Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak > Pivnica

Pivnica Čisti hedonizam: O hrani, piću, duhanu, sportu, alatu, oružju i ostalim muškim užicima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2009., 00:54   #61
Ja se sjećam kajbojskih romana zvao se šejn i on je bio veliki faca kao đeki čejn i sve je mogao i sve je napravijo i ujutro za dorućak 7 jaja i 13 kriški slanina pojejo. Je li i to spada u ljubav.
__________________
.
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 07:56   #62
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
Ja se sjećam kajbojskih romana zvao se šejn i on je bio veliki faca kao đeki čejn i sve je mogao i sve je napravijo i ujutro za dorućak 7 jaja i 13 kriški slanina pojejo. Je li i to spada u ljubav.
Naravno da je toljubav. Čista. Vjerna. Ljubav prema hrani je održala generacije i stvorila populacije koje se svoje ljubavi ne srame. Evo, recimo ja..ja volim hranu i to nije tajna i nije me sram...I znam, al'ono znam da hrana vole mene jer me zove, jer se zbog mene nakiti misrisima, okusima i ona i ja se volimo, mi se kušivamo, hrana mene , ja hranu...
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 07:58   #63
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
........ 13 kriški slanina pojejo. Je li i to spada u ljubav.
Spada u ljubav prema slanini
bokacco is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 08:47   #64
Quote:
Nikolajevna kaže: Pogledaj post
ubi se čoek....a mlad bio jebote

tu sam ja tu... izbola me samo trava i ujela dva tri mrava

nego znate sto mi se desilo...dosao ja kod St. Petra i rece on meni...el_m tvoja misija nije jos uvijek akomplist...ti si skolovao generacije na papanluku koje ce govoriti istinu o feministicama.. i evo me ovdje sa vama ponovo
u medjuvremenu sam vidio da je barba luka izjavio " da sam na mjestu polanceca ni ja ne bih dao ostavku" ...volio bih vidjeti izraz njegovog lica dok je to govorio...cojek je legenda
alkoholik: uzmi sve sto ti zivot pruzaaaaaaaaaa danas si cvijet sutra uvela ruzaaaaaaa..karpe dijem
gjuro: sve tvoje price su nekako drugacije
pjegava: ko o kome tebe treba staviti preko koljena
cm: istina boli
lana: eh sejn... sjecam se jednog njegovog romana kad je neko rukom dopisao na 14 stranici..." sta je sejn...danas si tek prvu povalio tek na 14 stranici.. nisi nesto dobar" ...legendarno
subota...divota...danas su palacinke ( to je madjarska rijec) na tapeti i fotografiranje cvijeca... i ovaj pljuvanje po feministicama...fuj fuj

edit: nego jel ima neko ko nije gledao visnju? jedan on najboljih filmova iz ex-yu? nijeste imali priliku? trk na posao...stavljen ovaj tjedan
http://www.domacifilmovi.biz/domaci-filmovi/visnja-na-tasmajdanu-1968-video_04af6c78c.html

Zadnje uređivanje el_mariachi : 24.10.2009. at 08:53.
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 11:58   #65
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
cm: istina boli

E, i bolilo datebogdo i više kad si taki kaki si...nek te boli, briga me..
ako si mislio na mene, mene ne boli , ne boli me istina jer sam ja sama istina, ja sam esencija istine, majkemi i ovo što ti kažem kažem ti jer nemaš pojma pisati linkove ..
da višnja s tašmajdana...neda arnerić Kad si mali arneri postaneš arnerić u srbiju , e ti da budeš elmaričkić
pa ćetako da jebe se non -biti jebesenonić, Hej ima da bude hejić..i tako, a,li samo ako su mali...ako ne, onda ništa... ne menja se
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 13:02   #66
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
Kaže;

Ma ca ci ti jeko ....cuci muci bucidođi ti pod moje podpazuhe da te djuro zagrli mucko



Joooooj opet nekakvo jugo...
Djuromladji is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 13:10   #67
evo jedna jubavna iz kenjade

bijo jedan lovac na jelenu oni traper sto fura onu krznenu kapu sa sve repon od rakuna na glavurdi i ima one kozne jakete i pantole sa sve resama sto vise i ovooolku pusku za jelenu i tako lovijo on lovijo po sumama i gorama i nnavato on pun kurac tijeh lisica lasica a i kuna , al nidje jelenu da nadje , i okopnija snig nedje oko svetog ante i krene on usumu , al ga sjeba to jutro stoje popijo pokile viskija pa je manita po sumi i upadne u klopku za medjede nogam i sad lezi on tako noge skoro presicene napola misli on jebenti suvi led odemi zivot a nevido jelenu, i polako gubi svjest al ositi dmu neko brise celo otvori on oci kad jedan grlizli od dvaipometra mu lize celo e pomisli traper sacam u govnim ono i priko nosa i taman medo zamanu sa sapicon damu otkine glavurdu sa sve kapon samo se stroposta pored njega , ajme pomisli traper dobijoje srcani nije ni cudo kolkoje debel olesterol je jeben e , al kad malo bolje pogleda vidi medi strela u ledjo i tu ope on pane u besvjest . Nakon nekog vrimena probudise on i vidi daje u nekoj pecini vatrica gori i nad vatricon kazan za gulas i fis paprikas a onn gladan, vidi siluetu pokraj vatre koja misa neke trave , indijanska skvo lipa gara mu prilazi i dajemu napitak da dodje malo dase pribere, popije on to bi gorko ko zelena musmula al pomjeri se on kad vidi nema nijedne noge do iznadkolina, krenumu suze kakoce brez nogu u lov kakoce nosit pusku vucese po zemlji , smijacemuse vuk mislice daje on rakun sa onon kapon i zajeca tuzno, medjutin njezna ruka skvo ga pomiluje po glavi i rece nemoj das tuzan veliki lovce jacute paziti i maziti kacam ja pored tebe sve ce biti ok, kaze lovac a kakotije ime lipa garavuso ?
Jasan Jelena do izvora dvaputica nisam jebena
i jasan godinama razmislja zatrpan u snigu u maloj kucici sa kaminon staje pojanta ove price i dosa san do zakljucka ma koliki god ti bio jeben igrac i stra i trepet u sumi samo iskrena i ultimativna ljubav te more potuc do nogu i napravit ti kurac do kolina
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 13:25   #68
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
i dosa san do zakljucka ma koliki god ti bio jeben igrac i stra i trepet u sumi samo iskrena i ultimativna ljubav te more potuc do nogu i napravit ti kurac do kolina


Ma ko je ljutioooooo.........ko je smio dirat u ovo čudo malo neviđeno...dođiiiiii, dođiiiii
Djuromladji is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 14:25   #69
tudume: bjezimo odavde oduzece nam gjuro nevinost...

ja ovako nekad kad perem noge razmisljam o pravoj ljubavi... ali ono bas pravoj...
i evo sad poslije palacinjaka ali ne iz palacinkarnice dodjoh na ideju... ajmo napisati ljubavni roman... svako neka nesto dopise i sve kulturno..(cm: bez jebacine molim).. evo ja prvi...
pocetak price:
-------------------------------------------
Hladno je bilo te 1936g a ulice Berlina su bile pune ljudi. Hitler je zapalio olimpijsku vatru i igre su pocele. El_m je otisao sa ekipom u kafanu "Cigani kaput" i tamo je vidio zenu svojih snova
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 15:15   #70
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
tudume: bjezimo odavde oduzece nam gjuro nevinost...

ja ovako nekad kad perem noge razmisljam o pravoj ljubavi... ali ono bas pravoj...
i evo sad poslije palacinjaka ali ne iz palacinkarnice dodjoh na ideju... ajmo napisati ljubavni roman... svako neka nesto dopise i sve kulturno..(cm: bez jebacine molim).. evo ja prvi...
pocetak price:
-------------------------------------------
Hladno je bilo te 1936g a ulice Berlina su bile pune ljudi. Hitler je zapalio olimpijsku vatru i igre su pocele. El_m je otisao sa ekipom u kafanu "Cigani kaput" i tamo je vidio zenu svojih snova
Nastavljam samo jer sam prvo žena , pa čoek pa fina i ne zameram dugo ali nisi mi se izvinijo ili ispričao i ..nekako te ne gotivim više kao pre..A ja o sekxsu nisam ni riječ to se samo Duro i Tudum time bave
Žena je mirno sjedila za stolom, pogleda usmjerenog u članak iz novina "Berlin hojte " i uživala u toplom napitku. Kava se dimila i mirisom ispunjavala kavanu. Osim što je pažljivo i skoncentrirano čitala članak , žena je krajičkom oka zaljubljen promatrala ulazak skupine mladića među kojima je bio muškarac njenih snova, u ženskoj skupini poznati Elem. Zlaćani rub šalice na trenutak je taknuo pune usne te žene i kao da se ispričavao što ju je opekao, ali sretan što ih je dirnuo i ispunio aromom slatko-gorkog napitka.. Taj mirisnio dodir , zapazio je spomenuti Elem i kao zatečen zastao gledajući taj prizor.


aj sad, vi...Ja baš da ću krenit u opis haljine i kaputa i to, ali ne znam..nekako mi se ne uklapa u napetost situacije..ili možda baš da smiri.., a? ne znam...
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 15:28   #71
ta zena je bila vise nordijski nego arijevski tip..imala je prekrasne oci kao iz slikovnica, malo pjegica na vrh nosa i crvenu kosu i kozu njeznu bijelu poput snijega..nesto tako prekrasno i puteno el_m nije nikada vidio..bio je sav usplahiren i uplasen jer su strijele iz njenih ociju bile u suprotnosti sa njenom njeznom pojavom...da.. bila je puna kontradikcija..bejbi fejs i obline..nije mogao doci do daha..tada je napravio nekoliko klonova jer se plasio ukaljati svoj izvorni identitet pa joj se prisao s boka.. 'zdravo ja sam ivo ivic, koliko ima sati?'...ona ga samo hladno pogledala, otpila svoj dzin okrenula se i izasla..el_m je bio sludjen i suze su mu navirale na stisnute oci dok je gledao kako se njena pojava perspektivno smanjuje kako se udaljenost izmedju njih povecavala...'mozda sam joj trebao reci da ima dobre sise na to sve zene padaju', pomisli on i izvadi mali cesljic iz desnog dzepa trobojne karirane kosulje sa resicama na rukavima te poceslja svoje brkove u smjeru jugoistoka a kosu zaceslja unatrag...'sutra je novi dan'.. stavi svoj nekoliko puta propucani sesir na glavu, zapali cigaretu i odluci da ce ponovo pokusati ali sa nekim svojim uglednijim klonom.. od nekud doleti Vel'ka Piva i doda mu jos soli na ranu: 'dobra, a?' takav covjek kao el_m nije mogao podnijeti da taj zutokljunac kalja njenu cast pa ga je lijevim kroseom oborio na tlo. tek tada se sjetio da je u berlinu, a ne u meksiku. hitler je poslao svoje ljude po njega.
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.

Zadnje uređivanje pjegava i prgava : 24.10.2009. at 15:42.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 15:41   #72
oh k vragu...necu vise nikad presjeci korn sa vajcenom pomisli el_m dok je odlazio u wc da rijesi neka tekuca pitanja... lili marlen nije bila u eteru jer ona nije tad jos ni bila napisana... usput vidio je jedno pjegavo djevojce koje ga je gledalo masuci torbicom...da nju je jucer vidio dok je igrala oko stange sa jos jednom koja ja je bila starija od nje ...vjerojatno njena uciteljica... el_m se sjeti svog velikog prijatelja velike pive dok je prolazio hodnikom u kom je stajala jedna cedulja...na zalost el_m je zaboravio naocale kao tegla koje je imao kod kuce( da bi prica bila interesantnije utjecacu na sudbinu price pa cu vam odati sto je pisalo na poruci mada el_m to nije znao u tom trenutku)
http://img16.imageshack.us/i/rekv.png/
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 17:10   #73
...nekoliko mjeseci kasnije...

- K vragu! - zagrmio je Adolf Hitler gužvajući u ruci dopis koji mu je upravo dostavljen. Kurir, mali blondino, stajao je u stavu mirno i prestrašeno očima zirkao na führera.
- Pala je vlada desnog centra u Španjolskoj! Narodni front se dočepao vlasti...prokleti anarhisti!! - kipio je Hitler - Neka, neka, imam ja tamo svog čovjeka, generala Franca...valjalo bi izvršiti kakav puč...k vragu na sve moram sam misliti - mislio je führer odsutno gledajući kroz prozor. Međutim nešto vani mu privuče pažnju. Nekakav markantan brkati čovjek stajao je u stavu gordo na sred ulice. Do njega mladić ispijao vel'ku pivu...
- Tko je onaj španjolac? - upita Adolf malenog kurira.
- O..ovaj...mislim da je to meksikanac moj furhere, budući da...
- TIŠINA!!! Španjolac, meksikanac, sve su to isti cigani! - urlao je Hitler.
Potom malo smirenije - Dovedite ga. Ovakav bi nam čovjek mogao zatrebati...
Nikolajevna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 18:33   #74
Elem se tada prvi put susreo s firerom. Bio je dan obasjan suncem, sve bojile su dobile presijavajuće tonove, miješale su se među sobom u čudesnu sliku. Zvukovi su do njega dopirali kakofonijom , a on je rukama pokušavao dohvatiti sve što je tog trena osjećao: i glazbu i slike boja . Činilo mu se da ga dozivaju.Eleme, Eleme, uzmi me, uhvati me udahni me. Marijaćić je nevino i zbunjeno vrludao hodnicima prilazeć fireru nadajući se bar stisku ruke, prijateljskkom pljesku po ramenu..ali začu : Deder mi tog narkića uputite u Sibir. nek se tamo ladi, a imamo i tamo jednu Ruskinju koja će ga natjerat neka sve prizna. Ljubav je tada dobila novu dimenziju, novo ime...
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 19:20   #75
fićuk vlaka u snježnoj sibirskoj noći, zaparao je prostranstva i zec je tražio majku, Elem je na glavu stavio kapu koju mu je saštrikala glorija, i rukavice koje mu je poklonila baka, nakurnjak od gjure mu je pomogao da se njegova muškost ne uvuće do slijepog crijeva kojeg je netom prije tri mjeseca operirao poznati lijećnik židov wainberger...to mu je bila zafdnja operacija prije odlaska pod vječni tuš. iz torbe se još širio miris doma, pite...sam izgubljen u bespućima hladnoće začupo se Marijačićev krik OOOOOOOOOOOOOOOOOOoooooooooooooooooo, živote gdje sam, sam sa Hundom, samo mi ovdje vila može pomoć da preživim......
__________________
.
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 19:32   #76
Jebo vas elem, emel ,svejedno....


Mišo je tada uzeo njenu ruku i puhnuo , osjetio se miris mladoga luka, ona se onesvijestila...Kad je došla k sebi osjetila je da noć više nije noć, došao je dan, htjela je da sve bude kao nekad dok je mlada i obuvena trčkarala po livadama mučući ko krava....ali on je bio tu MIŠO međed, i ništa više nije moglo biti normalno.
Djuromladji is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 19:53   #77
Quote:
Djuromladji kaže: Pogledaj post
Jebo vas elem, emel ,svejedno....


Mišo je tada uzeo njenu ruku i puhnuo , osjetio se miris mladoga luka, ona se onesvijestila...Kad je došla k sebi osjetila je da noć više nije noć, došao je dan, htjela je da sve bude kao nekad dok je mlada i obuvena trčkarala po livadama mučući ko krava....ali on je bio tu MIŠO međed, i ništa više nije moglo biti normalno.
nije prošlo ni 10 mjeseci hladnoće i zime su ponovo poćele, preljepa ruskinja boravila je u svojoj zagrijanoj sobi sa 6 babica, svaka joj je držala po jedan ud, jedna glavu i tiho pjevušila, dok joj je 6 podvezivala pupkovinu...marijaći je šetao pred vratima u h ladnoj noći noseći nakurnjak koju mu je saplela njegova davna i neprežaljena ljubav pjegava....ako se rode sinovi zvat će se MIRKO I SLAVKO
__________________
.
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2009., 00:59   #78
Talking vama za ljubav

...Šetajući tako amo-tamo, čvrstim korakom udarajući potplatama finih cipela o drveni pod, otpuhujući nervozno dim, Marijanko je pomislio na tren nije li možda nedolično za takvog jednog muškarca poput njega da tako glupavo iščekuje. ''Možda je bolje da odem u salon pročitati novine, nisam danas stigao ni duplericu prolistati'' pomislio je, a sve iščekujući kada će začuti plač. No umjesto plača iz susjedne sobe, učini mu se da čuje topot iz daljine. I stvarno, sve jasnije je do njega dopirao zvuk brzog galopa, i točno je naslutio da je nešto hitno. Učas je zazvonilo i zvono na vratima. Osobno je otišao otvoriti. A na vratima, promrznuti jahač otresa snijeg sa sebe i iz torbe vadi neki svežanj papira. Pismo! Nije mogao prikriti sjaj u očima, pa je spustio pogled malo niže, pokušavajući uhvatiti zraka kako ga glas ne bi odao. Izmjenivši pak koraka sa konjanikom, uze pismo i zatvori vrata. Pohitao je prema salonu, kad uto začuje plač svojih prvorođenaca, a vrata se počnu otvarati. Sekunda mu je trajala poput sata. Gdje sa pismom? Što je sa djecom? Kako mu je žena?...
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2009., 01:09   #79
..dok su mu babice sa ozarenim licima kao da su one same rodile nosile ponosne nasljednike, shvati Marijanko da je pismo od Glorije. S olakšanjem pomisli - ''Ah samo ta stupida, sigurno hoće da joj pošaljem krumpira za pitu'' ali opet osjećao je mješavinu tuge i samoprijekora jer pismo nije bilo od one od koje je želio, a samoprijekora zato što je ipak poželio (neću sad previše u njegovu introspekciju, ovo je dovoljno da dobijete uvid). Gurnuše mu babice djecu ispred lica da ih pogleda... A ono djeca pjegava! ''..hm, ima li pjegava brata ili ima rozapišu, nešto od toga je'' zamisli se on dubokoumno i bi sretan što je sa svojom dragom u toplom Sibiru.

...''Nego da vidim šta mi ova piše...
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2009., 01:16   #80
sest placnih usta razjapilo je ralje najavljujuci svoj dolazak na svijet.
'sest rupa za ubacivanje zetona', pomislio je el_m. 'eno ih tamo, leze, ruzni na tatu, a nedotupni na mamu'.
pogledao je na prozor, a zatim na vrata, 'da li da zbrisem sad, ili da zauvijek sutim?' mrvio je pismo u znojnoj tetoviranoj 'jna' ruci. sto da kaze, sto da napravi, kome da zaplace na koljenima? dok mu se nikolajava iznureno smjeskala, njegova usta su poprimila kiseli 'nike' smijesak po kojem je bio poznat predsjednik neke male zemlje na balkanu, znao je on to je je bio kulturan, znao je puno o kulturi, no sto mu to sve sad vrijedi?
__________________
mali pamrav, mali pamrav, u nedrima nesto, moram da ga nadjem da menamo mesto.
pjegava i prgava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:35.