Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2012., 20:08   #2221
nika37 - HVALA!!!
Cae Fae is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2012., 22:46   #2222
probala casting creme gloss ledeni kakao, nisam prezadovoljna, ispala je isprana tamno smeđa ili isprana crna, sad pitanje koliko će mi dugo trajat(nadam se da ne dugo jer mi se ne sviđa) i koliko će mi uništit kosu
sve u svemu nije mi to trebalo, opet bespotrebno oštećivanje kose po ne znam koji put
Moraxella is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 15:20   #2223
dakle ja sam sa svoje prirodne svjetlosmeđe boje koja izgleda malo svjetlije od ovog http://img259.imageshack.us/img259/1...ssicaalbaz.jpg prije dva dana isla na plavu i ispala ovakva http://img246.imageshack.us/img246/4412/41414283.jpg
i mrzim ovu boju. tak da me zanima nakon kolko se mogu vratit na svoju prirodnu i dal cu ispast narancasta ako to ucinim?
MalenaJa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 15:47   #2224
Quote:
MalenaJa kaže: Pogledaj post
dakle ja sam sa svoje prirodne svjetlosmeđe boje koja izgleda malo svjetlije od ovog http://img259.imageshack.us/img259/1...ssicaalbaz.jpg prije dva dana isla na plavu i ispala ovakva http://img246.imageshack.us/img246/4412/41414283.jpg
i mrzim ovu boju. tak da me zanima nakon kolko se mogu vratit na svoju prirodnu i dal cu ispast narancasta ako to ucinim?
...obavezno stavi neku koja ima u sebi zlatno,nikako pepeljasto i bit će o.k.
__________________
...A girl should be two things, classy and fabulous....
nika37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 17:04   #2225


Divna smedja boja,ispala mi je isto ko na kutiji.
snezana mk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 18:48   #2226
Snežana, koju si boju kose imala prije bojanja?
beppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 19:01   #2227
Quote:
beppina kaže: Pogledaj post
Snežana, koju si boju kose imala prije bojanja?
smeđu sa tamnoplavim pramenovima.
snezana mk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 19:35   #2228
imam pomalo ispranu tamnosmeđu boju
kojom bojom da se ofarbam da dobijem lijepu svježu tamnosmeđu bez ikakvih crvenih odsjaja?
kad god bih se farbala nijansama koje se zovu tamno smeđa bila bih crna prva dva tjedna, a radije ne bih :/
help
__________________
* youtube make-up channel * facebook:)
mladi_luk is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 01:01   #2229
Izbjegavaj tamnosmeđe, jer će ti uvik crno ispast.
Biraj neke srednje smeđe ili svjetlosmeđe pa ti neće ispast crna.
A da izbjegneš crveni odsjaj, biraj boje na kojima piše npr. zlatna...

Ja imam tamnosmeđu boju kose, a bojam se u ovu Lorealovu, 5.3 Virginia Chestnut Brown



Ispadne mi lijepa smeđa boja, onako čokoladna, bez crvenog odsjaja

Zadnje uređivanje beppina : 18.12.2012. at 01:07.
beppina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 00:09   #2230
smeđa kosa, crveni preljev

bok :-) imam kestenjasto smedu kosu, nikad farbanu ili bilo sta radeno osim sisanja i frizure.. pa malo za promjenu sam uzela Movida preljev, broj 27.. pa sam u uputama vidjela da pise "Intenzivni preljev Movida Vam garantira prirodnu boju koja traje 6-8 tjedana, vidljivog izrasta." Za oko mi je zapelo ovo "vidljivi izrast", pa se nadam da netko od vas ima iskustva s Movidom i da mi moze reci dali je taj izrast stvarno vidljiv ili se ipak ispire jednoliko? Jer sam na dosta mjesta citala da se ispire jednoliko, ali samo da budem sigurna prije nego sto krenem sa stavljanjem sveg tog na kosu. Hvala puno :-)
ftppuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 19:42   #2231
Pa ne, nego garantira da je tako dobra da će se vidit razlika preljeva i izrasta kada kosa izraste.....
Ninth is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 22:36   #2232
koja bi ovo nijansa otprilike bila?



neka 7.32, ili?
Crimson Wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2012., 17:26   #2233
...cure,pazite sa tim smeđim nijansama ja sam bila stavila neku palette svijetlo smeđu i ispala skoro pa crna.....
__________________
...A girl should be two things, classy and fabulous....
nika37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2012., 21:48   #2234
Brinete hello :-)

Imam pitanje za one koje imaju iskustva sa silovitim prefarbavanjima kose svaki mjesec drugom nijansom

Naime prirodno sam tamnije smeda sa nekim sivkastim pigmentom.
Zadnje sam kosu bojila ovom novom bojom od Loreala - neka cokoladna nijansa - prvo sam ispala skoro crna al vec nakon 2.pranja dobila sam cokoladnu nijansu. :-)

Naime, mene muci boja koja se zove Kenya i zanima me dal bi tom bojom uspjela "posvijetlit" kosu koja je sad cokoladna?
__________________
~~..Little angel go away, come again some other day! The devil has my ear today, I'll never hear a word you say..He promised I would find a little solace, and some piece of mind, whatever just as long as I don't feel so..~~

https://www.instagram.com/mrs.annamolly/
AnnaMollyHr is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 12:21   #2235
Quote:
AnnaMollyHr kaže: Pogledaj post
Brinete hello :-)

Imam pitanje za one koje imaju iskustva sa silovitim prefarbavanjima kose svaki mjesec drugom nijansom

Naime prirodno sam tamnije smeda sa nekim sivkastim pigmentom.
Zadnje sam kosu bojila ovom novom bojom od Loreala - neka cokoladna nijansa - prvo sam ispala skoro crna al vec nakon 2.pranja dobila sam cokoladnu nijansu. :-)

Naime, mene muci boja koja se zove Kenya i zanima me dal bi tom bojom uspjela "posvijetlit" kosu koja je sad cokoladna?
Obojanu kosu možeš posvijetliti samo blajhom odnosno blajh kupkom ili pramenovima, ovisno kakav efekt želiš postići, a klasičnom farbom nažalost možeš ići samo tamnije (ili isto naravno) - ovo sve stoji ukoliko si prethodno bojila kosu. Prirodnu kosu možeš posvjetljivati i običnim farbama.
Ne znam koju si boju koristila i kakva je ona u odnosu na ovu nijansu koju želiš postići, ali ako se nadaš posvjetljivanju, radije nemoj.
__________________
Devil sometimes drives a minivan!
Mrs.Solis is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 12:50   #2236
Hvala ti

Ja sad imam cokoladnu boju koju sam dobila na plavu kosu, naime do nedavno sam bila plavusa.
Al s obzirom da sam vec 2x stavila cokoladnu boju, tesko da cu dobit ista svjetlije bez obzira na plavu "bazu"...
__________________
~~..Little angel go away, come again some other day! The devil has my ear today, I'll never hear a word you say..He promised I would find a little solace, and some piece of mind, whatever just as long as I don't feel so..~~

https://www.instagram.com/mrs.annamolly/
AnnaMollyHr is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 03:46   #2237
Drage moje, imam pitanje. Ovako, do sad sam kosu farbala Syossovom Intense Red, a zadnja 2 puta sam umiješala hidrogen od 9 i 12%. E, sad, pitanje je koliko bi mi se primila L'oreal Sublime Mousse Pure Darkest Brown na tu crvenu. Dal bi uopće bilo tamno ili bi ta crvena još uvijek vrištala. Koje je vaše mišljenje o tome?
Linosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 19:49   #2238
crveni odsjaj bi ti sigurno ostao, ali s tom bojom ces biti crna ili skoro crna i isusit ce ti kosu. meni je ta l'oreal pjena bila jako losa, syoss smedje boje su bolje.
monama is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 18:15   #2239
Ma izdržljiva mi je kosa, ovu boju sam kupila jer je količina te taman za moju dužinu kose, dok bi od nekog drugog proizvođača morala uzet 2 kutije.
Zahvaljujem na odgovoru, nadam se d će ispast onako dobro kolko se nadam
Linosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2012., 00:53   #2240
Pozdrav cure . Nadam se da cu dobiti dobar savjet od nekoga, jer bih se zeljela prvi put ofarbati. Uglavnom moja prirodna boja kose je izmedju tamno smedje i crne, ali vise ide na crno. Ne bih zeljela mijenjati drasticno boju kosu, vec samo dobiti sjaj i tamnu smedju, bez crvenog odsjaja. Moze li mi neko predloziti neku farbu ?
nicoleee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:46.