Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2015., 17:01   #1
Restorani-ponuda dana, crno jaje...

Zanima me kakvi iskusto imate s restoranima-tj. ponnudama u sklopu ponude dana, crnog jajeta itd?
Naime nasla sam veceru u restoranu Plitvicka kuca-Lucko preko crnog jajeta ali ne mogu naci iskustva...
Pa da provjerim prije, ak ne saznam nista, budem riskirala :-)
huskybucka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 15:02   #2
Radije provjeri iskustva vezana uz sam restoran, jer nema pravila. Neki restorani shvacaju da je poanta takvog marketinga da im se gost vrati i mimo posebne ponude, kod nekih pak niza cijena znaci i losije iskustvo za gosta.
MarkoMh is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 15:50   #3
Ja imam dobra iskustva, doduše prije 1,5-2 god. u sklopu Kupi me i Kolektive. Jedan restoran u Rijeci,drugi u Kastvu a treći u sklopu vikenda na Petehovcu (doručak i večera). Sve je bilo jako dobro od smještaja, posluge i samih jela.
ben2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 16:25   #4
I ja imam odlična iskustva....najčešće kineske restorane smo posjećivali i uvijek bilo sve super....od usluge do klope....
i torte za klince sam naručivala....i sve bilo odlično,friško i na vrijeme
dobrica31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2015., 16:46   #5
Ja sam kupila kupon za jednu pizzeriu na Jarunu,nisam predhodno ništa provjeravala,na slikama izgledalo pristojno.A tamo,užas i katastrofa,sa stepenice otpale pločice,vidio se beton,wc nikad u životu gori nisam vidjela,zmazano,nema wc papir,krpa na podu,kanta puna zmazane vode,očišćeno prije otprilike 100 godina.
Ono,wtf....konobari neki mladići koji nisu uopće znali što je na pizi kada smo pitali za sastojke,a pozvala prijateljicu i njenog muža,bilo mi neugodno.I oni su komentirali da se valjda neće potrovati.

Nije bila pizza okusom tako lošajeli smo kao da jedemo trnje,ali ambijent užas.A bilo dosta ljudi,gledam oko sebe,dosta njih jelo čevape,nisam ja nešto posebno izbirljiva i super osjetljiva,ali majke mi tamo nikad više,jer vapi za čistoćom,pristojnim osobljem i renoviranjem.

Dan danas mi nije jasno kako takav objekt radi i zadovoljava sanitarne uvjete.

I nikad više nisam nigdje ništa kupila.
nikoool is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:13.