Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2017., 12:12   #21
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Evo mene ko je bolestan i kome se treba pomoci ? Lijecim besplatno !
Ma ti stavljaš elektrode i ne skidaš za EKG, dakle

Uopće ne razumijem kako čovjek uspije ovako razmišljati ?!

Istina, kada se postavi pitanje što je "dobar muškarac", također dobiješ popis koji ne pomaže puno, ali obično to učini zdrav razum ?!

Osim toga, čisto sumnjam da je autor susreo inkarnaciju Lilith
(smisao valjda valjuckanje u samosažaljenju ?!)
usernotinuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 12:13   #22
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ono sto je karakteristicno da se ta dobra skupina, osim navođenja nekakavih 'dobrih' osobina, na forumima izdiže iznad ostalih tako da druge skupine vrijeđa. Ne jednom se procitalo kako su mladi danas za kurac, idu van i oblokavaju se, te su opcenito za kurac. A dobrice i dalje sami.
Dobro i koja je poanta? Ne bih rekao da se tu netko izdiže, ovo je samo ukazivanje na ružičastog slona u sobi.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 12:21   #23
Quote:
slavišab kaže: Pogledaj post
Nisam slušao neke ljude kad su rekli da nevalja biti dobrica....

Bio sad,dosada,osoba koja je brzo otvarala karte,bila iskrena prema suprotnoj strani,željela najbolje,pokazivao osjećaje...

ali nekako mislim,da bez obzira na promjenu vremena,žene žele samo jedno,a to je da se ponašaš bezosjećajno,da ju tretiraš kao smeće.

Vaša mišljenja
Moje misljenje je kako si naisao na zenu (ili vise njih) koje ti nisu uzvracale osjecaje, odnosno s kojima nisi bio kompatibilan. Trazi dalje, naici ces na neku kojoj ces se svidjeti.

Zena sam i ne volim biti tretirana bezosjecajno i kao smece. Ne znam otkud ti to i s kakvim se to zenama druzis pa da imas takvo misljenje.

Bi li ti volio biti tretiran bezosjecajno i kao smece? Sumnjam.
Ne bi pisao ovdje inace i zalio se.
Dhark Fay is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 12:25   #24
Quote:
usernotinuse kaže: Pogledaj post
Ma ti stavljaš elektrode i ne skidaš za EKG, dakle

Uopće ne razumijem kako čovjek uspije ovako razmišljati ?!

Istina, kada se postavi pitanje što je "dobar muškarac", također dobiješ popis koji ne pomaže puno, ali obično to učini zdrav razum ?!

Osim toga, čisto sumnjam da je autor susreo inkarnaciju Lilith
(smisao valjda valjuckanje u samosažaljenju ?!)
Inkaranciju Lilith ? Mozda je nocna mora .
Odoh procitati temu . Pojma nemam o cemu se tu radi . Meni je upala u oci medicinska sestra i svetica nista drugo .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 12:35   #25
Quote:
slavišab kaže: Pogledaj post
Nisam slušao neke ljude kad su rekli da nevalja biti dobrica....

Bio sad,dosada,osoba koja je brzo otvarala karte,bila iskrena prema suprotnoj strani,željela najbolje,pokazivao osjećaje...

ali nekako mislim,da bez obzira na promjenu vremena,žene žele samo jedno,a to je da se ponašaš bezosjećajno,da ju tretiraš kao smeće.

Vaša mišljenja
To je čista, ordinarna glupost!!! Žene moraš tretirati kao posljednju kap vode na dlanu!
Mada moram reći da si ti svašta natrpao u to dobar čovjek. Za mene je dobar čovjek onaj koji uvijek reagira dobronamjerno, bez zloće radi zloće, zlobe, koji naprosto ima takav sustav vrijednosti, habitus. Što uopće ne isključuje da bude šarmantno tajanstven, ne uvijek dokučiv u 1. minuti, sa čvrstim i jasnim stavovima iza kojih stoji.
Šonjo, njonjo i tako slično, nije definicija dobrog čovjeka, nego ime za takve karakterne osobine. Koje nisu nikome privlačne, mislim!
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 12:37   #26
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
To je čista, ordinarna glupost!!! Žene moraš tretirati kao posljednju kap vode na dlanu!
Mada moram reći da si ti svašta natrpao u to dobar čovjek. Za mene je dobar čovjek onaj koji uvijek reagira dobronamjerno, bez zloće radi zloće, zlobe, koji naprosto ima takav sustav vrijednosti, habitus. Što uopće ne isključuje da bude šarmantno tajanstven, ne uvijek dokučiv u 1. minuti, sa čvrstim i jasnim stavovima iza kojih stoji.
Šonjo, njonjo i tako slično, nije definicija dobrog čovjeka, nego ime za takve karakterne osobine. Koje nisu nikome privlačne, mislim!
A kaj po tebi je taj šonjo,njojo,pošto je to isto dosta aktualno :P
mgrci43 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 12:59   #27
Quote:
mgrci43 kaže: Pogledaj post
A kaj po tebi je taj šonjo,njojo,pošto je to isto dosta aktualno :P
Čovjek ili doista bez stava vrijednog spomena, tupast mamin sinek, ili onaj koji puže uokolo namjerno i povlađuje svima, pa i ženama, ne bi li se eventualno tako laše kojoj uvukao u gaćice. To naprosto, makar meni, nije niti malo uzbudljivo. Teško je istinski željeti nešto što puže po meni i oko mene.
Možeš nešto biti, zastupati, boriti se za to, a da ipak nisi niti malo zloban i zločest. Doista veliki ljudi, mnogo se puta pokazalo, u svojoj naravi, suštini, su prvo dobri ljudi! Možda samo stoga što im sama ta veličina daje dovoljno široko, stabilno, uporište da mogu biti velikodušni i sigurni u sebe, ali naprosto je tako. Za razliku od sitnih duša koje stalno grčevito i pod svaku cijenu traže malo prostora za sebe. Pa im nije teško prekoračiti granicu zlobe, zavisti i zločestoće uopće.
To ti je, samo za primjer, kada sam se pred koju godinu vratila u svoju školu s prvakom Hrvatske, dobar dio zbornice je iskreno čestitao i raspitivao se koliko smo morali uložiti rada i vremena za tako nešto.
Dok je jedna kolegica komentirala da bi to mogla i ona, samo da nosi tako kratke suknje i tako visoke potpetice.... Ono, prva misao, dobra ili ne, to je karakterna crta.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 13:27   #28
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
To je čista, ordinarna glupost!!! Žene moraš tretirati kao posljednju kap vode na dlanu!
Zasto?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 13:28   #29
Quote:
Ertrinken kaže: Pogledaj post
Prevelik ti je uzorak, trebao si misljenje stvoriti vec na prvoj

Ne, zene ne vole da ih neko tretira lose.
A ja sam fascinirana koliko muskaraca smatraju da su dobrice, dok u RL, objektivno, nisu. Uglavnom misle, ako nemaju ne znam ni ja koji posao, ne voze neki auto koji kosta godisnju placu premijera, nisu istetovirani i celavi- da su automatski dobri decki. I onda sebe uvjeravaju da zene padaju na novce i bahato ponasanje, ne kuzeci da to nije istina, nego oni sami zele biti poput tih, pa se samo na takve likove i fokusiraju. Kao i na zene koje su sa tim tipovima.
Apsolutno se slažem sa ovim postom

A i ljudi koji se hvale da su dobrice i normalni su mi odbojni
Pas koji laje ne grize ,tako i to ,ljudi koji isticu svoje vrline i uzdizu ih ,zapravo lažu i samo pricaju ,a nista ne rade
Svi mi imamo i vrlina i mana i osobno ,ja kad cujem da netko kaže da je normalan i dobar ,to mi zvuci tako dosadno da me odma odbije
Nije da volim muške koji mlate žene il nešto ,al jebemu ne volim pekmeze ,nek ide kvragu ako ce na sve govorit da ,bit poslušan ko pas i divan krasan

Mislim da i veze koje zamišljaju te dobrice su preidealizirane i ako nema uspona i padova u vezi ,ona brzo postane dosadna
Cesto zbog tog i brakovi pucaju ,ako jedna strana dominira ,to nije dobro i takav odnos guši ,ako je brak zajednica svi osobe ,treba bit neka ravnoteža u tom odnosu ,a ne da ispadne da jedan partner dođe ko pas drugoj strani
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 13:42   #30
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zasto?

Baš sam se od srca nasmijala. (gledajući i ono tvoje boldano ispod crte... isprike na informatičkoj nepismenosti). Pa čemu čuđenje ? Muškarci nikako da shvate kombinaciju...
usernotinuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 13:49   #31
Phiber bi htio bit jednak sa ženama iako nema (pred)menstrualne bolove, niti krvari iz kurca 5 dana u mjesecu, niti mu se ljušti maternica i shodno tome nema razne emocionalne promjene.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 14:02   #32
Dobri muškarci i žene

Quote:
usernotinuse kaže: Pogledaj post


Baš sam se od srca nasmijala. (gledajući i ono tvoje boldano ispod crte... isprike na informatičkoj nepismenosti). Pa čemu čuđenje ? Muškarci nikako da shvate kombinaciju...


Ta floskula mi je jednako glupa kao i ova tema. Al skipam offtopic.

A potpis ispod crte je iz stripa, nikakve poveznice nema s napisane, osim one koju to 'vidis.'
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 14:04   #33
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Phiber bi htio bit jednak sa ženama iako nema (pred)menstrualne bolove, niti krvari iz kurca 5 dana u mjesecu, niti mu se ljušti maternica i shodno tome nema razne emocionalne promjene.


Ravnopravan != jednak. Aj ne trollaj napaceni narod, delvekijo.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 14:06   #34
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Phiber bi htio bit jednak sa ženama iako nema (pred)menstrualne bolove, niti krvari iz kurca 5 dana u mjesecu, niti mu se ljušti maternica i shodno tome nema razne emocionalne promjene.
Hm, pričekati ću da on artikulira odgovor na ovo ?!

Da, jednakost je (ne)zgodna stvar, jednakost s jednakima i jednakijima.
Uvijek je netko underdog u toj jednadžbi. I nisam sigurna da to ima veze s neimanjem spužvastog tijela.

Ne znam zašto bi mjesečno krvarenje bilo alibi za bilo što (kao, uostalom, niti neki muški mitovi). I manja mišićna masa jest objektivna činjenica, a opet ima muškaraca kojima bi čovjek pomogao u nekim stvarima.
Emocionalne promjene čovjek žvače sam. Transfer agresija nije prihvatljivo ponašanje.

Ne znam, ja sam sklona muškarce smatrati ranjivijima, budući da u surovom svijetu mnogo toga ovisi o performativnosti.

U biti sam ambilaventna prema ovome : volim kavalire (relikt), a redovito sam i sama kavalir manjim ženama ?!:klap:

Iako, da, porod boli. PMS boli. Fizički. Bez mistifikacije.

ON TOPIC : To ne znači biti "dobar muškarac". Obećajem da više neću offtopičariti.
usernotinuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 14:11   #35
Zazirem od ljudi koji sebe veličaju kao dobrice, poštenjačine i slično
Uglavnom se precjenjuju

I od ljudi koji kalkuliraju u ljubavnim odnosima, sad ću se malo ponašat ovako, a onda ipak onako


I ne, nijedna mentalno stabilna žena ne želi nekoga tko će ju tretirat kao govno
Ako naiđete na takvu onda budite sretni što vas nije htjela

A sad, između tretiranja kao govno i beskičmenjaštva postoji milijun nijansi
Rijetko koja žena teži ovoj drugoj krajnosti, možda u tome leži problem za neke muškarce
Exene is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 14:13   #36
Quote:
usernotinuse kaže: Pogledaj post
Iako, da, porod boli. PMS boli. Fizički. Bez mistifikacije.
Dakle, od 22 radna dana u mjesecu tebe recimo 4 dana nešto fizički boli, nekad toliko da moraš uzimat tablete protiv bolova, nekad toliko da ti nije ugodno stajati na nogama - no to eto nije dovoljno dobar izgovor da se ne bude jednak muškarcima koji tih problema nemaju? Jel ti shvaćaš da je kojim slučajem obrnuto, da bi muški na sva zvona razglasili kako je njima teško i očajno i kako trebaju imati 5 dana u tjednu više slobodno od žena i 30% veću plaću za isti posao, jer se eto jadni muče? Pa većini muškaraca je teško skuhat ručak, a kamoli da bi išli radit dok ih boli toliko da ne mogu stajat normalo. Ne budi luda. Većina muškaraca ne može pojmit kako je to bit žena i onda briju da bi trebali bit ravnopravni. Ne bi. Žene su više bića u odnosu na muške

A to bi, da ostanemo on topik, i autor topika trebao shvatiti. Dobrica=isfrustrirani dosadnjaković.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 14:25   #37
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Dakle, od 22 radna dana u mjesecu tebe recimo 4 dana nešto fizički boli, nekad toliko da moraš uzimat tablete protiv bolova, nekad toliko da ti nije ugodno stajati na nogama - no to eto nije dovoljno dobar izgovor da se ne bude jednak muškarcima koji tih problema nemaju? Jel ti shvaćaš da je kojim slučajem obrnuto, da bi muški na sva zvona razglasili kako je njima teško i očajno i kako trebaju imati 5 dana u tjednu više slobodno od žena i 30% veću plaću za isti posao, jer se eto jadni muče? Pa većini muškaraca je teško skuhat ručak, a kamoli da bi išli radit dok ih boli toliko da ne mogu stajat normalo. Ne budi luda. Većina muškaraca ne može pojmit kako je to bit žena i onda briju da bi trebali bit ravnopravni. Ne bi. Žene su više bića u odnosu na muške

A to bi, da ostanemo on topik, i autor topika trebao shvatiti. Dobrica=isfrustrirani dosadnjaković.
Najprije : autor teme je napisao stvarno prešturi uvod da bi uopće nekoga uvjerio u ono što on vjeruje.
Dobar u toj konstelaciji stvari ispada ljigavi i frustrirani dosadnjaković. Slažem se. I ne znam kojoj bi to bilo privlačno.

Ali, žene nisu ni viša bića, ni oštrokondže u globalu.
Kao što tebi tvoja piša ne bi trebala garantirati udivljenje po defaultu, tako valjda ni meni ne bi trebala garantirati empatiju jednom mjesečno.
Ali, valjda živimo u doba političke korektnosti i pozitivne diskriminacije, koja meni osobno ide na jetra.
A za svoju plaću se pobrinem sama, ja, ne moja piša.
usernotinuse is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 14:31   #38
Quote:
slavišab kaže: Pogledaj post
Nisam slušao neke ljude kad su rekli da nevalja biti dobrica....

Bio sad,dosada,osoba koja je brzo otvarala karte,bila iskrena prema suprotnoj strani,željela najbolje,pokazivao osjećaje...

ali nekako mislim,da bez obzira na promjenu vremena,žene žele samo jedno,a to je da se ponašaš bezosjećajno,da ju tretiraš kao smeće.

Vaša mišljenja
Diplomirao si. Sad znaš kako dalje
Ili možeš nastaviti po starom i skupljat zube po podu.
__________________
Do you know what "nemesis" means?
A righteous infliction of retribution manifested by an appropriate agent. Personified in this case by an 'orrible cunt... me.
volatile is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 14:34   #39
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Dakle, od 22 radna dana u mjesecu tebe recimo 4 dana nešto fizički boli, nekad toliko da moraš uzimat tablete protiv bolova, nekad toliko da ti nije ugodno stajati na nogama - no to eto nije dovoljno dobar izgovor da se ne bude jednak muškarcima koji tih problema nemaju? Jel ti shvaćaš da je kojim slučajem obrnuto, da bi muški na sva zvona razglasili kako je njima teško i očajno i kako trebaju imati 5 dana u tjednu više slobodno od žena i 30% veću plaću za isti posao, jer se eto jadni muče? Pa većini muškaraca je teško skuhat ručak, a kamoli da bi išli radit dok ih boli toliko da ne mogu stajat normalo. Ne budi luda. Većina muškaraca ne može pojmit kako je to bit žena i onda briju da bi trebali bit ravnopravni. Ne bi. Žene su više bića u odnosu na muške

A to bi, da ostanemo on topik, i autor topika trebao shvatiti. Dobrica=isfrustrirani dosadnjaković.
Koliko su mi odbojni raznorazni mizogini stavovi, toliko mi je i neshvatljivo i besmisleno nekakvo mistificiranje, uzvisivanje žena ili pak pravljenja nekih žrtava od njih. Širenje takvih ideja nije u interesu nikoga niti pridonosi boljem razumijevanju spolova.

Ok, menga nije baš najpoželjnija stvar na svijetu ali nije baš ni tolika tlaka kako ti možda misliš niti su to nekakvi nepodnošljivi bolovi (osim u izoliranim slučajevima). S druge strane žena uvijek ima mogućnost okrenuti to u svoju korist i tu i tamo se izvući na "one dane", ako ne na poslu, a bar onda doma (očito su ih na tebi to dobro koristile, kad misliš da smo zbog PMS-a nekakvi heroji ).

I kažeš da muškarci nemaju pojma kako je to biti žena, a u isto vrijeme se postavljaš kao da ti točno znaš kako je. Pa evo, ja ti kao žena kažem da nisam jednom pomislila koliko je lakše biti žena u xy situacija. Uvijek sam dobivala dojam da se od muškaraca toliko više očekuje, i da su pod stalnim pritiskom da se ne smiju slomiti, da imam osjećaj da sam muškarac da bi bila pod konstantnim stresom, a ovako kao žena mi je "dopušteno" imati slabosti. A isto tako mogu uzeti najbolje iz "muškog svijeta" i koristiti se muškim "oružjem" i da to i dalje bude društveno prihvatljivo, te i dalje biti žena, a da mi nitko ne pokuša oduzeti tu titulu kao što bi muškarcima da igraju na ženske karte.
Shaina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 14:48   #40
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Dakle, od 22 radna dana u mjesecu tebe recimo 4 dana nešto fizički boli, nekad toliko da moraš uzimat tablete protiv bolova, nekad toliko da ti nije ugodno stajati na nogama - no to eto nije dovoljno dobar izgovor da se ne bude jednak muškarcima koji tih problema nemaju? Jel ti shvaćaš da je kojim slučajem obrnuto, da bi muški na sva zvona razglasili kako je njima teško i očajno i kako trebaju imati 5 dana u tjednu više slobodno od žena i 30% veću plaću za isti posao, jer se eto jadni muče? Pa većini muškaraca je teško skuhat ručak, a kamoli da bi išli radit dok ih boli toliko da ne mogu stajat normalo. Ne budi luda. Većina muškaraca ne može pojmit kako je to bit žena i onda briju da bi trebali bit ravnopravni. Ne bi. Žene su više bića u odnosu na muške

A to bi, da ostanemo on topik, i autor topika trebao shvatiti. Dobrica=isfrustrirani dosadnjaković.
A ti možeš pojmiti kako je to biti žena? Koliko vidim nisi jedini. Jebiga, ja sam dobro odgojen, znam većinu pravila, ali me iskreno za ta sva pravila boli kurac. Dobro, ne boli me. Apliciram ih kada mi odgovara. Tako funkcioniraju džentlmeni današnjeg doba. Zapravo svakog. Otvorim ti vrata da ti mogu piknuti guzu očima.

Nemam pojma kako je to biti žena. Ne znam kako je to imati menstruaciju, ne znam kako je rađati, niti znam kako je to ženama u "muškome" svijetu. Džentlmenstvo je kurtoazni, sirovi, buržujski trik koji je logički nemoguć u sebi kao selektivan. On može biti NAZOR. I to su kakti dobrice. Oni ne-selektivno apliciraju nježan duh, ali naravno, osim kozmičke logike, od toga ne PROFITIRA niti subjekt niti drugi subjekt iliti žena.

Svi ste nasjeli na trk koji je tek viša razina njuškanja poradi guženja. Jebeš to. Ne trebam ja osvojiti ženu. Ona mene treba osvojiti da bih bio iskreno nježan. I da, napravile su to. Počeo sam generalizirati nakon prvih palačinki meni mrtvom pijanom u 4 ujutro, nakon prvih mističnih osjetila koje mi čuju duševne pokrete, nakon prvog postavljanja kičme nad mene dok se zgrada ruši, nakon oproštenih neoprostivih pizdarija... Jebiga morao sam biti kupljen da bih vraćao dug "boljim bićima", jer sam zadužen. Da im mogu biti u koži ne mogu. Da želim biti džentlmen (u selektivnom smislu) apriori, ne pada mi na pamet.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger