Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2014., 21:18   #1
Exclamation Veza sa starijom zenom

Ovako zanimaju me iskreni odgovori o ovome.. Zajedno sam u vezi sa zenom koja ima 41 godinu a ja 27. Sex nam je stvarno dobar.. U vezi smo nekih 8 mjeseci. Takodje imamo odlicnu komunikaciju razgovaramo svemu.. Trenutno odrzavamo vezu na daljinu zbog nekih problema da bas ne pisem detalje ali ako nekoga bude zanimalo i to cu vam reci.. Poceli smo da planiramo zajednicku buducnost.. Da li ta veza moze uspjeti sa obzirom na razliku u godinama ??
alex869 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 21:20   #2
Ne bi ti ni pitao da te negdje ne žulja.

Inače, moje mišljenje da, ali jako teško.
Cvjetnapolja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 21:21   #3
Quote:
Cvjetnapolja kaže: Pogledaj post
Ne bi ti ni pitao da te negdje ne žulja.

Inače, moje mišljenje da, ali jako teško.

Zasto mislis jako tesko ??,
alex869 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 21:28   #4
Teško je steći povjerenje, uvijek prisutna "konkurencija", nije često ni uobičajeno. Ne može se svatko s tim nositi.
Poneki mogu.

Treba imati puno snage.
Cvjetnapolja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 21:31   #5
mladi djecaci ,su trenutno zaljubljeni ,tj kratko traje ,pa ostave starku ,pa nadu mlađu ,tak je kod moje sestricne,hehehhe ,razvela se,(ostavljena je i varana od muza koj je bio dosta mlađi )i sad nasla jos mladeg skoro joj sin moze biti ,ona radi on sjedi u kuci eto primjera ,sad dali to moze uspjeti ,neznam .. njoj nije uspjevalo jbg
CROBRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 21:41   #6
Quote:
CROBRA kaže: Pogledaj post
mladi djecaci ,su trenutno zaljubljeni ,tj kratko traje ,pa ostave starku ,pa nadu mlađu ,tak je kod moje sestricne,hehehhe ,razvela se,(ostavljena je i varana od muza koj je bio dosta mlađi )i sad nasla jos mladeg skoro joj sin moze biti ,ona radi on sjedi u kuci eto primjera ,sad dali to moze uspjeti ,neznam .. njoj nije uspjevalo jbg

Imao sam dovoljno prilika da se zaljubim ali nikad kao sad.. Mozda joj je hvalilo komunikacije a ponekad i tolerancije sa obe strane.. Da ponovim imamo izvrsnu komunikaciju o svemu bas svemu
alex869 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 21:42   #7
Može uspjeti,no sve je to individualno.
Isto kao što imaš parova koji su po godinama vršnjaci ,pa svejedno ne uspiju.
Godine su totalno nebitne u toj priči,da ne kažem relativne .
__________________
Savjest i kukavičluk,ista su stvar.Samo što savjest ljepše zvuči.
Rippersenzibilna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 21:55   #8
Velika je to razlika, ogromna... Sad u ovim godinama ne čini se velika jer ona vjerovatno još dobro izgleda (k vragu nije ona stara u najboljim je godinama može i roditi nije problem), ali za koju godinu će se tek vidjeti razlika. A i ti si još dijete za nju... Teško da će to ići...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 22:01   #9
Quote:
alex869 kaže: Pogledaj post
Ovako zanimaju me iskreni odgovori o ovome.. Zajedno sam u vezi sa zenom koja ima 41 godinu a ja 27. Sex nam je stvarno dobar.. U vezi smo nekih 8 mjeseci. Takodje imamo odlicnu komunikaciju razgovaramo svemu.. Trenutno odrzavamo vezu na daljinu zbog nekih problema da bas ne pisem detalje ali ako nekoga bude zanimalo i to cu vam reci.. Poceli smo da planiramo zajednicku buducnost.. Da li ta veza moze uspjeti sa obzirom na razliku u godinama ??
ja imam više godina od nje i nisam bila u vezi s mlađim od sebe
ali mislim da su godine jedan od manje bitnih faktora za uspjeh veze
ima puno drugih stvari
koje vam mogu sve zakomplicirati
znam iz iskustva
svježeg
pa ovisi o tome koliko vam je stalo
da ostanete i opstanete zajedno
unatoč i svemu usprkos
ja navijam za ljubav
još uvijek
unatoč i usprkos i baš zbog svega
vento is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 22:01   #10
to nije nikakva razlika i uopće, smiješno je o tome razmišljati. vječnost ionako nije dozvoljena ljudima. trenutci su važni. ljudi se razbacuju s vječnošću a ne znaju uživati u trenutku
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 22:05   #11
Quote:
vento kaže: Pogledaj post

ja imam više godina od nje i nisam bila u vezi s mlađim od sebe
ali mislim da su godine jedan od manje bitnih faktora za uspjeh veze
ima puno drugih stvari
koje vam mogu sve zakomplicirati
znam iz iskustva
svježeg
pa ovisi o tome koliko vam je stalo
da ostanete i opstanete zajedno
unatoč i svemu usprkos
ja navijam za ljubav
još uvijek
unatoč i usprkos i baš zbog svega
Pa može probati, ali velika je to razlika... Nema univerzalnog pravila i sve je moguće... A te godine su za ženu definitivno najbolje...

Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
to nije nikakva razlika i uopće, smiješno je o tome razmišljati. vječnost ionako nije dozvoljena ljudima. trenutci su važni. ljudi se razbacuju s vječnošću a ne znaju uživati u trenutku
Live and let die... Samo loše stvari i kada kratko traju čini ti se da traju vječnost, a posljedice mogu ostati dugoročne i za cijeli život...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 22:11   #12
Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
to nije nikakva razlika i uopće, smiješno je o tome razmišljati. vječnost ionako nije dozvoljena ljudima. trenutci su važni. ljudi se razbacuju s vječnošću a ne znaju uživati u trenutku
Slažem se.

Samo što mislim da se ljudi automatski tako postave kada je stvar 'prava'.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 22:16   #13
Ona je sada u najboljim godinama života, tako da čekanje i premišljanje nije baš najbolja opcija. Dalje, jebiga nikad ne znaš kad će ti se dići rep i otići za mlađom, never say never buddy. Ja ti jedino mogu reći da cijeniš to što imaš jer ona tebe sigurno cijeni više nego što će te cijeniti ijedna mlađa.
N3M0N is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 22:41   #14
Quote:
N3M0N kaže: Pogledaj post
Ona je sada u najboljim godinama života, tako da čekanje i premišljanje nije baš najbolja opcija. Dalje, jebiga nikad ne znaš kad će ti se dići rep i otići za mlađom, never say never buddy. Ja ti jedino mogu reći da cijeniš to što imaš jer ona tebe sigurno cijeni više nego što će te cijeniti ijedna mlađa.
Za to si sigurno u pravu trebam maksimalno da je cijenim i postujem a znao sam ponekad da budem ljubomoran i bezobrazan i sve mi je oprostila...
alex869 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 22:54   #15
Quote:
alex869 kaže: Pogledaj post
Za to si sigurno u pravu trebam maksimalno da je cijenim i postujem a znao sam ponekad da budem ljubomoran i bezobrazan i sve mi je oprostila...
Zato što je starija, iskusnija i itekako zna da cijeni ono što ima.
N3M0N is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 22:59   #16
Quote:
N3M0N kaže: Pogledaj post
Zato što je starija, iskusnija i itekako zna da cijeni ono što ima.
Ma hvata zadnju priliku... A ne mora značiti da ga ne voli i ne cijeni istinski iz duše... Probati pa vidjeti kako ide...
__________________
666+999=zlo i naopako
Lesli Eldridž is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 23:01   #17
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Slažem se.

Samo što mislim da se ljudi automatski tako postave kada je stvar 'prava'.
čak i kada je stvar 'prava' ne bi je se smjelo ograničiti nego pustiti, nek teče - poput rijeke
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 23:02   #18
Quote:
Lesli Eldridž kaže: Pogledaj post
Ma hvata zadnju priliku... A ne mora značiti da ga ne voli i ne cijeni istinski iz duše... Probati pa vidjeti kako ide...
Probati da u pravu si ali ne da se zavlacim previse i meni godine prolaze
alex869 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 23:08   #19
Quote:
alex869 kaže: Pogledaj post
Probati da u pravu si ali ne da se zavlacim previse i meni godine prolaze
Zavlačiti se možeš i sa ženom od 22 isto kao i sa sadašnjom.
Ne vidim zašto bi zavlačenje bio razlog prekida.
Što se tiče godina, tu ti nema pravila, jer to u biti i nije toliko presudno za vezu.
Tko ti može jamčiti da će ti veza s nekom mlađom trajati više od par godina.
__________________
Ne vrijediš toga dušo, precijenio si se....
Freya Witch is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2014., 23:11   #20
da li ćeš prekinuti vezu ako svi mi kažemo da to neće uspeti? hoćeš li prekinuti ako i sam to uvidiš? mislim da to nećeš, sve dok voliš svoju dragu.
ljubav će svakako proći, bila ona starija ili mlađa od tebe. volite se sada.
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:56.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger