Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2018., 14:01   #4261
Pozdrav ekipa,

Malo sam vrtila i čitala ali me zanima da li je netko od vas isao na krstarenje Karibima preko Svijeta krstarenja? Tj da li je u njihovim cijenama uključen avio prijevoz (ne piše, nisam zvala jer bi prije voljela sve info skupiti i iskustva i onda cu pozivati) i da li se uopće isplati ići preko neke agencije?
Hvala
panterica1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 00:00   #4262
Quote:
panterica1991 kaže: Pogledaj post
Pozdrav ekipa,

Malo sam vrtila i čitala ali me zanima da li je netko od vas isao na krstarenje Karibima preko Svijeta krstarenja? Tj da li je u njihovim cijenama uključen avio prijevoz (ne piše, nisam zvala jer bi prije voljela sve info skupiti i iskustva i onda cu pozivati) i da li se uopće isplati ići preko neke agencije?
Hvala
Ne piše jer nije uključen.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 14:47   #4263
Quote:
jasnac kaže: Pogledaj post
Ovisi što volite, koje gradove preferirate, kakav odmor volite. Meni je recimo bitno samo na odem na krstrenje. A sva mjesta su različita i uvijek se ima nešto za vidjeti. Bila sam i istočno i zapadno i ne mogu se odlučiti di mi je bolje.

Što se tiče MSC brodova, meni osobno su bolji veci i noviji jer je osoblje na njima iskusnije, dakako i animacija. Nekako imam filing da na manjim i starijim, osoblje započinje i uči. Al isto tako sve je relativno, dal vam je to bitno ili ne.
Slažem se. Bitno je da krenete, nakon prvog krstarenja ćete se i onako navući, pa ćete krenuti i na ostala krstarenja. Osobno preferiram MSC, bolja im je ponuda hrane, a brodovi su uređeni decentnije. Na Costi je pak sve dinamičnije i zabave ima puno više.Ma samo krenite i uživajte
__________________
We have lost alot of amazing people in my life time. We've lost Bob Hope, Johnny Cash, Steve Jobs... Now we have no Hope, no Cash, no Jobs. God forbid we ever lose Kevin Bacon.
pugy11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 00:40   #4264
Također preferiram MSC brodove ali novije. Nigdje u ponudama nikada nije uključen put do ukrcajne luke.
Jednom na krstarenje uvijek na krstarenje.
didulica38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 11:22   #4265
Hvala vam puno svima na savjetima. Pročitala sam cijelu temu u jednom dahu. Idem sa mužem i djecom za Uskrs na prvo krstarenje. Idemo sa MSC Divinom.
Da li možda netko zna kako se ulogirati na MSCkrstarenja.com, jer bih se htjela učlaniti u njihov klub i skupljati bodove. Krstarenje smo uplatili preko cruisedirect.com i na msckrstarenja.com mi ne prepoznaje MSC Cruises Confirmation Number. Da li možda netko zna u čemu je problem?
SuperZaba is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 00:45   #4266
kad dobiješ broj kabine onda tek možeš a ako imaš problema preko njihovog predstavništva u Dubrovniku.
didulica38 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 12:26   #4267
Krstarenje s djecom

Dobar dan svim,
mi smo cetveroclana obitelj koja bi na krstarenje Istocnim mediteranom. I sad, po svim agencijama gledamo aranzmane gdje je kao za odrasle 600 eura , a djeca kao besplatno placaju samo takes, ali uvijek nam izracunaju 2500 eur cca, jer kao cetverokrevetne kabine posebne itd....
Ima li netko savjet, kako proci unutar grtanica normale , gledali smo 6 I 9 mj 2018, cakne ovisimo toliko o ternminu (djeca 3i 7 god)
I da imamo 10 godina braka, kako to obiljeziti?
Zvjezdolika is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 14:17   #4268
Quote:
Zvjezdolika kaže: Pogledaj post
Dobar dan svim,
mi smo cetveroclana obitelj koja bi na krstarenje Istocnim mediteranom. I sad, po svim agencijama gledamo aranzmane gdje je kao za odrasle 600 eura , a djeca kao besplatno placaju samo takes, ali uvijek nam izracunaju 2500 eur cca, jer kao cetverokrevetne kabine posebne itd....
Ima li netko savjet, kako proci unutar grtanica normale , gledali smo 6 I 9 mj 2018, cakne ovisimo toliko o ternminu (djeca 3i 7 god)
I da imamo 10 godina braka, kako to obiljeziti?
Ovo je ouno previše. Mi smo išli prije godinu i pol I. mediteran i troškovi za nas četvero (aranžman za 2 osobe i takse za 4 osobe) + paketi pića (kava , sokovi, voda) točno 8.973,00 kn (unutarnja kabina). Išli smo u 6 mjesecu. Cijene ti dosta ovise o terminu u kojem idete,a i obavezno lovite MSC akcije kojih ima par puta godišnje.
BundyR is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 16:01   #4269
Quote:
Zvjezdolika kaže: Pogledaj post
Dobar dan svim,
mi smo cetveroclana obitelj koja bi na krstarenje Istocnim mediteranom. I sad, po svim agencijama gledamo aranzmane gdje je kao za odrasle 600 eura , a djeca kao besplatno placaju samo takes, ali uvijek nam izracunaju 2500 eur cca, jer kao cetverokrevetne kabine posebne itd....
Ima li netko savjet, kako proci unutar grtanica normale , gledali smo 6 I 9 mj 2018, cakne ovisimo toliko o ternminu (djeca 3i 7 god)
I da imamo 10 godina braka, kako to obiljeziti?
Nekaj tu ne štima. Gledam kod Dolia travel ponudu za 02.06. MSC Sinfonia i ispada za dvoje odraslih + dvoje djece do 12god. oko 11000 kn, tako da neznam otkud cifra 2500 eura? Mislim, koristio sam dosta puta taj popust za klince i uvijek mi je to bilo super, jer ta lova koju sam uštedio na njima, pokrila mi je ostale troškove( transfer, service charge). Kaj se tiče godišnjice braka, prijavio dva puta, no ništa nisam profitirao od toga, niti su nas nečim počastili povodom toga. No moja žena veli, nek ti mene vodiš na krstarenja, ne trebam ništa drugo za godišnjicu. Kaj da velim, skromna je
__________________
We have lost alot of amazing people in my life time. We've lost Bob Hope, Johnny Cash, Steve Jobs... Now we have no Hope, no Cash, no Jobs. God forbid we ever lose Kevin Bacon.
pugy11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 09:04   #4270
Quote:
BundyR kaže: Pogledaj post
Ovo je ouno previše. Mi smo išli prije godinu i pol I. mediteran i troškovi za nas četvero (aranžman za 2 osobe i takse za 4 osobe) + paketi pića (kava , sokovi, voda) točno 8.973,00 kn (unutarnja kabina). Išli smo u 6 mjesecu. Cijene ti dosta ovise o terminu u kojem idete,a i obavezno lovite MSC akcije kojih ima par puta godišnje.
S kime ste isli? Moze koji detalj vise....Evo zatrazila sam vise ponuda najjeftinija 12 000 kn, a prva slijedeca 16.500?!
Da li je netko kupovao preko cruises direct I ako moze savjet kako, jer vidim da je za USA rezidente?
Zvjezdolika is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 09:05   #4271
Quote:
pugy11 kaže: Pogledaj post
Nekaj tu ne štima. Gledam kod Dolia travel ponudu za 02.06. MSC Sinfonia i ispada za dvoje odraslih + dvoje djece do 12god. oko 11000 kn, tako da neznam otkud cifra 2500 eura? Mislim, koristio sam dosta puta taj popust za klince i uvijek mi je to bilo super, jer ta lova koju sam uštedio na njima, pokrila mi je ostale troškove( transfer, service charge). Kaj se tiče godišnjice braka, prijavio dva puta, no ništa nisam profitirao od toga, niti su nas nečim počastili povodom toga. No moja žena veli, nek ti mene vodiš na krstarenja, ne trebam ništa drugo za godišnjicu. Kaj da velim, skromna je
Bas velim najbolja ponuda je 12 I nesto milja kuna, prva slijedeca 16500 I sve dalje na vise....Ja nekako zamislila 10 budzet?!
Zvjezdolika is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 09:12   #4272
Quote:
Zvjezdolika kaže: Pogledaj post
S kime ste isli? Moze koji detalj vise....Evo zatrazila sam vise ponuda najjeftinija 12 000 kn, a prva slijedeca 16.500?!
Da li je netko kupovao preko cruises direct I ako moze savjet kako, jer vidim da je za USA rezidente?
Jedno krstarenje smo išli preko USA agencije (Z. mediteran), a ovaj istočni mediran preko Elita. Moj savjet ti je da pričekaš neku akciju, ako ti je cijena prevelika.
Mi za ovu godinu planiramo možda na neko sjeverno krstarenje pa pratim malo akcije ako se nešto povoljno otvori.
BundyR is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 09:17   #4273
Quote:
BundyR kaže: Pogledaj post
Jedno krstarenje smo išli preko USA agencije (Z. mediteran), a ovaj istočni mediran preko Elita. Moj savjet ti je da pričekaš neku akciju, ako ti je cijena prevelika.
Mi za ovu godinu planiramo možda na neko sjeverno krstarenje pa pratim malo akcije ako se nešto povoljno otvori.
Kad smo kod USa agencije evo gledam preko cruise directa cijene su prilicno manje, jedino kad idem na izbor gostiju u kabini, neznam kako naci opciju da djeca placaju samo takes, jer mi uredno sobu za 4ero obracuna punom cijenom za sve....
Da li ima netko iskustva s njima I bookiranjem preko cruise directa? Ocito su za HR agencije cijene daleko skuplje
Tete iz agencija kazu da bas 4krevetne kabine tesko da docekaju akcije?!
Zvjezdolika is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 10:30   #4274
Quote:
Zvjezdolika kaže: Pogledaj post
Kad smo kod USa agencije evo gledam preko cruise directa cijene su prilicno manje, jedino kad idem na izbor gostiju u kabini, neznam kako naci opciju da djeca placaju samo takes, jer mi uredno sobu za 4ero obracuna punom cijenom za sve....
Da li ima netko iskustva s njima I bookiranjem preko cruise directa? Ocito su za HR agencije cijene daleko skuplje
Tete iz agencija kazu da bas 4krevetne kabine tesko da docekaju akcije?!
Moraš ih kontaktirati (chat, mail, tel...) i tek ćeš onda dobit pravu ponudu (kod amera možeš i pregovarati o cijeni). MSC USA ti ima drugačije uvjete i cijene nego EU MSC.
BundyR is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 12:39   #4275
[QUOTE=BundyR;67886173]Moraš ih kontaktirati (chat, mail, tel...) i tek ćeš onda dobit pravu ponudu (kod amera možeš i pregovarati o cijeni). MSC USA ti ima drugačije uvjete i cijene nego EU MSC.[/QUO

Jesam puno hvala Mozda moze PM na naki koristan link preko kojeg ste vi boorirali ili nesto u inbox
Zvjezdolika is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 19:12   #4276
Pozdrav, spremam se na prvo krstarenje, istočni Mediteran, MSC. Pročitala sam zadnjih 15 stranica teme i vidim da svi spominjete da se treba uzeti što noviji brod. Kako skužim veličinu i starost broda? Hvala!
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 23:16   #4277
Quote:
Bjesomarica kaže: Pogledaj post
Pozdrav, spremam se na prvo krstarenje, istočni Mediteran, MSC. Pročitala sam zadnjih 15 stranica teme i vidim da svi spominjete da se treba uzeti što noviji brod. Kako skužim veličinu i starost broda? Hvala!
Google je tvoj prijatelj
https://en.m.wikipedia.org/wiki/MSC_Cruises
__________________
We have lost alot of amazing people in my life time. We've lost Bob Hope, Johnny Cash, Steve Jobs... Now we have no Hope, no Cash, no Jobs. God forbid we ever lose Kevin Bacon.
pugy11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 13:43   #4278
Da li ima netko tko je bio na Costa Diademi.Kakva su iskustva ako je netko bio,kakve su cijene u barovima,restoranima i ostalih stvari koje se dodatno naplaćuju.
franst is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 11:20   #4279
Costa Diadema je velik i lijep brod. Mi smo imali dobra iskustva. Cijene u barovima i restoranima se uvećavaju za 15%. Npr. fanta, cola i sl. 3E, 1l mineralne 2,90E, kokteli od 6E do 8E...
lenkica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 23:23   #4280
Pozdrav! Da li možda ima netko da ide na MSC krstarenje 31.3. iz Hamburga. UK,Francuska,Belgija, Nizozemska... ili da je netko već bio?
volimm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:32.