Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2010., 12:58   #1001
Quote:
nussha kaže: Pogledaj post
hvala , pogledati cu

imam super ten pa su mi puderi ustvari nepotrebni , pogotovo sada kad je toplije , mislim da bi ta krema bila idealna
100%. Dat će ti malo bojice, a lice će lijepo zablistati, izgledat će svježe, a ujedno će biti i hidratizirano!!
ines83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 09:28   #1002
ines83, jel znaš možda koliko košta Aquamilk? I gdje je kupuješ? Vidim da ni Martimex ni Sephora ne drže Lancaster..
Mushmula is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 09:59   #1003
Quote:
Mushmula kaže: Pogledaj post
ines83, jel znaš možda koliko košta Aquamilk? I gdje je kupuješ? Vidim da ni Martimex ni Sephora ne drže Lancaster..
Ja sam jučer vidjela Lanchester u Irisu i čak su neki proizvodi sniženi 40%
eyedetox is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 14:22   #1004
Quote:
Mushmula kaže: Pogledaj post
ines83, jel znaš možda koliko košta Aquamilk? I gdje je kupuješ? Vidim da ni Martimex ni Sephora ne drže Lancaster..
Ja u Irisu uvijek kupujem, a možda i Muller drži. Eyedetox-sumnjam da je sniženje na toj liniji.
Inače, ta tonirana krema ti ne stoji na odjelu kozmetike, nego na kremama. Košta negdje oko 250, 260 kn, nisam ziher, tako negdje, ali traje preko god. dana, ne treba je puno nanijeti!
ines83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 10:34   #1005
na ove kreme nije sniženje, gledala ih jučer jer imam glorijin kupon a hoću toniranu. ali to je tako taaaaaamno za sad mi samo sisley najsvijetlija odgovara nijansom, što neću sigurno kupit, ima netko neku sugeščn? a da nije alverde ili nivea jer mi ne odgovaraju? gledala-lancome, lancaster, EL, shiseido i brdo još al sve su bš neprirodno tamne na meni kao da sam reš pečena
blushing flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 12:12   #1006
imaš i collistar toniranu al shiseido 1 nije pretamna nikako ,ja sam ju probavala i sasvim je normalna svijetla boja.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 12:38   #1007
jooooj, je isprobala ju jučer. i jaako mi je tamna, izgledam zmazano. A i čudna mi je boja, nekak maslinasta-žuta, baš mi niako ne odgovara. Ali vrhunac je aquamilk koja je super ali to je tak tamno za mene, ko maja morales bi izgledala
budem sutra pogledala colistar, te su mi promakle! tenkju
blushing flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 19:13   #1008
Joooj, ja baš planirala sutra ići u Iris s Glorijinim kuponom po Aquamilk... Ali dobro, ja sam baš otprilike kako je ines83 opisala sebe - ni tamna, ni svijetla. I sad imam Nuxovu toniranu koja je na prvi pogled strašno tamna i narančasta ali se jako lijepo stopi s licem i da samo jednu tamniju, zdravu boju bez ružnih prijelaza. Baš kako je ines83 opisala Aquamilk. Pa sam zato mislila da bi mi mogla biti dobra... Izgleda da ću se morati odlučiti kad je vidim u živo. Nego, ines83, jel je ti koristiš samu ili ispod stavljaš hidratantnu dnevnu kremu? I jel matira? I jel se zamastiš od nje kroz dan? Pretpostavljam da ne jer je ne bi koristila dvije godine
Mushmula is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 20:01   #1009
Quote:
blushing flower kaže: Pogledaj post
jooooj, je isprobala ju jučer. i jaako mi je tamna, izgledam zmazano. A i čudna mi je boja, nekak maslinasta-žuta, baš mi niako ne odgovara. Ali vrhunac je aquamilk koja je super ali to je tak tamno za mene, ko maja morales bi izgledala
budem sutra pogledala colistar, te su mi promakle! tenkju
onda bolje bez tonirane nego izgledati ko maja morles
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2010., 23:50   #1010
Quote:
Mushmula kaže: Pogledaj post
Joooj, ja baš planirala sutra ići u Iris s Glorijinim kuponom po Aquamilk... Ali dobro, ja sam baš otprilike kako je ines83 opisala sebe - ni tamna, ni svijetla. I sad imam Nuxovu toniranu koja je na prvi pogled strašno tamna i narančasta ali se jako lijepo stopi s licem i da samo jednu tamniju, zdravu boju bez ružnih prijelaza. Baš kako je ines83 opisala Aquamilk. Pa sam zato mislila da bi mi mogla biti dobra... Izgleda da ću se morati odlučiti kad je vidim u živo. Nego, ines83, jel je ti koristiš samu ili ispod stavljaš hidratantnu dnevnu kremu? I jel matira? I jel se zamastiš od nje kroz dan? Pretpostavljam da ne jer je ne bi koristila dvije godine
Krema izgleda užasno tamno kad ju istisneš, ali stvarno je ne treba puno i odlično se stopi s kožom, ja ju koristim i zimi i ljeti!! To nije puder, koji bi se da je tako taman vidio i ostavio baš takvu boju. Ova kremica da lagani tamniji ton koži, znači, po zimi dok sam bljeđa, da lijepi zdravi ton, a ljeti još više naglasi preplanuli izgled.
Koristim ju samu, bez kreme ispod, jer je to u biti hidratantna krema s dodatkom bojice. Inače, prije sam imala i samu kremu iz linije Aquamilk i bila sam zadovoljna. Na žalost ne matira, tako da ako želim mat izgled, bez sjaja, moram posegnut za puderom u kamenu.
Nemojte se prepast boje kremice kad ju vidite, razmažite malo količinu po ruci, pa ćete vidjet da se lijepo upije i stopi s kožom. Lijepo hidratizira i ne ostavlja nikakve fleke, a osvježi lice!!!
ines83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 09:35   #1011
E super! Točno to tražim. Nuxova mi je bila fantastična po boji i efektu koji daje, ali mi je premalo hidratantna pa sam morala ispod nje stavljati i običnu dnevnu kremu. I nema zaštitni faktor. Definitivno idem po Aquamilk. Hvala ti!
Mushmula is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 16:17   #1012
Već duže vrijeme ne mogu naći onu svjetliju nijansu od alverde tonirane kreme! Čak sam otišla i na stranicu od dm-a i poslala im upit, a oni tvrde da je uvijek i postojala samo jedna nijansa, ona gold beige od badema...

Koliko se sjećam postojala je još jedna nijansa, naturelle, ali je više nema...
Seki 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 22:38   #1013
Quote:
Mushmula kaže: Pogledaj post
E super! Točno to tražim. Nuxova mi je bila fantastična po boji i efektu koji daje, ali mi je premalo hidratantna pa sam morala ispod nje stavljati i običnu dnevnu kremu. I nema zaštitni faktor. Definitivno idem po Aquamilk. Hvala ti!
Ma ništa!!!Bila bi mi drago da i ti budeš zadovoljna!!! Ako ju kupiš, obavezn o javi dojmove!
ines83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2010., 08:30   #1014
Mushmula, dobr ines kaže, ak si mrvicu tamnija kad se razmađe bit će ti super Ja sam baš bijela neki dan sam obukla balerinke na bosu nogu i dečko je bio uvjeren da imam bijele najlonke, kad je napokon povjerovao da nemam pitao me jesam li pobjegla iz mrtvačnice
blushing flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 12:42   #1015
Quote:
Seki 1 kaže: Pogledaj post
Već duže vrijeme ne mogu naći onu svjetliju nijansu od alverde tonirane kreme! Čak sam otišla i na stranicu od dm-a i poslala im upit, a oni tvrde da je uvijek i postojala samo jedna nijansa, ona gold beige od badema...

Koliko se sjećam postojala je još jedna nijansa, naturelle, ali je više nema...
Ta naturelle ti je od Balee a ne od Alverde Imam ju ja ali kupila sam je u jesen pa sad ne znam jel još uvijek u prodaji ali trebala bi bti jer su joj promijenili ambalažu nedavno.
anchy87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 14:10   #1016
Quote:
Seki 1 kaže: Pogledaj post
Već duže vrijeme ne mogu naći onu svjetliju nijansu od alverde tonirane kreme! Čak sam otišla i na stranicu od dm-a i poslala im upit, a oni tvrde da je uvijek i postojala samo jedna nijansa, ona gold beige od badema...

Koliko se sjećam postojala je još jedna nijansa, naturelle, ali je više nema...
Bila je još jedna kao svjetlija, al je meni i ta bila pretamna, pa ju nisam mogla koristit
Al nisam znala da su ju povukil
__________________
"When people say love hurts, they say it just to make themselves feel better.
Good things in life never hurt!"
nilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 14:11   #1017
Quote:
blushing flower kaže: Pogledaj post
Mushmula, dobr ines kaže, ak si mrvicu tamnija kad se razmađe bit će ti super Ja sam baš bijela neki dan sam obukla balerinke na bosu nogu i dečko je bio uvjeren da imam bijele najlonke, kad je napokon povjerovao da nemam pitao me jesam li pobjegla iz mrtvačnice
...hahahaha...ma kaj on zna
__________________
"When people say love hurts, they say it just to make themselves feel better.
Good things in life never hurt!"
nilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 16:49   #1018
Bolje ko mrtvac nego ko Maja Morales
Mushmula is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2010., 16:59   #1019
A majko mila sa čime se ta mala jadnica maže da tak izgleda. Koji je to puder ili krema? Možda krema za cipele???????
lida is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2010., 19:03   #1020
Quote:
lida kaže: Pogledaj post
A majko mila sa čime se ta mala jadnica maže da tak izgleda. Koji je to puder ili krema? Možda krema za cipele???????
To ti je solarij i ziher još krema za samotamnjenje, jer ima skroz čudnu boju, nečistu i flekavu facu!!
ines83 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:49.