Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2010., 00:12   #81
Quote:
-Gandalf- kaže: Pogledaj post
sad svi moralizirate, a kladim se da se 90% muških tuklo u osnovnoj i srednjoj školi, a mnogi i poslije. nije tu ništa čudno. svi smo se tukli, 1 na 1, 5 na 5, razred protiv razreda, škola protiv škole, zgrada protiv zgrade, kvart protiv kvarta. to je dio odrastanja, bilo i bit će.
ne treba djecu odgajat da budu nasilnici, ali ni da budu papci, pa da ih drugi maltretiraju, gaze, a oni da ne uzvraćaju.
i ja sam dolazio doma sa masnicama, razbijenim usnicama i sl. ali sam i davao batine. sve je to bilo u nekoj normalnoj granici.
dok danas mi ne pada na pamet se potuć, osim ako je stvarno neizbježno. i naravno treba djecu odgajat tako da jednog dana kad budu odrasli ne tuku doma ženu, djecu, susjede.

velim, jedno je učit dijete da se brani i da se ne da maltretirat, ali opet ne dozvolit da bude propalitet i nasilnik.
potpis
__________________
The Todd appreciates hot regardless of age and disability.
fiksos is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 00:39   #82
dai ja kazen koju pametnu na ovu temu jel
zivijasan u svojin pocecima ocinstva u jenoj zgradi od jeno triespet katova i tu bilo dice ka kineza crncica najvise , prava konfuzija nastane za faders dej oni jadni neznaju ni koimje caca pa ja kupujen vrece onijeh gumeni bonbona ono zami dice a i dobarsan in sa materama ono padasan uvik na one sisate crnkinje sa bradavicaman ka ozreli crni dudovi joj stosan to volija prezivat, neg sadme te sise smantale al dace vrnen na temu jel, i ovi moj klipan vec bija nako deckic dvanest trines godin i zavodija red , dolazimi sa novin balunim bicikleton i tako otima mali dije stiga jebiga, crne mame mi zvone na vrata kukaju kako razbija noseve onin njiovin malin garavin , mislinsi ja ka daje oti nos tesko promasit , stacu tisin ja matere ono recumu ja bice sve ok. Al jedan dan doseli nas Jure ono ja sritan iman skin popit posli posla koju jutu , izbulsetiratse i tako al Jure ima malog isto godiste ka i moj i tu pocinje problen. jedan dan dolazi Jure sav zapinija i kaze de smiri onog svog divjaka eno ope mom malon razbija arkadu i istrgamu mindjusu iz uva. Aj reko dosta vise mali za ovu drugu dicu jebemise al nemoj Jurinog dirat maknise odnjega pa nasismo e, razumis , aj razumi onto nekako . I sutra sidimo mi u parku dica igraju basket odjenon neka frka staje dicase potukla , aj reko opese crnci tuku rad griske u koracin il licne greske il auta, al jebenti suvi led svi crni stoje okolo i gledaju i smijuse, staje sad sunceti kalajsano, digli se ja i Jure da pogledamo kad Jurin mali pliska mog a ovi moj ka mulac stoji ni da mrdne, kako pliska pane cujese oleee od publike , Jurin mali se uzivija , pickice ovotije za ono i tako u nekraj, kad Jure zivnu i vice prebiga pickamu materina , sakom ga udri staga pliskas ka butrica , ja gledan covika i nismi nije jasno , ja pokraj njega na pometra, on ope srusiga i zgaziga pickamu materina nedojebana , e tu men puko crno bili film, matermu nedojebana , sash da vidis
samose sican dasanga zgrabija za one klenmpave usi i navuka neznan na koje kolino, poslimi pritija nekin advokatin damu platin za zube, aj reko ne nasmijavajme nis ni ima tri zuba u glavi al zapanti akti ih ja platin jacu ih i vadit i to nazivo

ocu rec nezbunjujte dicu i nemisajtese u dicije poslove
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 00:42   #83
Quote:
-Gandalf- kaže: Pogledaj post
naravno treba djecu odgajat tako da jednog dana kad budu odrasli ne tuku doma ženu, djecu, susjede.
Ja i susjed svako malo imamo boksanje radi međe.
*ante* is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 13:47   #84
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
dai ja kazen koju pametnu na ovu temu jel
zivijasan u svojin pocecima ocinstva u jenoj zgradi od jeno triespet katova i tu bilo dice ka kineza crncica najvise , prava konfuzija nastane za faders dej oni jadni neznaju ni koimje caca pa ja kupujen vrece onijeh gumeni bonbona ono zami dice a i dobarsan in sa materama ono padasan uvik na one sisate crnkinje sa bradavicaman ka ozreli crni dudovi joj stosan to volija prezivat, neg sadme te sise smantale al dace vrnen na temu jel, i ovi moj klipan vec bija nako deckic dvanest trines godin i zavodija red , dolazimi sa novin balunim bicikleton i tako otima mali dije stiga jebiga, crne mame mi zvone na vrata kukaju kako razbija noseve onin njiovin malin garavin , mislinsi ja ka daje oti nos tesko promasit , stacu tisin ja matere ono recumu ja bice sve ok. Al jedan dan doseli nas Jure ono ja sritan iman skin popit posli posla koju jutu , izbulsetiratse i tako al Jure ima malog isto godiste ka i moj i tu pocinje problen. jedan dan dolazi Jure sav zapinija i kaze de smiri onog svog divjaka eno ope mom malon razbija arkadu i istrgamu mindjusu iz uva. Aj reko dosta vise mali za ovu drugu dicu jebemise al nemoj Jurinog dirat maknise odnjega pa nasismo e, razumis , aj razumi onto nekako . I sutra sidimo mi u parku dica igraju basket odjenon neka frka staje dicase potukla , aj reko opese crnci tuku rad griske u koracin il licne greske il auta, al jebenti suvi led svi crni stoje okolo i gledaju i smijuse, staje sad sunceti kalajsano, digli se ja i Jure da pogledamo kad Jurin mali pliska mog a ovi moj ka mulac stoji ni da mrdne, kako pliska pane cujese oleee od publike , Jurin mali se uzivija , pickice ovotije za ono i tako u nekraj, kad Jure zivnu i vice prebiga pickamu materina , sakom ga udri staga pliskas ka butrica , ja gledan covika i nismi nije jasno , ja pokraj njega na pometra, on ope srusiga i zgaziga pickamu materina nedojebana , e tu men puko crno bili film, matermu nedojebana , sash da vidis
samose sican dasanga zgrabija za one klenmpave usi i navuka neznan na koje kolino, poslimi pritija nekin advokatin damu platin za zube, aj reko ne nasmijavajme nis ni ima tri zuba u glavi al zapanti akti ih ja platin jacu ih i vadit i to nazivo

ocu rec nezbunjujte dicu i nemisajtese u dicije poslove
Asti sto

Jači si igrač od drle torcide
__________________
Vratite nam krvopiju!!!
palj is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 14:03   #85
Dugo se nisam ovako kvalitetno nasmijao!
Ali šta jest, jest..Tudume svaka ti je na mjestu.
Najljepša ti dala.
Morgoth_hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 14:40   #86
Quote:
Tudum kaže: Pogledaj post
pickamu materina nedojebana , e

ocu rec nezbunjujte dicu i nemisajtese u dicije poslove
eee, tu je prećera , to nije smija nikako reć, jer puno je važno da je mate dobro jebena , onda su i dica nekako mirnija, i prav kažeš da se u dičija posla ne triba mišat , samo im mate triba redovno obilazit i bit će sve pod kontrolom
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 19:55   #87
jevote vok.kolko ekipe se skupilo ode.Dubrovnik,Zadar,Split i Zg.svasta a sve oko neke debilne teme koju je lik iz zejebancije puka.al neka glavno da se mi druzimo .

e i reka je da je nasa malome playboy ispo kreveta (casopis za muskarce koji citaju i zene - a onda jesu i pederi sikur.ima sekilijun intervjuica i gay slicica obnazenih gejcica).nije mi to neka garancija zaj playboy.ja san njegovih godina cita Penthouse i Eros.to su pravi jebacki magazini.
mUrMillo hRnIć is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 20:08   #88
Ja imam dvije djevojke,

uvijek sam ih učio da se ne daju maltretirati, ako ih neko zlostavlja neka mu vrate istom mjerom i još jače.

Starija je imala pokušaja fizičkog maltretiranja u osnovnoj školi, to je riješila vrlo elegantno: trenira nanbudo 7 godina i upotrijebila je svoje vještine

Mlađa je na lika koji ju je pokušao namlatiti razbila stolicu na njemu!


Kao otac, ja sam išao na razgovore kod ravnatelja, i tada sam ravnatelju objasnio da ja svoje ćeri učim da se ne daju maltretirati, ko ih fiziički napadne neka mu vrate istom mjerom ili žešće,

one su cure, dobre učenice, ako se nekom dopadaju to je O.K.

Ako taj komu se dopadaju ne zna pristupiti nego zna razbacivati knjige, vrijeđati, maltretirati ih, pokušavati šamarati, gušiti...

... tada nastupa odgoj:

cure nikad nikog nemojte fizički napasti, (tada vam ja sudim), ali ako vas neko izazove... ma razbijte ga,

u školi, pred ravnateljem ja stojim iza vas i ja vam držim štangu

Moje cure idu polako u srednju školu, nemaju nikakvih trauma iz os. škole i znaju se posatviti prema nasilnicima!

Da imam dečke, isto bi ih učio i još dodatno poučio štosevima za samoobranu i obrazovno razbijanje,

ali sveto je pravilo: nikad prvi, samo ako ste izazvani/izazvane.



Moje mišljenje je da pametniji treba popustiti, ali ako nema granice u popuštanju tada budale vladaju, a vi se ravnajte!
domar is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 20:10   #89
Nekim ljudima bi trebalo zabraniti imati djecu
noinspiration is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 20:15   #90
Quote:
noinspiration kaže: Pogledaj post
Nekim ljudima bi trebalo zabraniti imati djecu
Krivo:

nekoj djeci bi trebalo zabraniti da imaju roditelje!
domar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 01:19   #91
Quote:
Morgoth_hr kaže: Pogledaj post
Dugo se nisam ovako kvalitetno nasmijao!
Ali šta jest, jest..Tudume svaka ti je na mjestu.
Najljepša ti dala.
nemorani najlipsa nako sa zlatnon sredinon bi bija ih zadovojan
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 01:23   #92
Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
eee, tu je prećera , to nije smija nikako reć, jer puno je važno da je mate dobro jebena , onda su i dica nekako mirnija, i prav kažeš da se u dičija posla ne triba mišat , samo im mate triba redovno obilazit i bit će sve pod kontrolom
zamisli retaja sta mu palo upamet pa dis to men rec jebate prisuseni led , cinsan posli vecere isa se popisat mala bizi pa kolkosan sam drko uto vrime , a on men namuku lego nako ka as na desetku jebo mater , stab bilo tek dasanmu reka kakmije njegova Majaa pusila doksanmu lipija plocice okolokole kade , al jebiga jasan kultura na nivoju , neseren okolo
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 01:26   #93
Quote:
domar kaže: Pogledaj post
Krivo:

nekoj djeci bi trebalo zabraniti da imaju roditelje!
izgledami das tute pogodija u sridu , moj mali bizi odmene ka dasan sugaf, a bassan cool tip
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 14:25   #94
Quote:
domar kaže: Pogledaj post
Ja imam dvije djevojke,

uvijek sam ih učio da se ne daju maltretirati, ako ih neko zlostavlja neka mu vrate istom mjerom i još jače.

Starija je imala pokušaja fizičkog maltretiranja u osnovnoj školi, to je riješila vrlo elegantno: trenira nanbudo 7 godina i upotrijebila je svoje vještine

Mlađa je na lika koji ju je pokušao namlatiti razbila stolicu na njemu!


Kao otac, ja sam išao na razgovore kod ravnatelja, i tada sam ravnatelju objasnio da ja svoje ćeri učim da se ne daju maltretirati, ko ih fiziički napadne neka mu vrate istom mjerom ili žešće,

one su cure, dobre učenice, ako se nekom dopadaju to je O.K.

Ako taj komu se dopadaju ne zna pristupiti nego zna razbacivati knjige, vrijeđati, maltretirati ih, pokušavati šamarati, gušiti...

... tada nastupa odgoj:

cure nikad nikog nemojte fizički napasti, (tada vam ja sudim), ali ako vas neko izazove... ma razbijte ga,

u školi, pred ravnateljem ja stojim iza vas i ja vam držim štangu

Moje cure idu polako u srednju školu, nemaju nikakvih trauma iz os. škole i znaju se posatviti prema nasilnicima!

Da imam dečke, isto bi ih učio i još dodatno poučio štosevima za samoobranu i obrazovno razbijanje,

ali sveto je pravilo: nikad prvi, samo ako ste izazvani/izazvane.



Moje mišljenje je da pametniji treba popustiti, ali ako nema granice u popuštanju tada budale vladaju, a vi se ravnajte!
Ma svaka čast.
Jesi ih već upisao u BaBe?
Argentinac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 14:34   #95
Quote:
Argentinac kaže: Pogledaj post
Ma svaka čast.
Jesi ih već upisao u BaBe?
već su genetski predodređene , ne brini , to ide odma po rođenju
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 15:54   #96
Ja se nikad ko klinac nisam mlatio, pa vidi me sad
łvek is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 16:24   #97
Ja sam se prvi put potukao u drugom osnovne s neka tri cigića. Napali su me iz čista mira i cijeli razred je pičkasto gledao dok sam se ja s trojicom mlatio. A onda sam u petom osnovne onako frajerski na -15 valjda i snijegu skinuo se d opasa i potukao s nekim starijim što me zajebavao.

Ok je znati se tući, al još je više ok biti brz i pobjeći kad god možeš. Iz iskustva govorim, ne isplati se, prije ili kasnije ćeš naletiti na budalu koja će ti stavit nož pod grlo, pa se brzo zapitaš, šta ti uopće treba.
google1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 16:27   #98
ja sam se zadnji put potuka u trećem osnovne

Nasilje je za neinteligentne
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 16:38   #99
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
ja sam se zadnji put potuka u trećem osnovne

Nasilje je za neinteligentne
pa e, jel ne vidiš danas neinteligentne da ih tučeš?
Aphex is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2010., 22:17   #100
ja samo znam u moje vrime za potuć se to je bio ka nacionalni sport ... ako niko nije zavijene glave ili noge u naselju onda se to več čudnim činilo ... ako ništa onda bi se protiv drugog naselja pobabuljali (babulj* - poveći kamen veličine šake) , a ako stariji nisu par dana intervenirali (tek reda radi) odma bi did bija zabrinut , ka da dici nije štogod , ka dal nije neka epidemija zavljadala... kad bi se čula dreka i galama , odma bi did zadovoljno klima glavom , ka , aha , dobro je , dobro
a, ovo danas :križasevo neće na dobro završit , jer ko se u mladosti ne istrese taj po stare dane pizdarije pravi
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger