Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2014., 00:54   #21
I kakva su iskustva? Jel se isplati uzimati? Kakva je potrosnja struje? Jel se isplati i s te strane?
LiLi87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2014., 12:58   #22
Mene zanima kakvo je przenje na tome, znaci pohanje? Gledam krumpirice i meso koje dijete zvace i sve pliva u masti pa da pokusamo s ovim "cudom" to svesti na sto manju granicu.
Kostur is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 13:46   #23
Bok ekipa...ja ga imam od jucer i bas mu se veselim za sada...jucer sam radila jogurt koji je ispao savrsen,al stvarno,fini,kremasti mmmm...a sada kuham rizu dok ovo pisem i zanima me kak bu to ispalo...za sad fino mirisi( neš ti riza),ima stvarcica koje jos ne kuzim....
Pika 80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2014., 08:13   #24
Jeste još zadovoljni s njim? Zanima me dal se u njemu može peći kruh? Razmišljam da ne kupujem pekač nego ovo, to bi mi bilo praktično...
olimpia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2014., 22:26   #25
iiiiiiii kak su iskustva? raspisali ste se i odjednom stali ) mislim kupit ga.. jer trenutno sam u novom stanu di necu uskoro imati kuhinju, ni perilicu posudja.. pa svidja mi se ova sprava da na brzinu napravim nesto za jelo nakon posla,a da je fino ..i zdravo.. kak vidim moze se skuhati..pojest.. i ostatak ponjet na posao...e da i operem samo unutarnju posudu..
jel zaista tako lako i fino i ukusno ? vidim radi i jogurt i kolace... ima netko slike od svojih uradaka s ove spravice? ajde malo aktivnije
__________________
NEmoj ni pomislit
tomas21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2014., 02:16   #26
Malo kasnim, ali ajde.
Imam to čudo već nekih 2 mjeseca.
Kuham uglavnom gulaše, variva, juhe, rižota i slično, i moram priznati da je za variva odličan.
Kao prvo, ne moram dežurati kraj peći ili lonca i paziti da ne pokipi.
Još važnije, "nahranim" svog kukera sa sastojcima, namjestim na sat, sat i po za npr gulaš, i imam slobodno vrijeme.
Kuhala sam bosanski lonac, nešto fantastično, to se uzimalo repete i po dvaput.
Rižota i tjesta su taman, ne raskuhaju se, jer se program sam isključi kad treba.
Da skratim, kuhanje me najviše podsjeća na kuhinju moje nene ili majke, dakle stavi sastojke u deblji (nekad je to bio glineni) lonac, gurni na kraj špareta i lagano se krčka 3 sata.
Tako nekako i moj kuker kuha, polako, dugo i lagano, te točno osjetim "umami" okus koji mi nedostaje na brzom i naglom kuhanju na peći.
Kolače, jogurte i prženja nisam puno probavala, ponajprije jer ne volim baš prženo, a za kolače mi nekako premala posuda (tj prebrzo se onda pojedu ).
Preporučam.
Cijena od 899 kn i nije nešto (ja uzela na rate, pa ni ne osjetim pravo), a stvarno je "iskoristiva" igračka.
Nadam se da sam pomogla
nana07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 19:10   #27
Quote:
nana07 kaže: Pogledaj post
Malo kasnim, ali ajde.
Imam to čudo već nekih 2 mjeseca.
Kuham uglavnom gulaše, variva, juhe, rižota i slično, i moram priznati da je za variva odličan.
Kao prvo, ne moram dežurati kraj peći ili lonca i paziti da ne pokipi.
Još važnije, "nahranim" svog kukera sa sastojcima, namjestim na sat, sat i po za npr gulaš, i imam slobodno vrijeme.
Kuhala sam bosanski lonac, nešto fantastično, to se uzimalo repete i po dvaput.
Rižota i tjesta su taman, ne raskuhaju se, jer se program sam isključi kad treba.
Da skratim, kuhanje me najviše podsjeća na kuhinju moje nene ili majke, dakle stavi sastojke u deblji (nekad je to bio glineni) lonac, gurni na kraj špareta i lagano se krčka 3 sata.
Tako nekako i moj kuker kuha, polako, dugo i lagano, te točno osjetim "umami" okus koji mi nedostaje na brzom i naglom kuhanju na peći.
Kolače, jogurte i prženja nisam puno probavala, ponajprije jer ne volim baš prženo, a za kolače mi nekako premala posuda (tj prebrzo se onda pojedu ).
Preporučam.
Cijena od 899 kn i nije nešto (ja uzela na rate, pa ni ne osjetim pravo), a stvarno je "iskoristiva" igračka.
Nadam se da sam pomogla
Jeste li probali peći pomfrit i pohanje??
Mene to zanima.
__________________
~naše vjenčanje~
seni001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 01:12   #28
ja sam probao i pomfri je bio kuhan a ne pečen... možda sam i ja nešto zeznuo, ali koma je ispalo
spic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 13:49   #29
Quote:
spic kaže: Pogledaj post
ja sam probao i pomfri je bio kuhan a ne pečen... možda sam i ja nešto zeznuo, ali koma je ispalo




I meni se čini da niš od te verzije. našla sam Tefal koji može :-)
__________________
~naše vjenčanje~
seni001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2014., 16:47   #30
Probala pohana pileća krilca. Usporedo u kukeru i u tavi. Kuker radio duže, kao da nema snage postići veliku snagu przenja, ali krilca su naposlijetku manje masna i ukusnija. U tavi se brže ispeklo, ali teže i masnije. Pohala i patlidzane, bolji i laganiji ispali u kukeru jer ih ne treba dugo prziti kao meso. Osobno mi paše čim manje ulja i tu kuker ima prednost. Tko voli naglo pohanje i deblju koricu, držati će se tave.
Ionako sam ga uzela više radi variva i tu je daleko bolji, ali przila sam čisto da vidim kako se s tim snalazi.
Slijedi još test kolača. ..
nana07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2015., 09:55   #31
Ima još kakvih dojmova?
Imam mogućnost uzeti ga preko Konzuma za 699 kn - 10%, pa me zanima jel se isplati ipak onda na kraju ili ne....
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
inazuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 11:49   #32
Evo ja ga kupila ipak

Jucer kuhala na pari povrce i rižu i mogu reci da izgleda čisto dobro zasada. Danas ide neki gulašić u probu
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
inazuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 17:45   #33
Ljudi imam trilemu
Kupujem multicooker i volio bi da @seni001 kaže o kojem se modelu radi, jer ja nalazim samo Tefalove friteze na netu

Za sada mi je prvi izbor Gorenje, pa onda Philips i volio bi vidjeti taj Tefalov, pa da mogu odvagati između ta 3 i da se ne zaletavam

Svaka pomoć je dobrodošla
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 10:47   #34
Kupio bih ovo cudo, ali ako mi moze netko od korisnika istog prenjet svoja iskustva i dojmove...koliko brze kuha, dali ima ogranicenja u kuhanju određenih jela, okus hrane ?...i koliko vam je praktican tj koliko ga cesto koristie.
Hvala.
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2016., 11:41   #35
poprilično sam ljuta na sebe sto ga ne koristim. sporiji je ali super.
ima na ytb recepata odličnih.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
inazuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2021., 11:45   #36
Bok! Zanima me ako sam dobro shvatila - jesu li multicooker i slow cooker ista stvar?
ajmemajko5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:05.