Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.02.2014., 17:21   #41
Papa Doc iz 8 Milea (tj. Anthony Mackie, je li) izgleda odlično kao Falcon.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 18:37   #42
Quote:
RoboWarrior kaže: Pogledaj post
TRAILER #2

Do sada nisam bio previše zainteresiran, ali mislim da me ovaj trailer kupio.
Izgleda fino, CGI na razini, još samo da sadržaj bude kvalitetan.
Xenoborg is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 20:23   #43
Da budem iskren ovo izgleda prilicno lose i nezanimljivo.
Ocekujem jos jedan razocaravajuci film u ovom zanru.
Shadow dancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 20:29   #44
Quote:
Shadow dancer kaže: Pogledaj post
Da budem iskren ovo izgleda prilicno lose i nezanimljivo.
Ocekujem jos jedan razocaravajuci film u ovom zanru.
Slažem se. Jedino bi gledao radi Black Widow.
Malo pretjerujem, ali trailer me na mahove podsjeća na B produkciju.
Jebe se meni za Winter Soldiera, dajte nekog poštenog villaina Kapetanu.
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 22:12   #45
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Slažem se. Jedino bi gledao radi Black Widow.
Malo pretjerujem, ali trailer me na mahove podsjeća na B produkciju.
Jebe se meni za Winter Soldiera, dajte nekog poštenog villaina Kapetanu.
I mene je isto podsjetilo na B produkciju.
U ovim filmovima vecinom imaju slabog negativca i samim tim prica i kao krajnji produkt film ne mogu ispasti dobro. Ne znam sta je toliko tesko uraditi to opasnije i ne tako predvidljivo. Uostalom, mi se tu nista ne pitamo, ocigledno ima dovoljno onih koji ce platiti ulaznicu...
Shadow dancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 23:18   #46
Što se tiče cijelog Marvel Cinematic Universea, samo je Loki značajan negativac. Ovi drugi su većinom random i bez nekog većeg značaja osim što popune screen time.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2014., 11:40   #47
Thanos je značajniji, cijeli MSU se vrti oko Infinity stonesa.
shoei is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2014., 14:23   #48
Quote:
shoei kaže: Pogledaj post
Thanos je značajniji, cijeli MSU se vrti oko Infinity stonesa.
Da, ali od Thanosa nismo još ništa vidjeli.
good kid is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2014., 15:14   #49
Ja sam kao dijete čitao ove Marvel stripove i kad sve ovo nekako sumiram, sve ove Marvel filmove sto su dosada izasli jedino je Avengers bio RELEVANTAN i sjajan film, a reći ću i zašto:

Zato jer smo napokon na okupu vidjeli mnogo Marvel superjunaka, to se može činiti za film kao neki veliki podvig, ali u Marvel strip svijetu to je samo jedna od epizoda.

Problem glede ostalih Marvel filmova jest sto razlicite kuće imaju prava na razlicite superjunake i zlikovce, pa tako samo šalju nova sranja jedno za drugim glede DOSLOVNO ZASEBNIH SVEMIRA za svakog superjunaka ili grupu (X-MEN).

Ono sto je poanta je to da su X-MEN, Daredevil, Spiderman, svi Avengersi itd ONI SU SVI DIO JEDNOG TE ISTOG SVEMIRA, DOGAĐANJA i priča u stripovima... I onda se čudimo zasto Cap. ima loše negativce ili Iron Man?

Pa hebote kako neće imati kada NE SMIJE IMATI POŠTENE negativce zbog jebenih prava drugih kuća i na negativce? Daj samo stavite jednog od desetaka neprijatelja Spidermana da je glavni negativac u filmu Kapetana Amerike i dobit ćete super film, ali to naravno neće se dopustiti, jer neprijatelji Spidermana pripadaju Spidermanu, ma bogati...

Tako to u stripovima nije išlo i zato ne ide ni ovo sa Marvel filmovima u većini slucajeva, cast iznimkama (Avengers, za koje rekoh zasto) i Iron Man 1 koji je izvukao film samo zahvaljujuci dobroj prici i Robert Downeyu, inace negativci su bili i u tom filmu za nasmijat se.

Te kuće koje imaju prava na razlicite superjunake rade katastrofe od logike i razuma, evo npr u zadnjem Thoru smo imali skoro pa i veću prijetnju po Zemlju nego sto je bilo u Avengersima (cili hebeni svemir je trebao nestat u novom Thoru), ali SHIELD-a niti na vidiku... Niti kapetana Amerike, niti Iron Mana ni nikog, pa dokle cemo se i mi praviti slijepi na te gluposti?

Kao Iron Man ne bi stigao u pomoć Thoru u novom Thor filmu? Šta, bilo mu je daleko doletiti iz SAD-a u London ali nije mu bilo daleko doletiti u sekund iz Amerike u Afganistan u prvom Iron Manu? Ili Cap.? Ma dajte ajde... povraća mi se iskreno na sve ovo, ako je sve svrha samo novac i prava filmskih kuća onda nisu ni trebali raditi Marvel filmove jer ovo vise nema nikakve logike ni smisla.

Evo u ovome novome Cap. Ameriki opet će se radit o glavi a vjerojatno i dobrom djelu svijeta, Iron Mana niti na vidiku naravno...Jer to nije novi Avengers, Bože...

A da ne govorim da bi mu kojim slucajem X-MEN pomogli, ufff to ne treba niti pomisljat, ja ne znam jel itko od vas ikad shvatio i zapitao se kako to da NIKAD NIKO NIGDJE nije spomenuo u X-MEN filmovima Spidermana, Avengerse itd i obratno? Pa to je žalosno jebote, žalosno, jer to je ISTI SVIJET, mutanti žive U ISTOM SVIJETU SA Thorom, Hulkom, Spidermanom itd...ali gledano filmski, uvjerili su ocito sve da je to za niti pomisliti, te kako rekoh, zato ovo sve nema nikakve svrhe.

Evo ovako to izgleda u pravom MARVEL svijetu bez hebenih pro-kapitalisticko-pohlepnih filmskih kuća: Spider-Man, Iron Man and the Hulk ili npr. ovo: Marvel Ultimate Spiderman & Capitan America & Thor & WOLVERINE

Kad ćete ovakvo nesto vidjeti u filmu? NIKAD.

Zadnje uređivanje Dragon007 : 04.02.2014. at 15:31.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2014., 22:38   #50
i ja sam se prilikom gledanja thora par puta zamislio kako bi bilo dobro da sad dođu iron man, hulk i riješe problem odmah. ali onda bi takvi filmovi bili više avengers filmovi, ili justice league ako bi gledali DC. svaki lik ima svoju priču, negativce koji su se prvi put pojavili u stripu određenog junaka, kao malekith prvi put baš kod thora i onda bi bilo bezveze sad umiješati i druge likove unutra.
recimo, meni bi bilo glupo da se sad u borbi između supermana i doomsdaya umiješa ostatak JL ekipe.

sviđaju mi se oba dva trailera od CA:TWS, nadam se da će biti bolji nastavak od prvog filma
halek is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2014., 05:18   #51
Quote:
halek kaže: Pogledaj post
i ja sam se prilikom gledanja thora par puta zamislio kako bi bilo dobro da sad dođu iron man, hulk i riješe problem odmah. ali onda bi takvi filmovi bili više avengers filmovi, ili justice league ako bi gledali DC. svaki lik ima svoju priču, negativce koji su se prvi put pojavili u stripu određenog junaka, kao malekith prvi put baš kod thora i onda bi bilo bezveze sad umiješati i druge likove unutra.
recimo, meni bi bilo glupo da se sad u borbi između supermana i doomsdaya umiješa ostatak JL ekipe.

sviđaju mi se oba dva trailera od CA:TWS, nadam se da će biti bolji nastavak od prvog filma
A dobro, DC je ponešto drugačije postavljen univerzum još u stripovima, iznimke bi bile vidjet Supermana i Batmana skupa, baš iznimke, dok u Marvelu ovi svi likovi su isprepleteni dosta često, nekad se nije znalo ko pije a ko plaća ali ne u negativnom smislu, zato smatram da je ovo da se pojedinacno predstavlja svaki od Marvel junaka imalo smisla za prve filmove tih junaka, ali poslije u nastavcima nema smisla... Jer cim ti prijeđeš jedan prag - AVENGERS, i onda ides kao nastaviti kao da nista nije bilo pa ces globalnu prijetnju rijesavat "lokalno" tj. pomocu jednog junaka nije to to onda više... barem meni.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2014., 09:49   #52
Pa da, nema to smisla.
U Thoru se razruši London, a Avengersima ni traga ni glasa- ne, sve će to riješiti jedan Thor.
Dok je za NY trebala čitava armija superjunaka.
E pa ne može to više tako.
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2014., 12:38   #53
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Pa da, nema to smisla.
U Thoru se razruši London, a Avengersima ni traga ni glasa- ne, sve će to riješiti jedan Thor.
Dok je za NY trebala čitava armija superjunaka.
E pa ne može to više tako.
a sve bi bili nastavaci avengersa onda ali kuzim sta mislis. cim je amerika u pitanju svi brane, a kad je neki drugi grad u svijetu, jedan junak koji pobere batina i spasi svijet. uvijek je amerika u centru paznje, sere mi se vise od toga
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2014., 12:40   #54
U Marvelovim stripovima su to riješili tako da su ego superjunaka napumpali do maksimuma i njima je najveća moguća sramota iskat pomoć...prije bi dali guzice.
I u Avengersima nisu oni bili ti koji su tražili pomoć nego Fury.
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2014., 12:53   #55
Quote:
Samo jako! 1994 kaže: Pogledaj post
U Marvelovim stripovima su to riješili tako da su ego superjunaka napumpali do maksimuma i njima je najveća moguća sramota iskat pomoć...prije bi dali guzice.
I u Avengersima nisu oni bili ti koji su tražili pomoć nego Fury.
Džaba ti ih je branit Rekoh već da je i imalo smisla dok su svi ovi junaci imali svoj prvi film, svoju prvu pojavu i tako to ali sad vise nema smisla, a POSEBNO NEMA SMISLA jer ih je kako si i sam rekao Fury spojio sve skupa.

E i da, dobro se reklo od doticnog kolege forumaša, i meni se iskreno sere od te Amerike i napada na nju, hebote od cilog hebenog mjesta na kugli zemaljskoj Alieni odluče napraviti invaziju iznad New Yorka... iznad grada koji je u žiži pažnje cijelog planeta zbog utjecaja SAD-a, najveci grad prve sila planeta, pa hebote ja da sam Alien koji bi na taj nacin napao Zemlju radije je ne bi ni napadao kad bi bio toliko NE-INTELIGENTAN

A da ne spominjem i da su naravno Avengersi bili tamo da pomognu jadnoj Americi, Thor ipak riješava stvari po "vukojebinama" svijeta poput Londona i tako...I to ne bilo kakvu stvar, spašava cijelo postojanje Univerzuma kakvo znamo, ali to očito nije dovoljno jak razlog da Iron Man doleti ili bar Fury do Londona.

I onda kad netko počne pljuvat po World War Z... pa sad da je to najgori film na svijetu (a nije) manje je proziran od ovakvih, barem sam umjesto boja Amerike na helikopterima (tih čudesnih boja slobode) vidio Davidovu zvijezdu, hebote koje olakšanje malo za promjenu... Bar nešto, da ne pomislimo da samo modernu vojsku i helikoptere protiv nadprirodnih pošasti ima samo Amerika.

Zadnje uređivanje Dragon007 : 05.02.2014. at 12:59.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2014., 13:25   #56
pročitao sam na netu da u iron man 3 tony nije pozvao ostale jer nije spreman se suočiti sa ostalima nakon new yorka zbog traume od te bitke. ajd, bar su pokazli da pati od nekog ptsp-a pa im izgovor može proći.
za thor 2 ostali nisu došli jer se napad dogodio jednostavno prebrzo da bi se ostali umiješali...

a sve je to jedino zbog novaca jer im svaki nastavak daje siguran profit
halek is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 13:33   #57
ovaj trailer CA izgleda već zanimljivije od prvog dijela
Alicia_K is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2014., 13:47   #58
Pomoću svakog standalone filma pokušavaju nečitače stripova približit MARVEL universe-u i upoznat ih sa pojedinim herojima.

Vi ovdje uspoređujete strip - olovka i papir, i film, di se grade cijeli setovi, rade se kostimi, to sve košta. Di bi bili kad bi se razbacivali s parama i svake godine izbacili nove Avengerse.
__________________
I met a homeless man named Rich. He wasn't.
batsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 08:30   #59
Quote:
Dragon007 kaže: Pogledaj post
A dobro, DC je ponešto drugačije postavljen univerzum još u stripovima, iznimke bi bile vidjet Supermana i Batmana skupa, baš iznimke, dok u Marvelu ovi svi likovi su isprepleteni dosta često, nekad se nije znalo ko pije a ko plaća ali ne u negativnom smislu, zato smatram da je ovo da se pojedinacno predstavlja svaki od Marvel junaka imalo smisla za prve filmove tih junaka, ali poslije u nastavcima nema smisla... Jer cim ti prijeđeš jedan prag - AVENGERS, i onda ides kao nastaviti kao da nista nije bilo pa ces globalnu prijetnju rijesavat "lokalno" tj. pomocu jednog junaka nije to to onda više... barem meni.
Kako mislis rijetko? Pa Superman i Batman skupa su najcesci DCov (i najpopularniji) "crossover". A ostalih ima na lopate.

Ista shema za Avengere. Imas gomile stripova gdje je ekipa skupa, gomile gdje su onda solo.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2014., 12:28   #60
Quote:
halek kaže: Pogledaj post
pročitao sam na netu da u iron man 3 tony nije pozvao ostale jer nije spreman se suočiti sa ostalima nakon new yorka zbog traume od te bitke. ajd, bar su pokazli da pati od nekog ptsp-a pa im izgovor može proći.
za thor 2 ostali nisu došli jer se napad dogodio jednostavno prebrzo da bi se ostali umiješali...

a sve je to jedino zbog novaca jer im svaki nastavak daje siguran profit
Pa upravo ovo. Napad na London je sveukupno trajao toliko da vjerojatno Tony nije niti probudio se. Nebi Tony odletio do oceana i sve bi bilo gotovo. A Cpt America je očito imao druga posla, a i on je bio na drugom dijelu planeta.
Jedini lik koji je valjda mogao na vrijeme doči je Dr Strange, ali on još nije prikazan gledateljima i efektivno ne postoji. Xmen da su u istom svijetu opet nemogu doći na vrijeme iz USA, a osim toga i s njima se uvijek nekaj događa.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:17.