Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.06.2009., 21:22   #21
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
Čak ne toliko ni kroj, koliko mjere ispod majce i otvorenost majce...
E, a šta sam ja rekao nego to? ..samo malo suptilnije
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 21:35   #22
A kad sam ja tipus vulgaris...
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 21:38   #23
Quote:
aaston kaže: Pogledaj post
E, a šta sam ja rekao nego to? ..samo malo suptilnije
dakle vi frajeri zbilja nemate pojma o suptilnosti! nikad do diplome nebi došli da ste cure
dekoltirana opravica je fakat prenapadna , da ne pričam da će te još neki i namjerno srušit jer odma pomisle da si glupa. s druge strane kad sam malo bolje razmislila došla sam do čarobne forumule - na usmeni se ide samo u pinki majici - svi se profači pale male curice
5ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 21:41   #24
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
A kaj ako vidiš časnu kad ideš na ispit? Koja još k tome nosi crvenu torbu?
pih, pa zato nisam išla na pedagoški...tam studira hrpa časnih-morala bi stalno prijavnice povlačit
srećom da blizu mog faksa nisu neku crkvu/samostan sagradili...moram požurit s diplomom dok im nije tak nekaj palo napamet
: odoh trkom učit :

Zadnje uređivanje 5ivy : 08.06.2009. at 21:51.
5ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 21:48   #25
Quote:
5ivy kaže: Pogledaj post
dakle vi frajeri zbilja nemate pojma o suptilnosti! nikad do diplome nebi došli da ste cure
dekoltirana opravica je fakat prenapadna , da ne pričam da će te još neki i namjerno srušit jer odma pomisle da si glupa. s druge strane kad sam malo bolje razmislila došla sam do čarobne forumule - na usmeni se ide samo u pinki majici - svi se profači pale male curice
Šta da ti kažem... ja bi bio jedan potpuno drugačiji profesor i primjenjivao bi potpuno drugačije kriterije
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 22:17   #26
ma samo dopišeš broj s strane na prijavnicu (valjda su još uvijek one crvene) s 2 srčeka,onda prolaziš
ruši te u dekoltiranoj majci samo da mu opet dođeš
i aston bi
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 23:24   #27
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
ruši te u dekoltiranoj majci samo da mu opet dođeš
Rusi te i kad znas njegovu knjigu od korica do korica samo da mu opet dodjes. Koji ego-trip.



daria25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2009., 23:30   #28
Da li itko danas ruši samo zato jer sutent-ica ne zna?
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 12:06   #29
konačno čet na turizmu
za vrijeme aastonove strahovlade nije toga bilo

Quote:
aaston kaže: Pogledaj post
Šta da ti kažem... ja bi bio jedan potpuno drugačiji profesor i primjenjivao bi potpuno drugačije kriterije
je, kod tebe bi se samo usmeni ispiti ponavljali nebrojeno puta
__________________
Što znaci zivot dokraja posvecen istini? Ponajprije to znaci zivot neprestanoga, beskonacnog i strogog samoispitivanja. Svijet spoznajem samo vlastitim odnosom spram njega.
miaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 12:18   #30
Chat oduvik postoji na ovom PDFu, ali je ocito zamro... To bi najbolje treba znat aaston, jer je u vrijeme njegove moderature, sam on, otvorija chat temu Cak je u chatu bilo ispisano 450 postova, ali je tu i stalo. Zato nisam ni otvara chat (a mogao je i bilo ko drugi), ali vidim da se pocelo čakulat na sve strane, pa uz nekoliko ljudi sta su trazili chat, sam i otvorija sada ovi. /bravo za modove/
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 12:31   #31
Quote:
aircanada kaže: Pogledaj post
Chat oduvik postoji na ovom PDFu, ali je ocito zamro... To bi najbolje treba znat aaston, jer je u vrijeme njegove moderature, sam on, otvorija chat temu Cak je u chatu bilo ispisano 450 postova, ali je tu i stalo. Zato nisam ni otvara chat (a mogao je i bilo ko drugi), ali vidim da se pocelo čakulat na sve strane, pa uz nekoliko ljudi sta su trazili chat, sam i otvorija sada ovi. /bravo za modove/
tri put hura

ma malo zezam aastona, čekam da drekne, inače znam za to
__________________
Što znaci zivot dokraja posvecen istini? Ponajprije to znaci zivot neprestanoga, beskonacnog i strogog samoispitivanja. Svijet spoznajem samo vlastitim odnosom spram njega.
miaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 12:34   #32
Quote:
miaR kaže: Pogledaj post
tri put hura

ma malo zezam aastona, čekam da drekne, inače znam za to
Iskreno, vidija sam samo da si napisao/la da konacno chat na turizmu, i onda sam isa odgovorit. Nisam ni vidija da si pisao/la nesto vezano uz njega! Mora da je sicusan
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 12:55   #33
Quote:
aircanada kaže: Pogledaj post
Iskreno, vidija sam samo da si napisao/la da konacno chat na turizmu, i onda sam isa odgovorit. Nisam ni vidija da si pisao/la nesto vezano uz njega! Mora da je sicusan


misliš? ma ne vjerujem da iza tako zanimljivog lika i djela stoji nešto sićušno

ala će se obradovat kad ovo pročita
__________________
Što znaci zivot dokraja posvecen istini? Ponajprije to znaci zivot neprestanoga, beskonacnog i strogog samoispitivanja. Svijet spoznajem samo vlastitim odnosom spram njega.
miaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 12:59   #34
Znas ono:
U maloj boci špirit stoji... ali i govno za analizu hahaha
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 13:08   #35
a bome i otrov

no, dosta o aastonu. Kaj ti znači ovo 'huligan'?
jesi ti jedan od onih koji su urinirali po svojim sugrađanima na onoj hajdukovoj tekmi punoj papirića?

__________________
Što znaci zivot dokraja posvecen istini? Ponajprije to znaci zivot neprestanoga, beskonacnog i strogog samoispitivanja. Svijet spoznajem samo vlastitim odnosom spram njega.
miaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 13:10   #36
Samo da vas obavijestim da vas ignoriram i da nemam nikakvu namjeru osvrtati se na sve ove laži i objede
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 13:11   #37
kaže se ili špirit ili otrov, ali poanta je jednaka

Ne, nisam taj, niti bi mi palo tako nesto na pamet. Da stvar bude bolja, presa sam 2000 km za tu utakmicu, a na kraju nisam ima kartu
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 13:14   #38
Quote:
aaston kaže: Pogledaj post
Samo da vas obavijestim da vas ignoriram i da nemam nikakvu namjeru osvrtati se na sve ove laži i objede
aastonee
nisma ja kriva, ovaj zločesti huligan me nagovorio
__________________
Što znaci zivot dokraja posvecen istini? Ponajprije to znaci zivot neprestanoga, beskonacnog i strogog samoispitivanja. Svijet spoznajem samo vlastitim odnosom spram njega.
miaR is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 13:17   #39
Eh, povodljivog naroda danas
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2009., 13:18   #40
Quote:
aircanada kaže: Pogledaj post

Ne, nisam taj, niti bi mi palo tako nesto na pamet. Da stvar bude bolja, presa sam 2000 km za tu utakmicu, a na kraju nisam ima kartu



ja sam jednom u životu bila na tekmi,na Maksimirskom stadionu kad se Boban opraštao, frendica je dobila karte, samo iz tog razloga
__________________
Što znaci zivot dokraja posvecen istini? Ponajprije to znaci zivot neprestanoga, beskonacnog i strogog samoispitivanja. Svijet spoznajem samo vlastitim odnosom spram njega.
miaR is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:16.