Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2005., 18:44   #21
Quote:
Tigrica kaže:
jasno, ali naspram normalnih haljina je skupo. Ali opet nikako smijesno jeftino. Jeftinije bi prosle da kupujete materijale i date ih sasiti. Npr. materijal oko 50-100 kn, sivanje oko 100 -150 kn. Ili kazem, kod Kineza.
cekaj oprosti molim te, gdje mozes kupit "normalnu" haljinu za sto kuna (bez kineza)????? o cemu pricas?
KatarinaJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2005., 23:19   #22
Quote:
Tigrica kaže:
Jeftinije bi prosle da kupujete materijale i date ih sasiti. Npr. materijal oko 50-100 kn, sivanje oko 100 -150 kn. Ili kazem, kod Kineza.
kako? Ako nećeš uzet neku štracu, dobar materijal platit češ oko 40-50 kn/metar a računaj da robu kupuješ za trudnicu a ne tvigicu i da je haljina, znači treba bar tri metra. U startu za materijal oko 150 kunića i bar još toliko za šivanje.
Cijena od 100kn za gotovu haljinu nikako nije puno.
__________________
Dreams
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2005., 23:37   #23
Quote:
Tigrica kaže:
jasno, ali naspram normalnih haljina je skupo. Ali opet nikako smijesno jeftino. Jeftinije bi prosle da kupujete materijale i date ih sasiti. Npr. materijal oko 50-100 kn, sivanje oko 100 -150 kn. Ili kazem, kod Kineza.
A trudnicke haljine su "nenormalne"?
Ako ikada trebas udobnu, lijepu i funkcionalnu odjecu to je kad si trudna.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 11:20   #24
Quote:
KatarinaJ kaže:
cekaj oprosti molim te, gdje mozes kupit "normalnu" haljinu za sto kuna (bez kineza)????? o cemu pricas?
o jos kako mozes kupiti, ako si ne mozes priustiti haljinu od 100 kn, sto po meni nije nikako smijesno, povoljno da, onda ces ju i naci, a pogotovo u Zg, imate tu samo takav izbor, a vidite ja ju nadjem i u manjem gradu...
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 11:25   #25
Quote:
Tija kaže:
kako? Ako nećeš uzet neku štracu, dobar materijal platit češ oko 40-50 kn/metar a računaj da robu kupuješ za trudnicu a ne tvigicu i da je haljina, znači treba bar tri metra. U startu za materijal oko 150 kunića i bar još toliko za šivanje.
Cijena od 100kn za gotovu haljinu nikako nije puno.
meni je to ipak skupo, kako ja prodjem jefinije? da placam toliko odjecu kao vi, bankrotirala bi odavno.
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 11:28   #26
Quote:
Karmela kaže:
A trudnicke haljine su "nenormalne"?
jako mi je zao sto si shvatila da je trudnicka haljina nenormalna.
ako se nisam dobro izrazila, reci mi koji je ispravan naziv za haljinu koja nije trudnicka?

Quote:
Karmela kaže:
Ako ikada trebas udobnu, lijepu i funkcionalnu odjecu to je kad si trudna.

slazem se. i takodjer kada se bavis sportom trebas udobnu i funkcionalnu odjecu.
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 11:45   #27
Ja bi ovakvu haljinu http://www.mama.com.hr/izbor.php , haljina je na prvoj strani, iznad broja 73. Fora je u tome kaj oni imaju super stvari na webu, ali niš od toga nemaju u dućanu, pa tako ni ovu haljinu.
Jel netko u Zg vidio nešto slično možda?
__________________
Možeš mi ubiti ljeto - al živjet će proljeće...
Annie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2005., 20:35   #28
Quote:
Annie1 kaže:
Ja bi ovakvu haljinu http://www.mama.com.hr/izbor.php , haljina je na prvoj strani, iznad broja 73. Fora je u tome kaj oni imaju super stvari na webu, ali niš od toga nemaju u dućanu, pa tako ni ovu haljinu.
Jel netko u Zg vidio nešto slično možda?
slatka je, meni se cini da u indijskom ducanu imas neke varijacije na temu

Tigrice, stvarno ne kuzim gdje nadjes te jeftine haljine ... meni je 100 kn super malo kad znam da postoje one po par 100tina do par 1000ca a uopce nisu nes posebno ...
KatarinaJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2005., 09:28   #29
naravno da je sve od 100 do 200 kuna malo i smiješno za trudničku odjecu.....

gledat vas kako se vec danima prepirete oko rijeci "smijesno" za jednu haljinu je otuzno!
Malta is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2005., 09:32   #30
Quote:
Malta kaže:
naravno da je sve od 100 do 200 kuna malo i smiješno za trudničku odjecu.....

gledat vas kako se vec danima prepirete oko rijeci "smijesno" za jednu haljinu je otuzno!
nije stvar u rijeci smijesno nego je stvar u tome da je Tigrici 100 kn puno a ja nisam mogla vjerovat da to postoji, a kamoli jeftinije ... i to ne samo za trudnicku haljinu, jer taj ducan zapravo ne drzi specijalno odjecu za trudnice, nego mu je ta sirina i leprsavost pozitivna i iskoristiva karakteristika ...
KatarinaJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2005., 09:52   #31
u Splitu na pazaru stvari koštaju puno više, o dučanima neću ni govorit....
žao mi je ako je nekom 100 puno - to samo govori o našoj zemlji i standardu trudnih i onih koje to nisu......
Malta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 18:11   #32
Trudnička odjeća - shopping

gdje da kupim? dućani u zg?
laki30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 18:43   #33
ajme,vidjela sam jedan ducan u tkalci,preo puta oliver twista ,ako se dobro sjecam sa super majicom na izlogu.crna,ljetna majica a na njoj natpis :"1 2 3 4 5 6 7 8 9 GO!"



znam da nisam puno pomogla al tvoja me tema podsjetila na to,sretno
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 22:00   #34
Top shop u importanneu ima dobrih hlača (traperica i drugih), a evo ja sam majice počela u benetonu kupovati. Vesele su boje, ima jako slatkih košuljica i suknjica, a vidjela sam i neke haljinice. Inače h&m je dobar za trudničku odjeću - puno je jeftiniji.
koalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 22:13   #35
Dućan u Tkalčićevoj je Kamaris.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2006., 23:47   #36
i ja tražim, ali u splitu nema baš puno toga ili bar nema na netu, u zg ima ovaj butik i meni sa čini da ima smišnih stvari
__________________
Until this moment, I never understood how hard it was to lose something you never had.
Mary Bellows is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2006., 01:24   #37
Quote:
koalica kaže:
Top shop u importanneu ima dobrih hlača (traperica i drugih), a evo ja sam majice počela u benetonu kupovati. Vesele su boje, ima jako slatkih košuljica i suknjica, a vidjela sam i neke haljinice. Inače h&m je dobar za trudničku odjeću - puno je jeftiniji.

jel ima u svakom benetonu za trudnice?
laki30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2006., 11:34   #38
Quote:
laki30 kaže:
jel ima u svakom benetonu za trudnice?

koliko sam vidjela,nema.beneton u ilici ima odjecu za trudnice i bebe
studentica21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 19:32   #39
Quote:
laki30 kaže:
jel ima u svakom benetonu za trudnice?
Ja sam vidjela u benetonu u Ilici (onaj samo za djecu - i, naravno, trudnice) i vidjela sam u king crossu.
koalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2006., 21:55   #40
Quote:
laki30 kaže:
gdje da kupim? dućani u zg?
Nije baš u Zagrebu, ali meni se prije koju godinu jako isplatilo potegnuti do H&M-a u Grazu. Hrpa modela na jednom mjestu, a cijene daleko povoljnije.
onix is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:44.