Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2011., 09:41   #1
Je li u redu prekinuti dugogodišnju vezu s dečkom budući da mi on posvećuje sve manje pažnje?

Dakle. Poduža priča. I poveći problem.
S njim sam onako, od 7-og. osnovne. Sad sam završila 3.srednje. Dakle, sve je bilo onako, super, više manje. Velika ljubav, doživotno sretni, planirali budućnost, već znamo di ćemo živjeti itd. itd.
Pa, pitate se, gdje je problem? On je ove godine krenuo na fax. Ono, super, ponosna sam na njega, jedan je od najboljih na njemu i svaka mu čast. Za to mu kapu skidam. Znam da ima puno za učit, da ga tlače, da je umoran, neispavan, živčan, dodaj po izboru. To sam sve podnosila s smiješkom do kojih 2 mjeseca unaprijed kada sam mu rekla da ovako ne mogu, da me užasno boli što ga niti vidim niti čujem. Doslovce sam ga molila za malo pažnje. I sve što sam dobila bio je odgovor da je njemu žao ali da ne može van još 3 tjedna. Onako, koji k radi s tim faxom da u usrana 3 tjedna nema usranih sat vremena za mene? Ja sam rekla ajde, proći će. Onda je rekao doći će ljeto i biti ćemo skupa. I šta onda? Ljeto će proći a ja ću opet ostati sami čekajući iduće ljeto. Onako, samo ljetna ljubav? Wtf? On je meni sve, i stvarno mi puno znači. Jako se vežem za osobe i sve to, ali neke stvari me jednostavno ohlade. Nakon svih mojih pokušaja i razmišljanja o vezi odlučila sam mu pružiti šansu. No tu šansu moram davati svaki dan ispočetka zbog njegovih nemam vremena, učim i čujemo se kasnije izgovora. Znam da mu je fax važan ali više mi je dosta. Razmišljajući o svemu tome došla sam do nekih čudnih saznanja o nekim njegovim postupcima prema meni prije kojima nisam davala previše važnosti.
I sada, tu je jedan lik, koji mi se sviđao u osnovnoj prije njega, i koji mi se sada javio, i lik je totalno legenda i pričamo onako satima i slažemo se i totalno je zanimljiv. I onako, filing da mu se sviđam. Totalno drukčiji, totalno ono što tražim. Ne znam. Volim dečka. Ali ako nakon što ga doslovce molim za malo pažnje on ništa ne poduzme, ne znam što misliti.Sad sam se vratila s maturalnog, nije me bilo tjedan dana, nit ga zanima što je bilo ni kako je bilo ni kad ćemo se vidjeti. Onako, molim savjet ljudi. Ne znam što da radim. A ne želim ispasti gadura koja nije imala razumijevanja za njega.
kopipejst18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 09:44   #2
ljudi odrastaju i u neko doba im se putevi razidu
nije to nista ni novo ni cudno , niti je pogresno ako i ti krenes svojim putem
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 09:47   #3
Pa, dala si mu dovoljan broj prilika i dalje si ignorirana.

Možda je to njegov fini način da ti kaže goodbye, jer ne može/ne zna/nema petlje za direktno sučeljavanje sa krajem vaše veze.

Još uvijek mi je fascinantna tvoja opčinjenost tipovima s kojima s išla u osnovnu, no dobro, manje važno.

Ne, nisi kučka ako se hladiš od tipa s kojim si odkad imaš 12/13 godina i koji te već mjesecima ignorira.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 09:47   #4
Sve ja to znam. Čak sam i počela razmišljati o prekidu, ali opet, puno je toga iza nas. Sve što mi se važnije dogodilo sam proživjela s njim. Imam osjećaj da ću ga iznevjeriti ako to učinim.
kopipejst18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 09:50   #5
Iznevjerit češ najprije sebe ako se ostaneš dalje mučiti kad bi mogla krenuti novim putem
Krscho is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 09:54   #6
sve sto je iza vas je iza vas i to se nece promijeniti
ali to sto nesto postoji u proslosti nije samo po sebi nikakav red velicine niti vrijednost
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 09:54   #7
Znam i to.. I ono što me brine jest, šta da i ja prekinem s njim, i kasnije shvatim kako to nije bio dobar potez? Ako shvatim da sam s njim prekinula bez veze? Toliko se mučim oko toga već mjesecima a rješenje je tako jednostavno. Samo to ne mogu napraviti.
kopipejst18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 09:58   #8
Pa i taj tvoj stari je nekad bio legenda.. Mislim da si počela hladiti od njega, a i on od tebe.. Al dobro ste izdrzali opet (s obzirom na godine i okolnosti)

Kao što neko reče, putevi vam se razilaze...
Whoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 09:59   #9
Quote:
kopipejst18 kaže: Pogledaj post
Toliko se mučim oko toga već mjesecima a rješenje je tako jednostavno.
A kakav točno savjet ti treba ako znaš što treba napraviti?
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 10:05   #10
Neznam. Neko mišljenje dali činim ispravno ili mu trebam dati još koju priliku. Čekati da prođe ljeto pa vidjeti što će biti? Kako prekinuti? Koji razlog da mu uopće dam?
kopipejst18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 10:25   #11
Quote:
kopipejst18 kaže: Pogledaj post
Neznam. Neko mišljenje dali činim ispravno ili mu trebam dati još koju priliku. Čekati da prođe ljeto pa vidjeti što će biti? Kako prekinuti? Koji razlog da mu uopće dam?
Ne znam o kakvim šansama govoriš.
Njegove obaveze su tri puta veće nego tvoje, on je na fakultetu, a iz godine u godine se treba sve više učit. Barem na većini. Da ne govorim da je na većini gradivo trostruko veće od onog u srednjoj. Jednostavno, putevi vam se razizlaze i nemate više iste prioritete. To ti je razlog.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 11:25   #12
To sto se za faks treba uciti vise nego za srednju ne opravdava njegovu nezainteresiranost i ignoranciju. Nema sanse da ne moze izdvojiti sat vremena za nju u ta 3 tjedna...mislim stvarno bas me zanima i na kojem je to tako nevjerojatno teskom faksu da ne moze mrdnuti. Smijurije. Nije ju pitao ni kako joj je bilo na maturalcu...to je veza koja odlazi u k ali on nije dovoljno velik muskarac da to okonca u 4 oka s njom nego ju zavlaci. Jeste probali pricati o tome? Ne mogu ne primijetiti da si vrlo mlada imala tako dugu vezu, a i to da vec imas nekog u ''rezervi''...i ja sam bila takva i mogu ti reci da sada zalim zbog toga
pivopija B) is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 11:32   #13
vrijeme je da krenete svak svojim putem
Zeljko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 11:41   #14
ako hoćeš više pažnje kupi si pesa
pijandura is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 11:43   #15
Požalila u kojem smislu?
Ma ja zbilja ne znam želi li on prekinuti. Onako, u nekoliko navrata započne priču kad mi budemo živjeli skupa itd. itd. I kada se nađemo, onako, jednom u 2 - 3 tjedna onda se njemu spava umoran je vruće mu je sere mu se i na kraju se povlačimo s jednog kraja na drugi dok ga ja onako držim budnoga osim u slučaju da ne povede frenda s sobom.
kopipejst18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 11:43   #16
Imam psa.
kopipejst18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 11:45   #17
Vrhunska glupost da u tri tjedna nema sat vremena za naći se s curom.
Ma što god da trenutno radi.

Mora postojati još neki razlog.


Dođe mi da u takvim slučajevim uopće ne obavijestim drugu stranu da sam je ostavio uz opravdanje, pa nisam imao vremena.
__________________
Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih prijeđemo odlaskom u nemoguće (Arthur C. Clarke)
Sves is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 11:48   #18
naravno da je u redu prekinuti nešto u čemu ne uživaš...
ti tek treći srednje, a u vezi ihihiiiiiiii godina....

počinjete odrastati, a to će vjerovatno ostati ona slatka, prva, dječja ljubav

nije svaka promjena loša...ili se volite samo ljeti...
LoLita** is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 11:48   #19
Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
Ne znam o kakvim šansama govoriš.
Njegove obaveze su tri puta veće nego tvoje, on je na fakultetu, a iz godine u godine se treba sve više učit. Barem na većini. Da ne govorim da je na većini gradivo trostruko veće od onog u srednjoj. Jednostavno, putevi vam se razizlaze i nemate više iste prioritete. To ti je razlog.
Ne razumijem ove argumente..
Kakve veze što se na faksu više uči? To znači da studenti nisu u vezama?

Razgovaraj s njim, pričekaj da prođu sad rokovi pa ćeš vidjeti kako se on ponaša prema tebi. Reci što ti smeta i probaj ga saslušati. Ako se izvlači na umor i obaveze - znat ćeš gdje si.
Ovo ne znači da bi se vaša veza trebala temeljiti na čekanju da on završi s ispitima, nego trebaš shvatiti da je prva god i da mu se puno stvari promijenilo.
Nemoj nagliti s odlukama..
A ako ga toliko voliš i poštuješ - daj imaj poštivanja pa se ne dop. s onim dok si još s njim u vezi.
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2011., 11:53   #20
Quote:
kopipejst18 kaže: Pogledaj post
Imam psa.
onda ne znam, možda trpa još koju sa strane
pijandura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:41.