Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2016., 15:42   #3321
Quote:
Quraq kaže: Pogledaj post
Ima li na smokvi trudnih žena ili onih sa stomkom? Možda da tamo probam staviti oglas.
Kad sam ja bio tamo, bila je samo jedna trudna, no izgledalo je fejk pošto je oglas bio čudan, al ne bi me iznenadilo da je bio stvaran i da se javilo dosta ekipe. Nije moj đir
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 15:30   #3322
Talking Erotski sajtevi

Pozdrav citavoj ekipi!

Mislim da mi je ovo prvi offisl topic u ovom podforumu tako da u to ime.

Zanima me kako vi dozivljavate erotske sajtove oko nas? Koristite li ih uopce?

Ja sam recimo full ispizdjen cinjenicom da jedino "konkretno" mjesto koje ima je famozna smokva.com koja izuzevsi cinjenicu da je user experience totalno outdated, ne znam, valjda su samo okorjeli ostali tamo. Mogu rec da sam cirka od 2011 godine po takvim sajtovima i full sam razocaran sa nasom scenom.

Ne kuzim, jesmo li mi kao balkanski narod toliko samozatajni ili jednostavno fale konkretna rijesenja? Ili sam ja mozda priglup pa idem po totalno krivim mjestima (sto cisto sumljam).
noxten is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 15:37   #3323
Misliš da je krivica sajtova to kaj ti nikaj ne uspijevaš pojebat?
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 16:41   #3324
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Misliš da je krivica sajtova to kaj ti nikaj ne uspijevaš pojebat?


Pa ne bi se bas slozio. Vani nadjem bez problema. Doduse fakat, nisam postavio to pitanje jer mi fali seksa. Imam ga vec iz razloga jer ne znam kako vi svi vidite te sajtove. Meni se to sve cini nekako oskudno a i kad odes na recimo sajtove poput smokve, vidis uglavnom ili LGBT opredjeljene ili parove koji traze druge parove.

Zanimaju me uglavnom tudja iskustva te me takodjer interesira koliko bi zapravo ljudi bilo zainteresirano za tako nesto kad bi nesto bolje i postojalo. To me recimo full interesira jer imam nekakav dojam da nebu bas bilo previse iscekivano.
noxten is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 17:19   #3325
O čemu ti uopće pričaš?
Sajtovi za što?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 17:22   #3326
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
O čemu ti uopće pričaš?
Sajtovi za što?
Andjeo, mislim da kad sam rekao sajtovi poput smokva.com da sam bio eksplicitno jasan oko toga o cemu pricam. No da konkretiziram, sajtovi di se nalaze kinky/perverzne/otvorene osobe koje nemaju tabua te koje se vole jebat kad im se digne. Dakle takav sajt, osim smokve, na nasim prostorima nisam nasao pa me zanima da li to nekom smeta osim meni ili sam ja izrod u toj prici. :klap:
noxten is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 17:23   #3327
A dal ti je palo na pamet da ih ima još, ali ih ti nisi našao?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 17:31   #3328
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
A dal ti je palo na pamet da ih ima još, ali ih ti nisi našao?
Jeste! Ulozio sam fanj vremena u svrljanje po internetu. Cak sam i na dark web-u bio

Poanta price je da moguce da sam kojeg missao, ako jesam, ako znas za kojeg, drage volje cu pogledat ali ono sto sam ja do sada vidio, je shit.

A ako ne zelis recimo da se znaju neke stvari i da zadrzis svoju intimu u tom procesu, to je onda skoro pa nemoguca misija.

Imas sajtove poput adult finder-a di upce hrvatska ne postoji na mapi zemalja pa se moras regat pod slovenijom itd. Imas iskricu koja je zakurac. Imas badoo koji je jednostavno pre javan, pre nasilan i trazi od tebe da stavis enciklopediju o sebi. Imas jebeni tinder koji je zakurac jer ako si u manjem gradu to je ok ali ako si u vecem, treba 3 stoljeca da dodjes do nekog ko bi te mogao interesirat osim ako random ne swipeash da pa onda ajmo svi. Imas Kik, Snapchat, ali to je za mulce koji uglavnom rade #tribute ili ono, mulasta posla. Imas tu nekakve sajtove u RH tipa poznanstva.net di se vise oglasavaju u smislu ajde plati pa ti dam nego li ista drugo. Imas sajtove poput zoig-a itd... no sve je to za strance uglavnom definirano.

Jedino di sam nasao nekakav kvalitetan user base tj. broj clanova po ovom topicu je smokva. Zato pitam a istina je da se potajno nadam da ce netko tu bacit link koji nisam vidio
noxten is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 17:36   #3329
Ajde, javi mi se u inbox za preporuku.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 17:38   #3330
Kad upišeš "dejt" dobiješ ih par odmah
Sad koliko su ozbiljne za naći nekoga to je upitno sve zavisi što tražiš.
Bio sam na par ali sve je to slabo i nema baš nekog izbora tj. malo članova koji traže nešto ozbiljno kao i onih za poneko druženje/avanturu.
U biti "smokva" je još najbolja premda je i to slabo ali naspra drugih imaš izbora i s obzirom što tražiš da se naći svega.

Stavi link ili spoiler pa ako nekoga zanima neka pogleda ćemu tolika tajnovitost
naslov teme je potpuno jasan ili....
Smille is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 18:06   #3331
Quote:
Smille kaže: Pogledaj post
Kad upišeš "dejt" dobiješ ih par odmah
Sad koliko su ozbiljne za naći nekoga to je upitno sve zavisi što tražiš.
Bio sam na par ali sve je to slabo i nema baš nekog izbora tj. malo članova koji traže nešto ozbiljno kao i onih za poneko druženje/avanturu.
U biti "smokva" je još najbolja premda je i to slabo ali naspra drugih imaš izbora i s obzirom što tražiš da se naći svega.

Stavi link ili spoiler pa ako nekoga zanima neka pogleda ćemu tolika tajnovitost
naslov teme je potpuno jasan ili....
Yup. Doslovce tako i ja gledam na stvari Smille. Imam ama bas apsolutno isto iskustvo. Sto me dovodi do pitanja da li ova nacija samo "glumi" da je seksualno osvjestena i/ili seru i/ili imamo tako zesce mentalne blokade o ovome da je to zalosno za gledat.
noxten is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 16:48   #3332
Quote:
noxten kaže: Pogledaj post
Andjeo, mislim da kad sam rekao sajtovi poput smokva.com da sam bio eksplicitno jasan oko toga o cemu pricam. No da konkretiziram, sajtovi di se nalaze kinky/perverzne/otvorene osobe koje nemaju tabua te koje se vole jebat kad im se digne. Dakle takav sajt, osim smokve, na nasim prostorima nisam nasao pa me zanima da li to nekom smeta osim meni ili sam ja izrod u toj prici. :klap:
Da,bilo bi zanimljivo znat neku stranicu osim smokve hmmm
Ko zna nek javi)tenx
dreamsexdrive is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 16:50   #3333
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Ajde, javi mi se u inbox za preporuku.
Bilo bi lijepo ako mozes preporucit i meni koju ako znas-hvala
dreamsexdrive is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2017., 13:20   #3334
Ffruit.eu

Miiiljama bolje od smokve
robertinoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 10:45   #3335
Quote:
noxten kaže: Pogledaj post
Pozdrav citavoj ekipi!

Mislim da mi je ovo prvi offisl topic u ovom podforumu tako da u to ime.

Zanima me kako vi dozivljavate erotske sajtove oko nas? Koristite li ih uopce?

Ja sam recimo full ispizdjen cinjenicom da jedino "konkretno" mjesto koje ima je famozna smokva.com koja izuzevsi cinjenicu da je user experience totalno outdated, ne znam, valjda su samo okorjeli ostali tamo. Mogu rec da sam cirka od 2011 godine po takvim sajtovima i full sam razocaran sa nasom scenom.

Ne kuzim, jesmo li mi kao balkanski narod toliko samozatajni ili jednostavno fale konkretna rijesenja? Ili sam ja mozda priglup pa idem po totalno krivim mjestima (sto cisto sumljam).
Pa ima par stranica osim smokve na kojima možeš nekoga naći, ako tražiš kak treba. A doživljaj o nekim stranicama kada sam bio aktivan na njima, nije baš bajan jer se svakakvog ološa nakupilo i fake profila. Zaista je mali postotak ljudi na tim stranicama koji su ok i s kojima se nekaj i može dogovoriti, barem nešto za početak, tipa upoznavanje i sl.

No ono što je bitno po meni da se scena širi sve više i više, da će možda malo više i tih normalnijih ljudi doći na te neke stranice i tamo tražiti nekaj kaj vole i žele, no kako je slučaj isti i s ovim forumom, činjenica je da danas dosta ljudi ima pristup internetu, pa se nakotilo i hrpa retarda koji misle da su bogom dani zbog činjenice da imaju kitu. Atmosfera nije bajna, ali se mijenja, pomalo.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 11:25   #3336
Iskrica i smokva su pomalo out, danas vlada Tinder.
Djed iz Mućki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 22:59   #3337
99,99999% lažni profili. Waste of time. Glede tindera....također je out. In je biti normalan.
Mikolaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2017., 11:11   #3338
Quote:
noxten kaže: Pogledaj post
...Sto me dovodi do pitanja da li ova nacija samo "glumi" da je seksualno osvjestena i/ili seru i/ili imamo tako zesce mentalne blokade o ovome da je to zalosno za gledat.
Touche! Seksualnaosvjestenost.hr je offline. Starci su uski, klinci su plitki, sve u svemu teški jad. Nadjebavanja, podjebavanja, vječna natjecanja i kritike. Bilo je bolje, ovo je nizbrdica. Žao mi je što vjerojatno neću biti u mogućnosti uživati u ponovnom usponu.

I da odgovorim na tvoje konkretno pitanje, bi li bio zainteresiran da je "scena" življa: svakako da!
__________________
This is my standard procedure for doing it.
Jeremy Hillary is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 21:19   #3339
Iako je tehnicki najlosije izvedena, moje iskustvo je pokazalo da je Iskrica puno ucinkovitija ako zelis nekog upoznat od svih tih Tindera, Twooa, Badooa, gdje em nema besplatnog slanja poruka (na iskri barem mozes preko naslova), em ima masu laznih profila kojima te pokusaju navuc da placas...Smokvu nisam ni pokusavao, mislim da je to iskljucivo site za sex, a i mislim da je tamo na 100 ljudi, 10 zena max...
moskvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 20:55   #3340
Quote:
silvan kaže: Pogledaj post
Badoo je u Hr meni bio uspjesan. Tinder takodjer. I ok cupid takodjer. U Kanadi plenty of fish i tinder su najpolularniji. Seksa i zgodnih cura u izobilju. Ali opet najlakse do picke je doci u diskoteci gdje pijane kaubojke ne znaju gdje su i zele se jebat.

U Njemackoj je popularan LOvoo i Jaumo. Ponuda zena odlicna, ali uglavnom iskompleksirane krave koje tamo vise mjesecima. Jer su preizbirljive. Naravno cim vide da si stranac gledaju te ko zadnjeg cigana.

U Hr se moze naci normalnih cura onlajn bez problema. JA sam sa dvije frend vec skoro 10 godina. Zivoti su nam se razisli ali one su tu negdje. Jer su normalne zene.

U Badoo u njemackoj vise nitko niti odgovara niti gleda profil. Ja mislim da su oni otisli u kurac.
ZNači ti ćiviš i u Kanadi i u Njemačkoj i u Turskoj????!
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger