Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2010., 15:10   #81
"odjebala sam sve prijatelje zbog njega jel bi me samo htjeli jebati-kako moj dragi kaže, i sve prijateljice jer su obične droljetine-i to on kaže... na kraju me prevario sa frizerkom"
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Old 11.08.2010., 15:13   #82
Quote:
Kix333 kaže: Pogledaj post
neki dan smo taman ekipa i ja komentirali kak jedan frend više ne pita za nas od kad ima curu. Prije je i išao van s nama, i družili se svi, nađe frajer trebu napokon i sad nam faca laže i izmišlja gluposti zašto ne može ić s nama negdje, i onda ode s njom. Mi pred 2 tjedna vani, lagano cugamo, kad ono on i njegova ženska. Stoje obje ko ukopani, jedva se miču, onda se tamo ljubakaju tj izgleda kao da jedno pokušava progutat drugo. Niti ga više vidimo ni čujemo. Dođe nam da ga odj**** kad ce htjet s nama negdje. A znam isto jedan frend, nije iz moje ekipe, odje*o svako malo svoju ekipu zbog cure pa su oni njega
mislim, sve je to ok, treba provodit vrijeme sa curom/dečkom, ali damn..bar onda neka razumno to rasporedi ili ukombinira s frendovima i ubije 2 muhe odjednom.
A tj lik garant godinama nije imao nikakvog komada... takvi najčešće rade to o čemu govorimo... nisam još čuo da je netko ko ima "normalne" (ok nećemo sad u definiciju normalnih odnosa sa suprotnim spolom ali ne imati curu godinama svakako nije normalno ) M-Ž napravio nešto tako drastično kao odjebavanje frendova...
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Old 11.08.2010., 15:16   #83
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
To nit je ljudski nit je normalno... bitno smanjiti viđenja-ok, i ja sm to znao raditi, ali ih u potpunosti prekinuti ili ih svesti na neki "reda radi" to nit je ljudski nit je norrmalno a jedna od odlika ljudskosti je da i kad si pun emocija ko šipak koštica da ti ipak ostane poneko zrnce soli u glavi pa da možeš skužiti neke stvari i odnose... a ne ono sve super i sve pet i a na kraju završiš na šupendarskoj temi
Gle, normalno je u tom nekom periodu najveće zaljubljenosti, naravno ne u nekim dugogodišnjim vezama.
Ali bitne su i godine,tako da mi je nekako normalno to tvoje razmišljanje za nekog oko 20.god, ali oni oko 30-te ako i dalje njeguju taj princip "bro's before hoes" bi se mogli u jednom trenutku gadno iznenaditi .
ana.zacarana is offline  
Old 11.08.2010., 15:25   #84
Poanta priče je da u svemu treba imati mjeru... znaći da od ono 10 fucking izlazaka bar na 3 možeš doći solo... da ako te 5 puta zovem na kavu da barem jednom, dva puta dođeš bez drage jer, uza svo dužno poštovanje, tvoja draga me baš ne zanima tolko i možda bi ti neke stvari htio reći u ovjerenju... a ako ćeš to kasnije reći dragoj to nije moja stvar...
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Old 11.08.2010., 16:22   #85
Treba imat mjere u svemu pa tako i u tome. Ja osobno volim čim više vremena provoditi sa curom ali isto tako i sa tri moja najbolja prijatelja. U početku veze su naj prijatelji ipak imali primat i više sam se sa njima družio nego sa curom no kasnije kako sam se sve više zaljubljivao, stjecao povjerenje i vezao se za curu te vidio da to nije nešto prolazno, sve se to lijepo izjednačilo a rekao bih da sada i dosta više vremena provodim sa curom nego sa frendovima, s obzirom da živimo zajedno. Sada koji put izađemo samo ja i cura, koji put samo ja i prijatelji, ali najčešće je to oboje, dakle izađemo svi zajedno, moje i njezino društvo i mi. S obzirom da smo gotovo svi u parovima ovakav oblik izlaska nam je postao najčešći i svima nam paše jer to onda bude spoj dobre zezancije i ugodnog druženja sa partnericom.
Što se tiče ljetovanja, na njih uvijek idem sa partnericom ili ovako isto sa partnericom i društvom (tako zadnje dvije godine) a iskreno nije mi neki gušt bit sam cijelih tjedan dana samo sa društvom. Samo društvo mi je više za neki nogomet, gledanje tekme, cugice, kakav izletić od dan-dva ali više od toga mi jednostavno nije potrebno I tjedan dana ću definitivno radije provesti sa curom nego samo sa prijateljima, a najradije sa oboje


No ja sam inače tip koji je oko sebe uvijek imao uži krug ljudi sa kojima se druži praktično cijeli život, volim stalno bit s njima i nikad mi ne dosadi, nisam jedan od onih koji ima milijun poznanika s kojima je po kavama i sl, tako da je meni normalno to spajanje mog najužeg društva i moje cure. S obzirom da je i ona takav tip za sada nam super ide po tom pitanju i oboje smo zadovoljni. Naravno da izlazimo i solo, a isto tako i svatko sa svojim društvom solo, međutim ovakav oblik izlazaka o kakvom sam najviše pričao nam je u zadnje vrijeme najčešći.

Zadnje uređivanje Dr.sc. forumas : 11.08.2010. at 16:29.
Dr.sc. forumas is offline  
Old 11.08.2010., 18:00   #86
https://www.forum.hr/showthread.php?t=561285
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 11.08.2010., 19:47   #87
mene zanima dal ti vjeruješ u ljubav?
jer svi smo mi od krvi i mesa i želimo nakon godina i godina uživanja u životu, nać srodnu dušu, ljubav svog života
e pa sad, ako se ti nemožeš pomiriti s tim da ima ljudi oko tebe koji žele uživat u ljubavi, to je tvoj problem
ne vidim ništ lošeg u tome da se provodi cijeli dan s dečkom/curom jer za prijatelje ima vremena. želje možda i nestane jer su prioriteti drugačije postavljeni, al za pravog prijatelja ima vremena, makar jednom mjesečno
općenito mi se ne sviđa tvoj stav jer ti neće za 20 godina prijatelji odgajat djecu, kuhat, prat itd.
__________________
Najsigurniji način da ne postaneš vrlo nesretan jest taj da ne zahtijevaš da budeš vrlo sretan.
poop is offline  
Old 11.08.2010., 19:50   #88
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
Poanta priče je da u svemu treba imati mjeru... znaći da od ono 10 fucking izlazaka bar na 3 možeš doći solo... da ako te 5 puta zovem na kavu da barem jednom, dva puta dođeš bez drage jer, uza svo dužno poštovanje, tvoja draga me baš ne zanima tolko i možda bi ti neke stvari htio reći u ovjerenju... a ako ćeš to kasnije reći dragoj to nije moja stvar...
slažem se da treba imati mjeru, al ajmo krenut od jedne stvari
dečki idu van da se napiju i gledaju pi*ke
pa sad on ima curu i nema više potrebu ić s vama van
a očito mu ni nisi takav frend kojem se povjerava il nešto slično jer bi inače došo bez nje da ti se izjada, da ga savjetuješ
__________________
Najsigurniji način da ne postaneš vrlo nesretan jest taj da ne zahtijevaš da budeš vrlo sretan.
poop is offline  
Old 11.08.2010., 19:51   #89
Po meni su takve osobe koje su partneru za vratom čitavo vrijeme dosta posesivne i nemaju dovoljno povjerenja u njega.
I ljubomorne na svaku potencijalnu prijetnju pa se zato prema partneru ponašaju kao prema psiću. Opet, treba imati mjere u svemu.
Ne možeš se ponašati kao da nisi u vezi, a opet... ne možeš se niti ponašati kao da ste sijamski blizanci.
Nuria Monfort is offline  
Old 11.08.2010., 23:04   #90
Quote:
Littleaigrl kaže: Pogledaj post
Ne mogu shvatiti da je izgleda vecini normalno da vise vremena zelis provesti sa nekim na pocetku veze, nego nakon nekog vremena ?? Zar nije normalno da kad s nekim provedes vise vremena, zavolis tu osobu, onda se ne zelis razdvojiti od nje, nikako ,,
Pa, nzm..ja općenito ne volim ulazit u vezu, ako u tu osobu već nisam zaljubljena. Ne volim one veze di ste na početku hladni jedno prema drugom, pa si dajete žansu . Ovako kad sam za njim već luda, stalno smo na početku zajedno, a kad se skuliramo i zaljubljenost se prebaci u ljubav onda možemo i malo razdvojeno. Kažem malo, odlazak na more bez dragog i to više od vikenda ne dolazi u obzir!
Lanchetoo is offline  
Old 11.08.2010., 23:14   #91
12 points to legion

i ja se to ponekad pitam i isčuđavam se kao i ti? nakima kao da život počme ( a isto tako i prestane ) sa voljenom osobom...ne da mi se kvotat sad sve, ali definitivno se slažem sa svim što si rekao (nadan se nisan preskočila neku nebulozu )
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Old 11.08.2010., 23:29   #92
Okej. Na stranu svo povjerenje koje u vezi treba postojati, ali ljetovanje odvojeno? Not in my book. Da citiram jednog tipa: -Slavonkama su gaćice oko gležnjeva tek što stignu do Knina

Šalu na stranu, sačuvati samostalnost svakako, ali ruku na srce - ulaskom u vezu ljudi se odriču pojedinih sloboda koje su uživali u samačkom životu, što je i normalno jel, da bi veza opstala.

Odvojeni izlasci tu i tamo, kave svatko sa svojim frendovima, teretane, hobiji... ma sve igra. Samo granice, granice.
__________________
običan prosek,u tripu da sam riba,zmaj.
Fideal is offline  
Old 12.08.2010., 00:41   #93
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
To ti je to... prijatelji, pravi prijatleji ostaju do kraja života a cure/dečki maltene kako dođu tako prođu...
Ja bih dečka ostavila da ovo misli.

Pupčanovrpčanost ne razumijem nit podržavam, grozan mi je koncept vodanja cure/dečka na svaku 1na1 wannabe kavu s frendom/frendicom, grozno mi je posvemašnje ignoriranje prijatelja jer sad, oh, imaš curu/dečka.

Da nemam beskonačne resurse, radije bih išla na more s dečkom.
chocolatecookie is offline  
Old 12.08.2010., 01:00   #94
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
baš nešto čitam temu o ljetovanju i neke ljude koji ono ni mrtvi nebi ni dana na more bez dečka/cure ili bi čak i dali nogu dečku/curi da im predloži da svatko od njih ide, bar na par dana, na more sa svojom ekipom...
To su vjerovatno oni koji kad nađu curu/dečka odjebu svu ekipu, ili ne odjebu ali svuda moraju skupa, ko pupčanom vrpcom vezani... mislim čemu

Da, da, da... i volio sam i bio zaljubljen, jako ali takvi odnosi mi nikad nisu bili jasni. to mi je malo i sick... jebate ljude koje znam cijeli život, koji su mi prijatelji, ću ja sad prestati viđati jer sam si našao komada... daj molim te, gluposti, a takve pojave nisu nešto jako rijetko.

Istini za volju tako se ponašaju najčešće oni koji duže vremena nisu imali nikakvu vezu, pa kad je nađu odmah im je to prva, druga.... peta i 55 stvar u životu.
Slažem se s tobom, a što je najgore takve osobe će odjebat ekipu i doć joj za 5 miseci, godinu, dvi, pet kad prekinu s partner(ic)om i onda se opet jadat i kukat, na njihovom ramenu plakat...mislim odakle obraz za to?
Betty Mo is offline  
Old 12.08.2010., 01:16   #95
Potpunu nerazdvojivost u vezi nikako ne razumijem. Nisam takva osoba, ne trebam svakodnevna višesatna druženja i prisustvo dečka na svakoj kavi ili druženju sa ekipom, ne bih mogla biti u takvoj vezi, gušila bi me, nedostajalo bi mi slobode. Moja frendica je s druge strane upravo u takvoj vezi, ako izađe bez dečka obavezno provede veliki dio vremena na mobitelu s njime. Provode svakodnevno nekoliko sati zajedno + nakon toga SMSovi, fejs,... njoj to sasvim odgovara dok to u mom slučaju ne bi nikako funkcioniralo.
Sto ljudi sto čudi.
U svakom slučaju mislim da veza ne bi trebala utjecat na svaki drugi aspekt nečijeg društvenog života. Ne možeš zato što imaš dečka/curu zanemariti sve ostale osobe/frendove
Što se tiče ovog ljetovanja s društvom ili dečkom najbolja bi opcija naravno bila s oboje, ali ne bih imala ništa protiv ni da svako ode sa svojim društvom na nekoliko dana.
Jackie Daniels is offline  
Old 12.08.2010., 01:30   #96
U stabilnoj sam vezi vec 10 godina, a zadnje 2 zivimo zajedno, i nikad nismo izasli zajedno van (drugo su zajednicki izlasci povodom necega, npr.Nova godina), oboje volimo izlaziti i pri tome se dobro zabaviti i zato svako sa svojom ekipom ode van. Jer oboje znamo da ne bi bilo isto da se ja prikrpam njegovoj ekipi ili on mojoj, jednostavno nema one opustenosti. Sve mi vani mjerkamo tipove , razgovaramo o njima, isto kao sto i oni mjeraju cure, meni je to normalno, nisam ljubomorna ni najmanje, zasto bi se zamarala jer mi je dragi mjreko cure vani, istog razmisljanja je i on, i funkcioniramo super,nit bi ja zamijenila svoj izlazak s curama, kao ni on s deckima.Mislim da je to potrebno svakom, imat svoj neki djelic zivota.Osobno mislim da bih poludila da 24 sata , 7 dana tjedno provodim samo s njim. Vjerujte znam sta pricam, proveli smo jednom 4 mjeseca sami (izvanredne okolnosti) i skoro sam poludila.Gdje god se okrenem on.Jedva sam cekala da izadem s curama, odem sama negdje ...
Raspisah se ja a nista ne rekoh, uglavnom, bit zajedno svaki tren NE, imat svoj zivot i pored dragog DA(vjerujte nikad se ne zna, pa bio on najdivniji covjek na svijetu).
mwanamke is offline  
Old 12.08.2010., 01:35   #97
Ni ja ne razumijem one parove koji provode 24 sata zajedno.
Da, da...ljubav, želite se stalno viđati, bla bla... ali kao da niste imali prije života pa ste samo dočekali da nekog novog upoznate i budete s njim čitav dan?!
Ja tako nikad ne bih mogla i mislim da bih pobjegla iz takve veze. I grozim se onih parova koji ne mogu popiti kavu sa svojom prijateljicom/prijateljem bez ovog drugog. I izbjegavam ih u širokom luku, jer zašto bih ja igrala po njihovim pravilima.

Volim imati vrijeme samo za sebe, za prošetati se sa prijateljicama, mamom...izaći vikendom vani samo sa prijateljicama.... I mislim da se toga nikad ne bih mogla odreći.
__________________
Drago srce,šta misliš da se malo počneš baviti samo svojim poslom.Pumpaj tu krv, mani se emocija...
okana is offline  
Old 12.08.2010., 01:40   #98
Quote:
shakiri kaže: Pogledaj post
mislim da čovjek treba moći funkcionirati sam, da bi mogao funkcionirati i u paru.
svatko je dužan prema sebi osigurati si vrijeme samo za sebe.
i to nije sebičnost, već potreba da bi se čovjek razvijao.
ljudi se lako pogube jedan u drugome.
lijepo je i zaželjet se nekoga
Hmmm, ja se npr. izrazito razvijam i vezana pupčanom vrpcom Al' naša veza je svojevrsni izuzetak tako da ne stojim iza većine.
__________________
*
Šlus is offline  
Old 12.08.2010., 01:45   #99
Mislim da neki ljudi pretjeraju u naglasavanju svoje velike ljubavi , tipa 'meni nitko ne treba osim njega/nje' ,pa njima decko/cura postane sve, od ljubavnika, prijateljice, mame do psihologa....to mi djeluje tako iscrpljujuce, Ja isto ne bih mogla bit u takvoj vezi.Decko mi je decko, nije moja najbolja prijateljica.
mwanamke is offline  
Old 12.08.2010., 01:54   #100
Nisam čitala sve, samo uvodni post i po tome sudeći mislim da autor teme pretjeruje...jako.

Nemreš to nazvat posesivnošću ili reć da su vezani pupčanom vrpcom samo ako im je nezamislivo otići na more solo. Hvala Bogu da svatko treba imati vrijeme za sebe i za svoje frendove i da je u k...u kad netko otkanta ekipu čim nađe dečka/curu.

Evo recimo ja sam u vezi 3 godine, imam 26 a on 27 godina, spominjem to zato što vjerujem da ima nešto i u godinama. Sa 18,19 i mi smo drugačije razmišljali. Praktički smo već ko u braku. Ali sloboda nam je važna, frendovi su nam važni. Odemo van svi zajedno, odemo nekad odvojno, on s dečkima, ja s curama. Ali na more ne. Nme tu zabrana, svađanja, kvocanja. Jednostavno se podrazumijeva da na more idemo zajedno. I kaj sad, zbog toga smo vezani pupčanom vrpcom? Aj dont tink sou... Tak da ono, malo pretjeruješ. Bar u uvodnom. Sori ak mi je dalje kaj promaklo.
__________________
Bolje ispast glup nego iz autobusa.
MiaVita is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger