Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2011., 19:08   #1
''Zvijezda'' i ja

Pozz svima!
(juuhuu,moj prvi topic)
Jako me zanima sto mislite o mojoj situaciji
Naime...
U petak izadjem ja s deckom koji svira u jednom lokalno ''poznatom'' bendu i covjek mi nakon skoro godinu i po veze saopci da ne bi bilo bas ok da se vidi da smo zajedno jer ipak je to business,fanice ipak moraju dolazit na gaze.
Ja sam ostala bez teksta,ne znam sta da mislim.
S kime sam ja to,ko je ta osoba? Moram napomenuti da inace izlazimo odvojeno ili nikako s obzirom na to da oni sviraju svaki drugi dan.
Stvarno me zanimaju misljenja,ja sam jos pod shokom i ne mogu racionalno razmisljat.
Hvala !!!
__________________
Breathe me...
bessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 19:10   #2
Quote:
bessa kaže: Pogledaj post
ja sam jos pod shokom i ne mogu racionalno razmisljat.
i ja bi bila. a onda bi ga napucala
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 19:11   #3
Quote:
bessa kaže: Pogledaj post
Pozz svima!
(juuhuu,moj prvi topic)
Jako me zanima sto mislite o mojoj situaciji
Naime...
U petak izadjem ja s deckom koji svira u jednom lokalno ''poznatom'' bendu i covjek mi nakon skoro godinu i po veze saopci da ne bi bilo bas ok da se vidi da smo zajedno jer ipak je to business,fanice ipak moraju dolazit na gaze.
Ja sam ostala bez teksta,ne znam sta da mislim.
S kime sam ja to,ko je ta osoba? Moram napomenuti da inace izlazimo odvojeno ili nikako s obzirom na to da oni sviraju svaki drugi dan.
Stvarno me zanimaju misljenja,ja sam jos pod shokom i ne mogu racionalno razmisljat.
Hvala !!!
prodaje se za slavu?
blackqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 19:13   #4
Godinu i pol u vezi s debilom. Mora da je zavist drugih cura što je tvoj bio zaista uplifting osjećaj.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 19:13   #5
trebali ste to na početku rasčistit

ako do sad niste bili viđeni zajedno i ako on zbog toga ima fanice, onda je on u pravu
__________________
Moje namjere su prozirne, ali moja namjera da mi namjere budu prozirne je skrivena.
poštar4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 19:13   #6
Mislim da je lik žešći kreten...vauuu,pa on svira u malo poznatijem lokalnom bendu...bolje da si se rješila takvoga....ljudi se zaista umisle i to zbog teških gluposti....Sad bar znaš s kim imaš posla.
evelyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 19:14   #7
Quote:
poštar4 kaže: Pogledaj post
trebali ste to na početku rasčistit

ako do sad niste bili viđeni zajedno i ako on zbog toga ima fanice, onda je on u pravu
nije u pravu.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 19:15   #8
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
Godinu i pol u vezi s debilom. Mora da je zavist drugih cura što je tvoj bio zaista uplifting osjećaj.
Vjeruj mi da nisam takav tip,uostalom imam i neke godine
__________________
Breathe me...
bessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 19:17   #9
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
nije u pravu.
Naravno da nije u pravu.
blackqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 19:18   #10
Iz osobnog iskustva mogu reć da je to debilana. Pravi grupiji će se skupljat bez obzira na tebe. Drugo je to što ON ne bi htio bit viđen s djevojkom dok pokušava skontat neku lokalnu primateljicu
throwaway is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 19:19   #11
Quote:
throwaway kaže: Pogledaj post
Iz osobnog iskustva mogu reć da je to debilana. Pravi grupiji će se skupljat bez obzira na tebe. Drugo je to što ON ne bi htio bit viđen s djevojkom dok pokušava skontat neku lokalnu primateljicu
hmmm...
nekako sam najblize tvom razmisljanju...
__________________
Breathe me...
bessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 19:20   #12
dečku je važna karijera i zarada, btw vjerojatno zarađuje neku mizeriju i sad još da mu se to prepolovi, ne bi mu bilo svejedno

ovdje se ne radi o tome da se on nje srami nego mu je takva priroda posla
__________________
Moje namjere su prozirne, ali moja namjera da mi namjere budu prozirne je skrivena.
poštar4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 19:21   #13
da, ljudi bi prestali dolaziti na njihove koncerte kad bi ga vidjeli da se bari s nekom curom. vjerojatno bi im i izdavač otakazao ugovor. ah ne ček. nismo u paralelnom svemiru, sorry.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 19:22   #14
To što je on u vezi nece odbiti fanove nego grupije
Ariane is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 19:22   #15
Tako ja svojedobno dok sam bila konobarica na Braču nisam smjela ić sa svojim dečkom za ruke jer je bilo loše za moju karijeru. Gazda je reko da nije baš dobro za birc da se vidi da imam dečka, jel....
Dečko mi je bio pun razumijevanja
__________________
"mislim meni je ovo samo dokaz da matematika kakvu se nauči u školama, da je netočna..a onda se to odražava da pogrešno razmišljate. " Hvaljen Isus i Crvenkapica!
jevgenija is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 19:23   #16
Quote:
Delvecchio kaže: Pogledaj post
da, ljudi bi prestali dolaziti na njihove koncerte kad bi ga vidjeli da se bari s nekom curom. vjerojatno bi im i izdavač otakazao ugovor. ah ne ček. nismo u paralelnom svemiru, sorry.
kad bi zaljubljene glupačice vidjele da se žvali stalno samo s jednom curom i da nije više na tržištu, prestale bi dolazit bacat svoje gaćice na stejđ
__________________
Moje namjere su prozirne, ali moja namjera da mi namjere budu prozirne je skrivena.
poštar4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 19:23   #17
Quote:
poštar4 kaže: Pogledaj post
dečku je važna karijera i zarada, btw vjerojatno zarađuje neku mizeriju i sad još da mu se to prepolovi, ne bi mu bilo svejedno

ovdje se ne radi o tome da se on nje srami nego mu je takva priroda posla
To što dečko ima curu i ljudi to znaju ako zna dobro svirati i ima ikakvog talenta neće smanjiti broj njegovih obožavateljica. Nikad nas to što netko poznat ima curu nije spriječilo da ga slušamo/gledamo/zamišljamo
Jednostavno se radi o tome da ako se zna da ima curu neće moći nabiti svaku koja skače oko njega.
Aese is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 19:24   #18
Quote:
Aese kaže: Pogledaj post
To što dečko ima curu i ljudi to znaju ako zna dobro svirati i ima ikakvog talenta neće smanjiti broj njegovih obožavateljica. Nikad nas to što netko poznat ima curu nije spriječilo da ga slušamo/gledamo/zamišljamo
Jednostavno se radi o tome da ako se zna da ima curu neće moći nabiti svaku koja skače oko njega.
__________________
Breathe me...
bessa is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 09.01.2011., 19:25   #19
Quote:
bessa kaže: Pogledaj post
Pozz svima!
(juuhuu,moj prvi topic)
Jako me zanima sto mislite o mojoj situaciji
Naime...
U petak izadjem ja s deckom koji svira u jednom lokalno ''poznatom'' bendu i covjek mi nakon skoro godinu i po veze saopci da ne bi bilo bas ok da se vidi da smo zajedno jer ipak je to business,fanice ipak moraju dolazit na gaze.
Ja sam ostala bez teksta,ne znam sta da mislim.
S kime sam ja to,ko je ta osoba? Moram napomenuti da inace izlazimo odvojeno ili nikako s obzirom na to da oni sviraju svaki drugi dan.
Stvarno me zanimaju misljenja,ja sam jos pod shokom i ne mogu racionalno razmisljat.
Hvala !!!
Jel to neka zajebancija?
Godinu i pol ste skupa, uvijek izlazite odvojeno i ti nisi skuzila da nesto ne stima? Jesi li sigurna da ste uopce bili skupa?
__________________
Inside my heart is breaking...
My make-up may be flaking...
But my smile, still, stays on...
♥Mindless girl♥ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2011., 19:26   #20
Quote:
Aese kaže: Pogledaj post
To što dečko ima curu i ljudi to znaju ako zna dobro svirati i ima ikakvog talenta neće smanjiti broj njegovih obožavateljica. Nikad nas to što netko poznat ima curu nije spriječilo da ga slušamo/gledamo/zamišljamo
Jednostavno se radi o tome da ako se zna da ima curu neće moći nabiti svaku koja skače oko njega.
ne radi se o talentu nego o imidžu koji privlači curice, ne slušaju ga jer je virtuoz na trombonu nego jer im je seksi
__________________
Moje namjere su prozirne, ali moja namjera da mi namjere budu prozirne je skrivena.
poštar4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:33.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger