Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2013., 03:43   #21
U srijedu bila, pekli i stavljali u tortilje pred nama. Ako puno pričaš, ohladi se, jasno

Jedino je dečko prečuo da sam rekla kukuruz pa sam dobila svježi krastavac (spomenuh im da preporučam zapisivati priloge, jer, tko će pamtiti kome sve šta ide, jer je pekao pa kasnije slagao i onda donosio, a nakon nas je bilo još barem 3-4 ljudi s narudžbama).

I sam uzela blagi umak i u jednom trenutku me ofurilo ljuto - reče da sam možda zagrizla papriku, ili, ono vjerojatnije, kako je frend imao onaj najljući umak, da je kapnulo/prenijelo se s nečim, jer zbilja, bilo je samo u tom jednom zagrizu, pri početku.

Sok od naranče i voda dolazi u plastičnim čašama.

Ploča na kojoj peku je u istoj prostoriji gdje se jede, ono, pult odijeljen s malo stakla.

Sve u svemu, planiram ponoviti, dobro je za prigristi, a ima raznolikijeg priloga nego sendvič, samo ću ovaj put vrebati nad njim, jer da me za kukuruz zakine
Količinski... ako je tko jeo u KFCu njihov wrap, e onda usudila bih se reći, 1.5x veći, širi svakako, po dužini možda tu negdje, i sočniji. I moj želudac se nije bunio, kao što se bunio na svaki pokušaj KFC wrapa :/

I došao nam je reći drugi lik (nakon što je prvi pri donošenju već rekao) da sugerira da ne odmotamo skroz, da nam se ne raspadne
enigma in red is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 16:57   #22
bio danas i kao ljubitelj meksičke hrane, užasno sam razočaran...

Jeo sam Burrito koji košta 27 kn i trebala mi je ravno minuta da ga pojedem, dečko koji ju je radio ju uopće nije dobro zamotao pa sam na kraju sa jedne strane tortilje imao hrpu riže i nešto graha, dok je sa druge strane bilo par komadića piletine, i umak... na meniju im piše da ide meso po izboru a on je stavio piletinu i nije ni pitao za izbor.

riža mi je bila neukusna, piletina je bila super ali je jednostavno ima premalo...

prostor je simpa, unutra dosta smrdi jer im je ventilacija loša, lokacija - loša i nemaš se gdje stat s autom ako hoćeš na brzinu otić nekaj pojest...

sve u svemu. 27 kn, omjer cijene i kvalitete = 0, okus ništa posebno, ostao gladan, pametnome dosta da se više ne vrati tamo.

imao puno veća očekivanja, pogotovo nakon ovog i večernjaku i spektakularnih californijskih recepata...

Ocjena 2/10
Digit01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 09:27   #23
Quote:
Digit01 kaže: Pogledaj post
bio danas i kao ljubitelj meksičke hrane, užasno sam razočaran...

Jeo sam Burrito koji košta 27 kn i trebala mi je ravno minuta da ga pojedem, dečko koji ju je radio ju uopće nije dobro zamotao pa sam na kraju sa jedne strane tortilje imao hrpu riže i nešto graha, dok je sa druge strane bilo par komadića piletine, i umak... na meniju im piše da ide meso po izboru a on je stavio piletinu i nije ni pitao za izbor.

riža mi je bila neukusna, piletina je bila super ali je jednostavno ima premalo...

prostor je simpa, unutra dosta smrdi jer im je ventilacija loša, lokacija - loša i nemaš se gdje stat s autom ako hoćeš na brzinu otić nekaj pojest...

sve u svemu. 27 kn, omjer cijene i kvalitete = 0, okus ništa posebno, ostao gladan, pametnome dosta da se više ne vrati tamo.

imao puno veća očekivanja, pogotovo nakon ovog i večernjaku i spektakularnih californijskih recepata...

Ocjena 2/10
I mene je razočaralo.

Puno više sam očekivao. Količinski je premalo s obzirom na cijenu koju drže, samo par kockica piletine. Ukusno je, ali bi platio najviše 15 kn s obzirom na količinu i sastojke. Za 26 kn se moraju puno više potruditi.
F.C.B. is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 09:34   #24
Quote:
Digit01 kaže: Pogledaj post
bio danas i kao ljubitelj meksičke hrane, užasno sam razočaran...

Jeo sam Burrito koji košta 27 kn i trebala mi je ravno minuta da ga pojedem, dečko koji ju je radio ju uopće nije dobro zamotao pa sam na kraju sa jedne strane tortilje imao hrpu riže i nešto graha, dok je sa druge strane bilo par komadića piletine, i umak... na meniju im piše da ide meso po izboru a on je stavio piletinu i nije ni pitao za izbor.

riža mi je bila neukusna, piletina je bila super ali je jednostavno ima premalo...

prostor je simpa, unutra dosta smrdi jer im je ventilacija loša, lokacija - loša i nemaš se gdje stat s autom ako hoćeš na brzinu otić nekaj pojest...
sve u svemu. 27 kn, omjer cijene i kvalitete = 0, okus ništa posebno, ostao gladan, pametnome dosta da se više ne vrati tamo.

imao puno veća očekivanja, pogotovo nakon ovog i večernjaku i spektakularnih californijskih recepata...

Ocjena 2/10
Pa lokal je u najužem centru,ne možeš očekivati da se sparkaš ispred.
A imaš i garažu,ak je baš neophodno dovesti se.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 19:37   #25
Quote:
F.C.B. kaže: Pogledaj post
I mene je razočaralo.

Puno više sam očekivao. Količinski je premalo s obzirom na cijenu koju drže, samo par kockica piletine. Ukusno je, ali bi platio najviše 15 kn s obzirom na količinu i sastojke. Za 26 kn se moraju puno više potruditi.
Vidiš,vidiš...tko bi rekao,meni su te cijene inače koma.
Malo mi se to čini previše.
Pegina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 21:55   #26
Quote:
Pegina kaže: Pogledaj post
Vidiš,vidiš...tko bi rekao,meni su te cijene inače koma.
Malo mi se to čini previše.
i puno je previše, kako je napisao F.C.B. to jednostavno ne vrijedi više od 15-tak kn... znam hrpu situacija gdje je recimo neka pečenjara, fast food na početku imala i dobre cijene i vrhunsku klopu... pa su se s vremenom kvarili...

ovi odma na početku i skupi i loši, ne prognoziram baš da će opstat...
Digit01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 21:59   #27
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Pa lokal je u najužem centru,ne možeš očekivati da se sparkaš ispred.
A imaš i garažu,ak je baš neophodno dovesti se.
pa dobro, nije sad to najveći problem, ali da je problem, je... aludirao sam na to da im je lokacija sama po sebi loša...

sve u svemu, ako si već dospio do onolikog članka u večernjaku, red je da spremaš klopu od koje ljudi doživljavaju orgazme...
Digit01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 00:27   #28
pa lokacija u strogom centru je poželjna, barem meni....redovito sam tamo u vrijeme ručka i otvaranje svega novoga je dobrodošlo....dosta mi je good fooda i koykana....

zaista šteta da ni burrito ni patto gusto, pored nepostojanja konkurencije, nisu dobru ideju realizirali kako treba, tako da u centru i dalje baš i nema nekog jeftinog, a finog ručka
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 07:45   #29
Quote:
Digit01 kaže: Pogledaj post
pa dobro, nije sad to najveći problem, ali da je problem, je... aludirao sam na to da im je lokacija sama po sebi loša...
sve u svemu, ako si već dospio do onolikog članka u večernjaku, red je da spremaš klopu od koje ljudi doživljavaju orgazme...
A ja bih pak rekla da im je lokacija najbolje kaj imaju.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 13:54   #30
Bil sam i ja i niš posebno, napol se najeo (ostao gladan) otišao poslije njih do Pingvina i maznuo ramstek i tek tad sam bil sit.
Loui is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 12:18   #31
Nazalost, i dalje je ono sto se dobije u Pingvinu neusporedivo s Burrito Barom. A za mikro razliku u cijeni se u susjedstvu dobije i prilog, i cedevita, sa mozda sitno manjom tortiljom / burritom.
Zak McKracken is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 19:47   #32
Quote:
Zak McKracken kaže: Pogledaj post
Nazalost, i dalje je ono sto se dobije u Pingvinu neusporedivo s Burrito Barom. A za mikro razliku u cijeni se u susjedstvu dobije i prilog, i cedevita, sa mozda sitno manjom tortiljom / burritom.
Susjedstvo je Pingvin ili?
enigma in red is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 11:39   #33
Quote:
enigma in red kaže: Pogledaj post
Susjedstvo je Pingvin ili?
Susjedstvo je Karaka. Rucak / gablec ponuda nekoliko menia. Par minuta laganog hoda od tematskog lokala.

No da, gablec nije u ponudi cijeli dan.
Zak McKracken is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 00:26   #34
napokon i ja bila....dojam - sviđa mi se interijer, hrana, osoblje....

hrana - ukusna...uzela fajitu za 27 kn...kako ne volim rižu, grah i kukuruz, unutra je bilo drugo povrće po izboru....meso i povrće je išlo na roštilj tek kad sam naručila, pa je bilo toplo i svježe...umaci jako fini...prvi put uzela jako ljuto, drugi put srednje ljuto...svega je bilo dovoljno, baš kako treba...bila sam 2 x i oba puta je bilo isto....dečko je jeo burrito i fajitu...al on je uzeo onako kako je u meniju (sa svime) i isto kaže da je bilo fino...u svakom slučaju se vraćamo kad smo u gradu...nadam se da se neće pokvariti...

zasad od mene
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 11:36   #35
U subotu oko 1, svi stolovi su bili puni, a dvoje do pet ljudi čekali su za van. Također su sve pekli kako je naručivano.
Jeo sam pileći burito sa srenje ljutim umakom. Bio mi je ok. Ništa više. Ne vrijedi mi 27 kuna pa me neće često viđati.
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2013., 13:54   #36
meni je to zasad najbolje za pojesti ručak nabrzinu kad sam u gradu....alternativa su mi koykan koji se pokvario (piadina s prsutom za 25 kn) i good food (one minute steak sandwich za 25 kn i moja salata za 37 kn - preskupo)....pekare ne volim....
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 13:57   #37
bila jučer opet....fino, fino uzela wrap s piletinom - to mi se najviše sviđa, jer onda stavim sve što volim, bez izbacivanja ili traženja dodataka...sve je bilo svježe, meso stavljeno na roštilj tek nakon narudžbe, tortilja isto pečena na roštilju....piletine, umaka i povrća taman kako treba....meni je jedan wrap dovoljan za ručak...tako da od mene samo pohvale nadam se da se neće pokvariti...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 14:16   #38
Valjda se ponavljam. Ali meni je i dalje isto. Bio jos jednom, subota popodne. Sve puno, stolovi i sank. Ljudi ima. Ljudi narucuju.

Ovog puta napomenuo da hocu toplo meso, i dobio toplo meso.

U hladnoj tortilji.

Sad, opet, nije da nije bila guzva. Nije da nas nema puno i svatko hoce svoje a ploca za pecenje nije velicine haube za auto. Ali za tople tortilje se koristi pecnica. Jos bolje, parna pecnica.

Njima je posao solidan, i izvedba solidna. Pogon ima potencijala. Samo mi se cini da nitko od tamo prisutnih ne samo da nije radio po takvim mikro restorancicima, i ne samo da nije nikad radio u ugostititeljstvu, nego nije nikada ni isao vani jest. Ocito ni do tolko spominjanog Pingvina 3 metra dalje jer bi jednostavno dosta toga lagano naucili narucujuci samo jedan sendvic tamo.

Poslat sve iz Burrita do susjeda na 2 tjedna ugostiteljske skole bi im dovelo uslugu na koju stepenicu vise.

Samo, mozda im to ni ne treba. Ocito da ima i zadovoljnih.
Zak McKracken is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2013., 18:21   #39
Quote:
Zak McKracken kaže: Pogledaj post
Njima je posao solidan, i izvedba solidna. Pogon ima potencijala. Samo mi se cini da nitko od tamo prisutnih ne samo da nije radio po takvim mikro restorancicima, i ne samo da nije nikad radio u ugostititeljstvu, nego nije nikada ni isao vani jest.
to je veliki problem kod nas, ti doslovno sa ceste možeš doći u lokal i biti konobar ili peći fastfood, ne trebaju ti nikakvi papiri ni radno iskustvo
Quote:
Zak McKracken kaže: Pogledaj post
Samo, mozda im to ni ne treba. Ocito da ima i zadovoljnih.
Zato jer su "klijentela" uglavnom srednjoškolci i studenti, neš ti problema njima ugoditi kad je njima više-manje svejedno što jedu, daj što daš
Prestao sam jesti kebab i na onih par mjesta gdje su ga radili od šnicli, zato jer se neko pametan sjetio ispeći meso ujutro i narezati ga i staviti u nekakvu metalnu posudu
poslije samo podgriju lepinju i ubace meso unutra, lepinja vruća a meso hladno
Krkimir is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 11:23   #40
burrito je i mene razočarao, ali onaj par tortilja (za 19 ili koliko kuna) je sasvim ok.
er45 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:05.