Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2008., 02:27   #61
dečko - očito te to tvoje izbjegavanje ili odgađanje seksa muči.
možemo ti dati mnogo dubokih i plitkih odgovora, ali ti sam znaš razloge zašto je to tako.
čekaš li ti stvarno onu pravu, neku koju ćeš voljeti, ili jednostavno nisi spreman, zbog straha, odgovornosti....ti najbolje znaš.

ja ne vjerujem u romantična objašnjenja nečijeg djevičanstva, iza odgađanja seksa stoji najčešće....strah.

a još manje vjerujem u podršku izjebanih ljudi djevcima i čuđenje nekim izjebanima jer ne vide stvari tako duboko.

naravno da nećeš biti s prvom ženskom koja ti se ponudi. al čekati neku ljubav, neku idilu, u tvojim godinama...
đelata is offline  
Old 21.09.2008., 02:27   #62
Evo da ti odgovorim premda sam muškarac...

Najbolje to prešuti, barem na početku veze, jer će smatrati da imaš nekakvih pshičkih problema...

A ako se zbilja ne poševiš do 25-te onda zbilja imaš pshičkih problema...
fandango is offline  
Old 21.09.2008., 02:30   #63
Quote:
fandango kaže: Pogledaj post
Evo da ti odgovorim premda sam muškarac...

Najbolje to prešuti, barem na početku veze, jer će smatrati da imaš nekakvih pshičkih problema...

A ako se zbilja ne poševiš do 25-te onda zbilja imaš pshičkih problema...

a vidi kako sam ja to fino upakirala u postu iznad.
đelata is offline  
Old 21.09.2008., 02:30   #64
učini sex iz strasti
svi ostali razlozi su besmisleni
oblak is offline  
Old 21.09.2008., 02:32   #65
Quote:
đelata kaže: Pogledaj post
a vidi kako sam ja to fino upakirala u postu iznad.
Nisam vidio post iznad dok sam pisao ovaj svoj...
fandango is offline  
Old 21.09.2008., 02:33   #66
možda jednostavno nisam imao dovoljno prilika...
u biti, nije da tražim neku savršenu, ali za prvi put ipak nije loše imati neku normalnu ok curu, s kojom bi mogao podjeliti mišljenje o svemu i to.
a ne da kasnije neka glupača protrubi po cijelom gradu da sam bio junfer kad sam spavao s njom... ono umro bi od srama kad bi to doznali svi moji poznanici.
ipak s 21 g i bit djevac.... ono svi bi mislili da sam totalni ''looser''
zato bi htio nać neku normalnu žensku
Decko'87 is offline  
Old 21.09.2008., 02:35   #67
Quote:
fandango kaže: Pogledaj post
Nisam vidio post iznad dok sam pisao ovaj svoj...
ni ja tvoj. čudno. buuuuu
đelata is offline  
Old 21.09.2008., 02:36   #68
ajde, neki ce posevit iz prve, neki nece iz 121 prilike.
ne zamaraj se time nego nadi curu, finu curu, i kasnije ce sve doc na svoje. nismo sve takve da se sevimo uokolo, ima nas finih primjeraka..
__________________
Stojin na kantunu.oni dolaze
mali_oglasnik is offline  
Old 21.09.2008., 02:39   #69
Quote:
đelata kaže: Pogledaj post
dečko - očito te to tvoje izbjegavanje ili odgađanje seksa muči.
možemo ti dati mnogo dubokih i plitkih odgovora, ali ti sam znaš razloge zašto je to tako.
čekaš li ti stvarno onu pravu, neku koju ćeš voljeti, ili jednostavno nisi spreman, zbog straha, odgovornosti....ti najbolje znaš.

ja ne vjerujem u romantična objašnjenja nečijeg djevičanstva, iza odgađanja seksa stoji najčešće....strah.

a još manje vjerujem u podršku izjebanih ljudi djevcima i čuđenje nekim izjebanima jer ne vide stvari tako duboko.

naravno da nećeš biti s prvom ženskom koja ti se ponudi. al čekati neku ljubav, neku idilu, u tvojim godinama...

nije istina.ja znam curu koja je odlucila cekati pravog muskarca i ne spavati sa bilo kime.nije uopce ludakinja niti nenormalna,zavrsava faks,radi posao,ponekad dva,druzi se,izlazi,pricljiva je,slatka i decki je obozavaju.ima 21 godinu.cura sa njezinog faksa je na "losem" glasu stos e toga tice,isto je komad i pol ali u drustvu sa ovim mali vragom nema teoretske sanse jer se doslovno svi muskarci zaljepe za ovu malecku nevinu.


to ti je sve stvar karaktera.netko voli skroz svjezi kruh,netko moze pojesti i tjedan dana stari kruh ali nitko ga ne voli...
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Old 21.09.2008., 02:40   #70
Quote:
Decko'87 kaže: Pogledaj post
a jebiga, možda jednostavno nisam imao dovoljno prilika....
hvala na iskrenosti. dakle kako doći do prilike?
ne glumi, budi nježan, ne brzaj, ne gledaj cure ka sekšual obđektc (hehe) i bit će prilika.
e i trebao bi biti među curama,recimo subotom navečer.
đelata is offline  
Old 21.09.2008., 02:41   #71
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
nije istina.ja znam curu koja je odlucila cekati pravog muskarca i ne spavati sa bilo kime.nije uopce ludakinja niti nenormalna,zavrsava faks,radi posao,ponekad dva,druzi se,izlazi,pricljiva je,slatka i decki je obozavaju.ima 21 godinu.cura sa njezinog faksa je na "losem" glasu stos e toga tice,isto je komad i pol ali u drustvu sa ovim mali vragom nema teoretske sanse jer se doslovno svi muskarci zaljepe za ovu malecku nevinu.


to ti je sve stvar karaktera.netko voli skroz svjezi kruh,netko moze pojesti i tjedan dana stari kruh ali nitko ga ne voli...
Tebi još nije jasno da je velika razlika između nevine žene i muškarca?
fandango is offline  
Old 21.09.2008., 02:42   #72
hahahaha
koja bedastoća
vi ste svi skupa držali toj curi svijeće???
ekipo svaka vam čast
večeras ste me uspjeli lijepo nasmijat
aj bar neka korist....
oblak is offline  
Old 21.09.2008., 02:46   #73
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
nije istina.ja znam curu koja je odlucila cekati pravog muskarca i ne spavati sa bilo kime.nije uopce ludakinja niti nenormalna,zavrsava faks,radi posao,ponekad dva,druzi se,izlazi,pricljiva je,slatka i decki je obozavaju.ima 21 godinu.cura sa njezinog faksa je na "losem" glasu stos e toga tice,isto je komad i pol ali u drustvu sa ovim mali vragom nema teoretske sanse jer se doslovno svi muskarci zaljepe za ovu malecku nevinu.


to ti je sve stvar karaktera.netko voli skroz svjezi kruh,netko moze pojesti i tjedan dana stari kruh ali nitko ga ne voli...
di si mi našao kruh za uspoređivati,dobar ukusni kruh...još s paštetom. zašto bi kruh ostao nepojeden 7 dana. kupiš koliko ti treba i uvik imaš svježi.

ko ti kaže da je ona nevina? o nevinosti il krivnji uvijek se može lagati.
đelata is offline  
Old 21.09.2008., 02:46   #74
a možda to i objašnjava ono kad mi cure znaju govorit nešto tipa vidi kako je sladaak a mene stid jer se onda osjećam baš ono jadno, koda ''vide da sam nevin'' pa to govore.
pogotovo kad sub odem van. katastrofa. ono prišao sam jednoj curi (bila je komad i po) i ona je imala 27 g. al nisam znao da ima dečka, kasnije mi je to rekla, ali me stalno dirala po licu i smješkala se.
nekako sam mogao iščitati po njezinom licu kako u sebi misli nešto poput: a vidi gaaa, tako je sladak, jaadan...
koda djelujem nekako nevino... i bivša mi je cura to rekla, iako sam joj ja rekao da nisam nevin (bilo me stid)
Decko'87 is offline  
Old 21.09.2008., 02:47   #75
Quote:
fandango kaže: Pogledaj post
Tebi još nije jasno da je velika razlika između nevine žene i muškarca?
to je spolna diskriminacija...
naravno da je razlika ali ne znaci ako je decko nevin da je odmah nenormalan.poznato je da mi muskarci malo seremo o svojim seksualnim zivotima,eto ovaj je iskren,sto ne znaci da je jedini nevin u tim godinama.podsjecas me na jednog mog frenda koji se odmah pohvalio nakon sto je izgubio nevinost a bio je zadnji u drustvu(18 godina) i odmah poceo misliti da je cassanova.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Old 21.09.2008., 02:48   #76
Quote:
đelata kaže: Pogledaj post
e i trebao bi biti među curama,recimo subotom navečer.
inače bi sad bio vani, al sam prije par dana prekinuo s curom, pa mi se nekako neda ići.
Decko'87 is offline  
Old 21.09.2008., 02:48   #77
Quote:
oblak kaže: Pogledaj post
hahahaha
koja bedastoća
vi ste svi skupa držali toj curi svijeće???
ekipo svaka vam čast
večeras ste me uspjeli lijepo nasmijat
aj bar neka korist....

netko drzi svijece,netko nesto drugo...primi se ti svijeca da ne ostanes u mraku.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Old 21.09.2008., 02:50   #78
Quote:
Leonida kaže: Pogledaj post
podsjecas me na jednog mog frenda koji se odmah pohvalio nakon sto je izgubio nevinost a bio je zadnji u drustvu(18 godina) i odmah poceo misliti da je cassanova.
Ne znam po čemu si izveo taj zaključak o meni....
fandango is offline  
Old 21.09.2008., 02:51   #79
Quote:
đelata kaže: Pogledaj post
di si mi našao kruh za uspoređivati,dobar ukusni kruh...još s paštetom. zašto bi kruh ostao nepojeden 7 dana. kupiš koliko ti treba i uvik imaš svježi.

ko ti kaže da je ona nevina? o nevinosti il krivnji uvijek se može lagati.
pusti pastetu,nije ti pasteta nista kriva.
neuvjerena Tomislava...
zasto bi zena lagala o svojoj nevinosti kada je apsolutno jasno da cure u svom drustvu ismijavaju takve zenske.da si musko znala bi koliko njih ne zeli da su bile nevine nego to skrivaju ko zmija noge pa ostavljaju lazni dojam kvazi jebacica.nesto slicno forumasicama.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Old 21.09.2008., 02:52   #80
Quote:
Decko'87 kaže: Pogledaj post
a možda to i objašnjava ono kad mi cure znaju govorit nešto tipa vidi kako je sladaak a mene stid jer se onda osjećam baš ono jadno, koda ''vide da sam nevin'' pa to govore.
pogotovo kad sub odem van. katastrofa. ono prišao sam jednoj curi (bila je komad i po) i ona je imala 27 g. al nisam znao da ima dečka, kasnije mi je to rekla, ali me stalno dirala po licu i smješkala se.
nekako sam mogao iščitati po njezinom licu kako u sebi misli nešto poput: a vidi gaaa, tako je sladak, jaadan...
koda djelujem nekako nevino... i bivša mi je cura to rekla, iako sam joj ja rekao da nisam nevin (bilo me stid)
U jebote meni još nitko nije rekao da sam sladak, a čuo sam svakakvih epiteta...
fandango is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger