Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2011., 02:58   #41
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
ja baš navijam za ćiritovića,jedini zgodni glumac kod nas....uuu i ivan herceg al on je u NG
Nekad sam se palila na ciritovica... dok je bio u zakon ljubavi...jel se tak zvala ona sto je ukinuta? di su mi oci bile
__________________
❤❤❤
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 11:13   #42
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
dva najgora naša glumca,barem meni


totalno si u krivu!

pa oboje doslvno rasturaju pogotovo Tintor! vidi se da ne hodaš u kazalište
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 20:57   #43
Naslov me asocira na...Dinastiju.A je li to format neke već postojeće sapunice,ili je nešto novo?
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 21:42   #44
Jay je u pravu, Berisha više ne želi glumiti. Ona radi posao u struci na Novoj TV.

@lexluthor84: Naslov teksta na FM stranici je FremantleMedia Develops New Original Drama in Croatia
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 21:57   #45
Znači nešto sasvim novo.Baš me zanima.Nadam se da će biti dobro,na razini velikih sapunica,i da će trajati dugo.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 22:16   #46
A zna li se nešto više o samoj radnji, glumcima itd...?
__________________
Asinus asinum fricat :)
fanzabranjene is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 00:00   #47
Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
Nekad sam se palila na ciritovica... dok je bio u zakon ljubavi...jel se tak zvala ona sto je ukinuta? di su mi oci bile
je,zakon ljubavi,tako m ije bio uffff
Quote:
manchild kaže: Pogledaj post


totalno si u krivu!

pa oboje doslvno rasturaju pogotovo Tintor! vidi se da ne hodaš u kazalište
ne znam,meni su obojica bezvezni
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 20:16   #48
Čujem da će "Klan" biti originalna hrvatska dramska serija,međutim na facebook-u sam naišao na fan page od poljske sapunice naziva "Klan" evo i link:

http://www.facebook.com/#!/pages/Klan/106252586073223

Zadnje uređivanje nombre : 13.04.2011. at 20:23.
nombre is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 20:19   #49
Quote:
nombre kaže: Pogledaj post
Čujem da će "Klan" biti originalna hrvatska dramska serija,međutim na facebook-u sam naišao na fan page od portugalske sapunice naziva "Klan" evo i link
Nije portugalska nego poljska.
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 20:25   #50
Quote:
Adrian91 kaže: Pogledaj post
Nije portugalska nego poljska.
Pa da slučajno sam valjda napisao portugalska,no svejedno zar nije rečeno da će to biti original a ne domaća inačica ?
nombre is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 20:33   #51
Quote:
nombre kaže: Pogledaj post
Pa da slučajno sam valjda napisao portugalska,no svejedno zar nije rečeno da će to biti original a ne domaća inačica ?
Piše na FremantleMedia stranici da će biti original, a to što imaju isti naziv (a Klan je domaći radni naziv) ne znači da će se naša snimati po njoj.
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 22:38   #52
samo zato što se dvije serije isto zovu ne znači da je ista priča
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 14:10   #53
Ima li kakvih novosto vezano za seriju i glumce ???
nombre is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 17:11   #54
Quote:
nombre kaže: Pogledaj post
Ima li kakvih novosto vezano za seriju i glumce ???
Da ih ima, ne misliš li da bismo već napisali ovdje?
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 18:47   #55
ako saznate kad je kasting i sl,javite
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 21:10   #56
Quote:
ako saznate kad je kasting i sl,javite
također
Alejandro^^ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 11:49   #57


Mnogo spletki, neobjašnjivih roditeljskih postupaka kada su u pitanju njihova djeca, ljubavni krahovi i prevare, političke i poslovne smicalice te prijateljstva koja opstaju ili se gase zadesit će likove nove dramske serije radnog naziva “Klan”, koja se počinje snimati 1. lipnja u Dalmaciji i Zagrebu.

U središtu radnje tri su obitelji: pravnici Matošići, Odakovi koji su se obogatili građevinskim poslovima devedesetih i “obična”, radnička obitelj Jelavić. Što ih je spojilo, gledatelji će vidjeti već ove jeseni na RTL televiziji. Glumačku postavu predvode Robert Kurbaša, Nives Ivanković i Frano Lasić, a čine je i beogradske glumice Branka Pujić i Anja Alač, zatim Stojan Matavulj, Mirela Brekalo, Juraj Aras i drugi.

Među mladim, perspektivnim redateljima pojavljuje se i Mladen Dizdar koji je režirao sapunice “Najbolje godine”, “Dobre namjere”, “Pod sretnom zvijezdom”...


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Nova dramska serija radnog naziva 'Klan' donosi priče o strastvenim ljubavima likova nalik Shakespeareovim junacima, životnim dramama, intrigama te korupciji današnjeg društva
Produkcijska kuća Freemantle Media u suradnji s RTL Televizijom 1. lipnja počinje sa snimanjem nove dramske serije radnog naziva 'Klan'. Serija će se snimati na raznim vanjskim lokacijama u Dalmaciji i Zagrebu, dok je novoizgrađeni studio smješten u Splitu.

U fokusu su obitelji Matošić, Odak i Jelavić, koje izvana izgledaju idealno, a ustvari su daleko od savršenstva. Matošići su stara splitska obitelj koja se desetljećima bavi pravom, Odakovi obitelj iz dalmatinskog zaleđa koja se obogatila građevinskim poslovima devedesetih, a Jelavići su 'obična', radnička obitelj. A što ih je spojilo, gledatelji će vidjeti već u jesenskoj shemi RTL Televizije.

Glavne uloge dodijeljene su renomiranim glumcima: Frano Lasić, Branka Pujić, poznata beogradska glumica, Robert Kurbaša i Anja Alač, kći također beogradskih glumaca Vesne Čipčić i Aleksandra Alača, čine obitelj Matošić. Nives Ivanković, Stojan Matavulj i Mirela Brekalo dio su obitelji Odak, a Juraj Aras, Tamara Šolentić i Ratko Glavina dio obitelji Jelavić.

Mnogo spletki, neobjašnjivih roditeljskih postupaka kada su u pitanju njihova djeca, ljubavni krahovi i prevare, političke i poslovne smicalice te prijateljstva koja opstaju ili se gase, ući će u domove gledatelja i zagolicati maštu svima onima koji će se pronaći u nekoj od te tri obitelji.

Produkcijsku ekipu čini oko 150 ljudi. Set je izradio tim ljudi s velikim međunarodnim iskustvom: Huub van Gestel, nizozemski dizajner setova koji je radio na najvećim njemačkim i nizozemskim produkcijama, Rade Mihajlović, poznat po radu na velikim holivudskim produkcijama, kao i na filmovima Emira Kusturice, te Branka Juras, svestrana splitska arhitektica koja se pobrinula za vizualnu autentičnost setova.

Redatelji serije mladi su i perspektivni, a između ostalih, pojavljuju se zvučna imena poput Mladena Dizdara, koji je dosad režirao nekoliko popularnih serija: 'Najbolje godine', 'Dobre namjere', 'Pod sretnom zvijezdom' itd., kao i Nikole Ivande, koji je svojom redateljskom 'čarolijom' prije nekoliko godina opčinio stotine tisuća gledatelja što su pratili seriju 'Zabranjena ljubav', ali i 'Ponos Ratkajevih', 'Zakon ljubavi', 'Dolinu sunca' te mnoge druge.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 17:32   #58
Znači definitivno nije to ta serija Dinka Paleke. Valjda nije prošao na natječaju.
Dat ću šansu ovome jer je domaće, iako mi se glumačka postava na sviđa.
Adriancija is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 23:14   #59
po opisu ništa extra,ali možda bude dobro...
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 15:01   #60
Jay&AmberFan hvala na članku.Glumačka postava je ok! Sviđa mi se što će glumiti Nives Ivanković,još kad bi po mogućnosti bila neka zločesta uloga...samo daj Bože da ta serija više sliči na Zabranjenu ljubav nego na Avina "remek djela" !!!
nombre is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:09.