Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2007., 18:10   #1
Replay - prodavačice

Jeste li doživjeli od prodavačica u Replayu (mislim na onaj u Immportaneu) da su neljubazne? Dosta mi se puta dogodilo da me, kad uđem u dućan, odmjere od glave do pete tak da mi je sve neugodno.
mokry is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 09.03.2007., 18:54   #2
da, to je živa istina! ali pazi sad: jednom sam ušla onako samo u trapericama, patike, sportska jakna, bezveze, ono bila sam u prolazu, a i nisam opterećena time da svaki dan moram biti skockana od glave do pete - i ženske unutra me doslovno nisu tile pogledati, a što je najgore imala sam baš namjeru kupiti jedan model koji mi je još prije u zadru zapeo za oko.. no odustala sam zbog toga što su bile tako snobovski nastrojene - ne bila kupila te hlače pa sve i da su bile zadnje na svitu! i onda sam se zainatila, pa sam idući put ušla cila skockana - razletile su se oko mene ko pčele oko meda! i onda sam ih tako izmaltretirala, isprobala sve moguće modele, da bi na kraju rekla da mi se ništa ne sviđa i izašla! mislim da su mi kasnije opsovale sve živo i neživo, ali meni je baš bilo super - osveta je slatka! i više nikad ne namjeravam ući u taj dućan, a kamoli što tamo kupiti!
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 19:00   #3
nisam primjetila - bila sam par puta u tom ducanu i svaki put su bile prilicno ljubazne.
meni se opcenito cini da su ZG prodavacice ljubaznije od splitskih ili je to neki moj osobni dozivljaj! da vidite kakve babe rade u ST replayu (tj radile su) ne bi se zalili!
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 19:03   #4
prema meni su isto uvijek ljubazne...
meg is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 19:07   #5
ima jedna u king crossu u replayu... živi užas. možda ju je netko i zapamtio, udarna kombinacija ove zime bile su joj zelene uglyce i zelena vesta. i mislila je da je najljepša, najpametnija i velika, velika frajerica...
KAELA is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 20:12   #6
nope, dapače imam suprotno iskustvo... baš sam u Importanneu u Replayu prije nekih mjesec i pol kupila traperice, nisam sa sobom imala dosta para i prodavačica (mlada, plavokosa, kovrčava) mi ih je ostavila sa strane jer sam je lijepo zamolila, makar to inače ne rade...
aibreann is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 20:15   #7
ma to su nase plitke sponzoruse
u grazu u hugo bossu,usla sam u trenirci i tenisicama,trazila odijelo,zenske su se razletile po ducanu,dok sam jedno isprobavala drugo su mi vec skratile i tak...
pa ak sam dosla u ducan,dosla sam da kupim,nisam dosla tebe gledat
podsjeca me na onu scenu iz filma pretty woman kad julia roberts dodje u ducan sa haljinama
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 20:18   #8
puno prodavačica zna dignit nosine u nebesa,ali ja bi takve otpustila jer mi se puno puta dogodilo da san neki komad robe kupila samo jer je prodavačica bila preljubazna.bili su predragi da mi je bilo žao ništa ne uzet!a takve koje rade u nekim raspuvanim dućanima sebe smatraju kraljicama ili šta već pa mi se tolko zgade da bježim iz dućana
adriana7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 20:35   #9
Prema meni su uvijek bile ljubazne. Baš u tom u Importaneu. A nikad nisam došla nešt spešl sređena, casual roba.
Miss Poison A. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2007., 22:56   #10
...evo bila ja večeras u replaya u splitu...žena za divno čudo bila skroz fina,ali par puta mi se desilo da me odmjeravala i bila drska..
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 09:33   #11
pa i prodavači su ljudi i koliko god bi činjenica ostavite probleme doma trebala biti pravilo ljudi znaju itekako biti nadrkani.nema to veze sa kupcima.i onda se nekome učini da je netko neljubazan i taj nadrapa.
ja recimo imam zdravstvenih problema i često me užasno boli trbuh i jetra (za koju se tvrdi da ne boli)i nije mi do života a kamoli budem ljubazna prema nekome,a nemogu stajati.dobro nisam bezobrazna ali nisam nasmijana i ne skačem po ekipi od oduševljenja što su ušli u moj dućan.

meni su recimo super tete u benettonu na cvijetnom ,a hrpa ekipe se želi na njih.sve je to individualno.
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 13:16   #12
Quote:
pivka kaže: Pogledaj post
meni su recimo super tete u benettonu na cvijetnom ,a hrpa ekipe se želi na njih.sve je to individualno.
meni su sve tete super u benettonima uvijek su sve ljubazne prema meni mašu mi svaki put kad prolazim ispred izloga i uvijek se zezaju.. a one dvije starije tete u Osijeku su isto super zapravo nisam baš nikada imala neka neugodna iskustva s prodavačicama
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 14:27   #13
u većini slučajeva me nerviraju. mislim, smetaju me šugave predrasude. to kaj se oblačim ( ne znam kako da opišem al ovako ćete odmah skužiti ) ko "metalac" većinu dana - do faksa , posla i nazad , ne znači da nemam para koje bi rado potrošila u skupljem dućanu- al nemreš ni to, doslovno ko da ću sad uzet sve sa police i pobjeći van s tim, tak me gledaju. i mrzim što ne pozdravljaju - pa jel će ti otpast glava s ramena ako pozdraviš- osnove kulture i ophođenja s ljudima. da je ja ne pozdravim ajd još bi i shvatila, al ja lijepo, a ona meni iza leđa baulja i pregledava. lagano živcira.
al boli, me, naletim na dobru tetu pa tam spiskam sve pare
ivuschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 14:58   #14
ja nemam tih problema,ok su uvijek sve prema meni u svim dučanima..jedino nikako na zelenu granu nemogu sa službenicama u banci.
__________________
here we go again...
patrysa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 15:00   #15
ja ih zeznem pa se sredim kad idem u kupovinu... pa neka me mjeri koliko hoce
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 15:43   #16
sta vas uopce briga za njih..
herecgovka-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 16:51   #17
ja nikad nisam dozivjela da su prodavacice drske prema meni. a najcesci outfit mi je universalke, traperice i pamucne majice. zapravo mislim i ako jesu bile drske ja ih toliko uopce ne doziljavam da ni ne primjetim.
samo u parfumeriji ponekad me naljuti ako postrosim cetveroznamenkastu cifru a ona mi ne da ni jedan jedini tester pa onda ovisno o raspolozenju ili zamolim za iste ili kazem da stornira racun i sa par ubijitih primjedbi je natjeram da isijava crvenilo .
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 21:33   #18
što se tiče pozdravljanja.osnovna stvar kulture je da kada negdje ulaziš pozdravljaš prvi.pa tako ako nisi rekao dobar dan,dobro večer,zdravo ni prodavač nije dužan pozdraviti.ja baš namjerno kad mi tako uđe muha kažem glasno DOBAR DAN.tak da debil skuži da nije pozdravio.
naravo da samo drvlje i kamenje prema prodavačima,a kupci su svi prekrasni.
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 21:43   #19
Quote:
pivka kaže: Pogledaj post
što se tiče pozdravljanja.osnovna stvar kulture je da kada negdje ulaziš pozdravljaš prvi.pa tako ako nisi rekao dobar dan,dobro večer,zdravo ni prodavač nije dužan pozdraviti.ja baš namjerno kad mi tako uđe muha kažem glasno DOBAR DAN.tak da debil skuži da nije pozdravio.
naravo da samo drvlje i kamenje prema prodavačima,a kupci su svi prekrasni.
zato sam i rekla, još da je ja ne pozdravim i shvatila bi. nema kod mene dvostrukih pravila - pozdravljaju svi. radila sam u hilfigeru gore kad je bio u magmi, znam kak je kad ne pozdravljaju.
ivuschka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2007., 22:42   #20
Quote:
ivuschka kaže: Pogledaj post
zato sam i rekla, još da je ja ne pozdravim i shvatila bi. nema kod mene dvostrukih pravila - pozdravljaju svi. radila sam u hilfigeru gore kad je bio u magmi, znam kak je kad ne pozdravljaju.
joj radila sam i ja u magmi
__________________
01.02
07.09
pivka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:10.