Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.04.2013., 10:43   #41
Ja sitno brojim (još mjesec dana ).
Kupila karte za Tower online (valjda stignu doma dok ne krenem ), za mjuzikl i Stonehenge. Ovo ostalo što i kako stignem.

Nuki, kakvo vrijeme običava biti u svibnju gore? Ne znam što bih pakirala.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 25.04.2013., 11:08   #42
Najbolje cijeli ormar... Nekad je hladno, nekad je vruće. Prošle godine recimo bilo vrlo kišno.
nukac is offline  
Old 25.04.2013., 11:44   #43
ajmo meteorolozi, kakvo nas vrijeme očekuje sutra u Londonu? da znam dal da uzimam kožnu ili nesto toplije..
tcincua is offline  
Old 25.04.2013., 11:50   #44
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
Najbolje cijeli ormar... Nekad je hladno, nekad je vruće. Prošle godine recimo bilo vrlo kišno.
Dobro, na kišu sam se pripremila.
Samo da ne bude prehladno.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 25.04.2013., 17:00   #45
Pozdrav,

ja idem u London drugi tjedan.

Htjeli bi otići na neki izlet iz Londona na more. Preporuke pls? Dover? Da li se isplati ići?
megizg is offline  
Old 25.04.2013., 17:17   #46
Quote:
tcincua kaže: Pogledaj post
ajmo meteorolozi, kakvo nas vrijeme očekuje sutra u Londonu? da znam dal da uzimam kožnu ili nesto toplije..
danas je vruce, jucer je bilo hladno ,

http://www.metoffice.gov.uk/public/w...ime=1366930800
Fish and chips is offline  
Old 25.04.2013., 17:18   #47
Quote:
megizg kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

ja idem u London drugi tjedan.

Htjeli bi otići na neki izlet iz Londona na more. Preporuke pls? Dover? Da li se isplati ići?
rade u Brighton ako ti je prvi put.

meni je whitstable predivan gradic, ,istocno od Londona, ne znam kako je povezano vlakom, autobusom. http://www.ilovewhitstable.com/
Fish and chips is offline  
Old 25.04.2013., 17:26   #48
Dover je bezveze. Brighton je puuuno bolji izbor. I bliže i jeftinije doć do njega.
nukac is offline  
Old 25.04.2013., 17:28   #49
Quote:
nukac kaže: Pogledaj post
Dover je bezveze. Brighton je puuuno bolji izbor. I bliže i jeftinije doć do njega.

o super, baš gledam slikice. A kako je najbrže i najjeftinije doći tamo? Mi smo smješteni na Paddingtonu.
megizg is offline  
Old 25.04.2013., 18:24   #50
Quote:
Fish and chips kaže: Pogledaj post
danas je vruce, jucer je bilo hladno ,

http://www.metoffice.gov.uk/public/w...ime=1366930800
a miša mu. ja taman mislila uzeti samo kraću kožnu jaknicu ... u zagrebu ljudi u badiću
oce li onako jednostavan kaput biti dovoljno?
tcincua is offline  
Old 25.04.2013., 19:23   #51
Quote:
tcincua kaže: Pogledaj post
a miša mu. ja taman mislila uzeti samo kraću kožnu jaknicu ... u zagrebu ljudi u badiću
oce li onako jednostavan kaput biti dovoljno?

ovo sto vi sad imate u zagrebu mi imamo jako rijetko i ljudi to zovu vrucine,

najbolje je imati layers, znaci ako zatopli mozes nesto skinuti i staviti oko struka/preko ruke, ako zahladni ,mozes se stopliti.
Fish and chips is offline  
Old 25.04.2013., 20:30   #52
Quote:
Fish and chips kaže: Pogledaj post
ovo sto vi sad imate u zagrebu mi imamo jako rijetko i ljudi to zovu vrucine,

najbolje je imati layers, znaci ako zatopli mozes nesto skinuti i staviti oko struka/preko ruke, ako zahladni ,mozes se stopliti.
a zo. zato su svi englezi upravo u kratkim rukavima. gledala webcam, tocno se da prepoznati turista i engleza
tcincua is offline  
Old 25.04.2013., 21:16   #53
Quote:
megizg kaže: Pogledaj post
o super, baš gledam slikice. A kako je najbrže i najjeftinije doći tamo? Mi smo smješteni na Paddingtonu.
Ili vlak, southern vozi ili bus na www.megabus.com. Ranije kupis kartu , jeftinije prodjes.
nukac is offline  
Old 25.04.2013., 23:04   #54
Primaju li aparati za nadopunu oystera papiranti novac? Kupujem Travelcard, pa ne bih htio ubacivat kovanice... :/
Sivoskuti is offline  
Old 25.04.2013., 23:33   #55
Wink

mozda mali off, ali ako nekom zatreba npr kofer za London Sports Direct trgovina postoji i u Brežicama u Sloveniji i isto je jaaaako jeftino samo naravno manji ducan, pa eto ako kome treba...
monika33 is offline  
Old 26.04.2013., 07:20   #56
Quote:
Sivoskuti kaže: Pogledaj post
Primaju li aparati za nadopunu oystera papiranti novac? Kupujem Travelcard, pa ne bih htio ubacivat kovanice... :/
Ima ih na kovanice, papirnate novcanice ( mislim da najvecu novcanicu koju primaju je 20 funti), a ima i na kreditne kartice. Ti su najjednostavniji.
nukac is offline  
Old 26.04.2013., 09:41   #57
Quote:
megizg kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

ja idem u London drugi tjedan.

Htjeli bi otići na neki izlet iz Londona na more. Preporuke pls? Dover? Da li se isplati ići?
Beachy Head pored grada Eastbourne. Bio prošli tjedan, iz Londona ima puno linija vlakom (Southern) preko Brightona. Da se naći povratna karta od 12,5 gbp.
d_hrc is offline  
Old 27.04.2013., 17:31   #58
vidite ovo, nije toliko daleko hotel..što mislite? nažalost samo maštam ponovo o londonu

http://www.ponudadana.hr/London-3-da...456kn-5089_1_2
nix1989 is offline  
Old 27.04.2013., 23:45   #59
Našla sam MUST SEE lokacije u Londonu... Da li dok budem tamo postoje lake oznake gdje se nalaze glavne znamenitosti? (Strelice i pokazatelji i slično) Kojim busem da idem i slično? Ima li neki guide da se kupi gdje se sve jasno vidi?

Neda mi se sad tražiti direktive za svaku lokaciju ponaosob.
tina-tina-tina is offline  
Old 28.04.2013., 00:47   #60
Quote:
nix1989 kaže: Pogledaj post
vidite ovo, nije toliko daleko hotel..što mislite? nažalost samo maštam ponovo o londonu

http://www.ponudadana.hr/London-3-da...456kn-5089_1_2
Nije daleko?? Cak nema ni tube nego overground.... Tamo je i autobusna garaza.
nukac is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:03.