Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2017., 20:28   #21
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
kad ste posljednji put imali seks vas dvoje?
Prvi/drugi tjedan Adventa. Cijeli vikend smo bili u Zg i sevili se ko zecevi. U nedelju sam skuzio da se pokusava distancirati od mene, jer je vec tada rekla, da bi htjela da se neko vrijeme ne cujemo.

btw. sex nam je uvik bio odlican, s obje strane. Samo smo se zbog daljine rijeđe vidjali.

Zadnje uređivanje Mlegend : 05.02.2017. at 20:41.
Mlegend is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 20:31   #22
Quote:
Mlegend kaže: Pogledaj post
Prvi/drugi tjedan Adventa. Cijeli vikend smo bili u Zg i sevili se ko zecevi. U nedelju sam skuzio da se pokusava distancirati od mene, jer je vec tada rekla, da bi htjela da se neko vrijeme ne cujemo.
ima tu još strasti, dok se vi nakon 7 godina veze ševite ko zečevi

teško da će ona sve to pustiti, ali mislim da ti je ključno to s kolegom, jer izgleda se ona psihički preorijentirala na to. sad ti ovisi sve kako će se taj njen san i realnost poklopiti ili neće, s njim . po meni, najvjerojatnije neće.
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 20:38   #23
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ima tu još strasti, dok se vi nakon 7 godina veze ševite ko zečevi

teško da će ona sve to pustiti, ali mislim da ti je ključno to s kolegom, jer izgleda se ona psihički preorijentirala na to. sad ti ovisi sve kako će se taj njen san i realnost poklopiti ili neće, s njim . po meni, najvjerojatnije neće.
Hvala na optimizmu iako i ja dolazim nekako do tog misljenja, ali ne nadam se previse, i pokusavam ostati realan u ovoj novoj stvarnosti za mene.

Vise me zanima, na koji nacin da se ponasam prema njoj kad se slucajno sretnemo, jer na meni je bilo vidljivo kao iz aviona da se lomim, a na njoj da joj u jednom trenu puca glas, a u drugom kako da sam smetnja koje se treba rjesiti i pobjeci od nje sto prije.
Mlegend is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 20:46   #24
Quote:
Mlegend kaže: Pogledaj post
...
ja sam manji optimist i stoga oprosti.
mogla ti je reći istinu. a poslužila se lažima i licemjernim pathosom. što je ružno. i to je poanta.
__________________
Kad čovjek padne potvrdio je silu gravitacije. Kad se podigne potvrdio je svoju vlastitu silu. Svatko može biti Isac Newton u svom svemiru.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 20:48   #25
Quote:
Mlegend kaže: Pogledaj post
Vise me zanima, na koji nacin da se ponasam prema njoj kad se slucajno sretnemo, jer na meni je bilo vidljivo kao iz aviona da se lomim, a na njoj da joj u jednom trenu puca glas, a u drugom kako da sam smetnja koje se treba rjesiti i pobjeci od nje sto prije.
pa okvirno bih ti savjetovala da se ponašaš kako se i osjećaš. ako se lomiš, nek se to i vidi. ako si se ohladio, nek se i to vidi. a ona bježi jer neće da joj ti tragovi osjećanja prema tebi narušavaju novi san koji ima s tim tipom. možda budi strpljiv pa sačekaj kako će se to razriješiti. da je s tim tipom sve "sigurno", ne bi ona bila tako nesigurna kad tebe vidi, vjeruj mi

sad opet, nema pravila
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 20:58   #26
Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
ja sam manji optimist i stoga oprosti.
mogla ti je reći istinu. a poslužila se lažima i licemjernim pathosom. što je ružno. i to je poanta.
Da i ta neiskrenost me najvise povrijedila, jer sam je vise pitao u cemu je problem. I da ako se nalazi s nekim da mi moze slobodno reci, cisto da ja znam.
U jednoj od zadnjih poruka sam je pitao je li sretna, na sto mi je odgovorila: da je, i da mora vidjeti kuda to vodi, pa makar pogrijesila. I u odgovoru koji sam joj poslao sam joj rekao da joj oprastam sve, i neiskrenost, i ignoriranje...sve ako je sretna...
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
pa okvirno bih ti savjetovala da se ponašaš kako se i osjećaš. ako se lomiš, nek se to i vidi. ako si se ohladio, nek se i to vidi. a ona bježi jer neće da joj ti tragovi osjećanja prema tebi narušavaju novi san koji ima s tim tipom. možda budi strpljiv pa sačekaj kako će se to razriješiti. da je s tim tipom sve "sigurno", ne bi ona bila tako nesigurna kad tebe vidi, vjeruj mi

sad opet, nema pravila
Pa ja i mislim biti strpljiv, jer kontra sebe ne mogu. Ali problem kod ponasanja prema zenama je, sto ignoriranje i hladnoca pali. Iako je ovo za mene skroz nova situacija i ja je ne prepoznajem, jer se psihicki trudi otkaciti od mene.
Enigmatska stvorenja, a i opet najljepsa su zene za mene, jer ja sam vise direktan tip.

Zadnje uređivanje Mlegend : 05.02.2017. at 22:25.
Mlegend is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 21:14   #27
pa ovisi o kontekstu

ignoriranje i hladnoća nije baš da me pale, možda u nekom vrlo malom omjeru tek toliko da se drži neka misterija. ali više to pali ako to tip radi nesvjesno (recimo istinski je zagrijan za neki hobi i aktivnost, pasionirano i iskreno, pa tebe zbog tog ignorira. tad možda da). ako je fejkano ili strateški, obično ne pali

mada u oba slučaju ne vidim kako će ignoriranje doprinijeti realističnom funkcioniranju veze?
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 21:17   #28
Quote:
Mlegend kaže: Pogledaj post
Da i ta neiskrenost me najvise povrijedila, jer sam je vise pitao u cemu je problem. I da ako se nalazi s nekim da mi moze slobodno reci, cisto da ja znam.
U jednoj od zadnjih poruka sam je pitao je li sretna, na sto mi je odgovorila: da je, i da mora vidjetu kuda to vodi, pa makar pogrijesila. I u odgovori koji sam joj poslao sam joj rekao da joj oprastam sve, i neiskrenost, i ignoranje...sve ako je sretna...
gle, po ovom što pišeš, očito je da si fin čovjek. a po onome što si napisao o njoj - ona nije. hladna je. i laže. i nije moja cura. pa mi je lako pisati.
pazi na sebe, eto.
__________________
Kad čovjek padne potvrdio je silu gravitacije. Kad se podigne potvrdio je svoju vlastitu silu. Svatko može biti Isac Newton u svom svemiru.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 21:26   #29
Quote:
Mlegend kaže: Pogledaj post
...
Vise me zanima, na koji nacin da se ponasam prema njoj kad se slucajno sretnemo, jer na meni je bilo vidljivo kao iz aviona da se lomim, a na njoj da joj u jednom trenu puca glas, a u drugom kako da sam smetnja koje se treba rjesiti i pobjeci od nje sto prije.
evo, ja mislim da si dobio dojam da zeli pobjeci od tebe zato sto joj je tesko. puca joj glas jer se zeli suzdrzati, a ne moze si pomoci kad si joj stalno u blizini. cura je odlucila, postuj to. tesko je prekinut s nekim kog volis, ali katkad je nuzno ako te taj netko ne cini dovoljno sretnim, kuzis. mislim da se to kod nje dogodilo. mozda grijesim, ali tako mi se cini iz ovoga sto si napisao.

a taj drugi tip moze i ne mora biti vazan. ali to vise nije tvoj problem, niste skupa, mada ti to zelis. shit happens.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 21:31   #30
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
cura je odlucila, postuj to.
misliš da on treba poštovati tuđe laži? ili samo koristiš naučenu frazu bez razmišljanja?
on je treba pustiti ali to s poštovanjem nema nikakve veze.
__________________
Kad čovjek padne potvrdio je silu gravitacije. Kad se podigne potvrdio je svoju vlastitu silu. Svatko može biti Isac Newton u svom svemiru.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 21:38   #31
life sucks

Jebiga. To je gotovo po meni čim nije obostrano. A seks... imao sam slučajeva da je baš najbolji seks bio upravo uoči prekida kada skužiš da sve ide u kurac. Good luck
Oxyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 21:39   #32
Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
misliš da on treba poštovati tuđe laži? ili samo koristiš naučenu frazu bez razmišljanja?
on je treba pustiti ali to s poštovanjem nema nikakve veze.
a sto je ona njemu to tocno lagala? mozda sam previdjela, ali on nije ni siguran da je ona s tim kolegom. a napisala sam da postuje njezinu odluku. odlucila je da ne zeli bit s njim, sumnjam da on tu moze nesto promijeniti ovog trenutka.

i... u kojem bi svemiru bilo ok da on nju ne pusti na miru bas zato sto eto, ona je njemu lagala? totalno je nebitno jel je ili nije. ne zeli bit s njim i gotovo. to sto se nece nac s njim da mu sve kaze u cetiri oka, to je sasvim drugi problem. to je problem koji mozda nikad nece rijesiti jer se ona mozda nikad nece htjet nac s njim i na neka pitanja mozda nikad nece dobiti odgovor.

a hladna je i ignorira ga vjerojatno da se obrani. meni se tako cini barem. djeluje mi kao da joj treba vremena da ga ne vidi ni ne cuje, a on joj upravo to ne daje.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 21:49   #33
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
a sto je ona njemu to tocno lagala? mozda sam previdjela, ali on nije ni siguran da je ona s tim kolegom. a napisala sam da postuje njezinu odluku. odlucila je da ne zeli bit s njim, sumnjam da on tu moze nesto promijeniti ovog trenutka.

i... u kojem bi svemiru bilo ok da on nju ne pusti na miru bas zato sto eto, ona je njemu lagala? totalno je nebitno jel je ili nije. ne zeli bit s njim i gotovo. to sto se nece nac s njim da mu sve kaze u cetiri oka, to je sasvim drugi problem. to je problem koji mozda nikad nece rijesiti jer se ona mozda nikad nece htjet nac s njim i na neka pitanja mozda nikad nece dobiti odgovor.

a hladna je i ignorira ga vjerojatno da se obrani. meni se tako cini barem. djeluje mi kao da joj treba vremena da ga ne vidi ni ne cuje, a on joj upravo to ne daje.
zanimljivo je kako različito doživljavamo. rašomon pravi. odustajem od tebe.
__________________
Kad čovjek padne potvrdio je silu gravitacije. Kad se podigne potvrdio je svoju vlastitu silu. Svatko može biti Isac Newton u svom svemiru.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 22:00   #34
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
pa ovisi o kontekstu

ignoriranje i hladnoća nije baš da me pale, možda u nekom vrlo malom omjeru tek toliko da se drži neka misterija. ali više to pali ako to tip radi nesvjesno (recimo istinski je zagrijan za neki hobi i aktivnost, pasionirano i iskreno, pa tebe zbog tog ignorira. tad možda da). ako je fejkano ili strateški, obično ne pali



mada u oba slučaju ne vidim kako će ignoriranje doprinijeti realističnom funkcioniranju veze?
Stvar je u tome da zelim izazvati reakciju gdje ce je lupiti realnost u glavu. jer nakon 3 godine veze na daljinu, ja sam odjedanput u istom gradu gdje i ona, previse sokova u tako kratko vrijeme i mozda mazohisticki prema sebi, ali zelim joj vidjeti izraz lica kad ju vidim s njim.

Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
gle, po ovom što pišeš, očito je da si fin čovjek. a po onome što si napisao o njoj - ona nije. hladna je. i laže. i nije moja cura. pa mi je lako pisati.
pazi na sebe, eto.
Hvala ti, ali nisam ni ja sunce bio, bilo je tu svega s moje strane, nikad prevara ili nesto slicno, ali razne prijateljice i to. I oduvjek sam osjecao griznju savjesti sto sam se odselio, jer sam mislio da radim ispravnu stvar za nasu buducnost. Ana kraju je ispao zajeb zivota, koji sam tek sad uspio donekle ispraviti, ali ocito kasno.
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
a sto je ona njemu to tocno lagala? mozda sam previdjela, ali on nije ni siguran da je ona s tim kolegom. a napisala sam da postuje njezinu odluku. odlucila je da ne zeli bit s njim, sumnjam da on tu moze nesto promijeniti ovog trenutka.

i... u kojem bi svemiru bilo ok da on nju ne pusti na miru bas zato sto eto, ona je njemu lagala? totalno je nebitno jel je ili nije. ne zeli bit s njim i gotovo. to sto se nece nac s njim da mu sve kaze u cetiri oka, to je sasvim drugi problem. to je problem koji mozda nikad nece rijesiti jer se ona mozda nikad nece htjet nac s njim i na neka pitanja mozda nikad nece dobiti odgovor.

a hladna je i ignorira ga vjerojatno da se obrani. meni se tako cini barem. djeluje mi kao da joj treba vremena da ga ne vidi ni ne cuje, a on joj upravo to ne daje.
Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
misliš da on treba poštovati tuđe laži? ili samo koristiš naučenu frazu bez razmišljanja?
on je treba pustiti ali to s poštovanjem nema nikakve veze.
Pa ja sam 99% siguran da je kolega u pitanju, i rekla mi je vec prije da je bila s njim u kinu i jedanput na pivi dok smo jos bili zajedno. Bila je usamljena, ja sam to shvacao i nisam pravio probleme oko toga.
Pa nakon moje faze denial-a, bijesa gdje sam joj bio naporan i radio pritiska, upravo joj to i dajem, neka vidi gdje to vodi. Samo je stvar toga sto htio ja to ili ne, da cemo se viđati slucajno.
Mlegend is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 22:03   #35
Quote:
Mlegend kaže: Pogledaj post
Stvar je u tome da zelim izazvati reakciju gdje ce je lupiti realnost u glavu.
a koja to realnost? ova tvoja ili?

Quote:
Mlegend kaže: Pogledaj post
Pa ja sam 99% siguran da je kolega u pitanju, i rekla mi je vec prije da je bila s njim u kinu i jedanput na pivi dok smo jos bili zajedno.
Pa nakon moje faze deniel-a, bijesa gdje sam joj bio naporan i radio pritiska, upravo joj to i dajem, neka vidi gdje to vodi. Samo je stvar toga sto htio ja to ili ne, da cemo se viđati slucajno.
dobro, ok, mozda i jest s tim kolegom. kako se to tocno tebe tice? vise niste skupa. shit happens.

i... pogledaj kaj si napisao gore pa mi opet reci da si je pustio.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 22:15   #36
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
a koja to realnost? ova tvoja ili?

Realnost, u kojoj se sve sto smo zeljeli i planirali ostvaruje. Jer je ona odustala od toga. Prije su to bile samo rijeci, a sad je to preraslo u dijela.

dobro, ok, mozda i jest s tim kolegom. kako se to tocno tebe tice? vise niste skupa. shit happens.

i... pogledaj kaj si napisao gore pa mi opet reci da si je pustio.
Yeeey, da je zivot tako jednostavan svi bi bili sretni. Pa o tome se i radi, ako je ona sigurna u to novo, onda ja vise nista ne mogu napraviti ma kako god da se postavim...mene zanima druga strana price.

Gle, trudim se ne bi vjerovala koliko, vise nismo u kontaktu uopce, blokirao sam je na sve moguce racune, od fejsa pa nadalje...cisto da ne dodjem u iskusenje da joj posaljem poruku koju ona vjeroatno ne zeli primiti...ali lagao bih kad bih rekao da nekakva nada ne zivi u meni
Mlegend is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 22:22   #37
Quote:
Mlegend kaže: Pogledaj post
Yeeey, da je zivot tako jednostavan svi bi bili sretni. Pa o tome se i radi, ako je ona sigurna u to novo, onda ja vise nista ne mogu napraviti ma kako god da se postavim...mene zanima druga strana price.
znam da nije tako jednostavno. ali mislim da ti se druga strana price isto nece svidjeti. nadam se da grijesim. nadam se da cete se pomiriti i biti jos sretniji nego prije.

Quote:
Mlegend kaže: Pogledaj post
Gle, trudim se ne bi vjerovala koliko, vise nismo u kontaktu uopce, blokirao sam je na sve moguce racune, od fejsa pa nadalje...cisto da ne dodjem u iskusenje da joj posaljem poruku koju ona vjeroatno ne zeli primiti...ali lagao bih kad bih rekao da nekakva nada ne zivi u meni
smijes se ti nadati, ali maloprije si napisao da joj zelis vidjeti lice kad je vidis s njim. zasto? i zasto mislis da bi to ista promijenilo? kuzis?
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 22:32   #38
Quote:
gajto gazdanov kaže: Pogledaj post
ja sam manji optimist i stoga oprosti.
mogla ti je reći istinu. a poslužila se lažima i licemjernim pathosom. što je ružno. i to je poanta.
To je samo tvoja konstrukcija iz procitanog. Ovaj dio ti je vidim promakao: 'I ako postoji nesto kao srodna dusa to je meni ona, a ja sam je iznevjerio, na razne nacine. Voljela, trpjela i cekala me dugo, predugo i prije jedno mjesec dana odustala.'

Kao i dio u kom autor kaze da ne misli da ga je prevarila prije prekida.

Quote:
Mlegend kaže: Pogledaj post
Hvala ti, ali nisam ni ja sunce bio, bilo je tu svega s moje strane, nikad prevara ili nesto slicno, ali razne prijateljice i to.
Mozes li mi objasniti otkud potreba za prijateljicama kada imas srodnu dusu?
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 22:35   #39
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post

smijes se ti nadati, ali maloprije si napisao da joj zelis vidjeti lice kad je vidis s njim. zasto? i zasto mislis da bi to ista promijenilo? kuzis?
Ok, mogu shvatiti da je to pogresno, mozda cak i sebicno od mene.
Cijelo vrijeme je moj povratak u isti grad bio plan i obostrana zelja.Ali da je obrnuta situacija, mene osobno bi to jako okrenulo na razmisljanje sto to radim od svojeg zivota. Jer previse vremena i planiranja smo proveli u svemu tome, i sad odjanput vidjas me skoro svaki drugi treci dan, i to odjedanput sa nekim drugim..A to novo je svjeze da ne moze biti svjezije, i sama nisi 100%, iako se znaju jaaako dugo.
Ali kao sto rekoh, ako je ona led ledeni, ja sam tu nemocan.
Mlegend is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 22:40   #40
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
To je samo tvoja konstrukcija iz procitanog. Ovaj dio ti je vidim promakao: 'I ako postoji nesto kao srodna dusa to je meni ona, a ja sam je iznevjerio, na razne nacine. Voljela, trpjela i cekala me dugo, predugo i prije jedno mjesec dana odustala.'

Kao i dio u kom autor kaze da ne misli da ga je prevarila prije prekida.
nije mi promaklo. nego, razlikujemo se, nas dvoje, ti i ja, hermeneutski. pa ne čitamo isto.
__________________
Kad čovjek padne potvrdio je silu gravitacije. Kad se podigne potvrdio je svoju vlastitu silu. Svatko može biti Isac Newton u svom svemiru.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger