Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2010., 14:12   #121
Natjeraj ga da za kaznu gleda Showgirls 3 puta zaredom. Sigurno će mu kao malom geju biti mrsko.
konstantan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 19:33   #122
Ma upiši ga na boks pa za jedno 2-3 mjeseca vidičeš da če ti i policija dolazit kuči
__________________
Bolje jedna velika bitka,nego stotine malih.
minas morgul is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2010., 22:18   #123
mičliš
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 01:15   #124
Quote:
noinspiration kaže: Pogledaj post
Isuse, jadan sin s ocem koji razmišlja na takav način
Potpisujem.
Rocky_Balboa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 20:30   #125
Quote:
Johnny1968 kaže: Pogledaj post
Imam sina 8.razred i on i njegovi frendovi se u školi nikad ne tuku. Kaže da su se zadnji put tukli u prvom razredu. Meni to ne izgleda normalno. Ja sam u toj dobi bar jednom tjedno bio u nekom fajtu. Bilo me strah da je peder, ali hvala Bogu sakriva Playboy ispod kreveta.
Kako da u njemu probudim borbeni duh?
Kolega nađi si psihologa.

Misliš da će biti frajerčina ako će tući i zadirkivati druge, jel nema dosta takvih mladih ubojica već po školama, možda je tvojeg razmišljanja i bio otac ubojice Luke Ritza.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 20:40   #126
Jednostavno sina upišeš da trenira neku borilačku vještinu pa s njim dolazi prvih par puta , vodi ga na treninga prvih mjesec dana neka on to zavoli , pa će ti to kasnije krenuti sve svojim tokom . To je moje mišljenje pa ti radi što oćeš.

@ostali

pa dajte ljudi ako je gay ima da ga prebije a ne ga vi branite.

BTW Playboy mmmmmmmm
Frano94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 10:15   #127
Franoooo...

Dabogda ti sin zeta doma doveo
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 11:09   #128
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Franoooo...

Dabogda ti sin zeta doma doveo

LOL ! Joj kletve bože dragi, upišat ću se od smijeha
Morf is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 11:19   #129
Imam sina 8.razred i on i njegovi frendovi se u školi nikad ne tuku. Kaže da su se zadnji put tukli u prvom razredu. Meni to ne izgleda normalno. Ja sam u toj dobi bar jednom tjedno bio u nekom fajtu. Bilo me strah da je peder, ali hvala Bogu sakriva Playboy ispod kreveta.
Kako da u njemu probudim borbeni duh?

Promijeni pitanje u : Gdje da potražim stručnu pomoć za sebe? evo ti i odgovor - kod psihologa.
Mislim stvarno, jadno to dijete s tobom, baš ga iskreno žalim. Kad bi bar postojala škola u kojem bi roditelji mogli ići na neki preodgoj.
laurita77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 11:22   #130
A Frano, mislim da bi se i ti mogao pridruziti kod psihologa. Ovakvi alfa mužjaci mi uvijek smrde na nesigurne osobe,a to nimalo nije privlačno
laurita77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 13:09   #131
Nije me bilo par dana na forumu a vi ste tu svašta nasrali, kao da sam ja neki monstrum koji treba psihologa ili čak psihijatra.
Ne želim ja da moj mali tuče ljude bez veze, nego da bude spreman za život, kao oni lavići koje je netko spomenuo.
Kako svaka zemlja ima vojsku, za obranu, tako i svaki muškarac mora biti spreman za sranja koja ga čekaju u životu.
Ako ga bude zajebavala žena, punica, susjedi, kolege na poslu...hoće li mene starog zvati da to riješim?
Johnny1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 13:17   #132
Quote:
Johnny1968 kaže: Pogledaj post
Nije me bilo par dana na forumu a vi ste tu svašta nasrali, kao da sam ja neki monstrum koji treba psihologa ili čak psihijatra.
Ne želim ja da moj mali tuče ljude bez veze, nego da bude spreman za život, kao oni lavići koje je netko spomenuo.
Kako svaka zemlja ima vojsku, za obranu, tako i svaki muškarac mora biti spreman za sranja koja ga čekaju u životu.
Ako ga bude zajebavala žena, punica, susjedi, kolege na poslu...hoće li mene starog zvati da to riješim?

Ili zadrhtati i ušutjeti kad god tko malo povisi glas na njega. Daj ga na boks i povremeno u teretanu. Boksom će steći samopouzdanje i vješinu, a u teretani figuru.
Morf is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 13:20   #133
Quote:
Morf kaže: Pogledaj post
Daj ga na boks i povremeno u teretanu.
kakav boks , kakva teretana , ne treba mu davat jesti dok si sam ne otme i ne donese
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 15:44   #134
Quote:
Johnny1968 kaže: Pogledaj post
Nije me bilo par dana na forumu a vi ste tu svašta nasrali, kao da sam ja neki monstrum koji treba psihologa ili čak psihijatra.
Ne želim ja da moj mali tuče ljude bez veze, nego da bude spreman za život, kao oni lavići koje je netko spomenuo.
Kako svaka zemlja ima vojsku, za obranu, tako i svaki muškarac mora biti spreman za sranja koja ga čekaju u životu.
Ako ga bude zajebavala žena, punica, susjedi, kolege na poslu...hoće li mene starog zvati da to riješim?
đoni, srećo, pa ti nisi moga pičuljka od 20 let sredit, a kamoli češ punca i punicu sredit.
ja kad sam skužija da ne mogu sređivati, ostavija sam se i svog i tuđeg sređivanja
SEALION is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 17:58   #135
Hhahahha e jebiga sad pa mi čemo sa našim komentarima djete dovest do logora zato što se neče tuči. Polako vrijeme liječi svoje
__________________
Bolje jedna velika bitka,nego stotine malih.
minas morgul is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 18:10   #136
Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
hrani ga sirovim mesom


i kokakolom


Bokte, nisan se odavno ovako nasmija do suza...
__________________
I HATE THE PEOPLE WHO LOVE ME AND THEY HATE ME!
Halo Effect is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 16:29   #137
Jebote , a ja mislio da su ovi Srbi oko mene ludi..... Koji vam je ljudi....drugo je ono do, šta ja znam, 6. razreda kad to ono nisu tuče za ozbiljno....izmakljaju se da se isprazne i to je to....ne znam, al mi smo u 8. razredu već bili zreli.....i tu se potučeš zbog nečeg ozbiljnog jebiga, i kad napraviš frku onda se ide do kraja....pravi rat....xD Ko ima više drugova...i rodbine

A ne vidim zašto bi se ćale trebao mešati..... Čak i da je gej, a verovatno nije....

Jadno to dete....
CRO Rocker is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 16:30   #138
netreba znacit da je peder ako se ne tuce.ja sam 1 srednje sad i jos se nikad nisam potuko u zivotu(onak ozbiljnije) al se u meni tog skupilo pa sljedece godine cu ic na tajlanac da se ispucam.nadam se da se uopce necu u zivotu potuc.i da nisam peder.al opet moze bit da je peder nikad se nezna(jer bio na onoj gay-paradi neki dan).
keec is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 16:36   #139
Quote:
Johnny1968 kaže: Pogledaj post
Imam sina 8.razred i on i njegovi frendovi se u školi nikad ne tuku. Kaže da su se zadnji put tukli u prvom razredu. Meni to ne izgleda normalno. Ja sam u toj dobi bar jednom tjedno bio u nekom fajtu. Bilo me strah da je peder, ali hvala Bogu sakriva Playboy ispod kreveta.
Kako da u njemu probudim borbeni duh?
Sačekušom ispred kuće u kasnim satima. Oboji se ratničkim bojama i udri na nj iz sve snage. Možda ga to trgne.
Bijesna Kuja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2010., 02:04   #140
Sad ga naučiti da se tuče, sutra će se boriti za premijersku fotelju!
domar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:03.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger