Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.06.2010., 18:11   #261
Quote:
alicee kaže: Pogledaj post
ova kristina mi je užas
slazem se, grozna je
__________________
Zagrli me i ne moraš mi ništa reći, samo budi tu i ne idi..
vjencanice is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2010., 19:21   #262
Meni je ona baš ok...a i super glumi
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2010., 21:21   #263
Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post
KRISTINA LILLEY
predivna Greis
__________________
Un dia llegare con un disfraz..distinto el color,la misma fas..te desalmare,ni cuenta te daras para entregar te el corazon...despacio te ire amando mas y te cuidare en el bien y el mal..el cielo te dare,tu abrigo yo sere,a ti me entregare..la usurpadora-esperando por tu amor..la usurpadora-me haces dano corazon..descubreme,recuerdame..la usurpadora soy yo...
Analia Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2010., 22:17   #264
Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
Mislim da ovu nikad prije nisam vidjela, ali stvarno je prelijepa.
da nisi stavila da je iz MP,pa sam ih nabrajala sve po redu, ne bih pogodila da je Blankita...
__________________
...
u prolazu... is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 01:06   #265
Meni je prelijepa Tania iz MEPSA.Zapamtila sam je iz Rubi i tu mi se dopala.Steta sto ne glumi glavne uloge meni je bas slatka i simpaticna.
A prelijepa mi je i Mayrin Villanueva....

@vjencanice
odlican izbor najljepsih glumica
pipa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 01:09   #266
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
Meni je prelijepa Tania iz MEPSA.Zapamtila sam je iz Rubi i tu mi se dopala.Steta sto ne glumi glavne uloge meni je bas slatka i simpaticna.
A prelijepa mi je i Mayrin Villanueva....

@vjencanice
odlican izbor najljepsih glumica
Mayrin ima lijepo lice, ali je jezivo građena... ima dupe ko bogec peć
sortiadictos is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 01:42   #267
Ja uglavnom imam kriterije po faci tko mi se sviđa a tko ne, ovo dalje mi i nije tako bitno....naravno ako je super tijelo još bolje, ali nije mi presudno za izbor
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 01:45   #268
evo našla sam na internetu jedan link kao 20 najljepših .. nadam se da nitko nije stavljao to .. evo ja ću usput to i prokomentirat http://www.youtube.com/watch?v=ikJ7-...eature=related

kao prvo nikako nisam zadovoljna gdje su smještene, pod kojim brojem ove glumice : Silvia Navarro, Jacqueline Bracamontes, Lucero, Danna Garcia one bi po mome mišljenju trebale biti na samome vrhu .. a na vrhu su Thalia ( nemam pojma uopće tko je ta ), Adela Noriega .. hahahahhaha (smješno ) .. zatim u ovaj top 20 mi nikako ne spadaju Mariana Levy (pod br. 14 )niti Aily Mujica (ako se tako piše, br 18. ) a kamo li Angelica Rivera ( br. 15 ) plus šta bi ja nadodala neke svoje ovdje
Aura<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 02:06   #269
Quote:
Aura<3 kaže: Pogledaj post
evo našla sam na internetu jedan link kao 20 najljepših .. nadam se da nitko nije stavljao to .. evo ja ću usput to i prokomentirat http://www.youtube.com/watch?v=ikJ7-...eature=related

e
a dobro i ovo je link, ko da sam ja stavila neku pjesmu i popis svojih najljepših, a bome i nije joj neki izbor, slažem se otprilike tak kak si rekla, Danna je meni vrh a ovoj deveta

ps: Thalia je pjevačica/glumica tamo supermegapoznata. da me ubiješ neznam jesmo gledali šta s njom, al znam da joj je muž bivši muž od Mariah Carey
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 02:12   #270
Da se nadovežem, Thalia je i Colungina davna i nikad neprežaljena ljubav! Ja koliko sam upućena, bila ostavila Colungu radi Tommya Mottole ( kao što si rekla, bivši M. C. ) jer je tip pun ka brod, hahahaah
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 03:26   #271
Zamisli Fernanda kako googla Thaliine slike
__________________
Un dia llegare con un disfraz..distinto el color,la misma fas..te desalmare,ni cuenta te daras para entregar te el corazon...despacio te ire amando mas y te cuidare en el bien y el mal..el cielo te dare,tu abrigo yo sere,a ti me entregare..la usurpadora-esperando por tu amor..la usurpadora-me haces dano corazon..descubreme,recuerdame..la usurpadora soy yo...
Analia Rivera is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 03:47   #272
Quote:
Analia Rivera kaže: Pogledaj post
Zamisli Fernanda kako googla Thaliine slike
umirem !!! a bogec, pa nisam ja to znala. ja već počela mislit da nije gej kad se nije oženio, a ono on pati za ovom
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 05:01   #273
Quote:
Nata-SilvaFan kaže: Pogledaj post
Da se nadovežem, Thalia je i Colungina davna i nikad neprežaljena ljubav! Ja koliko sam upućena, bila ostavila Colungu radi Tommya Mottole ( kao što si rekla, bivši M. C. ) jer je tip pun ka brod, hahahaah
Ni je ona ostavila Colungu radi Tommya jer Thalia i Colunga su bili zajedno dok su snimali Maria del Barrio a ona je kasnije bila sa Jaime Camilom i isto je bila nj grande amore i nakon nj tek onda sa Tommyem.Thalia je bila vec bogatasica i prije Tommya a osim toga ne znam da li znate da je Jaime isto bogatas nevezano za nj kao glumca nj obitelj je veoma bogata

Po meni najljepse meksicke glumice su Jacky Bracamontes,Maite Perroni i Marlene Favela
__________________
"Kada se dva pogleda sretnu u tisini to je poljubac dviju dusa koje se vole"

Drzat cu tvoju ruku ako se nebo srusi na nas... Pozdravili smo svoje nevolje bili smo spremni sagorjeti ....Ti si meni povjerena voljena moja...

Zadnje uređivanje MariaIsabella : 07.06.2010. at 05:12.
MariaIsabella is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 09:02   #274
Quote:
Aura<3 kaže: Pogledaj post
evo našla sam na internetu jedan link kao 20 najljepših .. nadam se da nitko nije stavljao to .. evo ja ću usput to i prokomentirat http://www.youtube.com/watch?v=ikJ7-...eature=related

kao prvo nikako nisam zadovoljna gdje su smještene, pod kojim brojem ove glumice : Silvia Navarro, Jacqueline Bracamontes, Lucero, Danna Garcia one bi po mome mišljenju trebale biti na samome vrhu .. a na vrhu su Thalia ( nemam pojma uopće tko je ta ), Adela Noriega .. hahahahhaha (smješno ) .. zatim u ovaj top 20 mi nikako ne spadaju Mariana Levy (pod br. 14 )niti Aily Mujica (ako se tako piše, br 18. ) a kamo li Angelica Rivera ( br. 15 ) plus šta bi ja nadodala neke svoje ovdje
Uglavnom se slažem s tobom.
Želim još dodati šta tu radi Kate del Castillo, ona ljepša od Silvie Navarro?
Adriana Fonseca meni nije za među 10 kao ni Elizabeth Gutierrez. Gaby Spanic mi nije za 5. A gdje je Maite Perroni?
Paloma Negra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 09:49   #275
Cure, link vam nije nikakva 'službena' lista, čak nisu ni '20 najljepših' nego je korisnik/ica Youtubea kreirala svoju listu 'mis actrices favoritas' odnosno omiljene glumice. Tako da ne vidim razloga za kontradiktornost. Sve stvar pojedinog ukusa. Da bi se napravila neka službena lista, trebalo bi se ipak uvažiti mišljenja više ljudi, putem ankete ili drugog načina glasanja
@Aura, čudi me da nisi čula za Thaliju. Kod nas se doduše ništa nije prikazalo s njom, ali s druge strane, već preko 20 godina ima prilično uspješnu karijeru u Lat. Americi. Evo ti nekih super linkova

Thalia - Y seguir
Thalia - Cerca de ti
Thalia - Baby, I'm in love
Thalia - Cantando por un sueno
ad®ian is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2010., 11:58   #276
Quote:
Paloma Negra kaže: Pogledaj post
Uglavnom se slažem s tobom.
Želim još dodati šta tu radi Kate del Castillo, ona ljepša od Silvie Navarro?
Adriana Fonseca meni nije za među 10 kao ni Elizabeth Gutierrez. Gaby Spanic mi nije za 5. A gdje je Maite Perroni?
ma sve bi ja tu izminila, malo šta bi ostavila tako kako je.. hehe
Aura<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 00:44   #277
Quote:
MariaIsabella kaže: Pogledaj post
Ni je ona ostavila Colungu radi Tommya jer Thalia i Colunga su bili zajedno dok su snimali Maria del Barrio a ona je kasnije bila sa Jaime Camilom i isto je bila nj grande amore i nakon nj tek onda sa Tommyem.Thalia je bila vec bogatasica i prije Tommya a osim toga ne znam da li znate da je Jaime isto bogatas nevezano za nj kao glumca nj obitelj je veoma bogata

Po meni najljepse meksicke glumice su Jacky Bracamontes,Maite Perroni i Marlene Favela
A dobro, napisala sam da nisam sigurna da li je tako tekao razvoj događaja, ali poanta je da čovjek vjerovatno još u dubini duše pati, to sam pročitala na više mjesta! uvijek spominju nju, kao njegovu jedinu veliku ljubav,
A da i imanje Las Animas na kojem se snima Meps je u vlasništvu Jaimeovih staraca
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 01:55   #278
Jesam li ja jedini kojem Jacqueline Bracamontes i Karyme Lozano sliče jedna na drugu?

Jacqueline:


Karyme:
Fan of Belinda Carlisle is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 01:59   #279
a malko bacaju jedna na drugu,posebno u gornjem dijelu lica. oči, čelo ... imaju nešto slično
Aura<3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2010., 03:00   #280
Meni Ninel Conde i Jacky lice
Nata-Silva nadam se da se nisi naljutila nisam ja nista lose mislila i upravu si ovo za Colungu koliko ja znam on je nju htio i zeniti
__________________
"Kada se dva pogleda sretnu u tisini to je poljubac dviju dusa koje se vole"

Drzat cu tvoju ruku ako se nebo srusi na nas... Pozdravili smo svoje nevolje bili smo spremni sagorjeti ....Ti si meni povjerena voljena moja...
MariaIsabella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:27.