Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Fotoalbumi ljubimaca

Fotoalbumi ljubimaca Dogodovštine u riječi i slici

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2013., 10:15   #21
Quote:
vet.teh kaže: Pogledaj post
E bas to to poprilicno usmjeruje di cemo prijavit i kada.Sljedeca je vjerovatno Koprivnica,ali nemam pojma ni koga cu prijavit ni nis a sve mi se cini da ce se skoro protjerat.
Za Allegru ocekujem krajem mjeseca ali mala plava jos nije do sada dobila pa ocekujemo vec zadnja 3 mjeseca jer se cucica ''pomakla iza i nabubrila'' ali to bi bilo poprilicno sve od nje pa moze biti sutra a moze biti i za 3 mjeseci.

Jaoooo, to tjeranje...moja je nedavno navršila 8 mjeseci...nema još nikakvih simptoma al me strah da se ne protjera u sljedećih mjesec dana jer imamo prijavljene 3 izložbe...i ako se protjera, ode 570 kn u p.m.!!! nadam se da kasno pali
__________________
...Dexter & Chikorita 4ever...
King Arthur is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 10:19   #22
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
aaa to je taj zgodusan komad sa avatara
Ma najzgodniji moj malac...on mi je prvi stafford i daleko najposebniji pas na svijetu...za njega kažem da je moja duša jer smo apsolutno isti karakter...totalne flegme koje najviše vole klopat i krevetarit ...a opet s druge strane, jaaaaako brzo planemo na druge pse/ljude...
Identični smo!!! A malena Belle je tu da nam ne bi bilo dosadno
__________________
...Dexter & Chikorita 4ever...
King Arthur is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 10:26   #23
O bože, koji događaj s dalmatinerom, i mene je šokirala vaša priča.
Ne bih voljela to doživjeti nikad da mi pas samo eto skoči na leđa i želi ugristi, stvarno nezgodno.

Često ti to tako bude da kad si negdje bez svojih "opasnih" vidiš druge agresivce i nikome ništa.
Ali ako si sa njima i desi se incident sa nekim drugim agresivcom, uvijek su tvoji krivi samo zbog pasmine.
Stara priča, već se navikneš da će tako biti ako bude ikakvih incidenata u šetnji.

Očekujemo fotke sa izložbi da vidimo kako vam je bilo, puse kraljiću i princezici.
afra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 11:33   #24
Quote:
King Arthur kaže: Pogledaj post
Ma najzgodniji moj malac...on mi je prvi stafford i daleko najposebniji pas na svijetu...za njega kažem da je moja duša jer smo apsolutno isti karakter...totalne flegme koje najviše vole klopat i krevetarit ...a opet s druge strane, jaaaaako brzo planemo na druge pse/ljude...
Identični smo!!! A malena Belle je tu da nam ne bi bilo dosadno
zaljubila sam se, slaba sam na crno bijele
odlican su par, al pravo zensko odmah sjest na njega ni makac
__________________
four wheels move the body — but two wheels move the soul #bikerzone
typhoid_mary is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 12:08   #25
Quote:
afra kaže: Pogledaj post
O bože, koji događaj s dalmatinerom, i mene je šokirala vaša priča.
Ne bih voljela to doživjeti nikad da mi pas samo eto skoči na leđa i želi ugristi, stvarno nezgodno.

Često ti to tako bude da kad si negdje bez svojih "opasnih" vidiš druge agresivce i nikome ništa.
Ali ako si sa njima i desi se incident sa nekim drugim agresivcom, uvijek su tvoji krivi samo zbog pasmine.
Stara priča, već se navikneš da će tako biti ako bude ikakvih incidenata u šetnji.

Očekujemo fotke sa izložbi da vidimo kako vam je bilo, puse kraljiću i princezici.

Ma ja sam skroz poludila!!! Jednom prije kad sam šetala Arta, bio se taj mamlaz zaletio na nas...Art odmah u punu ratnu spremu a ja samo molim Boga da stane...i hvala Bogu, vlasnik ga je uspio dozvati pa nije stigao do nas...sve si mislim ovih dana, šta da je neko dijete bilo na mjestu mog dragog??? razgovor sam obavila sa susjedom i jasno i glasno rekla da ću ga prijaviti policiji ukoliko se to ponovi...daj Bože da me posluša i obuzda svog psa...jer ja, nažalost, svog neću moći...
__________________
...Dexter & Chikorita 4ever...
King Arthur is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 12:15   #26
Quote:
typhoid_mary kaže: Pogledaj post
zaljubila sam se, slaba sam na crno bijele
odlican su par, al pravo zensko odmah sjest na njega ni makac

Uf, i ja najviše padam na crno bijele...Belle je tigrica koju smo igrom slučaja kupili jer već smo bili kaparili štene. Mama ih je imala 9 od kojih je 5 umrlo ...3 si je odabrao uzgajivač a nas je dopala ona...najmanja i "najgora" u leglu...a na kraju je ispala najviša i najljepša..hehe...

super su par, da...on je ama baš sve pusti...i ona vrlo često jednostavno sjedne ili legne na njega
a sinoć je on legnuo na nju...i gospođica se pobunila, zamisli!!! kao što rekoh, čista zloba...
__________________
...Dexter & Chikorita 4ever...
King Arthur is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 06:52   #27



Popodnevni odmor...zlobica jedna!
__________________
...Dexter & Chikorita 4ever...
King Arthur is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 11:37   #28
AAAAA prasice jedne...Bella Bella....
pa jel ona uopće može zaspati da ne spava na Arthuru...jel njena guzica zna kakav je pod ...prasičica....
a ti Arthure drži se...možeš ti to....
liz od Ria...
romanas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 12:00   #29
Ma neće ona svoje damsko dupe na pod...a sve je samo ne dama...

Šta je najgore, ako mu se ona ovako ne uvali, on gleda di je...i flisne tu svoju glavetinu od pol tone na nju...i uživaju...toliko se vole da ih je milina gledati...

Ima situacija di on mirno leži...a ona uzme svoju igračku, sjedne na njega i gricka...a on ništa...

Pozdrav i od nas za tebe i pufića malog slatkog
__________________
...Dexter & Chikorita 4ever...
King Arthur is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2013., 23:12   #30
Puno pozdrava lijepom paru i veselim se novim fotkama.
afra is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 11:38   #31
Quote:
King Arthur kaže: Pogledaj post



Popodnevni odmor...zlobica jedna!


Preeeeeeeeeeslatki!
Kiwi Mango is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 05:44   #32
Ova gore slika sa prasicom koja se lipo smistila da joj dupe ne zebe je vrh vrhova!
__________________
Sapere aude.
Quirita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 09:07   #33
Pa zna žemska kako treba s muškima
dobro ih iskoristiti.
Timbalandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 14:14   #34
Je, pametnica je ona...zna da je Art voli najviše na svijetu i jako dobro to iskorištava...

Eto, danas, sa 8,5 mjeseci, Belle se protjerala...sad nas čeka paklenih 20-ak dana...uf!
__________________
...Dexter & Chikorita 4ever...
King Arthur is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 07:36   #35
Evo mene u mojim fensi-šmensi gaćicama





Kupili smo i sprej za kuje u tjeranju i evo dokaza da djeluje! Artić me ne doživljava uopće

__________________
...Dexter & Chikorita 4ever...
King Arthur is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2013., 20:12   #36
Koja keksi guza

Dosli smo vam cestitat i pohvalit vas sto vam se pigment povukao sa ociju pa ste sada ok
vet.teh is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 08:25   #37
Zahvaljujemo na čestitkama...Jako smo sretni i ponosni...Belle je bila na razini...

Da, baš je fascinantno kako su oči posvijetlile, zubi su se ispravili kao i leđa i to u samo 2 tjedna......ma glupača...

Sad polako kujemo daljnje planove za izložbe...i to uvijek tako bude...bilo je rečeno, još samo taj Umag pa gotovo za ovu godinu...sad su u igri Sinj i Knin a i Split je u pregovorima...jadan moj novčanik

Keksi guza obožava nositi svoje pinky keksi gaćice (što je pravo čudo jer ta niš ne voli) i voli se šepuriti pred Artom u njima...prava žemska, nema šta...
__________________
...Dexter & Chikorita 4ever...
King Arthur is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2013., 13:01   #38
Evo još malo slikica moje zvijeri...










__________________
...Dexter & Chikorita 4ever...
King Arthur is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 16:44   #39
UPDATE:

Artić je tek sad skužio da se Belle tjera pa već 3 dana slušamo njegove ljubavne jadikovke...neće jesti, kampira pred njenim boksom i laje na svaku muhu koja prođe kraj kuće...da ne pričam o tome kako po cijele noći doslovno trči od kauča do hodnika di joj je boks...

Sve u svemu, ovih nam dana nije ni najmanje dosadno...
__________________
...Dexter & Chikorita 4ever...
King Arthur is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2013., 23:11   #40
Jadan...
A da ga pustite malo solo van da si nađe zamjenu kad mu već Belu ne date
Pješčani is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:26.