Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2013., 22:20   #41


E ovo je već smiješno.

Znači, ovako izgleda Max Dillon (tj. Electro). Kao neki znanstvenik iz b-filmova osamdesetih. Podsjeća me na Baxtera Stockmana iz Ninja Kornjača .

Očekivao sam da Electro bude neki opaki štemer i prije preobrazbe, a ovako je još jedan u moru nerdova.
__________________
When Gotham is ashes, you have my permission to die.
merc with mouth is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 19:46   #42
kakva je to Electrova frizura pobogu

evo Harry

__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 21:41   #43
Čini se da je Electro Steve Urkel Senior.

Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 21:48   #44
Ove slike Electra prije preobrazbe izgledaju kao parodija na sami lik...
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 23:20   #45
Nisam siguran tko izgleda gore- Harry ili Electro
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 23:38   #46
Quote:
Corvus kaže: Pogledaj post
Čini se da je Electro Steve Urkel Senior...
koja sprdnja
c0bra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 22:04   #47
Quote:
The latest photos Tweeted by Webb include the skeletal remains of ancient world creatures, presumably those found at an (OsCorp?) museum or similar institution in the movie. Webb just seems to be having fun here; all the same, it’s a reminder about the importance of animal traits – which humans like Pete adapt through bioengineering means – in the Amazing Spider-Man universe. That is something the sequel is expected to explore in greater depth, as Webb has teased before with images like the one labeled “Patient Zero.”
Slikice

http://cdn1.screenrant.com/wp-conten...s-570x312.jpeg
http://cdn1.screenrant.com/wp-conten...h-570x379.jpeg

Quote:
Moving on – the aforementioned set video offers a sneak peek at the scene where Spidey crosses paths with Max Dillon, prior to the latter becoming an electricity-wielding menace and threat to the people of New York. Here’s how Foxx previously described the initial meeting between Max and Spider-Man:

“He’s a nobody. At a certain point, Spider-Man bumps into him and says, ‘You’re my guy. You’re my ears and eyes on the street.’ Then he says his name, [Max] and no one has ever said [Max] Dillon’s name. He goes, ‘Wow’ and, when Spider-Man leaves, he sort of thinks that, ‘I am Spider-Man’s partner!’”
NEW - The Amazing Spiderman 2 Filming In NYC Starring Andrew Garfield & Jamie Foxx
Meron is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 22:52   #48
Pronalazenja kosti... koji idiotarije oni stave za nove slike a nemaju veze s filmom.
A i ovi tagovi po videu znaju na jetru ic. Taman ih maknes i evo novi.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 23:30   #49
U videu se naravno može vidjeti kompletno odijelo Spidermana, a meni je iskreno nekako draže i ljepše ono iz prvog dijela sad kad gledam ovo... Ali ovo je tek snimanje, pa možda promijenim mišljenje nakon postprodukcije... Jedva čekam prve teasere
Meron is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2013., 11:16   #50
Onaj pederkasti Maguire je bar ličio na nešto u odijelu ali ovaj žgoljavi posranko paše u kostim Spidermana kao Danny de Vito u kostim Supermana ! Ko' da si doslovce obukao pauka ! Inače brutalno loš reboot osrednjeg filma pa još neki šugavi nastavak ! Holywood je u kurcu i u debelom deficitu sa scenaristima jer inače bi se bavili inventivnijim stvarima a ne reciklažom!
__________________
Tvoja fabula je toliko neafirmistična da je u krajnjoj konsekvenci morbidno govoriti o tvojoj budućoj psihodijalektici?!
Derek Trotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2013., 18:02   #51
Slazem se, izgleda jezivo zgoljavo. Trebao je nabacit 10 kg misica i djelovao bi ozbiljno. Ako je RDJ mogao za ulogu Iron Mana (gdje je konstitucija i kondicija od sekundarne vaznosti), ne vidim zasto to Garfield nije mogao za Spidermana
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 13:51   #52
Ljudi, jeste li vi kad čitali stripove? Izgleda da ne... E pa onda nemojte pričati gluposti...

Spider-Man mora biti žgoljav.
__________________
When Gotham is ashes, you have my permission to die.
merc with mouth is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 14:06   #53
Po Marvel databaseu, Spiderman je 1.78m/76 kg, sto je "taman" gradja. A ovaj siroti Garfield je skoro anoreksican.
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 15:26   #54
slike sa snimanja













ne sviđa mi se novi kostim nimalo
__________________
“They would dare one another to climb higher and higher, jumping off the cliff into the clear salty sea, the sun glinting off blue waves as they swam.”
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 16:26   #55
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
Jbt jel su oni to njemu ugradili LED diode u kapuljacu kako bi mu osvijetlile lice?
Zbilja jeftini trik.

Ovaj kostim je 10 puta bolji od onog iz prvog filma.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 18:12   #56
Quote:
merc with mouth kaže: Pogledaj post
Ljudi, jeste li vi kad čitali stripove? Izgleda da ne... E pa onda nemojte pričati gluposti...

Spider-Man mora biti žgoljav.
merc (Murdo), jesi ga zapeo. Fizički izgled (i kostimi) se više manje mijenjaju s vremenom. Ispast ću kao penzioner s ovim, ali u vrijeme kad sam ja listao po Spidermanu on je bio mišićaviji tip nego što ga se prikazuje sadašnjim generacijama. U zadnjih nekoliko godina to se vidim mijenja, tako da se teži nekom realizmu kao s Batmanom, ili pak se raznoraznim likovima prekrojava prošlost sve ne bi li se povećao broj čitalaca.
__________________
"People like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves… they feel better then. They find it easier to live."
Kava07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 18:20   #57
Izgleda kao da ima erekciju cijelo vrijeme
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 14:33   #58
Quote:
Kava07 kaže: Pogledaj post
merc (Murdo), jesi ga zapeo. Fizički izgled (i kostimi) se više manje mijenjaju s vremenom. Ispast ću kao penzioner s ovim, ali u vrijeme kad sam ja listao po Spidermanu on je bio mišićaviji tip nego što ga se prikazuje sadašnjim generacijama. U zadnjih nekoliko godina to se vidim mijenja, tako da se teži nekom realizmu kao s Batmanom, ili pak se raznoraznim likovima prekrojava prošlost sve ne bi li se povećao broj čitalaca.
Kako si me prokužio!?
__________________
When Gotham is ashes, you have my permission to die.
merc with mouth is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2013., 16:38   #59
Pih imam ja svoje načine, moji ljudi te konstantno prate.
__________________
"People like to invent monsters and monstrosities. Then they seem less monstrous themselves… they feel better then. They find it easier to live."
Kava07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 00:34   #60
Quote:
Another day, another image from The Amazing Spider-Man 2 set has made its way online, courtesy of director Marc Webb. This time, it arrives in the form of a sneak peek at Paul Giamatti as the Russian thug Aleksei Sytsevich in human state, prior to his transformation into Rhino.
http://cdn1.screenrant.com/wp-conten...i-570x379.jpeg
Rhino prije transformacije

p.s. Nije mi jasno zašto je onemogućen IMG code, eh... nisam u toku
Meron is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:32.