Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2017., 10:42   #21
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Sasvim je dovoljna sloboda da svatko u svojoj spavaćoj sobi radi što želi i s kim želi. Ne vidim zašto bi to trebalo lijepiti po banderama.
Zbog čega si uzimaš pravo da određuješ drugima što je dovoljno?

Da okrenemo priču, i zamislimo da je društvo čudnovato, te da su većina aseksualci s popriličnom averzijom prema bilo kojem znaku seksualne afekcije, bi li bio problem da ta ista većina iznova i iznova koristi različite načine omalovažavanja, ostracizma, vrijeđanja, i to prema heteroseksualnom paru koji se drznuo prepustiti malo osjećajima i poljubiti se u javnosti? Ili da uzmemo primjer ovakvog javnog razgovora, bi li problem bio da se suzbija otvoreni govor o seksualnosti zato što je većini to gadno i neprihvatljivo?

Ukratko, nekome je nešto "lijepljenje po banderama", dok je to isto u biti pokušaj rasturanja tih dvostrukih standarda koji su u pozadini kojekakvih oblika omalovažavanja i marginalizacije.

Osobno govoreći, indiferentan sam na bilo koji prizor koji uključuje muškarce. Onak, isto mi dođe kao da gledam dvije vešmašine kako peru veš, jedna pored druge, sa svim tim vešmašinastim seksi zvukvima i međusobnim dodirivanjem strana. Jednostavno ne funkcionira. Ne kužim, iz iskustva, ovo gađenje, ali kužim da je lako takav osobni doživljaj uzeti kao razlog, racionalizaciju zapravo, stavova "mrš u spavaću". To je bullshit.
ur-faust is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 12:36   #22
Quote:
ur-faust kaže: Pogledaj post
Zbog čega si uzimaš pravo da određuješ drugima što je dovoljno?

Da okrenemo priču, i zamislimo da je društvo čudnovato, te da su većina aseksualci s popriličnom averzijom prema bilo kojem znaku seksualne afekcije, bi li bio problem da ta ista većina iznova i iznova koristi različite načine omalovažavanja, ostracizma, vrijeđanja, i to prema heteroseksualnom paru koji se drznuo prepustiti malo osjećajima i poljubiti se u javnosti? Ili da uzmemo primjer ovakvog javnog razgovora, bi li problem bio da se suzbija otvoreni govor o seksualnosti zato što je većini to gadno i neprihvatljivo?

Ukratko, nekome je nešto "lijepljenje po banderama", dok je to isto u biti pokušaj rasturanja tih dvostrukih standarda koji su u pozadini kojekakvih oblika omalovažavanja i marginalizacije.

Osobno govoreći, indiferentan sam na bilo koji prizor koji uključuje muškarce. Onak, isto mi dođe kao da gledam dvije vešmašine kako peru veš, jedna pored druge, sa svim tim vešmašinastim seksi zvukvima i međusobnim dodirivanjem strana. Jednostavno ne funkcionira. Ne kužim, iz iskustva, ovo gađenje, ali kužim da je lako takav osobni doživljaj uzeti kao razlog, racionalizaciju zapravo, stavova "mrš u spavaću". To je bullshit.
Baš sam ovako nešto došla napisati.
Svi koji misle da bi gay parovi trebali ostati zadovoljni takvom vrstom "slobode" (a najbolje još da bi im zabranila i to što rade između svoja četiri zida ), neka se zapita kako bi se oni osjećali kad ne bi smjeli svog partnera ni poljubiti u javnosti iz straha da će ih dočekati šaka u glavu ili u najboljem slučaju enormna količina gađenja, prezira i osuda.

Ni meni prizor dva muškarca nije ni erotičan ni ugodan (iako vjerujem da bih se navikla da isti postane nešto normalno i uobičajeno, kao što je s lezbama), ali ne bih se usudila braniti im ikakav oblik iskazivanja afekcije, a kakav je hetero ljudima dopušten. I radije bih gledala dva tipa kako se grle nego curu i dečka kako se svađaju.
Shaina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger