Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2018., 21:22   #861
Quote:
markooooo kaže: Pogledaj post
Mogu li ja odgovorit na ovo?
Staza u St. Moritzu i za zene i muskarce, bila mi je i odlicna staza u Whistler, steta sto ne zamijene dosadni Lake Loise sa tom stazom

Slazem se da su male sanse da Shiffrin stigne Maze, mislim da ce je umor kad tad stic na kraju sezone, kao i lani

EDIT, Altenmarkt se pojavljuje u Sk svako 3 godine, u rotaciji je sa Bad Klei... i St. Antonom (koja je poprilicno monotona i dosadna staza)
naravno

meni je sama konfiguracija staze u st. moritzu zanimljiva, ali u prošlosti je bilo par puta nekako čudno i bzvz postavljena.

kakva vam je staza u lenzeru?

zaboravio sam dodati: sviđa mi se što shiffrin ne kalkulira previše nego vozi i spust tu i tamo. mislim da se kalkulacije često znaju obit o glavu.
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Old 22.01.2018., 21:30   #862
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
zaboravio sam dodati: sviđa mi se što shiffrin ne kalkulira previše nego vozi i spust tu i tamo. mislim da se kalkulacije često znaju obit o glavu.
kad god je nakon utrke pitaju o broju pobjeda ona odgovara da samo želi skijati, a ne zamarati se s tim stvarima
weasley is offline  
Old 22.01.2018., 21:46   #863
Quote:
weasley kaže: Pogledaj post
kad god je nakon utrke pitaju o broju pobjeda ona odgovara da samo želi skijati, a ne zamarati se s tim stvarima
sve je to super, ali ipak pobjede joj donose sponzore i zvjezdani status. mislim da ima otprilike duplo više pobjeda nego lindsey vonn u njenim godinama.
__________________
NASA ICON AWARD 2023. WINNER
RutherFord7 is offline  
Old 22.01.2018., 22:56   #864
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
e slažem se, sve si rekao. nisam upoznat s razlozima, ali nadam se da će se uskoro češće pojavljivati u SK. koje su ti još zanimljive staze?
Meni je recimo švedski Åre jedna od najomiljenijih staza.



Tako sam sretan što je ove godine gore finale, samo da lijepo vrijeme posluži i da ne bude nikakvih odgoda ili skraćivanja.

Ovo kad se tri staze otvaraju pred ciljni skok... Ma apsolutno po mjeri! Idealan omjer skokova, brzine, zavoja, traverza, zaleđeno jezero ili rijeka u pozadini (ispod ciljne arene)...

A volim i Gardenu isto (jer onda znam da stiže Božić ).

Saalbach mi je isto cool, ali brate više si u zraku nego na snijegu.



Ali mi je super svejedno, iako izgleda strašno Ok mi je i Kvitfjell.

Quote:
inače utrke pratim na ORF-u. na ženskim utrkama je prisutna alexandra meissnitzer, vrlo stručna i ugodna komentatorica. na muškima bude hans knauss, u oba slučaja je užitak pratiti.
Alexandra je super, prošle godine sam gotovo čitavu sezonu odgledao na ORF-u.

A imaju i vlastitu Kamerafahrt što je dodatni plus.

Quote:
markooooo kaže: Pogledaj post
EDIT, Altenmarkt se pojavljuje u Sk svako 3 godine, u rotaciji je sa Bad Klei... i St. Antonom (koja je poprilicno monotona i dosadna staza)
Tako je, rotiraju se. Altenmarkt je uvjerljivo najbolja staza. Meni je St. Anton čak za zeru bolji od Bad Kleinkirchheima, ali sve je to vrlo slabo u usporedbi s Altenmarktom.

Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
kakva vam je staza u lenzeru?
Iako nije idealno prikladna mojoj filozofiji spusta (brzina, skokovi), ima nešto u njoj što mi se ipak sviđa.

Zadnje uređivanje casilda : 22.01.2018. at 23:13.
casilda is offline  
Old 22.01.2018., 23:25   #865
Austrija ima svoj termin u siječnju i mora rotirati skijališta, osim spomenutih vozi se ponekad i u Hausu, meni najljepšem od četiri vrha oko schladminga.
Bad je inače bezvezno skijalište neke srednje veličine s najmanje prirodnog snijega u cijeloj Austriji, koga ne zanimaju bazeni nema tamo što raditi.
Zauchensee je pak za preporuku, bez obzira što to ovdje nije tema . Na dobroj je nadmorskoj visini, malo teže dostupna od obližnjeg flachaua, manje su gužve. Velika većina žica počinje na istom mjestu u dnu ledenjačke doline. Kad je trka i trening skijašice su često pomiješane s turistima.
Brignone se sutra vraća nakon gripe, kao i Rebensburg. Također i veliki talent Rast.

Zadnje uređivanje jpm : 22.01.2018. at 23:45.
jpm is offline  
Old 23.01.2018., 00:55   #866
Quote:
jpm kaže: Pogledaj post
Austrija ima svoj termin u siječnju i mora rotirati skijališta, osim spomenutih vozi se ponekad i u Hausu, meni najljepšem od četiri vrha oko schladminga.
Baš odavno nije bio na programu Haus im Ennstal. Ima barem već nekih 6-7 godina, mislim, ako ne i duže.

St. Anton je meni onako ok.



Kažem, najlošiji mi je Bad Kleinkirchheim.
casilda is offline  
Old 23.01.2018., 01:18   #867
Quote:
RutherFord7 kaže: Pogledaj post
inače utrke pratim na ORF-u. na ženskim utrkama je prisutna alexandra meissnitzer, vrlo stručna i ugodna komentatorica. na muškima bude hans knauss, u oba slučaja je užitak pratiti.
Ex-skijaši - komentatori Tehničke discipline na ORF prate Nicole Hosp i Thomas Sykora.

Što se staza tiče, ima nebroj terena, koji bi se mogli opet ubaciti u kalendar kao stara pista u Vailu, koja je bila dosta zahtjevna i spektakularna (osobito jer su Amerikanci uvijek stavljali kamere na skok), Sierra Nevada (nešto isključivo za glajtere), iznimno strma staza u Veysonnazu, Haus im Ennstal, još par francuskih i američkih staza gdje su nekad skijali.
Nicco is offline  
Old 23.01.2018., 01:22   #868
Quote:
Nicco kaže: Pogledaj post
Što se staza tiče, ima nebroj terena, koji bi se mogli opet ubaciti u kalendar kao stara pista u Vailu, koja je bila dosta zahtjevna i spektakularna (osobito jer su Amerikanci uvijek stavljali kamere na skok), Sierra Nevada (nešto isključivo za glajtere), iznimno strma staza u Veysonnazu, Haus im Ennstal, još par francuskih i američkih staza gdje su nekad skijali.
Ili momke ponovno u Crans Montanu.



Baš je spektakularno. Cure su još uvijek tu, ali momci mislim da nisu bili već jako dugo.
casilda is offline  
Old 23.01.2018., 02:30   #869
Mikaela trenutno ima 22 godine i 10 mjeseci pa eto radi usporedbe koliko su neki skijasi imali pobjeda s 22 godine i 10 mjeseci.

Annemarie Moser Pröll 43
Mikaela Shiffrin 41
Ingemar Stenmark 34
Marcel Hirscher 8
Lindsey Vonn 7
Hermann Maier 0
SpeedKingLV is offline  
Old 23.01.2018., 08:15   #870
ženski GS Kronplatz 10:00/13:00 - Leona 37.

muški SL Schladming 17:45/20:45 - Henrik 2., Marcel 6., Matej 35., Elias 59.

zadnji na startu je skijaš iz Istočnog Timora, debitirao u SK u sad u Kitzbuhelu, više od 19 sekundi iza Henrika, a poslao je i Lihtenštajn svog predstavnika kojemu će to biti 4. slalom ove sezone
weasley is offline  
Old 23.01.2018., 10:07   #871
Worley jako jako spora, Shiffrin prosklizala, a Rebensburg odlična.
Kirkpatrick is offline  
Old 23.01.2018., 10:13   #872
Taman kad želim naći stream imam poziv...

Shiffrin drugi uzastopni dnf, dosad nijedan, rebensburg s 1. ili 2. mjestom uzima crveni dres
__________________
#ShiffrinGOAT
weasley is offline  
Old 23.01.2018., 10:14   #873
Bassino za stotinku
markoman is offline  
Old 23.01.2018., 10:21   #874
Mowinckel poludila.
Kirkpatrick is offline  
Old 23.01.2018., 10:22   #875
Bravo Mowinckel, prve 3 u deset stotinki, bit ce zanimljivo u drugoj voznji
markoman is offline  
Old 23.01.2018., 10:46   #876
Veli Figenwald da Schild ima šest pobjeda...ja se niti jedne ne mogu sjetiti...

EDIT: Vjerojatno na postolja mislio, kojih *ima* šest.
Kirkpatrick is offline  
Old 23.01.2018., 11:03   #877
Mogla je Leona to i bolje, +2.90, 27. za sada
markoman is offline  
Old 23.01.2018., 11:10   #878
29.

sad idu grenier i bucik, tu pada odluka po meni
weasley is offline  
Old 23.01.2018., 11:14   #879
ništa od 2.vožnje za leonu
Xnyl is offline  
Old 23.01.2018., 11:16   #880
ugurala se austrijanka

0.02

ali prvih 6 u 0.50 garantira dobru završnicu
weasley is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:20.