Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2016., 14:14   #41
Thumbs down

Quote:
Hladanvjetar kaže: Pogledaj post
-najjača skupina na svijetu.!!!

Odradili su mi proizvodnju predobro, bolje od svih nadristolara!! A sve džabe!!


Živjeli CONTY!!!:


Pustite ove koke koje setaju po Vašem dvorištu ko muhe bez glave
Hahahaha, pa u tome i je problem, što svi tamo rade za džabe. Prvi dio plaće koji je minimalac dobiješ na račun, a ostatak u koverti na kojoj nema imena, a u njoj zna biti i po 50 kuna, 5 kuna pa i prazna koverta, pa ti radi.
Cigletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 00:21   #43
Slab si Darkec...slab!

Slab si Darkec...slab!
Slab si Darkec...slab!
Slab si Darkec...slab!
Slab si Darkec...slab!
Slab si Darkec...slab!
Slab si Darkec...slab!
Slab si Darkec...slab!
Slab si Darkec...slab!
Slab si Darkec...slab!
Slab si Darkec...slab!
Slab si Darkec...slab!
Slab si Darkec...slab!
Slab si Darkec...slab!

We are Legion. We do not Forgive. We do not Forget.We are Anonymous.
darkociglic is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 01:56   #44
POUZDANOST I KVALITETA UZ PRISTUPAČNE CIJENE

Kvaliteta bez ograničenja
WEB HOSTING

Smještaj za Vaše web stranice već od 8.33kn mjesečno!


VIŠE DETALJA
Virtual Private Server Hosting
LINUX

Ukoliko tražite pouzdani cloud VPS hosting u Hrvatskoj, ne tražite dalje!


VIŠE DETALJA
Virtual Private Server Hosting
WINDOWS
Hladanvjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2016., 02:00   #45
Konjuu





Konji !!!!!



Hladanvjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2017., 15:22   #46
Conty plus

Pozdrav svima,

Trebao bih ići na razgovor u Conty plus. Molim Vas novija iskustva i iskustva ljudi koji rade tamo?

Kakva je situacija sada?

Lp,
Fejser is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 19:26   #47
Quote:
Fejser kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima,

Trebao bih ići na razgovor u Conty plus. Molim Vas novija iskustva i iskustva ljudi koji rade tamo?

Kakva je situacija sada?

Lp,
pročitaj prve 2 stranice...
__________________
IGNORE LISTA: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, CelMar, miki1988, SusFerox
danijeld is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 04:07   #48
Radila i vratila se!

Probala malo druge, zapravo mogu reci da se ovdje sve bolje osjećam. Sto se dogovori se i dobije i tako je uvijek bilo.
Dakle može.
maca21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 18:43   #49
Quote:
maca21 kaže: Pogledaj post
Probala malo druge, zapravo mogu reci da se ovdje sve bolje osjećam. Sto se dogovori se i dobije i tako je uvijek bilo.
Dakle može.
Dakle moja maco, mislim da se i ne moze jer Darkec i dalje sije strah i nervozu na sve ljude. Ako zelite izgubiti zivce i raditi za minimalac, a ostatak dobijes na ruke koji je ne bas rijetko sica koja se mjeri u nekoliko kuna u neoznacenim kovertama koje vracas nazad i za koje jos moras potpisati da si primio. Dakle tko zna sta jos i potpisujes. A kod potpisivanja ugovora odmah potpises i bjanko otkaz ako te se covjek zeli rijesiti da mu ne predstavljas problem. Eto, pa tko voli nek izvoli...ja znam da nikad vise.
Cigletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2017., 02:10   #50
Vratija se Šime

imam veze s informatikom. U Conty treba ići Maco. Valjda si naučila nešto pa ćes dobro doć!



Inače ima ih hrpa koji su se vratili u Conty.
Hladanvjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 14:26   #51
Ja sam se zaposlio u conty-u , prošao tri kruga razgovora, sve dogovorili i dao otkaz u prethodnoj firmi.
na terenu druga slika , direktorica izigrala dogovor najprije oko plaće , ona koja je bila dogovorena netto je na kraju ispala brutto a ostatak se isplaćivao na ruke.
Radna atmosfera ukrućena , strah i napetost se reže nožem, uvjeti rada katastrofa, ne poštuju se u proizvodnji osnovna pravila zaštite na radu.Direktorica se čudi zašto ljudi kratko rade pa daju otkaz.
Ja osobno nisam šljivio radno vrijeme od 8-16,30., redovno sam odlazio u 16 sati kako je i propisano u pravilniku o radu.
Na kraju mi je dopizdilo i dao sam otkaz, tada je nastala panika prijetnje , optuživanje i sl.
Moja preporuka je zaobići firmu u širokom luku.
MIM is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 15:08   #52
Quote:
MIM kaže: Pogledaj post
Moja preporuka je zaobići firmu u širokom luku.
zato i služi ova tema (iako ovi iz "uprave" spamaju)
__________________
IGNORE LISTA: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, CelMar, miki1988, SusFerox
danijeld is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2019., 22:15   #53
radio neko vrijeme u ovoj firmi i samo mogu potvrditi iskustva ostalih ljudi koji su radili ovdje...vrlo nezdrava i toksična atomsfera,konstantna omalovažavanja i vrijeđanja,svi uvjeti oko kojih se danas dogovoriš sutra više ne vrijede,uglavnom moja je preporuka da se ova firma izbjegava u širokom luku
Niky2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2019., 08:35   #54
Bio na razgovoru za komercijalu. Sve je prošlo super i uvjeti koje su nudili su mi bili za početak sasvim pristojni. Nakon 2 dana (a imali su brdo kandidata po njihovoj priči) su me odmah zvali da se dogovorimo kako da što prije prijeđem kod njih. Bilo mi je malo čudno da nisu razgovore odradili do kraja nego su po priči moje buduće nadređene bili jako zadovoljni samnom. I tako smo se još jednom našli da se dogovorimo oko tehnikalija, kad ono, plaća više nije ona koja je bila dogovorena nego je to zapravo bruto iznos (5 puta sam potvrđivao da se radi o neto plaći). Pristojno sam rekao da moram razmisliti i pozdravio se s njima. Kasnije sam preko njihove headhunterice saznao da ih kandidati stalno odbijaju i da su očajni za naći bilo koga, a i dalje guraju istu priču. Izbjegavati.
DeCarnage is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2019., 01:38   #55
Rugobama

Ja sam vanjski i povremeno unutarnji suradnik. Maco! Plaće su porasle, prihodi porasli i sve mi se čini bolje nego ikada. Već ti ja to dugo pratim!

Super sam zadovoljan i sve što dogovorim bude tako!!
Hladanvjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2019., 20:49   #56
Quote:
Hladanvjetar kaže: Pogledaj post
Ja sam vanjski i povremeno unutarnji suradnik. Maco! Plaće su porasle, prihodi porasli i sve mi se čini bolje nego ikada. Već ti ja to dugo pratim!

Super sam zadovoljan i sve što dogovorim bude tako!!
joj daj ne seri
SayWhatAgain is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2019., 16:54   #57
Reče forumaš koji ima ukupno 11 postova a od toga 8 vezano uz Conty plus. Ne, opće ne smrdi.
dawg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2020., 16:34   #58
Iskreno o Conty Plus

Pozdrav svima.
U svemu ima istine, ali i pretjerivanja.
Radio sam tamo nekih godinu dana i otisau u drugu firmu. Nakon godinu dana sam se vratio opet u Conty Plus. Ne zbog toga jer mi je bilo dobro tamo, nego zato jer sam smatrao, da mogu dati jos od sebe i da nisam sve zavrsio, kako sam zeljeo.
Opis moje malenkosti. Zivio sam i radio u Njemackoj svojih 20 godina i tamo sam naucio, da trebas dati sve od sebe za posao. Uraditi sve, da bi posao bio dobro odraden. Naravno to podrazumjeva i "NE" neprekidno klimanje glavom, jer od toga se ne zivi. Zivi se od rada, obavljena posla i profita. Vi se tom vasem GLAVNOM, trebate isplatiti. Odnosno, "placa se zaraduje".
Nakon svega gore navedeno o mom razmisljanju o poslu, usudujem se pisati o mojim dozivljajima u Conty Plus.
Poceo sam kao skladistar i to sve istroio ca. 1 godinu. Za to vrijeme sam puno toga promijenio i dove u nekakav red. Nazalost, tamo se to nije cijenilo, nego se vise tezilo nekom izivljavanju. Izivljavanje se dogadalo od strane sefa skladista sa imenom Sasa. Cak se proleter kladio, koliko cu dugo izdrzati kod njih u skladistu. Bilo je tu previse samoinicijativnih podlosti sa njegove strane, da mi je jednostavno ispod nivoa o tome i pricati.
Moj povratak u tu istu firmu je bio potkrijepljen, mojim vlastitim lazima u nadi da su nesto naucili. Ali sve se pocelo dogadati isto ili ti iznova.
Moja nova odluka je pala vec nako 4 mijeseca, da napustim tu firmu.
Meni jedini problematican covijek je bio Sasa ili ti sef skladista. Toga istog covijeka bih opisao, kao totalno dvolicnog isompleksiranog nesposobnjaka.
Dodirnem se Darka i Tanje. Imao sam jako malo kontakta sa njima i su uglavnom bila jako pozitivna.
Darku jedino zamjeram, da ne gleda ocima (nego usima). Jedini problem koji on ima je taj Prolet Sasa, i njegova nesposobnos dovodenja skladista i skladisnog poslovanja u red.
MarkO Schwabo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2020., 03:16   #59
Conty posao

Unutra sam već par godina i sve što sam tražio su mi pomogli. Trebaš samo otvoreno i normalno razgovarati.
Mislim da je firma bolja nego što ovi to ovdje pišu!
tkojetoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2020., 13:26   #60
Zvali me u Conty na razgovor za posao

Iz Conty plus d.o.o. u Lučkom dobio poziv za poslovnu suradnju. Kao našli moj CV na moj-posao.net pa me zvali na sastanak ako sam zainteresiran. Prvi razgovor je bio sa direktoricom. Btw ovdje u prijašnjim postovima opisali su je kao histeričnu babu koja zna vikati. Meni je djelovala kao razumna osoba. Rekla je na kraju razgovora da bi mogao biti sa svojim znanjem i iskustvom koristan u odjelu okova kao prodavač. Napomenula je da bi tu morao sam slagati naručenu robu za isporuku jer je kao specifična pa to skladištari ne rade. Pošto imam posao rekao sam da ću razmisliti prije drugog kruga razgovora kod direktora. Nakon tjedan dana imao sam razgovor sa direktorom Darkom kojega su također u prijašnjim postovima spominjali. Nisam dobio dojam da je takav kakvim ga ovdje opisuju. Bio je ljubazan. No on je rekao da bi radio kao skladištar za početnu plaću od 4500 koja bi ukoliko se pokažem dobrim radnikom mogla rasti kroz stimulaciju. Nismo konkretno razgovarali što dalje jer ja trenutno radim za veću plaću, a on navodno treba vidjeti sa direktoricom pa smo se pozdravili bez nekog konkretnog dogovora što i kako dalje.

Nakon što sam o toj firmi pročitao što ovdje piše interesira me jel se išta promijenilo u međuvremenu?
Primjetio sam da je nadzorna kamera uperena u sekretaricu, a ne pokriva zapravo ulaz u prostoriju i/ili samu prostoriju u što većem obimu kao što bi bilo normalno. Snima samo sekretaričin stol sprijeda. Ona mi je djelovala kao da bezveze zvjerinja okolo, premješta papir se jednog kraja stola na drugi samo da nešto radi da ne bi netko rekao da sjedi besposleno.
Direktor nakon upita jel plaća koju spominje neto ili bruto brzo odgovorio neto i imao sam neki čudan osjećaj kao da ne želi da dalje razgovaramo o tome.

Svaki put kad sam bio tamo bilo je još kandidata za razgovor za posao bilo kod direktora bilo kod direktorice.

Uglavnom, da nisam pročitao ovdje kritike na račun firme moj dojam i iskustvo koje sam imao sa Conty plus bi bilo pozitivno. Zato ovim putem molim friška iskustva i razmišljanja ljudi koji znaju nešto o njima ako mi ponude posao da znam što dalje.
zoran75 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:30.