Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2011., 21:42   #1
KLLEA (mješanka u tipu psa Sv.Huberta-Bloodhound) traži dom - UDOMLJENA

Kllea je mješanka rijetke i predivne pasmine psa Sv.Huberta,, stara je najviše godinu i pol.
Pronađena je danas u Orahovici gladna, žedna i potpuno odbačena..mještani svjedoče kako je već mjesecima na tom području, preživljavala je pronalazeći korice kruha.
Po naravi je predivna, umiljata i izuzetno draga..
Pomozite da pronađe svoje ljude koji ju više nikada neće odbaciti.

Ivana 099/400-7727

http://www.njuskalo.hr/udomljavanje-...-oglas-3018187

http://www.facebook.com/notes/ivana-...91509727567707
Lilitica is offline  
Old 09.06.2011., 21:51   #2
joooj pa to ti je kujica koju je Maja od Nesse nasla i onda je kujica netragom nestala!! Bar mislim da je to ta
masha01 is offline  
Old 09.06.2011., 21:53   #3
mislim da je to ta!!!
__________________
Animals are more human than vice versa
Asin is offline  
Old 09.06.2011., 21:59   #4
Koja je šansa da su dvije tako slične u Slavoniji...?
sigurno je to Mary s ove teme
https://www.forum.hr/showthread.php?t=639764
__________________
Live long and prosper Mace traže dom https://www.facebook.com/pravasapa
Spori Lori is offline  
Old 09.06.2011., 22:14   #5
Masha mi je linkala na faceu pa sam odmah zvala oglas,po sve sudeći to je Mary A kako je došla do Orahovice nemam pojma,samo mi je jakooo drago da je živa jer sam mislila da ju je netko ubio.

Slikano kod mene 14.5.2011.
Maja0406 is offline  
Old 14.06.2011., 00:49   #6
Za Klleu još nitko nije pitao ( Uz najbolju namjeru u svu dobru volju Tonija ona ne može još dugo ostati kod njega jer stanuje u malom stanu. Za nju bi bio idealan dom s ograđenim dvorištem i dopuštenim boravkom u kući. Kllea je tretirana protiv crijevnih parazita i vanjskih nametnika, savršeno se slaže s djecom i drugim psima, prema macama je miroljubiva.



Ivana 099/400-7727



Lilitica is offline  
Old 15.06.2011., 22:48   #7
Kllea će u petak biti sterilizirana i kad se oporavi spremna je za svoj novi dom
Lilitica is offline  
Old 21.06.2011., 19:03   #8
joooj da imam dvorište
__________________
mališa

Zadnje uređivanje stressee : 21.06.2011. at 19:11.
stressee is offline  
Old 21.06.2011., 19:08   #9
nije ona u tipu bloodhounda nego JE čisti bloodhound/krvosljednik/st hubert dog. tak ju i oglašavajte. to je jako rijetka pasmina u nas, td. ne bi bilo loše da ju sterilizirate prije udomljavanja. ak se ne udomi u sljedećih 5g tu sam (ne dao bog!)
__________________
MRZIM djecu, obožavam živine ;)
belatrix112 is offline  
Old 21.06.2011., 19:35   #10
Quote:
belatrix112 kaže: Pogledaj post
nije ona u tipu bloodhounda nego JE čisti bloodhound/krvosljednik/st hubert dog. tak ju i oglašavajte. to je jako rijetka pasmina u nas, td. ne bi bilo loše da ju sterilizirate prije udomljavanja. ak se ne udomi u sljedećih 5g tu sam (ne dao bog!)
Sterilizirana je u prošli petak,bez brige,mislimo na skoro sve što se tiče nje
Sad samo čekamo pravi pozi,štancer se ne moraju ni truditi.
Maja0406 is offline  
Old 25.06.2011., 20:54   #11
Jucer sam imala cast upoznati ovu ljepotu od psa ja sam ocekivala slona kad ono srednja Kllea s velikim capama i usimma , btw ima neko privremeno novo ime kod privremene udmiteljice koje nisamo mogle niti ponoviti, a kamoli upamtiti :lo: ali jako je primamljivo zvucalo

Cuka je jako vesela, zaigrana, dobra, voli malo grublju igru (na sto sam se ja raspametila ) o da da ne zaboravim napomenuti da jako voli kutnu garnituru izlezavati se i maziti na njoj i valjak za skidanje dlaka s odjece...sve u svemu pas za pozeljeti......ima super tetu cuvalicu i tri curke koje je obozavaju, a jedna posebno ima drustvo mici i peseka, sve u svemu naja05 i ja samo ostale odusevljene s ovom malom velikom curom

ps. nekako mi se cini da bi joj ovo mogao postati i stalni dom s obzirom koliko su curke odusevljene s njom, ali nam jos privremena udomiteljica nije rekla carobne rijeci da iz privremenog prelazi u stalni kod njih
vuckici is offline  
Old 30.06.2011., 16:04   #12
Ima li sto novog u vezi cure ?
masha01 is offline  
Old 03.09.2011., 09:52   #13
Quote:
masha01 kaže: Pogledaj post
Ima li sto novog u vezi cure ?
Ova je tema povezana s drugom, a kuja je udomljena.
Didi is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:26.