Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2018., 03:19   #8441
Kratko pitanje:

Koji mi je najbolji nacin za doci sa aerodroma Bkk S. Do Rambuttri ulice?
sara77777 is offline  
Old 20.01.2018., 04:18   #8442
Quote:
sara77777 kaže: Pogledaj post
Koji mi je najbolji nacin za doci sa aerodroma Bkk S. Do Rambuttri ulice?


Ako je najbolji = najjeftiniji nacin onda
__________________
Sve informacije za put u Tajland
http://thaimer.net/
https://www.facebook.com/thaimerr
ajvan is offline  
Old 21.01.2018., 02:57   #8443
Ajvane imas li neku preporuku za smjestaj u Chiang Maiu? Ne triba specifican smjestaj, samo podrucje u kojem bi bilo dobro stat...najmanje san istraziva oko sjevera, racuna cilo vrime da nan je to pri kraju putovanja, a taj kraj se blizi
elfonso is offline  
Old 21.01.2018., 03:15   #8444
Quote:
elfonso kaže: Pogledaj post
Ajvane imas li neku preporuku za smjestaj u Chiang Maiu? Ne triba specifican smjestaj, samo podrucje u kojem bi bilo dobro stat...najmanje san istraziva oko sjevera, racuna cilo vrime da nan je to pri kraju putovanja, a taj kraj se blizi
Zz house.
Ja Sam bio tamo 4 noćenja. Blizu a jeftino.
Vlasnik je tajlandanin lud ko šiba, ali fenomenalan lik.
Svaka preporuka
Slayer is offline  
Old 21.01.2018., 05:15   #8445
Quote:
elfonso kaže: Pogledaj post
Ajvane imas li neku preporuku za smjestaj u Chiang Maiu? Ne triba specifican smjestaj, samo podrucje u kojem bi bilo dobro stat...najmanje san istraziva oko sjevera, racuna cilo vrime da nan je to pri kraju putovanja, a taj kraj se blizi


Zadnje sto sam bio je ovo ovdje
Mirna lokacija i dobre sobe. Od fan only do Ac fridge itd.
400 bahta na više.

Sve sto uzmes unutar zidina je više manje dobro
__________________
Sve informacije za put u Tajland
http://thaimer.net/
https://www.facebook.com/thaimerr
ajvan is offline  
Old 22.01.2018., 03:38   #8446

Hvala! Imate li kakvu preporuku za must see? Tamo smo kako stvari stoje 3 dana, a od toga bi tribali jedan dan otic u neko utociste slonova...
elfonso is offline  
Old 22.01.2018., 12:11   #8447
Quote:
elfonso kaže: Pogledaj post

Hvala! Imate li kakvu preporuku za must see? Tamo smo kako stvari stoje 3 dana, a od toga bi tribali jedan dan otic u neko utociste slonova...
https://www.elephantnaturepark.org/

Ja bio ovdje, bilo odlično, provedeš cijeli dan tamo, hraniš slonove, kupaš slonove, jedeš, piješ, ekipa se i kupala u potoku.
Bio neki mladi nabrijani slon pa smo čak i trčali od njega jer naganja sve po parku
Carlos Daniel is offline  
Old 22.01.2018., 12:34   #8448
Namjeravamo u ožujku ići na Krabi ili Koh Samui i sad me zanima kakvo je vaše iskustvo s meduzama? Pitam jer prošle godine u travnju smo bili na Šri Lanci i bilo je neizdrživo,sve je bilo krcato meduzama na koju god plažu išli cak su jednog tipa oživljavali na plaži jer su se bojali da ga je upiknula ta neka meduza sa strujom koja može bit smrtonosna. Kakva su vaša iskustva?


Sent from my iPhone using Tapatalk
lorchyy is offline  
Old 22.01.2018., 13:37   #8449
Wink

Quote:
Carlos Daniel kaže: Pogledaj post
https://www.elephantnaturepark.org/

Ja bio ovdje, bilo odlično, provedeš cijeli dan tamo, hraniš slonove, kupaš slonove, jedeš, piješ, ekipa se i kupala u potoku.
Bio neki mladi nabrijani slon pa smo čak i trčali od njega jer naganja sve po parku
Odlicno mi pari. Bitno da nema onog jahanja slonova...koliko kosta cili dan? Mi smo mislili ic na pola dana, ali nije nista iskljuceno
elfonso is offline  
Old 22.01.2018., 13:39   #8450
Quote:
lorchyy kaže: Pogledaj post
Namjeravamo u ožujku ići na Krabi ili Koh Samui i sad me zanima kakvo je vaše iskustvo s meduzama? Pitam jer prošle godine u travnju smo bili na Šri Lanci i bilo je neizdrživo,sve je bilo krcato meduzama na koju god plažu išli cak su jednog tipa oživljavali na plaži jer su se bojali da ga je upiknula ta neka meduza sa strujom koja može bit smrtonosna. Kakva su vaša iskustva?lk
15ak dana san na plazama tajlanda, niti jedno lose iskustvo...
elfonso is offline  
Old 22.01.2018., 13:41   #8451
Quote:
elfonso kaže: Pogledaj post
15ak dana san na plazama tajlanda, niti jedno lose iskustvo...
ozbiljno? mi do sada bili dva puta u studenom, jednom u ozujku i meduze su bile konstanta, posebno kako pada noc (dakle, od 16h na dalje)
gmit is offline  
Old 22.01.2018., 14:18   #8452
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
ozbiljno? mi do sada bili dva puta u studenom, jednom u ozujku i meduze su bile konstanta, posebno kako pada noc (dakle, od 16h na dalje)
Nemos virovat...nisan doslovno niti jedanput cua...a bili smo na plazama stvarno dosta...mozda ovisi i koliko obracas paznju, pa ako imas srice neces ni primjetit ka u mom slucaju
elfonso is offline  
Old 22.01.2018., 14:59   #8453
A, zna li neko kakva je situacija prilikom putovanja AirAsia-om kada su u pitanju ogranicenja za kabinski prtljag? Putujem sa devojkom i oboje nosimo klasicne backpack-ove ne teze od 10kg. Da li je moguce da ih stavimo u kabinu bez neke doplate?
Floydian is offline  
Old 22.01.2018., 15:02   #8454
Quote:
lorchyy kaže: Pogledaj post
Namjeravamo u ožujku ići na Krabi ili Koh Samui i sad me zanima kakvo je vaše iskustvo s meduzama? Pitam jer prošle godine u travnju smo bili na Šri Lanci i bilo je neizdrživo,sve je bilo krcato meduzama na koju god plažu išli cak su jednog tipa oživljavali na plaži jer su se bojali da ga je upiknula ta neka meduza sa strujom koja može bit smrtonosna. Kakva su vaša iskustva?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Mi se isto dvoumimo između Balija i Tajlanda i jedna od stvari koja me vuče Baliju je baš ta što frendovi koji su se vratili kažu da nije bilo uopce meduza,bar na tom dijelu gdje su bili.
Prije dvije godine smo bili na Filipinima i to je bila isto katastrofa,nismo se skoro nigdje mogli kupat jer je more bilo puno meduza i svaki put dok sam ušla bar dvije su me opržile.
Mi gledamo Koh Samui,Krabi ili Pattayu pa ako netko može reci di ih je najmanje i meni bi to dobro došlo
__________________
" ne daj mi da vidim ovo nije svijet za nas... "
Chocollina is offline  
Old 22.01.2018., 15:13   #8455
Ima li ikakvog drugog nacina za obilazenje otoka osim skutera? Tipa iznajmiti nekog lokalnog vozaca? Taxi mozda (iako mogu misliti koliko je skup)? Ja ne vozim, a muz nikad nije vozio skuter.

Inace, procitala sam poprilicno puno teme i misljenja su razlicita. Sad me zanimaju friska razmisljanja...
Imat cemo punih 14 dana tamo. Jos dodatno 2 dana odlaze na put i imamo prvu subotu pola dana u Bangkoku.

Mislili smo ovako nekako:

1. dan (subota, pola dana) - Bangkok
2. dan - izlet u Ayutthayu (Kazete najbolje samostalno i tamo voznja biciklima? S druge strane od poznanika sam dobila preporuku da uzmemo izlet iz Bangkoka s vodicem zbog informacija)
3. dan Bangkok (hramovi) pa nocni vlak za Chiang Mai
4., 5. i 6. dan Chiang Mai (zanimaju nas slonovi, White temple kod Chiang Raia, cooking clas - ostalo nemam pojma, moze preporuka? )
7. dan odlazak iz Chiang Maia do Krabija (s obzirom na to ogranicenje zbog skutera, Krabi nam se cini kao naj opcija zbog izleta na otoke)
8.,9.dan bi na Phi Phi (i od tamo na izlet na Maya bay rano ujutro prije guzvi - zato bi i prespavali na Phi Phiju, jedino me muci sto je taj 9. dan bas na nas Uskrs - ima li to kakve veze?)
10. - 14. dan smjestaj na Krabiju i izleti (Poda island, Railey beach itd., Emerald pools...)
15. dan Bangkok

Totalno klisej i turisticki, ne? Ako imate neke dobre savjete za izlete/ neke druge otoke, please pucajte!

Je li moguce otici na Koh Lantu u ovih zadnjih 5 dana Krabija?
Vidim da je mozda burning season u Chiang Maiu u periodu kad idemo (23.3. do 8.4. smo na Tajlandu) - da zamijenimo Chiang Mai s Kambodzom (Siem Reapom) u tom slucaju?
Mozda da negdje ubacimo i Kanchanaburi i/ili Erawan falls?


Sent from my iPhone using Tapatalk
aliceocean is offline  
Old 22.01.2018., 15:27   #8456
Quote:
Chocollina kaže: Pogledaj post
Mi se isto dvoumimo između Balija i Tajlanda i jedna od stvari koja me vuče Baliju je baš ta što frendovi koji su se vratili kažu da nije bilo uopce meduza,bar na tom dijelu gdje su bili.
Prije dvije godine smo bili na Filipinima i to je bila isto katastrofa,nismo se skoro nigdje mogli kupat jer je more bilo puno meduza i svaki put dok sam ušla bar dvije su me opržile.
Mi gledamo Koh Samui,Krabi ili Pattayu pa ako netko može reci di ih je najmanje i meni bi to dobro došlo
Na Baliju nemas meduza ali i nemas plaza ko u Tajlandu. A sto se tice meduza ima ih i na Jadranu, a to nitko ne moze znati gdje ce se pojaviti. Sve ti je to imas li srece ili ne.
Vincent7 is offline  
Old 22.01.2018., 21:43   #8457
cloud 47 opet radi il? kad sam bio u bkk prije nekih 6mj, rooftop bar je bio zatvoren
__________________
enjoy | XBL - skols1555
sk0ls is offline  
Old 23.01.2018., 03:49   #8458
Quote:
Floydian kaže: Pogledaj post
A, zna li neko kakva je situacija prilikom putovanja AirAsia-om kada su u pitanju ogranicenja za kabinski prtljag? Putujem sa devojkom i oboje nosimo klasicne backpack-ove ne teze od 10kg. Da li je moguce da ih stavimo u kabinu bez neke doplate?
Ja Sam nosio backpack Ali manji, 40L, i ulazi u dimenzije za kabinu.
Pri boardingu, svugdje piše max.7kg i bio je lik sa vagom, a moj backpack je imao sigurno više od 7kg. Ali na kraju je let kasnio i nitko nije ništa gledao/vagao. Možda jer.je kasnio....

Curi sam nadoplatio check in prtljagu za njezin backpack. Mislim da je bilo 11€
Slayer is offline  
Old 23.01.2018., 03:56   #8459
Quote:
gmit kaže: Pogledaj post
ozbiljno? mi do sada bili dva puta u studenom, jednom u ozujku i meduze su bile konstanta, posebno kako pada noc (dakle, od 16h na dalje)


5 godina po tajlandskim plažama i nikad vidio ni osjetio niti jednu jedinu meduzu kao što nisam nikad vidio ni na filipinima. Kao što ih ni trenutno nema
__________________
Sve informacije za put u Tajland
http://thaimer.net/
https://www.facebook.com/thaimerr
ajvan is offline  
Old 23.01.2018., 03:57   #8460
Quote:
Floydian kaže: Pogledaj post
A, zna li neko kakva je situacija prilikom putovanja AirAsia-om kada su u pitanju ogranicenja za kabinski prtljag? Putujem sa devojkom i oboje nosimo klasicne backpack-ove ne teze od 10kg. Da li je moguce da ih stavimo u kabinu bez neke doplate?


Vozio sam se 10+ puta s njima i uvijek vise od 7kg i nisu gledali. Napravio bi online check in i ravno na gate. No nesto je bilo price da su postrozili. Zadnji let s niima imao u 3. mjesecu
__________________
Sve informacije za put u Tajland
http://thaimer.net/
https://www.facebook.com/thaimerr
ajvan is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:59.