Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.11.2010., 12:32   #21
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Argumentiraj ili popuši crveni.
ti koji se grebu o temu "navijači" nisu nikakvi "antifašisti i ljevičari" već obični karijeristi koji gledaju svoju guzicu i sad tui nešto petljaju ne bi li ušićarili neku lovu.
Bijele anđele neću ni komentirat, suvišno je.
Lijeva zavjera? Koliko ja znam neke ljude, više bi ti se razumijevanja za problem navijača našlo u nekoj lijevoj vladi nego u aktualnoj.
Bar ti znaš šta se sve kuha i šta je moguće.. A to bogami ne prvode ljevičari.
__________________
"To mi je najgore, odeš na tekmu a ovi te s tribine krenu gađat šurikenima, jebiga ko preživi pričat će. Ono što preživi napada drugi val nunčakama, a onda uljeću treći i kolju sve kaj se još trzaju."
sjeveroistok89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 12:39   #22
Quote:
sjeveroistok89 kaže: Pogledaj post
ti koji se grebu o temu "navijači" nisu nikakvi "antifašisti i ljevičari" već obični karijeristi koji gledaju svoju guzicu i sad tui nešto petljaju ne bi li ušićarili neku lovu.
Bijele anđele neću ni komentirat, suvišno je.
Lijeva zavjera? Koliko ja znam neke ljude, više bi ti se razumijevanja za problem navijača našlo u nekoj lijevoj vladi nego u aktualnoj.
Bar ti znaš šta se sve kuha i šta je moguće.. A to bogami ne prvode ljevičari.
Slažem se. Navijači su primarno na udaru zbog kriminalaca koji vladaju našim nogometom, a imaju jatake na vlasti... Ali ne smijemo niti ovaj problem zanemarivati...

Pravi, istinski ljevičari, neopterećeni mržnjom, će navijačima čak i pomoći, i to su nebrojeno puta i učinili... Zato sam i napisao da je čudno kako se na raspravu nije pozvalo Lalića ili Perasovića koji o toj problematici definitivno imaju što za reći...

Mene kao starijeg navijača ovo podsjeća na crna vremena kada je o navijačima raspravljao lokalni Savez socijalističke omladine. Ne govorim ovdje o demokratskoj lijevoj opciji, nego o totalitarnoj. Lijepo zamaskiranoj u priču o antirasizmu i ljudskim pravima... Karijerista je bilo i tada, samo tim karijeristima treba reći što ih ide, prije nego što svoju karijeru ostvare do kraja...

Nakon 1. svibnja i policijskih zločina najgore vrste, na koja bi jedna insitutcija s imenom Centar za mirovne studije definitivno trebala reagirati, oni su zabrinuti zbog skandiranja na stadionima. :bljuv: Tko je tu lud?
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 12:53   #23
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Slažem se. Navijači su primarno na udaru zbog kriminalaca koji vladaju našim nogometom, a imaju jatake na vlasti... Ali ne smijemo niti ovaj problem zanemarivati...

Pravi, istinski ljevičari, neopterećeni mržnjom, će navijačima čak i pomoći, i to su nebrojeno puta i učinili... Zato sam i napisao da je čudno kako se na raspravu nije pozvalo Lalića ili Perasovića koji o toj problematici definitivno imaju što za reći...

Mene kao starijeg navijača ovo podsjeća na crna vremena kada je o navijačima raspravljao lokalni Savez socijalističke omladine. Ne govorim ovdje o demokratskoj lijevoj opciji, nego o totalitarnoj. Lijepo zamaskiranoj u priču o antirasizmu i ljudskim pravima... Karijerista je bilo i tada, samo tim karijeristima treba reći što ih ide, prije nego što svoju karijeru ostvare do kraja...

Nakon 1. svibnja i policijskih zločina najgore vrste, na koja bi jedna insitutcija s imenom Centar za mirovne studije definitivno trebala reagirati, oni su zabrinuti zbog skandiranja na stadionima. :bljuv: Tko je tu lud?
pa ludi smo svi skupa, a oni najviše. ali ja to ne ih zvao lijevim napadima.
Ja sam u glavi antifašist, a oni koji me poznaju kažu da sam ljevičar.. I smatram da pravi ljevičari trebaju bit puno osjetljiviji na probleme navijača, go bilo tko drugi. Jer bi trebali bit osjetljiviji na nepravdu, selektivno provođene zakona, torturu itd..
__________________
"To mi je najgore, odeš na tekmu a ovi te s tribine krenu gađat šurikenima, jebiga ko preživi pričat će. Ono što preživi napada drugi val nunčakama, a onda uljeću treći i kolju sve kaj se još trzaju."
sjeveroistok89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 13:00   #24
Quote:
sjeveroistok89 kaže: Pogledaj post
pa ludi smo svi skupa, a oni najviše. ali ja to ne ih zvao lijevim napadima.
Ja sam u glavi antifašist, a oni koji me poznaju kažu da sam ljevičar.. I smatram da pravi ljevičari trebaju bit puno osjetljiviji na probleme navijača, go bilo tko drugi. Jer bi trebali bit osjetljiviji na nepravdu, selektivno provođene zakona, torturu itd..
Pa je li taj Centar za mirovne studije organizirao raspravu nakon prvog svibnja kada je policija utjerivala neku svoju pravdu pravim fašističkim metodama i pucala u ljude, ostavljajući ih da krvare po garažama?

Čovječe, upravo to me najviše i smeta u ovoj priči. Da se navijače optužuje za nešto, a šuti se kada vlast fašističkim metodama gazi ljude... A samo zato jer za njih navijači imaju "krivi" ideološki predznak...

I ja sam antifašist, ali sam i antikomunist...
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 13:04   #25
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
na koja bi jedna insitutcija s imenom Centar za mirovne studije definitivno trebala reagirati, oni su zabrinuti zbog skandiranja na stadionima. :bljuv: Tko je tu lud?
Postojanje takve institucije mene više smeta od svih WAZ-ovaca i njihovih tribina, proglasa, kuraca palaca...

Navijački pokret ima težinu i on je puno više od odlaska na utakmicu, vikanja na tribini i odlaska kući, ali brate ne treba ni od toga raditi mitove. Ako te ne stegne oko srca na 5.12 našeg filma protiv anderlechta, nađi neki sličan vaš pa uživaj. Takve trenutke neće ukrast ni waz ni centar za mirovne studije ni che guevara ni pavelić ni tito ni sdp ni hdz ni ustaše ni partizani...

Još će netko mislit da ti stvaraš karijeru na ovoj borbi
*hr* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 13:09   #26
Quote:
*hr* kaže: Pogledaj post
Postojanje takve institucije mene više smeta od svih WAZ-ovaca i njihovih tribina, proglasa, kuraca palaca...

Navijački pokret ima težinu i on je puno više od odlaska na utakmicu, vikanja na tribini i odlaska kući, ali brate ne treba ni od toga raditi mitove. Ako te ne stegne oko srca na 5.12 našeg filma protiv anderlechta, nađi neki sličan vaš pa uživaj. Takve trenutke neće ukrast ni waz ni centar za mirovne studije ni che guevara ni pavelić ni tito ni sdp ni hdz ni ustaše ni partizani...

Još će netko mislit da ti stvaraš karijeru na ovoj borbi
Nije mi baš jasno što ti želiš reći... Gubiš se malo i kontriraš samo da bi kontrirao. A još uvijek nisi pročitao link. Ovo je ozbiljna rasprava, ako ti je do zajebancije, prošeći...
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 13:19   #27
Quote:
*hr* kaže: Pogledaj post
Pretjeruješ u startu

Ako je tebi napeto dokazivati njima da su blesavi i da veze s navijanjem nemaju, onda u redu. Ako si pak misli ovo pretvorit u ozbiljnu raspravu s dvije točke gledišta, onda si se zajeba...

Kakve veze imaju antifašisti, WAZ-ovci i slični s navijanjem? Ne znam kome je uopće palo napamet termin antifašizma spojit s navijanjem. Pari mi se da će se opet završit na tome čiji je did bija ustaša, a čiji partizan... I obavezno neka se netko dotakne Tompsona. Bez njega ništa
pa meni se čini da je "mukte kravmaga" baš na to i ciljao...da se radi tribina bez relevantnih poznavatelja i aktera scene i da će se svega nadrobiti,e da bi se naštetilo navijačima...
I ne razumijem WAZ...pa to nema veze sa navijačima,to je netko relativno inteligentan našao poligon za guranje nekakvih ideja i stavova jer kao "navijači" imaju osiguran tretman u tiskovinama,a sami WAZ kao navijači nisu vrijedni spomena ni u statistici.
don coyote is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 13:38   #28
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Nije mi baš jasno što ti želiš reći...
Čovječe, tribinu je organizirala navijačka grupa koja ne postoji. Skupina koja u navijačkom kontekstu ne znači apsolutno ništa i koju ne doživljavaju čak niti mediji. Da jesu, onda bi ta tribina imala odjek u javnosti. Ovako da nisi ti linka, ne bi zna niti da se održala.

Drugo, na toj tribini su gostovali ljudi koji u svijetu nogometa i navijanja ne znače a ma baš ništa...to su organizacije koje ne čine baš ništa osim što se tu i tamo negdje ovako pojave da bi opravdale trošenje novca iz proračuna...kako ovi naši, tako i ti iz europe.

Glavna koordinatorica Europske koordinacije nogometnih navijača i predstavnik Europske federacije nogometnih navijača? Šta je to...ko su ti ljudi, odakle dolaze? Daj me nemoj zajebavat da te činovnike doživljavaš kao nekakvu prijetnju...

Majke mi...nemam pojma što si ti očekivao da će ti ovdje ljudi pisati i o čemu će raspravljati? Jedino možeš dovuć nekon drkađiju za tipkovnicom s politike ili sociologije koji će ovdje navijače pokušati ugurati u nekakav svoj stereotip i pričat o nečemu o čemu nema pojma...

Eto predlažem da se na drugoj utakmici reprezentacije organizira dovikivanje između tribina...prvo jedni: USTAJTE VI ZEMALJSKO ROBLJE ZA DOM, onda drugi vraćaju SPREMNI. Pa onda da na forumu napravimo onaj zaljubljeni smajlić di su zagrljeni hićo i che u kockastim dresovima. Za svakoga ponešto

U ovoj državi stalno netko nekoga etiketira, a onda se ovaj trudi to demantirati. Nije vam više dosadilo objašnjavati nekom da ako vikneš ZA DOM SPREMNI da to ne znači da hoćeš zatvorit granice i pobit sve koji nisu čisti Hrvati do četvrtog naraštaja ili da ako ti je pun kurac kukastog križa ili thompsonove glazbe da nisi komunjara i da nisi glasa za Josipovića. U ovoj državi iste priče zadnjih 10 godina. I sad se ti nađeš opet ko hrčak uć u ono kolo i vrtit to bez ikakvog smisla i razloga
*hr* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 13:56   #29
Quote:
*hr* kaže: Pogledaj post
Čovječe, tribinu je organizirala navijačka grupa koja ne postoji. Skupina koja u navijačkom kontekstu ne znači apsolutno ništa i koju ne doživljavaju čak niti mediji. Da jesu, onda bi ta tribina imala odjek u javnosti. Ovako da nisi ti linka, ne bi zna niti da se održala.

Drugo, na toj tribini su gostovali ljudi koji u svijetu nogometa i navijanja ne znače a ma baš ništa...to su organizacije koje ne čine baš ništa osim što se tu i tamo negdje ovako pojave da bi opravdale trošenje novca iz proračuna...kako ovi naši, tako i ti iz europe.

Glavna koordinatorica Europske koordinacije nogometnih navijača i predstavnik Europske federacije nogometnih navijača? Šta je to...ko su ti ljudi, odakle dolaze? Daj me nemoj zajebavat da te činovnike doživljavaš kao nekakvu prijetnju...

Majke mi...nemam pojma što si ti očekivao da će ti ovdje ljudi pisati i o čemu će raspravljati? Jedino možeš dovuć nekon drkađiju za tipkovnicom s politike ili sociologije koji će ovdje navijače pokušati ugurati u nekakav svoj stereotip i pričat o nečemu o čemu nema pojma...

Eto predlažem da se na drugoj utakmici reprezentacije organizira dovikivanje između tribina...prvo jedni: USTAJTE VI ZEMALJSKO ROBLJE ZA DOM, onda drugi vraćaju SPREMNI. Pa onda da na forumu napravimo onaj zaljubljeni smajlić di su zagrljeni hićo i che u kockastim dresovima. Za svakoga ponešto

U ovoj državi stalno netko nekoga etiketira, a onda se ovaj trudi to demantirati. Nije vam više dosadilo objašnjavati nekom da ako vikneš ZA DOM SPREMNI da to ne znači da hoćeš zatvorit granice i pobit sve koji nisu čisti Hrvati do četvrtog naraštaja ili da ako ti je pun kurac kukastog križa ili thompsonove glazbe da nisi komunjara i da nisi glasa za Josipovića. U ovoj državi iste priče zadnjih 10 godina. I sad se ti nađeš opet ko hrčak uć u ono kolo i vrtit to bez ikakvog smisla i razloga
Vidiš kako ti se razbistrilo kad si pročitao link.

I Hitlerova NSDAP je bila šačica nebitnih luzera koji su se nalazili po minhenskim parkovima i pivnicama. I Lenjin je bio politički luzer koji je živio u švicarskom egzilu i bio pljuvan čak i od svojih socijalista... Tako da su ti argumenti zakurac...

Mislim da ne treba podcjenjivat ničiju snagu. Oni su na ulici i na tribinama šaka jada, ali u mobitelu sigurno imaju broj Josipovićeve sekretarice, ako ne i Kosoričine... Tako da su politički i sad neusporedivo jači od nas... I očito tu svoju političku moć žele upregnuti tako da na nas izvrše još veći pritisak, slizavši se s UEFINIM isprdcima...

Pa ti vidi zašto Hajduk već sad plaća kazne zbog transpa "White Boys" kojeg ste čak i u vrijeme komunizma nosili bez problema... I zamisli što bi se moglo dogoditi za 10 godina.

Ne treba od toga radit veći problem nego što je, treba samo na miru raspravit, i to je poanta ovog topica. A ti ako ti se ne da, nemoj... I prestani ga kvarit...
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 14:52   #30
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
Pa ti vidi zašto Hajduk već sad plaća kazne zbog transpa "White Boys" kojeg ste čak i u vrijeme komunizma nosili bez problema... I zamisli što bi se moglo dogoditi za 10 godina.

Ne treba od toga radit veći problem nego što je, treba samo na miru raspravit, i to je poanta ovog topica. A ti ako ti se ne da, nemoj... I prestani ga kvarit...
Poanta je da u ovoj raspravi ne postoji suprotstavljena strana. Ono shvati...ne postoje normalni ljudi koji će doći ovdje s nekim argumentom i pokušat pobit tezu da mi svi redom nismo nacionalisti i fašisti zato što vičemo Za dom spremni ili jedni drugima jebemo mater na tribini.
Nemoj me zajebavat da bi se ti uopće upušta u takvu raspravu i da bi čovika koji ti to predbaci pokušava uvjerit u suprotno?

Nemoj vuć paralele s ideološkim utjecajem iz drugog svjetskog rata jer postaješ gori od tih likova. Situacije su neusporedive, a mogu ih banalizirat do te mjere da kažem da je Goebbels svima podijelio radio prijemnike pa su slušali jedne te iste govore i bili redom zatupljeni...a danas zahvaljujući internetu imaš pristup svakoj jebenoj informaciji koja postoji i dana ti je mogućnost da sam kreiraš vlastito mišljenje...

Valjda s razlogom na jednoj tribini imaš tisuće ljudi, a wazovaca ima deset. Onog trena kad se brojke okrenu, tada ćemo imati puno veći društveni problem od ovog navijačkog. Na sreću, takvi egzibicionisti neće privući masu i dalje će ostati siroti kompleksaši koji na sve načine trude pridobit nečiju pažnju...

Jebe se ove iz UEFA za wazovce i njihovu tribinu. Došli su odi, uzeli tri dnevnice i opravdali postojanje svog odjela i svoje plaće...

No kao što ti reče...neću ti više kvarit borbu s wazovcima. Valjda će ti se javit oni debeli što je s mamom i tatom jednom doša na jug Poljuda i ispriča svoju sretnu životnu priču za sportske novosti. Pa ga ti onda uvjeravaj da ne veličaš holokaust i istrebljenje židova unatoč tome što si se slika u kockastom dresu...
*hr* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 15:00   #31
meni je čudno da neko ko misli da triba reagirat na ovo, nije otiša na tu tribinu i reka šta misli. Imalo bi više efekta nego ovde pisat, al koga veseli...
__________________
lice im bez boje, spokoj im u duši, a svaki cigaru puši...
trišnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 15:06   #32
Quote:
trišnja kaže: Pogledaj post
meni je čudno da neko ko misli da triba reagirat na ovo, nije otiša na tu tribinu i reka šta misli. Imalo bi više efekta nego ovde pisat, al koga veseli...
Ja sam bio spriječen, doznao sam u zadnji čas, a većina nije znala...
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 15:13   #33
Quote:
*hr* kaže: Pogledaj post
Poanta je da u ovoj raspravi ne postoji suprotstavljena strana. Ono shvati...ne postoje normalni ljudi koji će doći ovdje s nekim argumentom i pokušat pobit tezu da mi svi redom nismo nacionalisti i fašisti zato što vičemo Za dom spremni ili jedni drugima jebemo mater na tribini.
Nemoj me zajebavat da bi se ti uopće upušta u takvu raspravu i da bi čovika koji ti to predbaci pokušava uvjerit u suprotno?

Nemoj vuć paralele s ideološkim utjecajem iz drugog svjetskog rata jer postaješ gori od tih likova. Situacije su neusporedive, a mogu ih banalizirat do te mjere da kažem da je Goebbels svima podijelio radio prijemnike pa su slušali jedne te iste govore i bili redom zatupljeni...a danas zahvaljujući internetu imaš pristup svakoj jebenoj informaciji koja postoji i dana ti je mogućnost da sam kreiraš vlastito mišljenje...

Valjda s razlogom na jednoj tribini imaš tisuće ljudi, a wazovaca ima deset. Onog trena kad se brojke okrenu, tada ćemo imati puno veći društveni problem od ovog navijačkog. Na sreću, takvi egzibicionisti neće privući masu i dalje će ostati siroti kompleksaši koji na sve načine trude pridobit nečiju pažnju...

Jebe se ove iz UEFA za wazovce i njihovu tribinu. Došli su odi, uzeli tri dnevnice i opravdali postojanje svog odjela i svoje plaće...

No kao što ti reče...neću ti više kvarit borbu s wazovcima. Valjda će ti se javit oni debeli što je s mamom i tatom jednom doša na jug Poljuda i ispriča svoju sretnu životnu priču za sportske novosti. Pa ga ti onda uvjeravaj da ne veličaš holokaust i istrebljenje židova unatoč tome što si se slika u kockastom dresu...
"Dana ti je mogućnost da kreiraš vlastito mišljenje..." Oprosti buraz, ali raja nikad nije bila zaglupljenija nego danas. I nikad im u glavam nije bio veći kaos. I sam si rekao da je narod politički nepismen, sad kažeš da su im informacije na dohvat ruke. Daj se dogovori sam sa sobom...

Narod je glup i sklon pušenju idiotarija. Pogledaj u zadnja 24 sata koliko divljanja je na netu izazvala vijest da Srbi dolaze u Split zajedno sa Zenitovima... Znači situacija nije ništa bolja nego što je bila prije 70, 80 godina kada su totalitarne ideologije došle na vlast... Raja je uvijek glupa, a demokracija ranjiva za popizdit...

Ponavljam, kako god okreneš, oni su već sad politički močniji od tebe i mene. Kažeš, došli neki iz UEFE pobrat dnevnice. Pa nije baš lako dobit takve likove da doputuju iz Europe... Ne kažem da bi ih itko normalan uopće zvao, ali tvoj nojevski pristup nema nikakvog smisla... Imaju pokrovitelje u vrhu vlasti, imaju pokrovitelje u vrhu UEFE, ali zato smo mi nenadjebivi...

Oni imaju političku moć i imaju određeni politički program koji žele provoditi... I da, ako treba ćemo sami sa sobom raspravljat o tome. Ne vidim zašto ne bismo, ionako većina na podforumu vrijeme provodi u Gostionici.
__________________
Nećeš razbojniče!

Zadnje uređivanje Mukte Kavga : 02.11.2010. at 15:19.
Mukte Kavga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 16:08   #34
Ljudi, ako imate što reć na ovu temu, napišite, ako nemate, đada na LJES ili u Gostionicu...

Nekakvi osobni obračuni ili subjektivne idiotarije i zaključci će se brisat i kartonirat...
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 16:14   #35
Quote:
adidassler kaže: Pogledaj post
Detektirao sam jedino, kao i svi prisutni na ovom forumu, da su gotovo svi tvoji postovi povezani s politikom pa si vjerojatno pogriješio pdf.

Što se 'problema' tiče, uvijek će postojati jedan dio onih koji su ekstremni. I kod nas i drugdje. Ne smatram da je problem velikih razmjera uopće ali isto tako se ne treba praviti gluh ili slijep kada do takvih stvari dođe.
Samo toliko.
Ovo sada ima itekako veze s politikom tako da....
A tko sam i kaj sam mogu ti pojasnit na kavici ak sumnjaš da sam tu samo zbog politike
Daj mi ovo boldano pojasni. Ne treba sepraviti gluh i slijep, treba što?

Šta se tiče ovih iz Europe... jednom sam ispred određenog ministarstva bio domaćin ljudima iz jedne političke asociacije za koju nikad prije ni kasnije čuo. Sanader je za članstvo u toj asociaciji platio 300 000 eura za učlanjenje i godišnje vlada RH plaća danak od 100 000 eura.
Toliko o "nevažnim" europskim udrugama koje pobiru dnevnice. Nevažne su svima osim našoj vlasti jer se Europi klanjaju ko svetoj kravi.

Zadnje uređivanje categorie_d : 02.11.2010. at 16:22.
categorie_d is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 16:27   #36
Quote:
Mukte Kavga kaže: Pogledaj post
"Dana ti je mogućnost da kreiraš vlastito mišljenje..." Oprosti buraz, ali raja nikad nije bila zaglupljenija nego danas. I nikad im u glavam nije bio veći kaos. I sam si rekao da je narod politički nepismen, sad kažeš da su im informacije na dohvat ruke. Daj se dogovori sam sa sobom...
Sorkač buraz, ali stani na zemlju pa shvati da zaglupljena raja nije samo zaglupljena u vezi navijača nego je zaglupljena u vezi svega...
Pa budaletina koja s ekipom vodi rasprave o Šeherezadi i njenom životu, je budaletina kako god okreneš. Al ti misliš da ćeš im otvorit oči oko navijanja, a da će u svim ostalim segmentima ostati šeherezadaši?

Jebote nisi ti u životu samo navijač. Ako hoćeš educirat te budale i od njih radit normalne ljude koji ne puše populizam, pa ne moraš to uvijek priko leđa navijača.
Ka šta sam napisa, ja sam ka građanin zabrinu zbog postojanja centra za mirenje ili kako već se to zove i zbog količine debila koji sudjeluju u takvim projektima, pokretima. Ka navijača me boli kurac i za wazovce i za njihove tribine jer su apsolutna nula i apsolutno nemoćni da na bilo koji način promjene navijački svijet ili da utječu na mišljenje javnosti o nama...

Više vrijedi jedna naša ili vaša akcija, bilo pozitivna ili negativna, da se koncipira mišljenje javnosti o nama, nego da ovakvi klaunovi organiziraju 1001 tribinu. Eventualno da drugi put pozovu Šeherazadu, možda bi ih netko doživi.

Ne postoji opasnost od ljevice na tribini. Ne postoji opasnost od ljevice niti u društvu, jer mi niti imamo ljevičarske stranke niti imamo ljude koji gravitiraju takvom političkom uređenju....imamo konformistički narod sa svim obilježjima malograđanštine...pod jebenim smo utjecajem kapitalističkog monopola i ne možemo pustit vodu na wc-u ako nam lovaši iz razvijenog svijeta to ne dozvole. Zbog svega toga gore ne postoji ni strah od nacionalizma...
Ono...mali smo neambiciozan narod koji grize samo kad ga se napadne...

Forsiramo teme koje nas samo vraćaju unazad...

****
daj obriši sve moje što sam napisao di, nema smisla da vam kvarim raspravu i usmjeravam je na krivu stranu. hvala

Zadnje uređivanje *hr* : 02.11.2010. at 16:36.
*hr* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 16:40   #37
by sjeveroistok-
'I smatram da pravi ljevičari trebaju bit puno osjetljiviji na probleme navijača, go bilo tko drugi. Jer bi trebali bit osjetljiviji na nepravdu, selektivno provođene zakona, torturu itd.. '
a ovi ovdje tzv. ljevičari su u stvari ekstremniji desničari od desničara samih, jer su podanici totalitarizma koji je poubijao miljune i sustava u kojem je postojao verbalni delikt, u kojem su ljude progonili zbog vjere,razmišljanja, zbog sexualne orientacije itd...
al teško je njima jer oni sami toga nisu svjesni pa su tako izgubljeni na krivom putu idealni za manipulaciju ovih koji znaju za što ih iskorištavaju
janez1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 16:56   #38
Quote:
categorie_d kaže: Pogledaj post
Daj mi ovo boldano pojasni. Ne treba sepraviti gluh i slijep, treba što?
Treba jednostavno priznati da se takve stvari u određenim situacijama i kod manjeg broja navijača događaju pod broj jedan.

Dalje, shvatiti da se ne radi o 'iskazivanju domoljublja što je njima sporno' već o rasizmu i šovinizmu. Ne patriotizmu i domoljublju.

Jer hukanje Sammiru u Splitu ili vikanje 'ubi srbina' 90% utakmice u Varaždinu nisu patriotizam i domoljublje. A još manje nešto što je u skladu s katoličkom vjerom na koju se mnogi pozivaju.
adidassler is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 17:07   #39
Quote:
adidassler kaže: Pogledaj post
Treba jednostavno priznati da se takve stvari u određenim situacijama i kod manjeg broja navijača događaju pod broj jedan.

Dalje, shvatiti da se ne radi o 'iskazivanju domoljublja što je njima sporno' već o rasizmu i šovinizmu. Ne patriotizmu i domoljublju.

Jer hukanje Sammiru u Splitu ili vikanje 'ubi srbina' 90% utakmice u Varaždinu nisu patriotizam i domoljublje. A još manje nešto što je u skladu s katoličkom vjerom na koju se mnogi pozivaju.
Jesi pročitao članak s linka koji sam postavio?

Evo jedan citat :

"tribina počinje služiti kao mjesto iskazivanja domoljublja i ustaštva".

Domoljublje i ustaštvo je isto? Ili isto smeta?
categorie_d is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2010., 17:07   #40
Quote:
*hr* kaže: Pogledaj post
Sorkač buraz, ali stani na zemlju pa shvati da zaglupljena raja nije samo zaglupljena u vezi navijača nego je zaglupljena u vezi svega...
Pa budaletina koja s ekipom vodi rasprave o Šeherezadi i njenom životu, je budaletina kako god okreneš. Al ti misliš da ćeš im otvorit oči oko navijanja, a da će u svim ostalim segmentima ostati šeherezadaši?

Jebote nisi ti u životu samo navijač. Ako hoćeš educirat te budale i od njih radit normalne ljude koji ne puše populizam, pa ne moraš to uvijek priko leđa navijača.
Ka šta sam napisa, ja sam ka građanin zabrinu zbog postojanja centra za mirenje ili kako već se to zove i zbog količine debila koji sudjeluju u takvim projektima, pokretima. Ka navijača me boli kurac i za wazovce i za njihove tribine jer su apsolutna nula i apsolutno nemoćni da na bilo koji način promjene navijački svijet ili da utječu na mišljenje javnosti o nama...

Više vrijedi jedna naša ili vaša akcija, bilo pozitivna ili negativna, da se koncipira mišljenje javnosti o nama, nego da ovakvi klaunovi organiziraju 1001 tribinu. Eventualno da drugi put pozovu Šeherazadu, možda bi ih netko doživi.
Griješiš u nekoliko razina. Prvo, tip koji gleda Šeherezadu je nebitan. I meni niti na kraj pameti ne pada da idem njega educirat ili uvjeravat u nešto. To pojedinac može samo ako je vlasnik neke televizije, a ja sam dosta daleko od toga... Hrvatskom drmaju upravo ovakve interesne skupine, a ne raja koja gleda Šeherezadu. Raju će se uvjerit u bilo što i još će ih se uvjerit da je to zapravo oduvijek bila njihova ideja. Gore je imat skup od 10 bitnih ljudi na kojem se govori loše o navijačima, nego skup od 10.000 šeherezadogledajućih kmetova koji govore loše o navijačima...

Ja mislim da je ovo bio skup ljudi koje se nešto pita u ovoj državi, sad jel to fer ili nije, je drugi par cipela, ali sam pozvao te ljude da tu demokratski raspravimo ono što su oni tamo raspravljali nedemokratski i iz samo jednog ugla gledanja...


Quote:
*hr* kaže: Pogledaj post
Ne postoji opasnost od ljevice na tribini. Ne postoji opasnost od ljevice niti u društvu, jer mi niti imamo ljevičarske stranke niti imamo ljude koji gravitiraju takvom političkom uređenju....imamo konformistički narod sa svim obilježjima malograđanštine...pod jebenim smo utjecajem kapitalističkog monopola i ne možemo pustit vodu na wc-u ako nam lovaši iz razvijenog svijeta to ne dozvole. Zbog svega toga gore ne postoji ni strah od nacionalizma...
Ono...mali smo neambiciozan narod koji grize samo kad ga se napadne...

Forsiramo teme koje nas samo vraćaju unazad...

****
daj obriši sve moje što sam napisao di, nema smisla da vam kvarim raspravu i usmjeravam je na krivu stranu. hvala
Ti to znaš i ja to znam. Ali netko taj strah od nacionalizma stalno eksploatira ne bi li gurao neke svoje ideje i neke svoje revizije povijesti...

Slažemo se mi u biti, samo bih rekao da ja imam malo više praktičnog iskustva...
__________________
Nećeš razbojniče!
Mukte Kavga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:37.