Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2012., 21:24   #1
Rodilište u Virovitici

Zanimaju me nova iskustva, kakvi su doktroi, sestre?? Uredjenje bolnice? Koje vrste sve poroda se obavljaju(samo lezeci ili ima nesto jos)?? Mogucnost posjeta?? Rooming?? Hvala..
narda123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2012., 22:50   #2
Quote:
narda123 kaže: Pogledaj post
Zanimaju me nova iskustva, kakvi su doktroi, sestre?? Uredjenje bolnice? Koje vrste sve poroda se obavljaju(samo lezeci ili ima nesto jos)?? Mogucnost posjeta?? Rooming?? Hvala..
doktori u gužvi jer ih je premalo.-)sestre ko i svugdje pretpostavljam,uređenje a ne baš najbolje i dalje sve po starom...porod klasika,ali je bolnica prijatelj djece...toliko znam za sada nisam još rodila,ali sam isto tako čula da je epi pod normalno(ne epiduralna već rezanje)
__________________
moj album
leonardal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 01:27   #3
Quote:
leonardal kaže: Pogledaj post
doktori u gužvi jer ih je premalo.-)sestre ko i svugdje pretpostavljam,uređenje a ne baš najbolje i dalje sve po starom...porod klasika,ali je bolnica prijatelj djece...toliko znam za sada nisam još rodila,ali sam isto tako čula da je epi pod normalno(ne epiduralna već rezanje)

Ja ne znam sta cu i gdje cu.. Termin mi je 4.2.. Bjelovar nikako, do zagreba imam 90km i ne znam kakvo ce bit vrijeme i jel cu doc uopce do zagreba.. Sad trazim negdje nesto dobro i ok da bude i za mene i za bebu, ali nigdje bas mi se ne cini ok.. Ovo mi je prva trudnoca, a ja mlada dosta.. Nije mi svejedno.. Ces ti rodit prije mene da mi javis iskustvo svoje??





Jel ima netko da je nedavno rodio tamo?
narda123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 02:05   #4
pa ja se nadam da hoću,termin mi je 9.1. samo baš nisam isto sigurna da bi htjela u vt.još se dvoumim,a jesi vidjela za pakrac?
__________________
moj album
leonardal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 08:45   #5
Ako vam Koprivnica nije daleko odite bolje tamo nego u Viroviticu.

Imam puno prijatelja i rodbine u Virovitici i dosta njih je išlo roditi drugo dijete u Koprivnicu. Kažu da je tamo bolje.
Inače ako imate vezu ili znate koga treba 'podmazati' navodno se može dogovoriti carski u VT
__________________
mali ptič
*zlata* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 10:01   #6
Quote:
leonardal kaže: Pogledaj post
pa ja se nadam da hoću,termin mi je 9.1. samo baš nisam isto sigurna da bi htjela u vt.još se dvoumim,a jesi vidjela za pakrac?

Tak tocno i ja.. Ne znam stvarno.. A budem skicnula i to za pakrac onda.. Usput, ako ti je ovo ime u nicku, onda se zoves ko i ja..


Quote:
*zlata* kaže: Pogledaj post
Ako vam Koprivnica nije daleko odite bolje tamo nego u Viroviticu.

Imam puno prijatelja i rodbine u Virovitici i dosta njih je išlo roditi drugo dijete u Koprivnicu. Kažu da je tamo bolje.
Inače ako imate vezu ili znate koga treba 'podmazati' navodno se može dogovoriti carski u VT

A budem danas pogledala za tu koprivnicu.. Sve mi je to tu negdje.. Mislim da imam oko 45 min voznje do kc, a nekih pol sata do vt..
narda123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 11:39   #7
Quote:
*zlata* kaže: Pogledaj post
Ako vam Koprivnica nije daleko odite bolje tamo nego u Viroviticu.

Imam puno prijatelja i rodbine u Virovitici i dosta njih je išlo roditi drugo dijete u Koprivnicu. Kažu da je tamo bolje.
Inače ako imate vezu ili znate koga treba 'podmazati' navodno se može dogovoriti carski u VT
a ja opet nemam baš dobrih osobnih iskustva sa ginekolozima na ginekologiji u kc i nebi nikad otišla tamo,mada po mjestu stanovanja spadam u tu bolnicu
također čula sam isto to šta ti pišeš,ali opet...nebi hvala.
__________________
moj album
leonardal is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2012., 13:53   #8
Ne znam.. mislim da cu ja ipak do pakraca.. Dve mi je to li-la.. inace sam iz okolice Ivanic Grada i mislim da spadam pod Petrovu, a sad cu zivjet u Sandrovcu i stvarno ne znam kakvo ce bit vrijeme s obzirom da mi je termin 4.2.. Do bj imam znaci nekih 16km i uzasna saznanja o tome.. do vt 50 km i isto ne bas sjanja saznanja, do kc 45 km, a isto me se nije dojmilo, do zg 100, pa mi je tamo ok, naslo bi se nest, a do pakraca 70.. i od svega mi se pakrac sad svidja jer mi je blize, a opet i daleko.. ko zna kakvo ce bit vrijeme i stanje cesta tada.. jer dragi ce mi past u nesvjest ako me bude negdje putem moro porodit

Stvarno ne znam.. Da je ljepse vrijeme odmah bi se odlucila, ovako.. sve je to na nekih sat, sati i pol od mene u normalnim uvjetima, pa ako krenem na vrijeme mislim da cu stic i u losim ako budu losi.. iako se ja nadam da ce snijeg zapast nakon mog poroda, a kad mene trudovi uhvate nek pici sunce..
narda123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 12:48   #9
narda ako imaš tako dosta do zg znam da u vinogradskoj ostave ležati trudnice koje nisu iz zg par dana pred termin, tako da ne moraš brinuti da letiš u zadnji čas za zg
__________________
mali ptič
*zlata* is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 23:07   #10
Quote:
*zlata* kaže: Pogledaj post
narda ako imaš tako dosta do zg znam da u vinogradskoj ostave ležati trudnice koje nisu iz zg par dana pred termin, tako da ne moraš brinuti da letiš u zadnji čas za zg
hvala na informacijama.. sva sreca pa imam vremena predomislajt se.. sad sam u kc.. za sad..
narda123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:14.