Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2006., 14:07   #21
Sa zenom sam u 2/05 bio u hotelu Plus u Bulharskoj ulici, cca 10 minuta tramvajem od centra Bratislave.
1/2 soba + parking je bilo za oko 25 € (ne sjecam se tocno) za nas oboje. Pogledaj na google.

Sve je bilo OK, osim sto su grijali nemilosrdno, vani je bilo cca 10°C, a radijator punom parom. Bez mogucnosti reguliranja.
Thresholder is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2006., 01:33   #22
Slovačka

da li je tko mozda bio u slovackoj na niskim tatrama??? kako je tamo?
kakve su ski staze?? kakvi su hoteli??
sapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2006., 19:16   #23
Slovačka

Idem na poslovni put pa me zanima kakve su tam cijene i kaj se isplati kupit, jer ipak kao tipicno zensko moram nakupovat sto je vise moguce pa vas lijepo molim neke informacije
Ribica3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2006., 21:07   #24
bratislava za novu godinu

mislila sam s drustvom poci u bratislavu - glavni razlog - kosta sesto kuna cetiri dana a jos je i tamo navodno super jeftino.
ipak, neki su mi ljudi po drugoj ruci rekli da se tamo i nema bogznasta vidjet i da je totalno nezanimljiva.
ima li nekoga ovdje tko je tamo bio za novu godinu, kakva je atmosfera i kakva je ponuda nocnog zivota? da li da idemo ili se preustrojimo na neku drugu destinaciju?
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 01:23   #25
Meni je bilo super u discu Dopler. Pogledaj njihovu stranicu http://www.dopler.sk. A inače mi se bratislava čini mrtav grad, npr. pivnica u koju smo htjeli ići zatvarala se u 22h, nikoga na ulici i sl. Bila sam krajem 4. mj. ove godine.
Annabel Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 02:15   #26
evo ti link
http://www.bratislava.sk/en/

haha mrtav grad, to je istina... kad gori onda ajde u prag
__________________
http://www.myspace.com/zona44
zona44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2006., 21:39   #27
ima di koja dobra birtija u bratislavi ?
__________________
nemam potpis!
milk is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2006., 22:29   #28
Bratislava za Novu Godinu: par pitanja... Jel se više isplati ići agencijom ili samostalno? Kakva su vam iskustva sa Collegiumom i Bratislavom? Jel bolje ići do Beča pa onda samo jedan dan posvetit posjeti do Bratislave?
Pikulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2006., 16:12   #29
Quote:
Pikulica kaže:
Bratislava za Novu Godinu: par pitanja... Jel se više isplati ići agencijom ili samostalno? Kakva su vam iskustva sa Collegiumom i Bratislavom? Jel bolje ići do Beča pa onda samo jedan dan posvetit posjeti do Bratislave?

Ja sam putovala s Collegiumom. Za Bratislavu mi se čini da je ova godine cijena oko 800 kuna, 2 noćenja.....
Ma super je s njima! Mladi vodici, samo mladi ljudi idu..... nemam ni jednu losu rijec o njima!!!!
Super!!!!
sopro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2006., 20:50   #30
Doček Nove u Bratislavi preko agencije Alga

Htjeli smo dragi i ja u Bratislavu preko agencije Collegium, ali danas više nije bilo mjesta pa smo odlučili ići preko Alge. Svi savjeti i preporuke vezane uz Bratislavu su dobro došli! A slobodno spomenete i iskustva veana uz agenciju Alga.
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2006., 21:09   #31
sa algom sam isao u prag prije 3 godine na novu godinu...sjebali nas sa vecerom novogodisnjom u nekoj pivnici, ne sjecam se koliko smo platili, mislim 40 eura a jedva smo nasli mjesto za sjesti, hrana je bila losa a cuga se placala ...i neki nas bend, puno bolje bi bilo da smo se odlucili za docek na otvorenom, pa onda obilaziti okolo kako nam dodje


a sto se bratislave tice, nisam bio ali su bili frendovi prosle nove godine i vele pusiona ziva, bas sa algom su isli, ne zbog agencije nego je grad ziva pusiona, nema nista za vidjeti....uostalom, pa to je selo gore od zagreba, sta's tamo

preporucam prag od ovih putovanja sto su pristupacna cijenom, grad je fenomenalan i s te strane ne mozes pogrijesiti..
legolas1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2006., 15:37   #32
hvala na informacijama legolas1. ipak ćemo mi do Bratislave, glupo mi je sad odustajati ili mijenjati destinaciju. dragom i meni je najvažnije da budemo zajedno. on je već bio u Pragu pa smo se zato odlučili za Bratislavu.
u agenciji su nam preporučili da platimo 100 kuna za neki doček u klubu gdje će biti hrvatski DJ, ali to nećemo jer nema smisla u Slovačkoj slušali domaću glazbu. toga mi je previše i doma.
Maisha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 14:43   #33
put do bratislave

Bok svima!
Da vas zamolim nesto.Trebala bih u trecem mjesecu ic posjetit frendicu u Bratislavu,pa me zanima ako znate za neki prijevoz do tamo.Bila sam na stranicama željezničkog i autobusnog kolodvora i uopće nemaju direktnu ponudu Zagreb-Bratislava.Ako neko nešto zna nek mi pliz odgovori THANX.
buba20340 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 18:05   #34
Imas ugodnu opciju....Zagreb - London (Luton) (wizzair), pa odmah kasnije isti dan London (Luton) - Bratislava preko Thomsonfly...sve skupa se moze iskombinirati za 60tak eura....
kvart99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 18:35   #35
definitivno je najjednostavnije i najbrže vlakom preko Beča. dnevno imaš nekoliko vlakova Zagreb - Beč, a Beč - Bratislava ide svakih pola sata. ne znam, meni je malo bedasto preć 3/4 Europe radi puta od jedva 400 km
x-type is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 19:49   #36
ajoj.bas me cudi da nema neka direktna autobusna il zeljeznicka linija.bas glupo.
buba20340 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 19:49   #37
Quote:
x-type kaže: Pogledaj post
definitivno je najjednostavnije i najbrže vlakom preko Beča. dnevno imaš nekoliko vlakova Zagreb - Beč, a Beč - Bratislava ide svakih pola sata. ne znam, meni je malo bedasto preć 3/4 Europe radi puta od jedva 400 km
jel znas otprilike kako se cijene krecu?HVALA!!!
buba20340 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2007., 09:17   #38
Pošto idem sad za uskrs u bratislavu
zanima me kaj bi preporućili za vidjet,neki dobar klub,restać,...
ili pak možda neki gradić usput za vidjeti u smjeru zg-bratislava a da nije beć
wash is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2007., 06:52   #39
Quote:
wash kaže: Pogledaj post
ili pak možda neki gradić usput za vidjeti u smjeru zg-bratislava a da nije beć
Sopron.
Šopron je jedan od najlijepših gradova u Mađarskoj. Pravi barokni grad.
Magor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 15:22   #40
Quote:
Magor kaže: Pogledaj post
Sopron.
Šopron je jedan od najlijepših gradova u Mađarskoj. Pravi barokni grad.
HVALA
wash is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:03.