Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.10.2009., 17:03   #21
hvala unaprijed
minaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 15:20   #22
Quote:
nemam pojma kaže: Pogledaj post
jooooj kad ljudi lupe glupost i još je ponavljaju ...Pik ne radi već godinama

OT - što se klope tiče, dobri su Uno i Eden, a za svatove je klopa još uvijek najbolja u Matičeviću, a Kristal ih polako stiže
Dobro ti pristaje nick

Otkad je Todoric tj. Agrokor kupio Pik Vrbovec on je opet otvorio svoju veleprodaju mesa u Strossmayerovoj ulici samo je ulaz iza parkinga jer su naprijed prednji dio zgrade iznajmili restoranu Grozd, a iza je i dalje Pik vrbovec veleprodaja mesa. Odi i provjeri radno vrijeme je od 7-15.30h

Evo ti pa pogledaj na njihovoj stranici www.pik-vrbovec.hr tko je kontakt osoba mozes uzeti za svatove Argentinske govedine ili janjetine na crnjaka ako bas hoces.

Bas me zanima tko pise gluposti.

Zadnje uređivanje homosapiens : 29.10.2009. at 15:29.
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 15:59   #23
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
Dobro ti pristaje nick

Otkad je Todoric tj. Agrokor kupio Pik Vrbovec on je opet otvorio svoju veleprodaju mesa u Strossmayerovoj ulici samo je ulaz iza parkinga jer su naprijed prednji dio zgrade iznajmili restoranu Grozd, a iza je i dalje Pik vrbovec veleprodaja mesa. Odi i provjeri radno vrijeme je od 7-15.30h

Evo ti pa pogledaj na njihovoj stranici www.pik-vrbovec.hr tko je kontakt osoba mozes uzeti za svatove Argentinske govedine ili janjetine na crnjaka ako bas hoces.

Bas me zanima tko pise gluposti.

Pa Pik, kao Pik više ne postoji ...a šta misliš odakle dolazi meso po ostalim mesnicama, ne samo Todorićevim ...osim toga, daleko veći šverc se odvija s mesom iz Bosne

A što se tiče nika, zar nemaš ništa originalnije
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2009., 17:01   #24
Quote:
nemam pojma kaže: Pogledaj post
Pa Pik, kao Pik više ne postoji ...a šta misliš odakle dolazi meso po ostalim mesnicama, ne samo Todorićevim ...osim toga, daleko veći šverc se odvija s mesom iz Bosne

A što se tiče nika, zar nemaš ništa originalnije
Pik ne postoji? Lijepo sam ti dao link ili odi u Strossmayerovu i ne daji vise krive informacije na topicu zapravo ne pisati neprovjerene gluposti molim te.
Zanimljivo kako neznas da jos uvijek radi najveca veleprodaja mesa u Slav. Brodu ili nisi iz Broda?
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 08:20   #25
Minaa - od cure koja radi s njima na nekim stvarima sam saznala da su sasvim o.k. Uljudni, ispuštuju dogovore, klopa ukusna. Uglavnom, trebalo bi sve proći u redu ...ak' šta još trebaš pitaj.

Homonešto - ne da mi se raspravljati s likovima koji ne znaju čitati. Širi "informacije" kakve hoćeš i ostaj mi zdravo
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 15:47   #26
Talking Zdjelarević

[QUOTE=nemam pojma;23311058]Minaa - od cure koja radi s njima na nekim stvarima sam saznala da su sasvim o.k. Uljudni, ispuštuju dogovore, klopa ukusna. Uglavnom, trebalo bi sve proći u redu ...ak' šta još trebaš pitaj.



Hvala puno!!! Sada cu mirnije cekati svoj veliki dan!!!!!
POzzzz
minaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2009., 12:54   #27
Quote:
minaa kaže: Pogledaj post
Hvala puno!!! Sada cu mirnije cekati svoj veliki dan!!!!!
POzzzz
nema na čemu ...uživaj u svom danu
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 21:51   #28
I ........bilo je i bolje od očekivanoga!!!
Od uređenja, posluge, hrane, pića i ića! Komplet usluga za 5!
Mladenci zadovoljni!

minaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2011., 14:29   #29
Restoran u Požegi ili Slavonskom Brodu

Ovako, molim preporuku za restoran u gore navedenim mjestima ili njihovoj okolici. Tražim nešto pristojnije, znači ne ćevabdžinica ili pizzerija. Unaprijed zahvaljujem!
mika99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2011., 14:48   #30
sama ti ne znam preporuciti, ali pada mi na pamet zdjelarevic (vinarija + restoran + hotel) u brodskom stupniku. ne znam kakva je hrana, ali ako nista, barem je simpaticna lokacija. moj dragi je tamo bio na jednoj manjoj svadbi, svidjelo mu se. http://zdjelarevic.hr/hr/
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2011., 14:54   #31
www.tzgsb.hr/restorani_hr.htm


www.forum.hr/showthread.php?t=329343


Jelen-prvi izbor
__________________
Ko zna-zna,ko ne zna-ne mora da zna..,bitno je da znam Ja! :) Dočekat cu i ja dan...kada cu biti crvena... :D
Mamica4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2013., 15:59   #32
najbolji restoran "Uno"
ako želite jesti pizzu onda definitivno "Angelo"
a ako vas fast food zanima onda je to druga priča
__________________
Svatko ubija onoga koga voli. Netko gorkim pogledom, netko riječju laskavom... Netko voli premalo, netko previše...Netko kupuje, a netko prodaje.
žana guja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2014., 09:11   #33
Da malo vratim u život ovu temu. Želim podijeliti loše iskustvo u restoranu Vidikovac. Užasna hrana, preskupa cijena za grupu, priloga mizerno malo i na kraju krajeva bezobrazno osoblje koje odbija priznati svoj propust.
crnakava50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2015., 19:11   #34
gdje je najbolja klopa?
prije mi je bio super "grozd", "jelen" donekle "Art"
sada vise nisam u toku.
cijenim svaku preporuku
A2d
Alien2dio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:05.