Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2017., 23:30   #61
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
u kolegi je izmjerila bolji materijal za husbanda. ali s kolegom je čini mi se sve u njenom snu i fikciji. imam osjećaj da je to tip koji frenda fragilne ženske čekajući na rupu ili trenutak da ih pojebe, ali njegova interes nakon toga neće nešto biti prevelik
Teško je reći, ali kako rade skupa, moglo bi biti da se to lako raspadne, ako ona ne razmišlja racionalno, on kao muško je možda sabraniji, možda ne želi probleme na poslu, a onda je evo u suzama našem autoru s pričom kako je "strašno pogriješila".
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 23:32   #62
Quote:
Mlegend kaže: Pogledaj post
Ja vise mislim da je "zabrijala" da nesto mora napraviti, bez obzira na osjecaje i posljedice, jer joj je dopizdilo cekanje da se nesto pokrene.
i ja mislim ona to doista i želi, e sad kako će se stvari u zbilji realizirati, to nije potpuno do nje. mogla bi ostati sama i razočarana, a ti se onda nađi pri ruci
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 23:33   #63
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Teško je reći, ali kako rade skupa, moglo bi biti da se to lako raspadne, ako ona ne razmišlja racionalno, on kao muško je možda sabraniji, možda ne želi probleme na poslu, a onda je evo u suzama našem autoru s pričom kako je "strašno pogriješila".
kao prvo znamo li išta o tom kolegi? možda ima curu? možda se viđa s njih 5? možda je jebivjetar? možda je ona sebi sve izmaštala jer joj je kolega davao (nekakvu) pažnju dok je bila sama i čekala da se s autorom nešto promijeni?
blagotebi is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 23:36   #64
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Iz ovog dijela se vidi da si kalkulirao s vremenom racunajuci da je na tvojoj strani. Zato si sve i odugovlacio, a sada imamo slucaj 'naknadne pameti' tako ceste u ovim situacijama.



Plan?

Ne bih racunala na ovo sto blagotebi pise. Ako te je strpljivo cekala i voljela te i uz to ti je srodna dusa, nije to leteca cura za iskoristiti i odbaciti.



Potpis.
stvarno mi nije bila namjera kalkulirati, mozda tako to ispada, ali da mislio sam da je vrijeme na mojoj strani. Namjera je meni cijelo vrijeme ista, pa i sada u ovoj situaciji ilitiga "sr**u u kojem jesmo

Definitivno nije leteca cura za iskoristiti i odbaciti to se slazem. Ali poznavajuci nju, a poznajem je jaaako dobro, dolazim do slicnih zakljucaka... A da ne govorim koliko mislim da je bijesna na mene zbog svega ovoga
Mlegend is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 23:43   #65
Quote:
Mlegend kaže: Pogledaj post
Nema ni meni logike, ali u trenutku prekida nije znala sigurno da se ja vracam. Kao sto rekoh, moje misljenje je da je izgubila nadu da ce od nas dvoje postati ono nesto pravo, a on se tu nasao eto tako, jer se znaju i druze jako dugo.
I njoj je sigurno ogroman šok, što sam se vratio, iako je ona bila u trenutku prekida protiv toga, jer je mislila da bih bio nesretan u tom istom gradu + nju je strah da ne bih opet otisao, jer kad sam prvi put odlazio odluka je bila samo moja, i tad sam mislio da radimm pravu stvar za nas dvoje.
Moguće da je presudno bilo što se on tu našao, da. Uglavnom, mislim da sad dok je on ne otkanta nemaš neke šanse.

Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
kao prvo znamo li išta o tom kolegi? možda ima curu? možda se viđa s njih 5? možda je jebivjetar? možda je ona sebi sve izmaštala jer joj je kolega davao (nekakvu) pažnju dok je bila sama i čekala da se s autorom nešto promijeni?
Totalno, kaže autor da ne petljaju nešto dugo, ali izašli su na pivu i u kino, a ako ostavlja ovog koji je s njom 7 godina i ne vraća mu se ni nakon što se vratio, izgleda da ju je dobro smandrljao. A te veze s posla mi u RL nisu nešto obećavajuće, frend mi se razveo od žene s kojom radi, baš me zanima kako im je sad kad se gledaju svaki dan na poslu.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 23:45   #66
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
kao prvo znamo li išta o tom kolegi? možda ima curu? možda se viđa s njih 5? možda je jebivjetar? možda je ona sebi sve izmaštala jer joj je kolega davao (nekakvu) pažnju dok je bila sama i čekala da se s autorom nešto promijeni?
Kolega je prijatelj iz djetinstva, rodom su iz istog mjesta na otoku. Osobno ga i ne poznajem, vidio sam ga mozda dva puta u nekom sirem drustvu tijekom ljeta, tako da ne mogu reci nesto vise. Ali ono sto znam, makar to zvucalo djetinastvo i glupo, da sam ja 20/10 sto se tice izgleda prema njemu...On ima malo viska kila, nije debel ali ono, ima ga...
Pa to i ja mislim, jer sam ja dugo bio "nesredjen" sto se posla i financija tice, i jednostavno moje tj. nase zelje i mogucnosti se nisu poklapale.
Mlegend is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 23:47   #67
Quote:
Mlegend kaže: Pogledaj post
A da ne govorim koliko mislim da je bijesna na mene zbog svega ovoga
Ne bih se iznenadila da je bijesna. Ponekad se neka nezadovoljstva nakupljaju dugo i sporo, ali trenutak otvaranja ociju dodje naglo i nepredvidivo.

Ne postoji nista sto sada mozes uciniti, sve sto si trebao uciniti a nisi je u proslosti.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 23:52   #68
Quote:
Mlegend kaže: Pogledaj post
Pa to i ja mislim, jer sam ja dugo bio "nesredjen" sto se posla i financija tice, i jednostavno moje tj. nase zelje i mogucnosti se nisu poklapale.
Onda ti nema šta zamjerati, nije bilo do tebe. Osoba koja te voli će biti uz tebe u takvoj situaciji radije nego naći drugog koji je situiran da je ženi. Očito je kod nje problem u količini emocija. Nemoj si samo ništa zamjerati, nisi ti ništa kriv ovdje.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 23:58   #69
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Ne bih se iznenadila da je bijesna. Ponekad se neka nezadovoljstva nakupljaju dugo i sporo, ali trenutak otvaranja ociju dodje naglo i nepredvidivo.

Ne postoji nista sto sada mozes uciniti, sve sto si trebao uciniti a nisi je u proslosti.
Nemoj se naljutiti ali ti mi djelujes da bi se i udala za drugog samo iz inata.
Pa do kuda sve to? Ja prihvacam bijes, ljutnju, razocaranje i sav raspon emocija koji mozemo izazvati kod druge osobe...Ali kad to sve prodje, da si bar mozemo priznati iskreno kome pripadamo. Jesam li ja naivac zbog tog mojeg sklopa, mozda i jesam, ali si necu dopustiti da si sjebem pravu osobu, kojoj pripadam i s kojom sam mislio provesti svoju buducnost zbog niskih strasti ili svojeg ega
Mlegend is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 00:17   #70
Quote:
Mlegend kaže: Pogledaj post
Nemoj se naljutiti ali ti mi djelujes da bi se i udala za drugog samo iz inata.
Nikad.

Quote:
Pa do kuda sve to? Ja prihvacam bijes, ljutnju, razocaranje i sav raspon emocija koji mozemo izazvati kod druge osobe...Ali kad to sve prodje, da si bar mozemo priznati iskreno kome pripadamo. Jesam li ja naivac zbog tog mojeg sklopa, mozda i jesam, ali si necu dopustiti da si sjebem pravu osobu, kojoj pripadam i s kojom sam mislio provesti svoju buducnost zbog niskih strasti ili svojeg ega
Bijes i ljutnja prodju. Razocarenje prolazi nesto teze. Ako sam bila postena i odana a on to nije cijenio, pa to nije cijenio jos neko vrijeme - onda mu vise nemam sta pruziti (a zgazio je ono najbolje). Ne vjerujem u naknadnu pamet nakon toliko godina, ali to sam ja. Ona mozda razmislja drugacije. Mozda nju bijes i prodje.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 00:25   #71
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Nikad.



Bijes i ljutnja prodju. Razocarenje prolazi nesto teze. Ako sam bila postena i odana a on to nije cijenio, pa to nije cijenio jos neko vrijeme - onda mu vise nemam sta pruziti (a zgazio je ono najbolje). Ne vjerujem u naknadnu pamet nakon toliko godina, ali to sam ja. Ona mozda razmislja drugacije. Mozda nju bijes i prodje.
hahaha drago mi je

Ne znam ni ja. Shvacam o cemu govoris, ali zivot ne ide po planu, i ne radimo uvijek stvari koje zelimo, nego ponekad i one koje moramo. Ali jedino cemu se ja zapravo nadam nakon odredjene vremenske distance, da si prizna kome pripada. Jel to previse sto trazim?

Sad ces mi reci da nekad ljubav nije dovoljna

Znaci iz tvoje perspektive ja ne da sam mtvac, nego vec i pokopan 3 metra ispod zemlje.

Ne zelim, ali stvarno ne zelim da mi se se za 5-10 godina dogodi situacija, kad budem imao stambeni kredit na 25 godina, dvoje djece s vjeroatno drugom osobom i sve sto idem s tim, da shvatimo oboje zasto nismo sada u ovome trenutku napravili suprotno. E to bi za mene bila zivotna katastrofa. Ja to gledam na nacin, da smo potrajali 7 godina, a da nismo ni dobili sansu da pocnemo ono pravo...nismo djeca oboje imamo oko 30 godina
Mlegend is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 00:30   #72
Quote:
Mlegend kaže: Pogledaj post
hahaha drago mi je

Ne znam ni ja. Ali jedino cemu se ja zapravo nadam nakod odredjene vremenske distance, da si prizna kome pripada. Jel to previse sto trazim?

Sad ces mi reci da nekad ljubav nije dovoljna
Ljudi ne pripadaju drugim ljudima, mada ih mogu jako voljeti.

Quote:
Znaci iz tvoje perspektive ja ne da sam mtvac, nego vec i pokopan 3 metra ispod zemlje.
Ne znam jesi li mrtvac, ja ovog svog i dalje volim ali ne zelim i dalje biti s njim.

Quote:
Ne zelim, ali stvarno ne zelim da mi se se za 5-10 godina dogodi situacija, kad budem imao stambeni kredit na 25 godina, dvoje djece i sve sto idem s tim, da shvatimo oboje zasto nismo sada u ovome trenu napravili suprotno. E to bi zamene bila zivotna katastrofa. Ja to gledam da smo potrajali 7 godina, a danismo ni dobili sansu da pocnemo ono pravo...
To reci njoj kad se sve smiri. U medjuvremenu dobro razmisli gdje si pogrijesio, time ces si pomoci da shvatis nju, kao i da izbjegnes uzimanje osobe do koje ti je stalo zdravo za gotovo u buducnosti. Sretno.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 00:37   #73
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Ljudi ne pripadaju drugim ljudima, mada ih mogu jako voljeti.



Ne znam jesi li mrtvac, ja ovog svog i dalje volim ali ne zelim i dalje biti s njim.



To reci njoj kad se sve smiri. U medjuvremenu dobro razmisli gdje si pogrijesio, time ces si pomoci da shvatis nju, kao i da izbjegnes uzimanje osobe do koje ti je stalo zdravo za gotovo u buducnosti. Sretno.
Hmmm kako drukcije nazvati to kad ti je prva i zadnja misao svaki dan na pameti ta osoba, i to sve ove godine. Pa pola danasnjih brakova nazalost ne traju toliko.

Cisto znatizelje radi ako ti nije problem, jel razlog tvoj ponos, netko treci, zivotna situacija ili nesto sasvim drugo? zanima me, jer ja sebe ne zelim dovesti u takvu situaciju.

Pa i mislim joj to reci, ako cu jos uvijek moci doprijeti do nje kada i ako mi se javi. Hvala
Mlegend is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 00:43   #74
Quote:
Mlegend kaže: Pogledaj post
Hmmm kako drukcije nazvati to kad ti je prva i zadnja misao svaki dan na pameti ta osoba, i to sve ove godine.
Pa nije ti uvijek bila prva i zadnja misao, jer da jeste ne bi bilo tvoje samostalne odluke o odlasku u drugi grad, samim tim ne bi bilo niti samoce i 'zanimljivih drugih osoba'. Samo te jako prodrmala jer je ucinila ono na sto nisi racunao.

Quote:
Cisto znatizelje radi ako ti nije problem, jel razlog tvoj ponos, netko treci, zivotna situacija ili nesto sasvim drugo? zanima me, jer ja sebe ne zelim dovesti u takvu situaciju.
Kombinacija navedenih faktora.

Quote:
Pa i mislim joj to reci, ako cu jos uvijek moci doprijeti do nje. Hvala
Budi strpljiv ako si siguran u svoju ljubav. Nema na cemu.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 00:50   #75
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Pa nije ti uvijek bila prva i zadnja misao, jer da jeste ne bi bilo tvoje samostalne odluke o odlasku u drugi grad, samim tim ne bi bilo niti samoce i 'zanimljivih drugih osoba'. Samo te jako prodrmala jer je ucinila ono na sto nisi racunao.


Kombinacija navedenih faktora.



Budi strpljiv ako si siguran u svoju ljubav. Nema na cemu.
E sad..vracamo se opet na zelje i mogucnosti, plus sto sam ja u tom trenutku mislio da radim ispravnu stvar za nas.

Ok, hvala. Kao sto sam i rekao protiv sebe ja ne mogu, jbg takav sam. Tako da je strpljenje i nada jedino sto mi ostaje. Shvacam da je to jedna emotivna voznja na vlaku smrti s nesigurnim ishodom bez obzira sto mi prijatelji ili bilo tko drugi savjetovao. I zato me zanima kako hladne glave postupiti dalje, a da je ne udaljavam jos dalje od sebe.
Mlegend is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 00:58   #76
Quote:
Mlegend kaže: Pogledaj post
Shvacam da je to jedna emotivna voznja na vlaku smrti s nesigurnim ishodom bez obzira sto mi prijatelji ili bilo tko drugi savjetovao.
Uzmi u obzir da bi se i ona mozda tako osjecala s tobom ako ti opet povjeruje. Jer tebi moze pasti na pamet da odes na drugi kraj svijeta za par godina, sve u nadi da je to 'ispravna stvar za vas'. Nije ti palo na pamet da je na vrijeme ukljucis u donosenje tako vaznih zivotnih odluka?

Quote:
I zato me zanima kako hladne glave postupiti dalje, a da je ne udaljavam jos dalje od sebe.
Ne trebas raditi nista, rekla sam ti na pocetku. Postuj njenu odluku, a ako je vasa ljubav tako velika - vec cete doci u priliku da ponovo razgovarate.

Ne zaboravi da se vasi problemi nisu desili preko noci, necete ih ni rijesiti preko noci.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 01:31   #77
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Uzmi u obzir da bi se i ona mozda tako osjecala s tobom ako ti opet povjeruje. Jer tebi moze pasti na pamet da odes na drugi kraj svijeta za par godina, sve u nadi da je to 'ispravna stvar za vas'. Nije ti palo na pamet da je na vrijeme ukljucis u donosenje tako vaznih zivotnih odluka?



Ne trebas raditi nista, rekla sam ti na pocetku. Postuj njenu odluku, a ako je vasa ljubav tako velika - vec cete doci u priliku da ponovo razgovarate.

Ne zaboravi da se vasi problemi nisu desili preko noci, necete ih ni rijesiti preko noci.
Sve sam to probao objasniti u razgovoru s njom. Ali jednostavno pred kraj je, bar po meni skroz "zabrijala", i sto god da sam ja rekao ili napravio ishod bi bio isti. Jedan od razloga zasto sam se i odlucio da se i preselim, bez obzira na prekid, da joj pokazem da sve moje price nisu bile u prazno, stvari pocnu imati jednu drugu perspektivu kad iz teoriju postanu realnost... naravno nije samo to motiv, nego i sve ostalo sto sam napisao na ovoj temi ide uz to. A sad, najzalosnije sto ce se nas plan ostvariti, pa makar nazolost i bez nje.
Mlegend is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 08:07   #78
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Nema mi logike da te dugo čekala, u panici je jer je neudana, a ti onda dođeš u grad gdje ste opet oboje i ona te ostavi. Pa tek tada bi dobila nadu da sad možete graditi budućnost. Prije će biti da je osolobodila teren da bi joj ovaj mogao neometano zabijati golove.
Dobro ti se cini.

Kolega je trpa, a autor filozofira umjesto da rane vida s novim komadom. Nesvrsishodno.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 08:21   #79
Quote:
Mlegend kaže: Pogledaj post
Sve sam to probao objasniti u razgovoru s njom. Ali jednostavno pred kraj je, bar po meni skroz "zabrijala", i sto god da sam ja rekao ili napravio ishod bi bio isti. Jedan od razloga zasto sam se i odlucio da se i preselim, bez obzira na prekid, da joj pokazem da sve moje price nisu bile u prazno, stvari pocnu imati jednu drugu perspektivu kad iz teoriju postanu realnost... naravno nije samo to motiv, nego i sve ostalo sto sam napisao na ovoj temi ide uz to. A sad, najzalosnije sto ce se nas plan ostvariti, pa makar nazolost i bez nje.
Probudila se tvrdoglavost u njoj. Tri godine je bila vise-manje bez tebe, shvatila je da moze i naredne 33, bez obzira sto vjerujem da te i dalje voli. Tuzno je to - tek kada te ostavila napokon si je poceo uzimati za ozbiljno. Zamisli sebe na njenom mjestu; cekas je vjerno kao djeva u zamku. I cekas. I cekas. Jednog dana shvatis da je vise ne mozes cekati i ostavis je. Neposredno nakon toga ona se vrati. Kako bi se ti osjecao - kao da si dio nekog wierd eksperimenta? Ne bi bio zbunjen, bijesan, izgubljen?

Taj prijatelj (ako je krenula u nesto s njim) je nesto sasvim drugo. Oslonac i mirna luka, nebitno je sto si ti 20/10 u odnosu na njega glede fizickog izgleda. On joj pruza ono sto ti nisi. Uostalom vise niste skupa, nemas joj sta zamjeriti. Ako je uopce s njim, sto ce ti vrijeme pokazati.

Ne znam sta jos da ti kazem, ljubav zbilja nije uvijek dovoljna. Zdrava komunikacija i povjerenje su osnov svake stabilne veze. Mozda za vas i postoji neka nada, ali mislim da bi je u tom slucaju morao ubijediti da ce vasa veza biti na sasvim drugim osnovama u buducnosti. Da li je to moguce? Ne znam, to ovisi o vama.

Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Dobro ti se cini.

Kolega je trpa, a autor filozofira umjesto da rane vida s novim komadom. Nesvrsishodno.
Ne ide to tako. Stari 'komad' - out, novi 'komad' - in (plus 'trpanje' : povrac), kad se ljudi iskreno vole. Samo vam se cini.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 08:33   #80
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Ne ide to tako. Stari 'komad' - out, novi 'komad' - in, kad se ljudi iskreno vole. Samo vam se cini.
Poprilican sam romantik i vec po inklinaciji osobnosti mi lako shvacam perpleksnost covjeka i odnosa u koje ulazi i stvara ili se u njima nalazi. To ipak ne mijenja cinjenicu da je ona u ranim dvadesetim usla u sedmogodisnju vezu koja ju nije zadovoljavala, a buduci je ljudsko bice pozelila se i nove fizikalije koju pruza dugogodisnji kolega. Nisu tu samo emocije u pitanju kako se pokusava prikazati. I novi kurac je znacajan cimbenik (uz tonu onoga sto ulazi u ego komponentu i njegovo zadovoljenje na sasvim ljudske nacine).
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger