Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2017., 23:34   #881
Onda je ipak pitanje partnera... Nista, pitan da vidin jel se iman cemu nadat. Ja ne volin zivot u lazi. Ne bi bila sretna da, sta ja znam, moram tipu lagat o svojoj proslosti i onda da ga cujem kako sere o nekoj normalnoj zenskoj samo jer je vidila kojeg pisu vise. To bi mi automatski sjebalo odnos.
tratinchica92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 23:37   #882
Ako mu moraš lagat, to nije tip za tebe.
MeeraBai is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 02:38   #883
Quote:
tratinchica92 kaže: Pogledaj post
A e, al bojim se jer nisam sigurna je li to psiholoska barijera ili u genetskom kodu svakog muskarca, al oni imaju tendenciju da se zele skrasit iskljucivo sa svetom kravom. Strah me da sam si prokockala priliku za veliku sretnu obitelj. A nije mi fora selit se zato sto moram.
Ma nije to baš tako.Nemoj tako generalizirati.Možda se to tako gleda u manjim "mistima" ali poželjno je da žena ima iskustva.Pa nismo na početku 20.stoljeća gdje se žene još bore za svoja prava.Puno je važnije kakva si kao žena i karakter,a ne sa koliko njih si bila.Previše se opterećuješ oko tih stvari.
bijesprvi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 07:40   #884
Nažalost, kod nas je još uvijek bitno što selo priča.
A selo su žene ružnije od tebe i muškarci koji te ne mogu imati. A takvih je uvijek brojčano više od tebe ...
Nemam savjet ..
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 07:59   #885
Nece nikada doci tome kraj jer:

- Nije nuzno musko ako je muskarac
- Ima muskaraca koji jebu radi svog i partnericinog uzitka (U kakvoj god vezi bilo)
- Ima muskaraca koji jebu radi drugih
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2017., 16:57   #886
Quote:
bijesprvi kaže: Pogledaj post
Ma nije to baš tako.Nemoj tako generalizirati.Možda se to tako gleda u manjim "mistima" ali poželjno je da žena ima iskustva.Pa nismo na početku 20.stoljeća gdje se žene još bore za svoja prava.Puno je važnije kakva si kao žena i karakter,a ne sa koliko njih si bila.Previše se opterećuješ oko tih stvari.
Apsolutno se slažem... Sve ovisi o tome s kakvom osobom imaš posla.
Uvijek će se naći onaj kojemu je uvreda da si uživala u seksu prije njega, a mislim da je ovdje na forumu bilo nekoliko takvih tema.
Ako si djevojka koja ima iskustva, onda s takvima nemaš što tražiti, doviđenja.

Nemoj sebi nabijati komplekse i strahove zbog uživanja. Pokušaj se postaviti u obrnutu situaciju... Bi li ostala zainteresirana za frajera koji je (po tvojoj definiciji) imao puno partnerica, a pokazao je ozbiljan interes za vezu s tobom?
MeeraBai is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 17:15   #887
neće nikada doći kraj jer je prije svega do samih žena. kad je lik dobar onda "e zašto mi ovaj nije prvi i zadnji", žene hoće najboljeg a taj je JEDAN
zmay is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 17:40   #888
moramo razlikovat promiskuitetnost i uživanje u sexu da bi uopće pričali o ovoj temi.

ono što sam primjetio kod nekih ff-a, da je njima neugodno pričat da su se jebale s nekim drugim. dojma sam da žene sebi nameću same okove il im je neugodno.

one žene koje ja prezirem su gorljive feministkinje i lažne lezbače koje udaraju javno po muškarcima i patrijarhatu, a ševe se svako treću večer s nekim drugim tipom, pun ih je jebeni zagreb. boli me kita šta se ševe, nego šta se lažno predstavljaju valjda kako bi im bilo lakše opravdat svoju promiskuitetnost i glad za kurcem.

budite ono što jeste.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 18:27   #889
di je nedosljednost u tome da se puno jebeš i da si feministica?
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 19:06   #890
Boli me kurac.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 00:29   #891
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
di je nedosljednost u tome da se puno jebeš i da si feministica?
Nigdje
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 18:12   #892
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
one žene koje ja prezirem su gorljive feministkinje i lažne lezbače koje udaraju javno po muškarcima i patrijarhatu, a ševe se svako treću večer s nekim drugim tipom, pun ih je jebeni zagreb. boli me kita šta se ševe, nego šta se lažno predstavljaju valjda kako bi im bilo lakše opravdat svoju promiskuitetnost i glad za kurcem.
Ne vjerujem. Žene, koje su promiskuitetnije, ne udaraju po muškarcima. Udaraju više one, koje se osjećaju manje vrijednima, povrijeđenima ili ugroženima. A imaš i slučajeva koji se bave feminizmom samo zbog posla, staža i love, pa čisto toliko da u udruzi, koja ih plaća, galame malo, dižu transparente i onda opet nakon radnog vremena hopa-cupa s nekim frajerom.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:05.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger