate optužbe protive Overeema da je 1.1. gurnuo ženu u Las Vegasu? Valjda nije toliki krkan.
__________________
Blaze Starr
ishamael is offline  
Old 09.02.2012., 09:26   #95
uvjeren sam da je o neka glupača željna novaca bez rada..,to su one što ih "siluju" u hotelskoj sobi a ona jadan došla da igraju xbox
D.I is offline  
Old 09.02.2012., 15:38   #96
Quote:
ishamael kaže: Pogledaj post
Brđani, a kako komentirate optužbe protive Overeema da je 1.1. gurnuo ženu u Las Vegasu? Valjda nije toliki krkan.
Ma nije...

__________________
19. svibnja 1991. - Hrvati na referendumu izabiru neovisnost, samostalnost i izlazak iz višenacionalne državne zajednice...
22. siječnja 2012.
- Hrvati na referendumu izabiru ovisnost, nesamostalnost i ulazak u višenacionalnu državnu zajednicu ***Piramida moći***
Negromant is offline  
Old 11.02.2012., 12:38   #97
Haha dobar je ovaj gif. Ni ja ne vjerujem da je reemova optzba utemeljena ali tko zna...
Izgleda da ce se borit mir i cain pa pobjednik za naslov. Jds i reem bi se trebali borit 25.5,tako predviđaju.Cain je odlican ali nisam za taj sistem da se nakon jedne dobivene borbe moze opet borit za naslov kao sto je to npr bilo i sa brockom. Mislim da je zanimljivije kad se sastaju borci koji se nisu borili nego opet isti a u ovom slucaju mogli bi se opet sastati jds i cain. I slazem se da nema lake borbe ili protivnika,pogotovo ovi protiv kojih su se borili mir i werdum u zadnje 3 borbe.
Diaz je pusio travu i zbog toga je pao na testu i susprendiran je.Neki put stvarno pretjeruju sa tim testovima
__________________
Gumiflex

Zadnje uređivanje Vesela Ćonka : 11.02.2012. at 12:49.
Vesela Ćonka is offline  
Old 11.02.2012., 14:07   #98
po meni mir i cain se trebaju boriti, pa pobjednik za naslov. ipak mir je u pobjedničkom nizu, a cain je tako blentavo izgubio od jds da mu se treba pod hitno dati novu šansu za naslov.

i što odma dižete u nebesa werduma? pobjede protiv jednodimenzionalnog nelsona i potrošenog fedora neznače ništa (zasad). nek se bori protiv carwina il shauba
__________________
Where The Wild Things Are....
Milko63 is online now  
Old 11.02.2012., 15:27   #99
Quote:
Milko63 kaže: Pogledaj post
po meni mir i cain se trebaju boriti, pa pobjednik za naslov. ipak mir je u pobjedničkom nizu, a cain je tako blentavo izgubio od jds da mu se treba pod hitno dati novu šansu za naslov.

i što odma dižete u nebesa werduma? pobjede protiv jednodimenzionalnog nelsona i potrošenog fedora neznače ništa (zasad). nek se bori protiv carwina il shauba
Werdum je jedano od rijetkih koji se moze pohvalit impresivinm scorom...kao prvo Nelson nikako nije jednodimenzionalan,spominjes jednog Shauba kojeg su Nelson i Mino nokautirali, drugo Werdum je pobijedjivao odlicne borce, Bigffota,Kylea,Overema,skinuo je skalp Veri i Gonzagi,pobjedio Aleksa u primeu kao i Arlovskog(tu su ga pokrali) covjek je trebao biti UFC prvak da je sve islo redom, ali ne umjesto da mu daju priliku za titulu ili neko jace ime daju mu debitant kojeg on debelo podcijeni i gle cuda taj debitant je danas prvak. Tadasnji top borci u UFC-u su bili cak losij od Werduma i mislim da bi svakog dobio!

Sljedeca borba bi trebala bit Mir-Barnet/Cormier za izazivaca ili Mir-Werdum, ovo sto guraju Caina preko reda je glupost!
Marc88 is offline  
Old 11.02.2012., 19:11   #100
werdum je imao svoju priliku i prokockao ju je, i sad moram opet graditi svoje ime u ufc, znači mora još barem 2-3 borbe odradit prije borbe za naslov. overeem i lesnar imaju drukčiji tretman jer iza njih je veći hype, više para je u igri
i neguraju caina preko reda, ipak je on bio prvak, savršen niz pobjeda i dominacija u mečevima. a i meč caina i jds je nedorečen, jer je pao nekakva vrsta lucky puncha

ako je werdum toliko kvalitetan, lako će on postati prvak, bilo za par mjeseci il godinu ipo
__________________
Where The Wild Things Are....
Milko63 is online now  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:35.