Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2017., 23:14   #61
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
koliko god mrzim priznati, wow je poprilicno dobar, ako je nekome focus na pve-u. cak se nasmijes ubijajuci pixele.
Igrala sam dvije godine, za vrijeme TBC i bilo je super dok je trajalo, posebno jer sam imala genijalno drustvo s kojim sam presla iz moje stare AO. Ali...... combat Naprosto vise ne mogu podnijeti tab targeting da me ubijes.

2008. postojala je igra koja se zvala The Chronicles of Spellborn. Sad ne znam da li je mozda nisam igrala dovoljno da mi dojadi, ali tih godinu dana mi je bila savrsena Jos vjerujem da je tadasnji Frogster pokrao elemente kombata iz Spellborna i prenio ih u Teru. Tako dobru AI nisam vidjela vise ni u jednoj igri. Proguglaj malo ako te zanima, to je stvarno bilo nesto unikatno, bar meni

Edit - Jedan od boljih clanaka o toj igri i stanju MMO igrica opcenito, imo
ESKat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 00:36   #62
Quote:
Lavender-Love kaže: Pogledaj post
Volite li gamer girls?

Biste li voljeli bit s jednom?

Pod uvjetom da ste gamer, bi li gamerica imala prednost pred ne-gamericom?

I za kraj: kako zamisljate idealno provedenu vecer s gamericom?
Ja i ne bi baš volio. Da mi ne preotme mjesto i da ja nju onda moram gledati dok ona igra.
Jack Van Ras is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 01:56   #63
Quote:
Jack Van Ras kaže: Pogledaj post
Ja i ne bi baš volio. Da mi ne preotme mjesto i da ja nju onda moram gledati dok ona igra.
vidis a ja sam prilicno samouvjeren da cak i nakon godina i godina apstinencije, ako bi protegnuo stare prste koji su nekad rasturali quake 3 i starcraft brood war, da bih vrlo brzo ovladao ovim new gen igricama za siroke mase. buraz, u moje vrijeme je unit cap bio 12, pa upravljaj vojskom onda.

kad sam kod mladog frenda gamera znao nesto probat na 10ak minuta tako je nekako ispadalo.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 11:09   #64
Prave gamerice su odlicne za gaming. Ali one gamerice sminkerice su samo za slinjenje.

Poslano sa mog SM-A310F koristeći Tapatalk
Rocco18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 12:03   #65
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
vidis a ja sam prilicno samouvjeren da cak i nakon godina i godina apstinencije, ako bi protegnuo stare prste koji su nekad rasturali quake 3 i starcraft brood war, da bih vrlo brzo ovladao ovim new gen igricama za siroke mase. buraz, u moje vrijeme je unit cap bio 12, pa upravljaj vojskom onda.

kad sam kod mladog frenda gamera znao nesto probat na 10ak minuta tako je nekako ispadalo.
I ja sam q3a veteran. Jedna od najboljih igara ikad što se mene tiče.
Jack Van Ras is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 23:29   #66
Mita Liang.
Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 14:02   #67
Ono sto mene osobno najvise smeta je kada se upoznajem s ljudima, koji znaju da strasno volim igrat igre (više manje sve, jedino fpsove rijetko jer mi ne idu bas nesto najbolje pa ne zelim zivcirat svoje timove), i onda me pitaju da li imam kakve hobije.
I meni glupo sad opet rec, volim igrat igre jer vecina to ne smatra hobijem. Pa onda kazem citanje, binge watchanje serija i zgubidanjenje.. gym eventualno.
Jbg, ne volontiram i ne strikam. I game. It takes a lot of my time. Nema tu vremena sad za neke ucestale outdoorsy aktivnosti (pogotovo kad je ovako brrrr vani).

Ja cu odgovoriti na pocetno pitanje sa svojim iskustvom iako me ne zanimaju g4m3r gurlzzz
Bila sam sa jednim deckom koji je nesto malo igrao (HS uglavnom i Herose sa mnom) i jednim koji je tu i tamo igrao LOL pa kasnije Dotu iz nekog (izdajnickog) razloga. Osim njih dvojice koji su bili fokusirani na samo jednu igru nisam imala nikoga tko je bas jako volio igrati i bio vrlo raznolik u svojim odabirima.
I iako su tu nesto malo igrali svejedno ne bih rekla da su "gejmeri" posto vecinu igrica koje bi spomenula nebi imali pojma a kamoli da bi htjeli igrati samnom. No to me nije smetalo. Voljela sam ih radi drugih kvaliteta.
Ostali normiesi koji nisu igrali nikada nista niti ih je zanimalo tako sto su mi znali drzati prodike kako to nije dobro za mene i kako sam to sve trebala ostaviti iza sebe kada sam prošla 14. godinu zivota. No nisam ih krivila, ne znaju za bolje . Voljela sam ih radi drugih kvaliteta.

E sad. Da li sam iako sam ih sve voljela radi drugih kvaliteta svejedno htjela da su zainteresirani za igre kao i ja.
DA

I skuzila sam da iako svi govore kako nema gejmerica da isto tako nema ni gejmera. Polazeci od toga da svi mi trazimo odredjene osobnosti ili kvalitete u partneru pa tako sama cinjenica da je netko gejmer nije dovoljno privlacna da nas tupo privuce ka nekome. Osobno, iako mi je ta kvaliteta da osoba igra igre iznimno privlacna, u formulu kompletne privlacnosti ulaze i druge stvari kao sto su humor, inteligencija, dobrota, izgled - u toj mjeri da pazi na to kako izgleda (higijena, zdravlje, poneka aktivnost (gym, sport, šetnja i dr.), ne prežderavanje) i karijerna ambicija.
Dosada nisam naletjela na takvog koji ima cijelu formulu za uspjesnu privlacnost, sto bi zakljucili: bas i nema muskih gejmera.

Znam da je ta logika kompletno bananas, ali vecina ljudi koji kazu da je tesko nac gejmericu ne traze osobu koja je zenskog roda i igra igrice nego osobu koja ima formulu za privlacnost.

Hvala na prilici za rantanje, trebalo mi je.
La_Primadonna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 23:13   #68
Quote:
La_Primadonna kaže: Pogledaj post
...u formulu kompletne privlacnosti ulaze i druge stvari kao sto su humor, inteligencija, dobrota, izgled - u toj mjeri da pazi na to kako izgleda (higijena, zdravlje, poneka aktivnost (gym, sport, šetnja i dr.), ne prežderavanje) i karijerna ambicija.
nismo si sudjeni.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 23:55   #69
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
nismo si sudjeni.
Oh, nije sve tako crno bijelo...

Ako se bavis aktivnostima i prezderavas i to je ok sve dok potrosis onoliko koliko si unio u sebe.

I ja znam imati (PMS) dane gdje samo papam i papam... na rijeke cokolada i na planine smokija. Ali zato odem u gym i silujem elipticni ili traku, no ako me muce grcevi prosecem se i prodjem 10-15 km.
La_Primadonna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 00:48   #70
ajme... trosis teretanu za cardio trening. i dalje si nismo sudjeni.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 01:00   #71
Bye Felicia
La_Primadonna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2017., 08:28   #72
Quote:
La_Primadonna kaže: Pogledaj post
Ono sto mene osobno najvise smeta je kada se upoznajem s ljudima, koji znaju da strasno volim igrat igre (više manje sve, jedino fpsove rijetko jer mi ne idu bas nesto najbolje pa ne zelim zivcirat svoje timove), i onda me pitaju da li imam kakve hobije.
I meni glupo sad opet rec, volim igrat igre jer vecina to ne smatra hobijem. Pa onda kazem citanje, binge watchanje serija i zgubidanjenje.. gym eventualno.
Jbg, ne volontiram i ne strikam. I game. It takes a lot of my time. Nema tu vremena sad za neke ucestale outdoorsy aktivnosti (pogotovo kad je ovako brrrr vani).

Ja cu odgovoriti na pocetno pitanje sa svojim iskustvom iako me ne zanimaju g4m3r gurlzzz
Bila sam sa jednim deckom koji je nesto malo igrao (HS uglavnom i Herose sa mnom) i jednim koji je tu i tamo igrao LOL pa kasnije Dotu iz nekog (izdajnickog) razloga. Osim njih dvojice koji su bili fokusirani na samo jednu igru nisam imala nikoga tko je bas jako volio igrati i bio vrlo raznolik u svojim odabirima.
I iako su tu nesto malo igrali svejedno ne bih rekla da su "gejmeri" posto vecinu igrica koje bi spomenula nebi imali pojma a kamoli da bi htjeli igrati samnom. No to me nije smetalo. Voljela sam ih radi drugih kvaliteta.
Ostali normiesi koji nisu igrali nikada nista niti ih je zanimalo tako sto su mi znali drzati prodike kako to nije dobro za mene i kako sam to sve trebala ostaviti iza sebe kada sam prošla 14. godinu zivota. No nisam ih krivila, ne znaju za bolje . Voljela sam ih radi drugih kvaliteta.

E sad. Da li sam iako sam ih sve voljela radi drugih kvaliteta svejedno htjela da su zainteresirani za igre kao i ja.
DA

I skuzila sam da iako svi govore kako nema gejmerica da isto tako nema ni gejmera. Polazeci od toga da svi mi trazimo odredjene osobnosti ili kvalitete u partneru pa tako sama cinjenica da je netko gejmer nije dovoljno privlacna da nas tupo privuce ka nekome. Osobno, iako mi je ta kvaliteta da osoba igra igre iznimno privlacna, u formulu kompletne privlacnosti ulaze i druge stvari kao sto su humor, inteligencija, dobrota, izgled - u toj mjeri da pazi na to kako izgleda (higijena, zdravlje, poneka aktivnost (gym, sport, šetnja i dr.), ne prežderavanje) i karijerna ambicija.
Dosada nisam naletjela na takvog koji ima cijelu formulu za uspjesnu privlacnost, sto bi zakljucili: bas i nema muskih gejmera.

Znam da je ta logika kompletno bananas, ali vecina ljudi koji kazu da je tesko nac gejmericu ne traze osobu koja je zenskog roda i igra igrice nego osobu koja ima formulu za privlacnost.

Hvala na prilici za rantanje, trebalo mi je.
Pa jedna od formula koju trazimo je ta da je ona gejmerica a dalje se otkrivamo
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 11:43   #73
Gamerice su obicno ruzne xd

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 11:54   #74
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
Gamerice su obicno ruzne xd

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
Da, izuzetno smo ružne
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 13:22   #75
Quote:
andjeo29 kaže: Pogledaj post
Da, izuzetno smo ružne
Pa da samo sjedite guzice ogromne pristave..pa faca puna akni i pristeva, masna kosa.....

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 14:03   #76
Zašto svi pod gaming danas smatraju samo WoW, LOL, Dotu i te MMORPG perverzije?

Više nitko ne igre avanture, platformere, racing igre, sportske igre, beat-em up, third person pucačine?
drumforce is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 14:05   #77
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
Pa da samo sjedite guzice ogromne pristave..pa faca puna akni i pristeva, masna kosa.....

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
Kosa se da oprati,akne i pristeve dobivaju i oni koji nisu gejmeri a velike guze obozavam u tolikoj mjeri da bi i sam rado stiskao pristice da ta guza opet sjaji
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 14:10   #78
Samo se tjesi kad izade iz sobe blijeda ko zombi s crvenim ocima

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 14:19   #79
Quote:
Brutalis kaže: Pogledaj post
Samo se tjesi kad izade iz sobe blijeda ko zombi s crvenim ocima

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
Pa to se da rijesit bez problema,jedan sexic i da vidis promjenu boje
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2017., 14:22   #80
Quote:
Rodlax kaže: Pogledaj post
Pa to se da rijesit bez problema,jedan sexic i da vidis promjenu boje
U teoriji, a u praksi ne xd

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
__________________
Moja cura ima decka mozda i dva
oni imaju para, da saznao sam ja!!!
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:35.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger