Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2017., 09:32   #5021
Quote:
cura-sa-foruma kaže: Pogledaj post
iskreno ? jednog


a što to znači iskreno?!

tu na forumu može biti iskreno samo ako je u granicama normale tj prosjeka, niti premalo, niti previše, jer sve manje od toga ili više od toga biva predmet izrugivanja i ismijavanja ili kritiziranja hvalisanja ili psiho-moralnih poremečaja u glavi...


tak da je iskrenost s oproštenjem zakurac....


ja kada bih rekao neku okvirnu brojku, koju čak niti ne znam jer sam je prestao brojati kad sam prešao taj neki "prosjek", ispalo bi da sam nadnaravan i odmah bih dobio etiketu bolsenika bez morala, poremećene osobe i hvalisavca koji priča lovačke priče...

tak da opet ponavljam, iskrenost vam je zakurac tu kad ionako biva samo predmet sprdnje, a ne uisitnu propitivanje stvarnog stanja sexualnosti ljudi u društvu....zato što ste mahom, većina vas, ma koiko se kleli u objektivnost i toleranciju prihvaćanja različitosti u mišljenju i iskustvu, zapravo veliki licemjeri...


samo za primjer, jedno sam ljeto radio kao turistički animator u jednom lijepom velikom hotelu sa 4 zvijezdice na Jadranu (u Istri, nema ih puno tak da možda netko i zna u kojem, pod španjolskom upravom) gdje sam dobio otkaz jer je postojala osnovna sumnja da je moje ponašanje bilo neprimjereno s obzirom na insinuaciju da se ponašam kao hotelski žigolo, samo to ljeto sam obišao više hotelskih soba što mnogi muškarci neće kroz cijeli svoj životni sexualno aktivni vijek, a gdje su ostala ljeta, zime i druga godišnja doba u kojima sam švrljao okolo i bivao "amoralan" čisto onak jer sam mogao....brojke stvarno nema smisla spominjati jer ionako ne bi odrazilo pravo stanje sexualnosti u društvu, a mene bi samo ismijali u smislu hvalisavca ili poremećenog u glavi jer tu na forumu ionako sve vrvi vrsnim psiholozima i psihijatrima koji tresu dijagnoze iz rukava...


ali evo, da ne bi ispalo da sam uskratio temu za nekom brojkom, ako ne računam ONS/vikend* avanture, imao sam samo 15tak cura/žena u svom životu u smislu neke dugotrajnije veze koja je uključivala sex...sa najdužom vezom od 10 godina i najkraćom od 2 mjeseca, a da je bila baš u kategoriji veze...šetanje, držanje za rukice, ručkovi, večere, spavanje jednog kod drugog i slično, što već podrazumijeva klasična veza cure i dečka...

naravno, niti jedna nije znala za moje "iskustvo" do nje tog trenutka, osim onako površno u smislu, "da, imao sam cura, normalno..." i tu je priči kraj jer sam svjestan da bi reakcija mogla biti kao i tu na forumu pa onda bolje ne biti u potpunosti iskren jer u tom smislu iskrenost baš i ne mijenja stvar....



*vikend = dva, tri ONSa sa istom ženom, tipa provesti s njom jedan vikend ili nebitno, neka druga 2-3 dana u tjednu, a ne samo jednu večer u pravom smislu riječi ONS
reficuL is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 09:42   #5022
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Za mene je velika razlika između broja 6,7,8.

slažem se, razlika je ogromna za jedan ljetni mjesec prosječnog galebara na Jadranu koji slobodno oblijeće lokalne plaže...
reficuL is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 09:55   #5023
reficul, takav isti post si već napisao jednom ili više puta. i ne, nikoga nisi impresionirao s tim

to što sam ja zapamtila ništa ne znači jer imam nesreću pamtit najveće gluposti ikad a ovaj tvoj napad na curu s foruma nema nikakvog smisla. što si se uzjebao što je to napisala? nije mi ništa jasno
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 10:31   #5024
Quote:
reficuL kaže: Pogledaj post
slažem se, razlika je ogromna za jedan ljetni mjesec prosječnog galebara na Jadranu koji slobodno oblijeće lokalne plaže...
Ne razumijem...
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 12:09   #5025
Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
reficul, takav isti post si već napisao jednom ili više puta. i ne, nikoga nisi impresionirao s tim

to što sam ja zapamtila ništa ne znači jer imam nesreću pamtit najveće gluposti ikad a ovaj tvoj napad na curu s foruma nema nikakvog smisla. što si se uzjebao što je to napisala? nije mi ništa jasno
impresionirati?!?!? koga boli kita za impresioniranje?!?!? kao da mi nešto znači hoće li 7 i pol forumskih nikogovića biti impresionirano ili ne, meni ni iz džepa ni u džep...

koju sam ja to curu napao?!?!?
kaj ti briješ?!?!?

ovu sa ogromnom razlikom između 6, 7 i 8?!?!

ili onu za iskrenu brojku?!?!


gdje ti tu igdje vidiš napad na osobu?!?!?!



za ovu sa ogromnom razlikom sam samo naveo kako je poimanje ogromne razlike stvar subjektivnog dojma

a u primjeru sa iskrenom brojkom sam naveo kako je to besmisleno očekivati na forumu na kojemu ljudi uglanovm popljuju ili ismiju iskrenost....



okladim se u što god hoćeš da se nitko neće javiti i reći nešto u smislu; "jebeno ogromna brojka reficuLe, ali OK, tvoja stvar...izbor, kaj god..."


nego će se javljati samo oni koji će mi dijagnosticirati neke poremećaje u ponašanju, bolesti mozga ili me ismijavati i karakterizirati hvalisavcem,....to je glavna i jedina poanta tj rezultat iskrenosti pojedinaca...to je ono što ovaj forumski puk uglavnom nudi kao "rješenje i mišljenje"....ajde me uvjeri u suprotno, lijepo te molim... (sumnjam da ćeš mi odgovoriti na ovo, već češ kao i većina forumaša ovaj dio vješto preskočiti svojim komentarom koji ćeš odvući na tebi željeni mlin)


mene osobno nitko na ovom forumu ne može iznenaditi nekom brojkom, niti me šokirati jer to doživljavam kao nešto moguće i normalno ovisno o situaciji i životnim prilikama i mogućnostima.....prije svega počevš od sebe, jer ako sam ja mogao, zašto ne bi moglo još njih deset takvih biti pa još i sa više iskustva....


mene više šokiraju oni koji dožive svoju 25. i više godinu života i imali su jednog ili čak niti jednog partnera u životu....a znam neke takve i za njih definitivno tvrdim čak i njima u lice da imaju problem prije svega sa sobom...više nego ja što imam sa sobom jer sam dijametralno suprotnog ponašanja od njih....ja mogu stati, smanjiti doživljaj, ali oni ne mogu ni krenuti jer imaju blokadu u glavi prije svega...i njima je sve odbojno i nezamislivo...ali ih prihvaćam i iako ne razumijem, opet, razumijem jer ne mogu svi sve....a tu na forumu mene nećeš vidjeti da se zgražam i donosim nekakve psihijatarske dijagnoze nad nekime popur Verande, Varadera, Varada ili kako se već zove zato što je njoj ogromna razlika imati 6 ili 8 partnera....da ću se možda našaliti, kao što jesam, hoću, ali neću zbog toga njoj određivati neke psiho dijagnoze kao što većina to čini meni kada se ja javim, a kada se ja javim onda je to često nešto što je za vaše pojmove nepojmljivo ili krajnost...koju vi ne možete prožvakati pa vam je jedini argument napad, ismijavanje, sprdnja i određivanje dijagnoza mojih bolesti i poremećaja....
reficuL is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 12:16   #5026
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Ne razumijem...

gle, ako je tebi za tvoj pojam ogromna razlika jesi li imala u sebi 6, 7 ili 8 kuraca u cijelom svom ŽIVOTU, prosto rećeno, onda je normalno i da ti je nerazumljivo da je ista ta brojka ogromna razlika za galebara, ljetnog jebača, ali koji tu brojku okine u mjesec dana samo obilazeći lokalne plaže, uvale i diskoteke...

ili, finalno, za jednog prosječnog jadranskog galebara tvojih 6 ili 8 je kao aperitiv u odnosu na tvoje cijeloživotno sexualno iskustvo...koje tebi iz tvoje perspektive se čini ogromnim kroz usporedbu 6 ili 8


kao kada žednog čovjeka usred pustinje pitaš kolika mu je razlika popiti 6 ili 8 gutljaja vode i nekoga tko je uz izvor pitke hladne vode koju grabi maltene kad god mu se prohtje...
reficuL is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 13:59   #5027
Quote:
reficuL kaže: Pogledaj post
gle, ako je tebi za tvoj pojam ogromna razlika jesi li imala u sebi 6, 7 ili 8 kuraca u cijelom svom ŽIVOTU, prosto rećeno, onda je normalno i da ti je nerazumljivo da je ista ta brojka ogromna razlika za galebara, ljetnog jebača, ali koji tu brojku okine u mjesec dana samo obilazeći lokalne plaže, uvale i diskoteke...

ili, finalno, za jednog prosječnog jadranskog galebara tvojih 6 ili 8 je kao aperitiv u odnosu na tvoje cijeloživotno sexualno iskustvo...koje tebi iz tvoje perspektive se čini ogromnim kroz usporedbu 6 ili 8


kao kada žednog čovjeka usred pustinje pitaš kolika mu je razlika popiti 6 ili 8 gutljaja vode i nekoga tko je uz izvor pitke hladne vode koju grabi maltene kad god mu se prohtje...
Pa ok, imamo različite percepcije. Meni je velika razlika, tebi, ili galebarima, nije. Ne znam, da li sebe smatraš galebarom?
Bi li želio da te osudim? Ili je ovo nekakav način kojim daješ na znanje da imati "manje" partnera znači uskratiti se za nešto? Ako tako misliš, pa jednostavno reci
Ja sam žedna jednako kao i oni ali sam odlučila piti sa iste fontane, ona koja mi omogućava sve uloge a ne samo onu meni nagonski napaljujuću-ulogu "drolje". I ne mislim da sam nešto "bolja" od tebe po tom pitanju...
Da, na žalost ljudi koji to ne žele priznati, promiskuitet jest znak mnogo "negativnih" (auto-destruktivnih) karakteristika čovjeka, rečeno kao objektivna činjenica ali meni je svejedno u glavi "live and let live".
Ne mislim da te to čini manjim čovjekom, samo drugačije postavljenim od mene. Da li si ti miran sa svojim odabirom? Ako jesi, onda nije važno tko će sumnjati u čiju iskrenost. Ja sam baš na ovoj temi to ponovo utvrdila.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 18:23   #5028
Ona je sigurno taj broj stekla vezama, a ti svoj po hotelskim sobama, znači većinom ONS. Ipak je ona iskusnija.

I zašto bi netko tko sa 25 ima samo 2 partnera, bio netko s kojim nešto nije u redu?
Nije svima glavna fora u životu glumiti galeba.
Mislim da si ti taj koji ima većih problema, jer poznavajući takve slične galebe s mora, mnogo su nezadovoljni sobom pa se tako "ispucaju".
__________________
When the power of Love overcomes the love of power, the world will know peace.
skorpionka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 21:17   #5029
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Svi su muškarci s kojima sam bila u vezi znali ne samo koliko je bilo bivših, nego i tko su oni bili i razne druge detalje. Čudno mi je ne ispričati nekom s kim želim biti bliska što mi se u životu prije njih dešavalo. U svim aspektima.
slijedeci put ne grijesi...
zato si i napisala,sa kojima sam bila...
stvari idu ovako...
ti si mi 3.
jedan je bio u srednjoj skoli,jedan na faxu i sada si ti...
imala sam velike pauze cekajuci tebe...
i nisam osjecala potrebu...
ja to radim samo kad sam zaljubljena...

vrag odnio i iskrenost...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 21:20   #5030
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Ona je sigurno taj broj stekla vezama, a ti svoj po hotelskim sobama, znači većinom ONS. Ipak je ona iskusnija.

I zašto bi netko tko sa 25 ima samo 2 partnera, bio netko s kojim nešto nije u redu?
Nije svima glavna fora u životu glumiti galeba.
Mislim da si ti taj koji ima većih problema, jer poznavajući takve slične galebe s mora, mnogo su nezadovoljni sobom pa se tako "ispucaju".
nemam namjeru kritizirati ni jedan apsolutni broj...
sa kvantitetom se podize kvalitet...
netko to prodje prije,netko poslije a netko nikada...
i radi toga nitko nije u prednosti...
sex je samo sex...zabava siromasnih...
__________________
divim se zalasku svoje pameti
zalazak pameti is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 00:36   #5031
3

Sve moje prije su tu negdi +/-2, sve oko 25/26/27 godina
I sve smo naravno, prekrasne
annekke is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 11:16   #5032
Quote:
reficuL kaže: Pogledaj post
a što to znači iskreno?!

tu na forumu može biti iskreno samo ako je u granicama normale tj prosjeka, niti premalo, niti previše, jer sve manje od toga ili više od toga biva predmet izrugivanja i ismijavanja ili kritiziranja hvalisanja ili psiho-moralnih poremečaja u glavi...


tak da je iskrenost s oproštenjem zakurac....


ja kada bih rekao neku okvirnu brojku, koju čak niti ne znam jer sam je prestao brojati kad sam prešao taj neki "prosjek", ispalo bi da sam nadnaravan i odmah bih dobio etiketu bolsenika bez morala, poremećene osobe i hvalisavca koji priča lovačke priče...

tak da opet ponavljam, iskrenost vam je zakurac tu kad ionako biva samo predmet sprdnje, a ne uisitnu propitivanje stvarnog stanja sexualnosti ljudi u društvu....zato što ste mahom, većina vas, ma koiko se kleli u objektivnost i toleranciju prihvaćanja različitosti u mišljenju i iskustvu, zapravo veliki licemjeri...


samo za primjer, jedno sam ljeto radio kao turistički animator u jednom lijepom velikom hotelu sa 4 zvijezdice na Jadranu (u Istri, nema ih puno tak da možda netko i zna u kojem, pod španjolskom upravom) gdje sam dobio otkaz jer je postojala osnovna sumnja da je moje ponašanje bilo neprimjereno s obzirom na insinuaciju da se ponašam kao hotelski žigolo, samo to ljeto sam obišao više hotelskih soba što mnogi muškarci neće kroz cijeli svoj životni sexualno aktivni vijek, a gdje su ostala ljeta, zime i druga godišnja doba u kojima sam švrljao okolo i bivao "amoralan" čisto onak jer sam mogao....brojke stvarno nema smisla spominjati jer ionako ne bi odrazilo pravo stanje sexualnosti u društvu, a mene bi samo ismijali u smislu hvalisavca ili poremećenog u glavi jer tu na forumu ionako sve vrvi vrsnim psiholozima i psihijatrima koji tresu dijagnoze iz rukava...


ali evo, da ne bi ispalo da sam uskratio temu za nekom brojkom, ako ne računam ONS/vikend* avanture, imao sam samo 15tak cura/žena u svom životu u smislu neke dugotrajnije veze koja je uključivala sex...sa najdužom vezom od 10 godina i najkraćom od 2 mjeseca, a da je bila baš u kategoriji veze...šetanje, držanje za rukice, ručkovi, večere, spavanje jednog kod drugog i slično, što već podrazumijeva klasična veza cure i dečka...

naravno, niti jedna nije znala za moje "iskustvo" do nje tog trenutka, osim onako površno u smislu, "da, imao sam cura, normalno..." i tu je priči kraj jer sam svjestan da bi reakcija mogla biti kao i tu na forumu pa onda bolje ne biti u potpunosti iskren jer u tom smislu iskrenost baš i ne mijenja stvar....



*vikend = dva, tri ONSa sa istom ženom, tipa provesti s njom jedan vikend ili nebitno, neka druga 2-3 dana u tjednu, a ne samo jednu večer u pravom smislu riječi ONS
Zar nisi ti ovdje prije par godina pisao pod drugim nickom? Ova priča mi je jako poznata. I još si neki inženjer koji masno zarađuje. Ako se dobro sjećam...
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 14:14   #5033
Zavrsio je faks, pa vise nije animator

Imala sam ih sasvim dovoljno za svoje potrebe
__________________
''Mene brine, sto su kupili te sine,ti sa vlasti, da bi mogli nastaviti krasti!Stidece se tebe deca, sto si glasao za keca,
Jer je tvoje srce k'o u zeca, muko moja.''
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2017., 06:03   #5034
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post
13... barem koliko se sjecam
Nisi ih nesto puno imala
senseo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 19:42   #5035
pet. plus dvije ak računamo samo oral (mislim, i to je seksualni partner)
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 23:45   #5036
0
__________________
~The world is big and I want to have a good look before it gets dark. ~
Chem is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2017., 23:46   #5037
1
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 00:49   #5038
Quote:
zalazak pameti kaže: Pogledaj post
nemam namjeru kritizirati ni jedan apsolutni broj...
sa kvantitetom se podize kvalitet...
netko to prodje prije,netko poslije a netko nikada...
i radi toga nitko nije u prednosti...
sex je samo sex...zabava siromasnih...
Slažem se da kvantitet diže nivo kvaliteta, ali ne kada si svaki put sa drugim partnerom. Kada imaš uglavnom kratke veze ili ONS, nije to ista količina seksa kao u vezi. Kada si u vezi, nije problem imati seks 4,5 puta dnevno, kada nisi -malo teže.
Osam i svih se sjećam
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 00:59   #5039
Kako ide ono pravilo - kad žena kaže broj partnera potrebno je pomnožiti sa 3 da se dobije točan broj, a kod muškaraca podijeliti sa 2?
jezevaskoljkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 01:14   #5040
tri. i nema potrebe mnoziti sa ničim jer će i dalje ostati tri

Poslano sa mog LG-H960 koristeći Tapatalk
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger