Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2018., 11:06   #9901
Quote:
padallo kaže: Pogledaj post
ha! 17 dc tu je!

uuu fino si ti počela hvatat ovulaciju, koja ti je osjetljivost ovih trakica?
Ja imam od 20ml/iu pa mi je još blijeda, a danas mi je 14dc hmmm

nemasekirancije da, svakako je najbolje pričekati da menga zakasni pa napraviti pravi test
vibriramo da bude plusić na pravom testu!
Prajapati is offline  
Old 04.08.2018., 11:15   #9902
Quote:
padallo kaže: Pogledaj post
joj bejb tog me bilo strah kinezi jesu zakon ali ja uvijek imam pravi test uz sebe baš zbog takvih situacija. dok smo pokušavali za no.1 jedan mi je bio pozitivan, al ono pravi plus plus, ne sjena a nisam bila t znaju zeznuti s tim sjenama na žalost. na zadnjoj pošiljci sve i jedan je imao evaporaciju, da je neka malo manje upućena ( da ne kažem luda ) mislila bi da je bila t ali je otišlo
Ma te evapuracijske stvarno znaju zeznut. I ja se na to nebi ni obazirala, i zato mislim da je ova sjena recimo dns bas to. Cudna su mi ona 2 gdje je to bilo tamnije i bas je izgledalo ko druga roza crta. Ali fkt nemaju smisla ti kinezi..kad zakasni piskis i to je to..ovo izludi !
Vidis...znaju i pravi plus ocito krivo izbacit kad imas takvo iskustvo i ti ..ma uzas!! Sva sreca sad su u smecu

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Nemasekirancije is offline  
Old 04.08.2018., 11:23   #9903
Quote:
Prajapati kaže: Pogledaj post
uuu fino si ti počela hvatat ovulaciju, koja ti je osjetljivost ovih trakica?
Ja imam od 20ml/iu pa mi je još blijeda, a danas mi je 14dc hmmm

nemasekirancije da, svakako je najbolje pričekati da menga zakasni pa napraviti pravi test
vibriramo da bude plusić na pravom testu!
baš gnjavim ivanche

ovaj mj mi je sve nešto naopako, tamne mi samo ujutro s prvim jutarnjim, ove popodne ništa gle ovo, 18 dc, prvi jutarnji nemre bit jači plus



iscjedila sam si muža
__________________
'pojest ću ti uho ko list salate' xD
https://lb3f.lilypie.com/2cXxp1.png
padallo is offline  
Old 04.08.2018., 11:24   #9904
Quote:
padallo kaže: Pogledaj post
baš gnjavim ivanche

ovaj mj mi je sve nešto naopako, tamne mi samo ujutro s prvim jutarnjim, ove popodne ništa gle ovo, 18 dc, prvi jutarnji nemre bit jači plus



iscjedila sam si muža
Hahahahaha precudnooo ! Al bitno da si pokrila ti to posteno a njemu bas tesko palo

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Nemasekirancije is offline  
Old 04.08.2018., 11:25   #9905
Ja radila jutros opet, na 28dc i nula bodova... test je osjetljivosti 25mlU.

Vjerojatno m stize uskoro.
Osim ako ovulacija nije bila kasnije.

Prosli put, tj. prije par mjeseci mi na dan m takodjer nista nije pokazivalo, tek nakon par dana kasnjenja jako slaba sjena. S razlogom ocito, jer je poslje bio spontani.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Old 04.08.2018., 11:29   #9906
Quote:
0merta kaže: Pogledaj post
Ja radila jutros opet, na 28dc i nula bodova... test je osjetljivosti 25mlU.

Vjerojatno m stize uskoro.
Osim ako ovulacija nije bila kasnije.

Prosli put, tj. prije par mjeseci mi na dan m takodjer nista nije pokazivalo, tek nakon par dana kasnjenja jako slaba sjena. S razlogom ocito, jer je poslje bio spontani.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
bejb a koji je dpo?
__________________
'pojest ću ti uho ko list salate' xD
https://lb3f.lilypie.com/2cXxp1.png
padallo is offline  
Old 04.08.2018., 11:40   #9907
Quote:
0merta kaže: Pogledaj post
Ja radila jutros opet, na 28dc i nula bodova... test je osjetljivosti 25mlU.

Vjerojatno m stize uskoro.
Osim ako ovulacija nije bila kasnije.

Prosli put, tj. prije par mjeseci mi na dan m takodjer nista nije pokazivalo, tek nakon par dana kasnjenja jako slaba sjena. S razlogom ocito, jer je poslje bio spontani.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
Koji je dpo?

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Nemasekirancije is offline  
Old 04.08.2018., 11:40   #9908
Quote:
padallo kaže: Pogledaj post
bejb a koji je dpo?
Ma ne znam vise ni sama, po kalendaru necu vise ni gledati. Osjecam neke ful blage bolove u donjem djelu ledja.. stize m.

Uzet cu trakice i gotovo, po njima cu bar vidjeti dal uopce ima ovulacije.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Old 04.08.2018., 11:42   #9909
Quote:
0merta kaže: Pogledaj post
Ma ne znam vise ni sama, po kalendaru necu vise ni gledati. Osjecam neke ful blage bolove u donjem djelu ledja.. stize m.

Uzet cu trakice i gotovo, po njima cu bar vidjeti dal uopce ima ovulacije.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
Ma gle O sigurno ima kad si prije par mj uspjela ostati T. Samo je pitanje koji je dan. Najbolje ti je svakako uzeti trakice. O tom smo pricale vec. Naruci si i taman ti stignu za slijed ciklus one iz uk. A i tko zna...mozda te i ovaj iznenadi

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Nemasekirancije is offline  
Old 04.08.2018., 12:25   #9910
Quote:
0merta kaže: Pogledaj post
Ma ne znam vise ni sama, po kalendaru necu vise ni gledati. Osjecam neke ful blage bolove u donjem djelu ledja.. stize m.

Uzet cu trakice i gotovo, po njima cu bar vidjeti dal uopce ima ovulacije.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
Probaj sa trakicama, dovoljno da ti ciklusi variraju po 3, 4 dana pa da fulate ovulaciju. Ove iz uk ti stvarno dodu za tjedan dana, stici ce ti taman na vrijeme za iduci ciklus.

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Old 04.08.2018., 12:31   #9911
Quote:
Nemasekirancije kaže: Pogledaj post
Ja i MM smo odlucili bacit sve kineze ! Natjerao me da popiskim jutros jednog i vidio svojim ocima ultra tanku sjenicu (vidljivu kad je trazis lol). Pa smo zakljucili da je to mucenje lol )! Em radi tih sjena a i radi tog kaj ih imam dostupne..i za ovaj i za sve slijedece cikluse. Isto tako onaj pritisak koji sam imala (a prvi put do sad sam ga osjetila) od jucer vise nemam. Cudna su ta 2 testa koka su bila vidljivija puno vise..i onda sad manje,cudno ali nema smisla vise razbijat glavu time. Ugl ili je bilo nesto pa otislo, ili su me kinezi posteno zezali..ako ne dobijem M su piskit pravi test. Ali samo ako zakasni. I od sad nadalje se vodim time! Nema pisanja dok ne kasni ! Treba bit smiren i pun snage za mpo, i ove gluposti def iscrpe. Takooo da sam odlucila drugacije od sad nadalje..nadam se da cu se uspijeti drzati toga

Bas cu mali procitat o tim preparatima za jacanje jajne. Samo znam da neke vec pijem u prenatalu a nesto nesmijem radi eutyroxa. Budem malo proucila pa vas pitam di nabavit

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Neka si odlucila, ustedit ces mnogo mnogo zivaca u iducim ciklusima. Ja sam samo jedan ciklus mislila da mozda bude nesto, uzasno me probadalo i bas sam isto osjecala ogroman pritisak, i imala neke mrljice po kinezima, i jedan dan je sve stalo, i kasnije je stigla menga. Naravno da tebi zelim mnogo drukciji scenarij, i jos uvijek se nadam da ces ugledat za koji dan svoje dvije crtice. A realno gledano, i da nisi radila sve te silne testove, opet bi se osjecala drukcije, i opet bi se pitala jel bilo cega ili nije. Tako da drzi nam se draga

Quote:
padallo kaže: Pogledaj post
baš gnjavim ivanche

ovaj mj mi je sve nešto naopako, tamne mi samo ujutro s prvim jutarnjim, ove popodne ništa gle ovo, 18 dc, prvi jutarnji nemre bit jači plus



iscjedila sam si muža
Mozda ti ovaj naopaki ciklus donese konacno plus

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Ivanche00 is offline  
Old 04.08.2018., 12:56   #9912
Quote:
padallo kaže: Pogledaj post
baš gnjavim ivanche

ovaj mj mi je sve nešto naopako, tamne mi samo ujutro s prvim jutarnjim, ove popodne ništa gle ovo, 18 dc, prvi jutarnji nemre bit jači plus



iscjedila sam si muža
Mislim da kad je baš peek onda tamne i sa jutarnjim i sa popodnevnim jednako, tak je meni bar.
Neka si ti njega iscijedila, još po ovoj vrućini, pripazi da pije dovoljno vode
Prajapati is offline  
Old 04.08.2018., 13:12   #9913
uuu i moja trakice kreće tamnit, danas je 14dc, idem natočit mužu vode da bude hidriran za večeras
Prajapati is offline  
Old 04.08.2018., 18:17   #9914
Quote:
0merta kaže: Pogledaj post
Ma ne znam vise ni sama, po kalendaru necu vise ni gledati. Osjecam neke ful blage bolove u donjem djelu ledja.. stize m.

Uzet cu trakice i gotovo, po njima cu bar vidjeti dal uopce ima ovulacije.

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
Jel ti kasno da ti pošaljem oko 17.8.? Odakle si?
crvenaruža is offline  
Old 04.08.2018., 18:27   #9915
Quote:
crvenaruža kaže: Pogledaj post
Jel ti kasno da ti pošaljem oko 17.8.? Odakle si?
Pa mislim da nije taman dan poslje (po kalendaru) bi trebali krenuti plodni dani..

Bistra, nedaleko Zapresica. Ti?


Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Old 04.08.2018., 19:02   #9916
Naručila sam Vitex i maca prah sa iHerba, hvala na preporukama Za koliko vam obično stigne paketić?

ps. i preseed. Kad je bal...
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Old 04.08.2018., 19:37   #9917
Quote:
Ivanche00 kaže: Pogledaj post
Neka si odlucila, ustedit ces mnogo mnogo zivaca u iducim ciklusima. Ja sam samo jedan ciklus mislila da mozda bude nesto, uzasno me probadalo i bas sam isto osjecala ogroman pritisak, i imala neke mrljice po kinezima, i jedan dan je sve stalo, i kasnije je stigla menga. Naravno da tebi zelim mnogo drukciji scenarij, i jos uvijek se nadam da ces ugledat za koji dan svoje dvije crtice. A realno gledano, i da nisi radila sve te silne testove, opet bi se osjecala drukcije, i opet bi se pitala jel bilo cega ili nije. Tako da drzi nam se draga



Mozda ti ovaj naopaki ciklus donese konacno plus

Poslano sa mog SM-J710F koristeći Tapatalk
Hvala ti draga
Quote:
Prajapati kaže: Pogledaj post
uuu i moja trakice kreće tamnit, danas je 14dc, idem natočit mužu vode da bude hidriran za večeras
Hahaha uzivajte
Quote:
mya_7920 kaže: Pogledaj post
Naručila sam Vitex i maca prah sa iHerba, hvala na preporukama Za koliko vam obično stigne paketić?

ps. i preseed. Kad je bal...
Neka je maskenbal

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Nemasekirancije is offline  
Old 04.08.2018., 19:42   #9918
Quote:
0merta kaže: Pogledaj post
Pa mislim da nije taman dan poslje (po kalendaru) bi trebali krenuti plodni dani..

Bistra, nedaleko Zapresica. Ti?


Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
Super. Pošaljem ti onda. Daj podatke u box
crvenaruža is offline  
Old 04.08.2018., 19:44   #9919
Nemasekirancije, a koji dan M treba ne doći? Da znam kada ćemo vidjeti pravi plusić Joj stvarno se nadam draga...
Bistrooka is offline  
Old 04.08.2018., 19:57   #9920
Quote:
crvenaruža kaže: Pogledaj post
Super. Pošaljem ti onda. Daj podatke u box
Poslano! Hvalaaaa!!!

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:49.